Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mauro Icardi

Post autor: Czarson »

Odell brak slow na ciebie juz znajdz sobie robote bo szukasz rozrywki tam gdzie jej nie ma.

Icardi nie odejdzie, nie w tym roku, wszystko na to wskazuje. Juve gra Interowi na nerwach, za moment beda negocjowac jego nowy kontrakt, na reke im sa wszystkie plotki, moze ugraja 1-2mln wiecej niz proponuje wstepnie Ausilio.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mauro Icardi

Post autor: maverik »

Odell pisze:nigdy nie pisal jak prawdziwy kibic Interu no to niezle, cos ciekawego jeszcze powiesz? xdddd to, że nie pisze jak zaślepiony fan nie oznacza ze tym fanem nie jestem, a to co pisze ostatnio z reguly sie sprawdza, tak jak to, ze plakaly pewne osoby na rocchiego przed meczem z lazio "szkoda wychodzic na boisko" :-D a on gdyby nie var to dalby nam karniaka + odgwizdal kolejnego karnego kilka minut pozniej taki ten rocchi zły i spisek.


ja tylko mowie zebyscie sie nie zdziwili i nie byli jacys zszokowani jesli Icardi odejdzie akurat do juve i kieruje to do tych którzy pieprzą w stylu Icardi odejdzie? niemożliwe! on kocha Inter!. Beka rowniez z tych ktorzy mowia on by nam tego nie zrobił i doszukują sie moralnosci i lojalnosci u chłopa który obracoł babe kolegi z klubu xddd
Również pierwszy gasiłeś światła i potem wyzywałeś Inter i ich piłkarzy, a tu LM. Może przypomnij sobie jak polazłeś na stronę Romy i wypisywałeś, że Inter to tylko chwilowe zainteresowanie i teraz tylko Roma. Napiszesz zapewne, że to było trollowanie, dla beki haha, ale pośmialiśmy się. Prawda jest taka, że żaden prawdziwy kibic by takich głupot nie wypisywał jak ty.
To, że przychodzisz na stronę Interu i pajacujesz tutaj z nudów nie czyni cię z miejsca kibicem tego klubu.

Icardi do juve nie odejdzie, nawet jakby on chcial, to klub nie wyrazi zgody, bo klauzula nie obejmuje klubow wloskich, a juve nie da za Icara 150-200 mln.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Skepta »

gasilem swiatla podobnie jak maniek i wielu innych, wyzywalem pilkarzy Interu bo na to zaslugiwali, ty pewnie wcale tego nigdy nie robiles xdd wiekszosc dla beki to pisze zresztą, ale niektorzy maja tak spięte poslady ze wszystko na powaznie biorą, ahh i to czy jestem kibicem Interu wiem najlepiej ja, a nie ty

Dystans. Dystans kurwa albo wszyscy umrzemy.

a co do Icardiego, to szkoda ze PSG sie nim nie zainteresuje i mozna by pojsc na wymiane + kasa. Imo Cavani > Higuain a podobni wiekowo
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: fcinter.pl »

Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mauro Icardi

Post autor: Piter »

Cavani to zjada dupą grubasa higuaina a PSG przy wymianie to rzuciłoby dużo więcej hajsu niż pyerdolone złodziejskie dżuve.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kredence »

Czarodziej Czasu pisze:https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B763572

głupia kurwa
Kuzynku spokojnie , z tego co mi wiadomo Icardi z Wandą są na safari. Wanda se zobaczyła zebrę to se wrzuciła fote żeby przytrollowac. Mnie to nawet śmieszy że byle takie gówno podgrzewa atmosferę xD
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

kredens2222 pisze:
Czarodziej Czasu pisze:https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B763572

głupia kurwa
Kuzynku spokojnie , z tego co mi wiadomo Icardi z Wandą są na safari. Wanda se zobaczyła zebrę to se wrzuciła fote żeby przytrollowac. Mnie to nawet śmieszy że byle takie gówno podgrzewa atmosferę xD
przecież oni mają tam bekę niemiłosierną,jednym gównianym wpisem sterują tymi idiotami pismakami,a decyzja już jest dawno podjęta
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Skepta »

Czarodziej Czasu pisze:https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B763572

głupia kurwa
Cóż... :cry:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stachoo »

maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mauro Icardi

Post autor: maverik »

Klinsi64 pisze:
kredens2222 pisze:
Czarodziej Czasu pisze:https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B763572

głupia kurwa
Kuzynku spokojnie , z tego co mi wiadomo Icardi z Wandą są na safari. Wanda se zobaczyła zebrę to se wrzuciła fote żeby przytrollowac. Mnie to nawet śmieszy że byle takie gówno podgrzewa atmosferę xD
przecież oni mają tam bekę niemiłosierną,jednym gównianym wpisem sterują tymi idiotami pismakami,a decyzja już jest dawno podjęta
dokładnie, mają zapewne niemiłosierną bekę z włoskich pismaków, którzy tylko czekają by coś podchwycić, jutro pewnie Wanda ubierze sukienkę w biało-czarne pasy, a kibice juve zapewne wezmą to jako potwierdzenie transferu
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

Mauro Icardi pisze piękną historię.

Mauro Icardi has now scored as many Serie A goals for Inter as Christian Vieri:

Mauro Icardi: 103 goals in 165 games
Christian Vieri: 103 goals in 143 games
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mauro Icardi

Post autor: Piekarz »

miniu86 pisze: 7 paź 2018, 23:01 Mauro Icardi pisze piękną historię.

Mauro Icardi has now scored as many Serie A goals for Inter as Christian Vieri:

Mauro Icardi: 103 goals in 165 games
Christian Vieri: 103 goals in 143 games
Jeśli zostanie z nami na jeszcze jeden sezon, to prawdopodobnie wskoczy na podium klasyfikacji strzelców Interu w Serie A. A jak na dwa sezony, to prawdopodobnie wskoczy na drugie miejsce i będzie miał nad sobą tylko Giuseppe Meazzę. I już odlatując, jakby zdecydował się tu zakończyć karierę, to miałby spore szanse nawet tego Meazzę śmignąć. Dość niezwykłe, że taka postać przytrafiła nam się w tak ciężkich dla klubu latach.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

jak ten mecz wyglądał wszyscy widzieli tak naprawdę na pełne pochwały zasłużyli tylko Icardi i chyba Skriniar, reszta dobre momenty przeplatała słabymi : Asa dawał się objeżdżać milaniście,Handa miał 2 koszmarne wybicia nogami,Radja z 3-4 razy w piłkę nie trafił,Vrsaljko strasznie elektryczny,a Miranda jak zwykle głupi
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mauro Icardi

Post autor: Piter »

Klinsi64 pisze: 8 paź 2018, 06:04 jak ten mecz wyglądał wszyscy widzieli tak naprawdę na pełne pochwały zasłużyli tylko Icardi i chyba Skriniar, reszta dobre momenty przeplatała słabymi : Asa dawał się objeżdżać milaniście,Handa miał 2 koszmarne wybicia nogami,Radja z 3-4 razy w piłkę nie trafił,Vrsaljko strasznie elektryczny,a Miranda jak zwykle głupi
Nie ten temat
Wariacie
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Piter pisze: 8 paź 2018, 06:12
Klinsi64 pisze: 8 paź 2018, 06:04 jak ten mecz wyglądał wszyscy widzieli tak naprawdę na pełne pochwały zasłużyli tylko Icardi i chyba Skriniar, reszta dobre momenty przeplatała słabymi : Asa dawał się objeżdżać milaniście,Handa miał 2 koszmarne wybicia nogami,Radja z 3-4 razy w piłkę nie trafił,Vrsaljko strasznie elektryczny,a Miranda jak zwykle głupi
Nie ten temat
Wariacie
:D no właśnie dziwiłem się czemu tego posta nie ma w temacie meczowym...Icardi Król :hold:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: miniu86 »

106 goli w lidze dla Interu i już 8. msc na liście wszech czasów klubu. Tak samo jak Ermanno Aebi. Następny jest Roberto Boninsegna ze 113 golami.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mauro Icardi

Post autor: Seba »

Czasami zastanawiam się, czy źródłem niektórych problemów nie jest także sam Icardi. Wszystko kręci się wokół niego, może pozwalać sobie na więcej niż inni i bardzo często traktowany jest jak święta krowa. Do tego dochodzi jego pokręcona żonka, która musi być zawsze w centrum uwagi. Czy drużyna nie jest w jakimś stopniu więźniem Argentyńczyka? Wszyscy na siłę szukają go na boisku, a Mauro potrafi pokazać swoje niezadowolenie, gdy ktoś wybierze inne rozwiązanie. Kolejny raz nie potrafi wyciągnąć drużyny z dołka. To właśnie on powinien być głównym strażakiem w takich chwilach. Zawodzi jednak na całej linii, ale nikt złego słowa o nim nie powie. Co chwilę tylko temat podwyżek i nowego kontraktu. Przez te wszystkie lata wyrobił sobie markę i zapracował na ogromny szacunek, ale może jemu także przydałby się zimny prysznic? Sam już nie wiem, co o tym myśleć.
Obrazek
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Skepta »

no na kapitana na pewno sie nie nadaje to trzeba przyznac od razu i wprost. O wiele bardziej na tą opaske zasluguje Handa
mariusz333ws
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2019, 10:37

Re: Mauro Icardi

Post autor: mariusz333ws »

Bardzo dużo ciekawych wpisów zauważyłem w tym wątku.Oby te wpisy dalej były takie ciekawe.

___________________________________________________
call girl wirral
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Orzeu »

Od momentu szopki związanej z nowym kontraktem Icardi przestał grać. Normalnie wczoraj strzeliłby 2 bramki - fatalnie się ostatnio sprawuje.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

Miętus przestał być dzisiaj kapitanem Interu.

Odkąd przyszedł Marotta przewiduję Icardiego w Juve (za rok, półtora). Zaraz potem nowym dyrektorem tam zostanie Giuseppe Marotta.

Oczywiście mam nadzieję, że się mylę, ale nie będę zaskoczony jeśli będzie inaczej (ja bym tak zrobił)

Pozdr.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: TomHardy »

Odet pisze: 13 lut 2019, 14:09 Miętus przestał być dzisiaj kapitanem Interu.

Odkąd przyszedł Marotta przewiduję Icardiego w Juve (za rok, półtora). Zaraz potem nowym dyrektorem tam zostanie Giuseppe Marotta.

Oczywiście mam nadzieję, że się mylę, ale nie będę zaskoczony jeśli będzie inaczej (ja bym tak zrobił)

Pozdr.
Nie na darmo Wandzia wstawiła latem fotkę z zebrą podczas pobytu w Afryce. Jak dla mnie sytuacja jasna, Icardi odchodzi latem tylko nie wiadomo gdzie. Pewnie zażądali 10 baniek albo odejdzie i skończy się na tym, że Icardi spierdoli. Trudno płakać nie będę zwłaszcza, że gra pod niego wygląda w większości żenująco. Siano za niego można na prawdę mądrze spożytkować.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

FDB przewidział to wcześniej :D dobra decyzja klubu! Chociaż samego Icara szkoda, ale sam sobie jest winien skoro o wszystkim decyduje Wanda, a on na wszystko się zgadza. Inter nie może sobie pozwolić na takie traktowanie.👊👍💪 Good Job
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

TomHardy pisze: 13 lut 2019, 14:16
Nie na darmo Wandzia wstawiła latem fotkę z zebrą podczas pobytu w Afryce. Jak dla mnie sytuacja jasna, Icardi odchodzi latem tylko nie wiadomo gdzie.
Jak odejdzie za te 110mln i za to uda się za to ściągnąć Chiese i Barelle to myślę, że nikt płakać nie będzie.
Natomiast co ma dać dobrego zmiana kapitana teraz? Icardi zacznie lepiej grać? jego cena skoczy? zespół zacznie grac lepiej?
Tego nie rozumiem, a przecież za profesjonalisty Marotty (co ogłasza publicznie że Perisiak chce odejść) miało być profesjonalnie.

Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Marotty chwalić w żadnym wypadku teraz nie można, czas zweryfikuje wszystko po sezonie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stachoo »

Odet pisze: 13 lut 2019, 14:28
TomHardy pisze: 13 lut 2019, 14:16
Nie na darmo Wandzia wstawiła latem fotkę z zebrą podczas pobytu w Afryce. Jak dla mnie sytuacja jasna, Icardi odchodzi latem tylko nie wiadomo gdzie.
Jak odejdzie za te 110mln i za to uda się za to ściągnąć Chiese i Barelle to myślę, że nikt płakać nie będzie.
Natomiast co ma dać dobrego zmiana kapitana teraz? Icardi zacznie lepiej grać? jego cena skoczy? zespół zacznie grac lepiej?
Tego nie rozumiem, a przecież za profesjonalisty Marotty (co ogłasza publicznie że Perisiak chce odejść) miało być profesjonalnie.

Pozdr.
Cena za Icardiego już rzekomo na łeb na szyję poleciała. Wczoraj czytałem artykuł, że od marca tamtego roku jego wartość spadła o 19,8 mln euro.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Mauro Icardi

Post autor: zemaria »

Bardzo odważna decyzja klubu i w pełni się z nią zgadzam.
Icardi płaci teraz za to, że nie odciął się od szopki, którą nagrała jego końska żoneczka.

110 w lecie i wypad.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mauro Icardi

Post autor: Dzonyy »

Stachoo pisze: 13 lut 2019, 14:32
Odet pisze: 13 lut 2019, 14:28
TomHardy pisze: 13 lut 2019, 14:16
Nie na darmo Wandzia wstawiła latem fotkę z zebrą podczas pobytu w Afryce. Jak dla mnie sytuacja jasna, Icardi odchodzi latem tylko nie wiadomo gdzie.
Jak odejdzie za te 110mln i za to uda się za to ściągnąć Chiese i Barelle to myślę, że nikt płakać nie będzie.
Natomiast co ma dać dobrego zmiana kapitana teraz? Icardi zacznie lepiej grać? jego cena skoczy? zespół zacznie grac lepiej?
Tego nie rozumiem, a przecież za profesjonalisty Marotty (co ogłasza publicznie że Perisiak chce odejść) miało być profesjonalnie.

Pozdr.
Cena za Icardiego już rzekomo na łeb na szyję poleciała. Wczoraj czytałem artykuł, że od marca tamtego roku jego wartość spadła o 19,8 mln euro.
Przecież to są umowne wartości, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mauro Icardi

Post autor: Odet »

kusy pisze: 13 lut 2019, 14:24 dobra decyzja klubu!
Czy dobra to się okaże.
Natomiast ponawiam pytanie: co Inter zyskał tym ruchem (podjętym po zakończonym okienku transferowym??)

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mauro Icardi

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 13 lut 2019, 14:43
kusy pisze: 13 lut 2019, 14:24 dobra decyzja klubu!
Czy dobra to się okaże.
Natomiast ponawiam pytanie: co Inter zyskał tym ruchem (podjętym po zakończonym okienku transferowym??)

Pozdr.
Muszą być mega kwasy w szatni. Innej opcji nie widze. Może to Icardi jest źródłem problemów, a przez jego dobrą gre zawsze to było olewane. Jedno jest pewne żegnamy Mauro w lecie.
ODPOWIEDZ