Mercato

To co każdy kibic lubi...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Inter zaoferował Mauro Icardiego Juventusowi? Trudno w to uwierzyć, ale właśnie taką 'bombę' podali wczoraj dziennikarze TeleLombardia oraz Top Calcio 24.

Zaczęło się od tweeta szefa redakcji TeleLombardia Fabio Ravezzaniego, który napisał o "sensacyjnej informacji, dotyczącej Icardiego i Interu", która ma zostać wkrótce opublikowana. Tak się faktycznie stało, a informacja owa dotyczyła rzekomej propozycji sprzedaży Icardiego, złożonej przez Inter Juventusowi.

Icardi nie dogaduje się ostatnio z Interem, którego szefowie nie kwapią się do rozmów o przedłużeniu kontraktu. O napastnika nie pyta póki co żaden z wielkich klubów Europy, stąd rzekomy telefon Nerazzurrich do Juve. Zdaniem Ravezzaniego nie dojdzie jednak przy tym do wymiany za Higuaina - Inter wolałby ponoć Mandżukicia z dopłatą.
obyto nie byla prawda
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

serio wierzycie, że Inter chcąc zdetronizować Juventus oddawałby do Turynu swojego kapitana? Po tych wszystkich zapowiedział Pana Zhanga, że to początek powrotu Interu na szczyt odwaliliby taką gównianą akcję?

Przecież to się kupy nie trzyma. Bzdury.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

transferowe pierdololo co nie zmienia faktu,że samego Mandzukica bym w Interze chciał
Gość

Re: Mercato

Post autor: Gość »

Klinsi64 pisze:transferowe pierdololo co nie zmienia faktu,że samego Mandzukica bym w Interze chciał
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Spalletti potrzebuje bramkostrzelnego pomocnika więc zapewne ktoś taki przyjdzie. Myślę, że Radja byłby super opcją nawet na 2/3 sezony. Trzeba wzmocnić siłę rażenia tak żebyśmy nie cierpieli jak tej wiosny i nie drżeli o LM do ostatniej kolejki. Mnie cieszy najbardziej cieszy darmowy transfer Brozovica, który nagle jest naszym podstawowym pomocnikiem i jednym z głównych ogniw obecnego Interu. Zajebista metamorfoza Marcelo. Nie boję się powiedzieć, że to głównie dzięki jego wiosennej formie jesteśmy gdzie jesteśmy. Wielka w tym zasługa też Spalla, który po prostu ustawił go tam gdzie jego miejsce
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Odell pisze:
Inter zaoferował Mauro Icardiego Juventusowi? Trudno w to uwierzyć, ale właśnie taką 'bombę' podali wczoraj dziennikarze TeleLombardia oraz Top Calcio 24.

Zaczęło się od tweeta szefa redakcji TeleLombardia Fabio Ravezzaniego, który napisał o "sensacyjnej informacji, dotyczącej Icardiego i Interu", która ma zostać wkrótce opublikowana. Tak się faktycznie stało, a informacja owa dotyczyła rzekomej propozycji sprzedaży Icardiego, złożonej przez Inter Juventusowi.

Icardi nie dogaduje się ostatnio z Interem, którego szefowie nie kwapią się do rozmów o przedłużeniu kontraktu. O napastnika nie pyta póki co żaden z wielkich klubów Europy, stąd rzekomy telefon Nerazzurrich do Juve. Zdaniem Ravezzaniego nie dojdzie jednak przy tym do wymiany za Higuaina - Inter wolałby ponoć Mandżukicia z dopłatą.
obyto nie byla prawda
Ty chyba sam napisałeś tego newsa i tu wrzuciłeś. Zapodaj linka, bo nie wierzę, że jakiś dziennikarzyna wymyślił aż taką bzdurę.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

NO NIE WIEM KUR WA ALE JUŻ JESTEM ROZJUSZONY CHYBA BĘDZIE PDW
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Bryan Cristante z Atalanty na testach w Romie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Stachoo pisze:Bryan Cristante z Atalanty na testach w Romie.
Świetne to info, rosną szanse na Radję w Interze.
Pozdr.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Odet pisze:
Stachoo pisze:Bryan Cristante z Atalanty na testach w Romie.
Świetne to info, rosną szanse na Radję w Interze.
Pozdr.
To by było piękne - zwłaszcza, że jeszcze Corica kupili.

Swoją drogą Monchi tam ładną młodzież zbiera - Under, Pellegrini, Coric, Cristante a jeszcze w planach młody Kluivert.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: PepeBergomi »

Kujon pisze:
Odet pisze:
Stachoo pisze:Bryan Cristante z Atalanty na testach w Romie.
Świetne to info, rosną szanse na Radję w Interze.
Pozdr.
To by było piękne - zwłaszcza, że jeszcze Corica kupili.

Swoją drogą Monchi tam ładną młodzież zbiera - Under, Pellegrini, Coric, Cristante a jeszcze w planach młody Kluivert.
Niech zbiera jeszcze. Młodzieżą chociażby najbardziej utalentowana tytułów się nie zdobywa.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Kujon pisze: To by było piękne - zwłaszcza, że jeszcze Corica kupili.

Swoją drogą Monchi tam ładną młodzież zbiera - Under, Pellegrini, Coric, Cristante a jeszcze w planach młody Kluivert.
Nieźle to wygląda, poszerzają skład nie tracąc zbytnio rdzenia (chyba że odejdzie: i Ninja i Strootman). Jest jeszcze Schick, który powoli będzie zastępować Dzeko. Di Francesco chce jeszcze Berardiego (trochę dziwnie bo dubluje Ungera).
Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Roma nigdy nie zdobywała, nie zdobywa i nie będzie zdobywać tytułów. Monchi przyszedł zrobić supermarket.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

Poczułem potrzebę opisania swoich przemyśleń odnośnie mercato na forum, więc:

Bramkarze:

Handanović - Klasowy bramkarz, zasłużył na LM jak mało kto. Nie ma innej opcji niż Samir na 1 jeszcze przez kilka sezonów.

Padelli - Mało miał szans wykazania się, ale jak już grał to nie można było mu nic zarzucić. Zostawić.

Berni - Wychowanek, którego musimy zgłosić, kandydat idealny i tak nawet meczu nie zagra, pozytywna mordka w szatni, również zostawić.

Środkowi obrońcy:

Skriniar - Najlepszy obrońca obecnego sezonu, pod żadnym warunkiem nie wolno go sprzedawać.

de Vrij - Darmowy transfer top3 obrońcy sezonu 17/18, no dycha. Miło, że zarząd wyciągnął wnioski z sezonu, gdzie mieliśmy braki na tej pozycji, a teraz mamy najlepiej obsądzoną. Ze Skriniarem powinni spokojnie być najlepszym duetem w Italii.

Mirada - Przedłużyć mu kontrakt o rok, tak żeby go upewnić, że jest potrzebny. Nie widzę opcji, żeby za rok miał poziomem zjechać niżej niż Ranocchia, więc również na kolejny sezon się przyda. Doświadczenie i ogranie w LM bezcenne. Będziemy grali na 3 frontach, do tego Spalletti lubi formację 3 z tyłu, w końcu z Romą mu świetnie szło, więc powinien sobie sporo pograć.

Ranocchia - Jak na czwartą opcję na środku obrony to bardzo przyzwoicie. U Spalla się ogarnął, głowa spokojniejsza, więc powinno być tylko lepiej.

Boczni obrońcy:

D'Ambrosio - Solidny piłkarz, może grać na obu stronach, w pierwszym składzie ujdzie, natomiast na ławkę bardzo dobra opcja.

Asamoah - Za free dobra opcja. Fajerwerków się nie spodziewam, ale daje trochę możliwości trenerowi. Pod 3 z tyłu na wahadło jak znalazł.

Dalbert - Totalnie nietrafiony transfer. Cieszy mnie, że zarząd zaczął od jego wypchnięcia, bo u nas traciłby tylko na wartości, a jeśli Monaco (o ile wypożyczenie dojdzie do skutku) go wykupi to jeszcze na nim zarobimy :D

Santon - Nie wierzę, że gdziekolwiek odejdzie, bo gość trzy razy oblał testy medyczne, więc czemu miałoby być teraz inaczej? Niech już zostanie, zawsze to wychowanek, tylko byle nie grał za dużo, a najlepiej wcale.

Ewidentnie brak nam prawego obrońcy, o ile nie dwóch. Liczę, że wykupimy Cancelo, skoro tylko Wolverhampton złozyło ofertę, a Joao nie jedzie na mundial, to nie powinno być nowych ofert. Jeżeli nie wykupimy Cancelo, to poczekam aż jakieś konkretniejsze nazwiska zaczną się przewijać, bo póki co nie mam pomysłu.

Środkowi pomocnicy:

Gagliardini - Dość nierówny sezon, ale jest nam bardzo potrzebny. W parze z Brozovicem świetnie się uzupełniali. Zostawić jak najbardziej.

Brozović - Kapitalna runda wiosenna, bez niego ciężko jest sobie wyobrazić naszą pomoc. Oby tylko tak grał w kolejnych sezonach. Piłkarz również nie do ruszenia.

Vecino - Początek dobry, potem coraz gorzej, po kontuzji nawet bardziej. Brozović zajął jego pozycję na boisku, więc Vecino jak grał z nim to musiał przejąć trochę zadań defensywnych po Gagli. Dość średnio mu to wychodziło, ale moim zdaniem głupotą by było go teraz oddać, bo na zmiennika jak najbardziej się nadaję, a my potrzebujemy długiej ławki.

Valero - Podobnie jak Vecino, tylko, że jest dużo starszy i co najwyżej utrzyma obecny poziom, który nie jest najwyższy. Jeżeli byłby ktokolwiek zainteresowany to bym go sprzedał. Póki co żadnej oferty nie widziałem. Najlepiej jakby jego transfer pomógł nam z FFP.

Na ten moment brakuje nam dwóch pomocników, co najmniej jednego ofensywnego. Pierwszy w kolejności jest Rafinha, którego powinniśmy mimo wszystko wykupić bo i my chcemy i Rafinha chce, kwestia wystosowania stosownej oferty, najlepiej z odroczoną płatnością.
Kolejne opcje to już to co się przewija w prasie: Nainggolan (najlepsza opcja według mnie, może grać wszędzie w pomocy), Dembele (całkiem ok, ale za 10-15 mln, na pewno nie za 30 mln), Pellegrini (jakby Radji sie nie udało to można wpłacić klauzulę, tylko czy sam zawodnik by chciał odejść, skoro hipster go tyle lat trenował). Zwolennikiem Strootmana nie jestem, to już nie ten sam piłkarz co przed kontuzją i na pewno do tamtego poziomu nie wróci. Cieszę się, że Cristante idzie do Romy, bo gośc kompletnie mnie nie przekonuje, a w dodatku może ktoś z pomocników Romy odejdzie do nas. O Barelli cisza, w sumie dobrze, bo to nie jest opcja na teraz, a my takich nie potrzebujemy.

Skrzydłowi:

Candreva - Niestety spory zjazd zaliczył. Po kryzysie zimowym, reszta piłarzy w miare się odbudowała, a Antonio nie. Jedyna szansa, żeby myśleć o jego poprawie formy to, że po starcie sezonu już nie powinien tak uparcie szukać tego gola, przez co w końcówce sezonu zmarnował kilka dogodnych okazji do podania. Jednak lata lecą, a na to na czym Candreva polegał czyli dynamika z roku na rok będzie słabsza. Na pewno trzeba kogoś za niego, bo Antek co najwyżej rezerwa. Jeżeli byśmy go sprzedali to tylko za rozsądną kwotę (15 mln i więcej?) oraz gwarancję przyjścia dwóch skrzydłowych.

Perisić - Zimą pisałem, że koniecznie musimy się go pozbyć po sezonie, ale teraz tak na chłodno musi zostać. Ivan jest jaki jest, ale drugi rok z rzędu wykręca ponad 10 goli i asyst. Nie wyobrażam sobie przebudowania całych skrzydeł, zostając z Karamohem i nowymi niesprawdzonymi graczami.

Karamoh - Również zostaję, samo to, że jest jeszcze na wypożyczeniu u nas. Wniósł trochę polotu z ławki, ale żeby powalczyć o coś więcej musimy kupić kogoś lepszego.

Z plotek pojawiających się najrozsądniejszą opcją byłby dla mnie Chiesa, tylko że Viola żąda co najmniej 60 mln, co jest kwotą przesadzoną. Verdi w Neapolu, ale to opcja na ławkę by była. Politano zdecydowanie nie chce, tym bardziej za 30 mln euro. Callejon ma ponoć klauzule 23 mln euro, jeżeli tylko by dało się go namówić na przenosiny do Interu to jak najbardziej. Nawet na 2 lata byłoby fajnie mieć spokoj z prawym skrzydłem. Co do Malcoma to mam uraz do młodych graczy z Brazylii, aczkolwiek wobec ograniczonych opcji na prawe skrzydło jestem gotów go zaakcetptować. Rozegrał blisko 3 sezony w Bordeaux, więc troche europejskiej piłki zasmakował. Ma przewagę nad Barbosa, który przyszedł świeżo z Brazylii i Dalbertem, który pograł rok w Nicei.

Napastnicy:

Icardi - Kapitan, król strzelców po raz drugi, lider zespołu. Nie ma opcji, żeby odszedł z klubu, za żadną kwotę.

Martinez - Mam dobre przeczucie co do niego, mam nadzieje, że szybko się wprowadzi do włoskiej piłki. Może liczyć na pomoc Mauro, Diego Milito czy Zanettiego. Do tego będzie miał bardzo dobrego trenera za plecami, więc powinno być dobrze. Jeżeli będzie solidnie trenował, a argentyńczycy raczej z tego słyną w przeciwieństwie do brazylijczyków to reszta już powinna pójść.

Eder - Jest mi on kompletnie obojętny. Sprzedałbym go, żeby ratować FFP, albo zrobić jakiś deal z Sampdorią do której chce wrócić (Eder-Torreira, w stylu Caprari-Skriniar z tamtego roku marzenie). Jeżeli zostanie to też jakoś nie będe tego przeżywał. Czasem sporo dał z ławki, czasem przeszedł obok meczu. Taki nijaki zawodnik.

Jeżeli Eder odejdzie, to przydałby się trzeci napastnik, na wypadek gdyby Lautaro nie odpalił od razu, bądź gdybyśmy zaczęli grać 2 z przodu. Tylko pytanie kto? Trzeci napastnik Interu to nie jest pozycja na którą powinniśmy wydawać miliony w obliczu FFP.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No ja jestem zdania, że to mercato jest łatwe do przewidzenia.

Na 100% odchodzi Dalbert.

Cancelo nie kupimy, i największą niewiadomą jest to kto zajmie jego miejsce na prawej obronie.

Ze środka pola nie odejdzie nikt, bo za Valero nie zarobimy prawie nic, a sprzedaż Vecino po jednym sezonie byłaby bezsensu. Dojdzie ktoś z dwójki Dembele/Strootman.

Na 10 wybierzemy kogoś z dwójki Rafinha-Nainggolan.

Na prawą stronę dojdzie pewnie ten Malcom, bo to chyba niemożliwe zebyśmy go odpuścili mając już porozumienie z graczem, a przyjście Politano jest pewnie uzależnione od tego co się stanie z Candreva.

Oprócz tego realne jest dojście kogoś za Edera jeśli pojawi się za niego dobra oferta. I pewnie nasi mysla o Iliciciu.

Ciekawi mnie też rola dublera Perisicia, może Karamoh?

To takie luźne przemyślenia.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Eder raczej odejdzie, przychodzi Martinez to po co nam 3 środkowych napastników? boję się, że Candreva zostanie bo coś ostatnio jakieś plotki były o jego nowym kontrakcie. To był był jakiś sabotaż naszych działaczy. Wypieprzyć tego gościa na zbity pysk i brać chociażby takiego Politano w jego miejsce , jest młodszy, bardziej perspektywiczny i ma umiejętności jakieś. Z Candrevy już nic nie będzie, a w roli zmiennika wolę Karamoh.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Kod: Zaznacz cały

Coraz więcej wskazuje na to, że po Mistrzostwach Świata w Rosji Bartosz Bereszyński zostanie nowym piłkarzem Interu Mediolan.
http://transfery.info/115087,historyczn ... szynskiego
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Nagatomo po MS trafil do Interu to czemu nie Beres :D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Aha
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mercato

Post autor: Michellaga »

Jeśli mamy grać w przyszłym sezonie taką samą formacją jak ostatnio, to tak bym to widział:

Bramkarze: Handa, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah + 2 nowych bocznych obrońców
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Vecino, Valero + 2 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva + 1 nowy skrzydłowy
FW: Icardi, Martinez

Z pierwszej drużyny powinni odejść: Santon, Dalbert, Eder
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Michellaga pisze:Jeśli mamy grać w przyszłym sezonie taką samą formacją jak ostatnio, to tak bym to widział:

Bramkarze: Handa, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah + 2 nowych bocznych obrońców
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Vecino, Valero + 2 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva + 1 nowy skrzydłowy
FW: Icardi, Martinez

Z pierwszej drużyny powinni odejść: Santon, Dalbert, Eder
Widzę to podobnie, musi ktoś przyjść konkretny za Cancelo i ktoś do rotacji na zmiennika a Dalbert i Santon już powinni pakować walizki, chodź Dalberta bym jeszcze nie skreślał do końca.

Jak nie uda się kupić Rafinhii to pewnie przyjdzie Dembele, do tego Nainggolan obowiązkowo i mamy w pomocy Brozo, Nainggolan, Dembele/Rafinha i na ławce Gaglia, Vecino, Valero - chodź ta ławka mizerna

Ze skrzydłowych to podejrzewam przyjście Malcoma lub Politano. Mam cały czas nadzieję, że Candreva odejdzie i w jego miejsce kupimy jakiegoś kozaka.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Wszystko wskazuje na to, że mamy Nainggolana w Interze. To co rok temu wydawało się niemożliwe a sprawiło by mi wielką radość dzieję się teraz. Tylko, że żadnej euforii jakoś nie czuje. Ja osobiście postawiłbym na Rafinhię niż na Belga.
Plusem w tej sytuacji niewątpliwie jest osłabienie Romy i znajomość Radżji z Łysym Panem :smile:
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Dokładnie Jaszczu jak mam cieszyć się z Nainggolana gdy w Polsce łamana jest konstytucja.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

dawac tego najgo ale fast i na pewno nie za zaniolo ani karamoha aco

ps2. a w stadionu w rzymie jak nie bylo tak nie bedzie xddd

http://serieapolonia.pl/problemy-budowa ... -korupcji/
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Ja bym to widział tak:
Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah, Santon + jeden nowy na prawą
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Valero + 3 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh + 1 nowy prawy skrzydłowy
Atak: Icardi, Martinez, Colidio

W obronie zostanie niestety Santon, ale przyjdzie ktoś na prawą stronę. Ja obstawiam, że dołączy Bereszyński - dobrze wychodzą nam ostatnio transfery na linii Sampdoria-Inter, chodź wiadomo każdy wolałby Cancelo.

W pomocy widziałbym Nainggolana, Rafinhe, Dembele. Taka trójka to byłaby mistrzostwo a do tego Brozovic-Valero-Gagliardini.

Nowy prawy skrzydłowy- tutaj albo Chiesa albo Malcom, Spaletti woli pierwszego więc Włoch powinien tu być jako priorytet. Żadnych Politano bo to nie ten poziom jeszcze.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Kujon pisze:Ja bym to widział tak:

W pomocy widziałbym Nainggolana, Rafinhe, Dembele. Taka trójka to byłaby mistrzostwo a do tego Brozovic-Valero-Gagliardini.
.
Jak kupimy jednego z nich to będzie dobrze. Poza tym ja Vecino bym sie ni pozbywał bo nie ma szans, żeby ściągnąć kogoś lepszego w jego miejsce. Bardzo mnie zastanawia wygląd naszej pomocy w przyszłym sezonie bo potrzebujemy tam konkretnych wzmocnień i ciekaw mnie co Ałzylio wymyśli. Rafa I Nainggolan byliby idealni, ale nei wierze, ze będzie nas stać na obu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Chuja zobaczycie a nie 9gollanow i innych jak UEFA znowu nam dojebala kary. Kurwy jebane
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Jak mam sie cieszyc z naingolana kiedy na sb jest lamana konstytucja i taki klinsi gnijacy nierob urzadza tam sobie prywatny folwark
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Dokładnie Nasir, a odell kąsa jak ratlerek za nogawke, ale jest na ochronce, więc zabawia administrację.
ODPOWIEDZ