Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

On nie jest członkiem redakcji. Został z niej wyrzucony.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Lopez pisze:Odbanujcie Capitano bo nie mam z kim rozmawiać o ekstraklasie.
Mordeczko niebawem powrócę silniejszy, na razie mi tu dobrze. Pamiętajcie, czarny chleb i czarna kawa, parę lat w kryminale to była tylko zaprawa.
Adriano_forever musisz przyjąć to na klatę jak mężczyzna, musisz swoje odsiedzieć. Ja wczoraj mocno rozjuszony dokuczałem Alfie na SB i też garuję. Żałuję tego co zrobiłem, ale stało się. Trzeba ponieść konsekwencje. Zrozumcie, Inter powrócił, musimy trzymać odpowiedni poziom. Nie ma miejsca na szkalowanie.

PS. Dziękuję Piter za wagon Marlboro Red, pozdrawiam.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Co tu się odpierdala to nie mam pytań xD. Nie będę nikogo bronił bo AFa jak się czasem pociągnęło za jego ogonek z włosów to też rzucał banami jak Geslerowa frytkami, zaś Randi stał się smutnym panem w garniturze. Anyway, bijcie się. Mikrofalówka właśnie kończy okrążenie z popcornem.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

Ja również wróciłem z Chroszczy nad ranem w sobote i jeszcze tego samego ranka musiałem z powrotem wrócić, za jedno wyzwisko, które padło w geście obrony, bo zostałem sprowokowany i nazwany Posejdonem i multikontem.

Cóż.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kondzik »

Można w normalny sposób przekazać błąd nie od razu jechać byłych kolegów z redakcji od pseudo. Nie ja jestem od banowania ale szanujmy się trochę. Nie myli się ten co nic nie robi. Jedna literka Y I tyle szumu. Każdy jest czlowiekiem nie robotem, każdemu zdarzyć się może. Tymbardziej chyba wiesz gdzie leżą "y" i "i"
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Kondzik pisze:Można w normalny sposób przekazać błąd nie od razu jechać byłych kolegów z redakcji od pseudo. Nie ja jestem od banowania ale szanujmy się trochę. Nie myli się ten co nic nie robi. Jedna literka Y I tyle szumu. Każdy jest czlowiekiem nie robotem, każdemu zdarzyć się może. Tymbardziej chyba wiesz gdzie leżą "y" i "i"
Już nie żartujcie sobie, że za takie coś będziecie banować :) Klinsi ładnie wyjaśnił co i jak. Ban jak widać gołym okiem się nie należał, bo osobiste porachunki z przeszłości to jedno a banowanie to drugie.

Orzeu był na sb, ale nie odważył się tutaj zajrzeć jak widać. No nic, poczekamy jeszcze troszkę.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kondzik »

Hehehe czas do okulisty kolego ;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Mora »

Ale wy tu macie problemy :lol:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Orzeu pisze:ciśniesz po jeszcze do niedawna kolegach z redakcji nazywając kogos kto popełnił błąd pseudoredaktorem i dziwisz się że ktoś reaguje? poważnie?
Ciśniesz? To nazywasz ciśnieciem? To czemu nie widziałeś jak mnie kilku obecnych redaktorów cisnęło i obrażało tylko z tego powodu, że wyjechałem do pracy za granicę? Bądź w końcu obiektywny. Trochę zdrowego rozsądku bym proponował. Bo to, że administracji jeszcze kilka miesięcy nic się nie chciało nawet jak mieliśmy pomysły z ARem to nie znaczy, że teraz macie się mścić na byłym redaktorze, czyli mnie.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Na mnie mści się kusy i co ja poradzę?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Jak cie tak bolał ten błąd to mogłeś zwrócić normalnie uwagę i poprosić o poprawienie go, a nie wyśmiewać, szkalować, obrażać, krytykować i równać z ziemią.

Kusy PDW mordo wierzę, że wrócisz silniejszy. Ode mnie już poszła paczka z gitarą PRS 513 Fire Red Burst, wariacie ten rewir jest twój trzymaj się sztywno ESSA
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Skepta »

Adriano_forever pisze: Ciśniesz? To nazywasz ciśnieciem? To czemu nie widziałeś jak mnie kilku obecnych redaktorów cisnęło i obrażało tylko z tego powodu, że wyjechałem do pracy za granicę? Bądź w końcu obiektywny. .
spokojnie, te słowa akurat Orzeł kierował do Randamy, zle zrozumiales



piter dzięki za karton camelów żółtych. Do 15tego powinny starczyć, esa
Ostatnio zmieniony 8 lip 2018, 21:15 przez Skepta, łącznie zmieniany 1 raz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

No Ciekawe :D
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: G3nesis »

Też mnie to bawi, że jeszcze niedawny, naczelny PAJAC tej strony robi sobie teraz wolną amerykankę. W głównej mierze przez tego Pana nie korzystam już aktywnie z shoutboxa. Szanuje jedynie za chęci do pisania newsów. Piszesz o szacunku do redakcji, a mam przypomnieć jak jechałeś po Dominho, Sinologu i innych? Zalecam troszkę pokory i mniej kozaczenia. Skup się na newsach bo to nawet Tobie wychodzi.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

To musisz jeszcze poczekać, to zrozumiesz :P
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Karol weź się czasami odezwij do mnie bo tęsknie ryjku.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: TomHardy »

Wróciłem sobie właśnie od rodzinki z działeczki, nie zaglądałem tu 2 dni i widzę, że połowa sb odsiaduje wyroki, część sztywniutko gryspuje z głową do góry, a mniejsza część zjechała na frajernie i szuka sprawiedliwości, której nigdy nie było w polskim sądownictwie, a dobre chłopaki za darmo garują nie rozdupcając się przy tym na wspólasów.

Kisne niemiłosiernie z tego co tu się odpierdala xD Otworzyłem paczkę Laysów Zielona Cebulka i czytając stronę za stroną pękam ze śmiechu z tych zażaleń.

af przypomnij sobie jak nadawałeś na mnie o bany kiedy byłeś jeszcze hmmm redaktorem, a samemu obrażając mnie nie dostawałeś bana. Jesteś f z wolności Ch ci w d nygusie.

Zdrówka Kuzynki, nie dajcie sie docjechać w tej Choroszczy.

...Do końca w porządku pewny bądź i bez obawy
Od frajerstwa dystans, a dla braci swoich prawy...
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

TomHardy pisze:Wróciłem sobie właśnie od rodzinki z działeczki, nie zaglądałem tu 2 dni i widzę, że połowa sb odsiaduje wyroki, część sztywniutko gryspuje z głową do góry, a mniejsza część zjechała na frajernie i szuka sprawiedliwości, której nigdy nie było w polskim sądownictwie, a dobre chłopaki za darmo garują nie rozdupcając się przy tym na wspólasów.

Kisne niemiłosiernie z tego co tu się odpierdala xD Otworzyłem paczkę Laysów Zielona Cebulka i czytając stronę za stroną pękam ze śmiechu z tych zażaleń.

af przypomnij sobie jak nadawałeś na mnie o bany kiedy byłeś jeszcze hmmm redaktorem, a samemu obrażając mnie nie dostawałeś bana. Jesteś f z wolności Ch ci w d nygusie.

Zdrówka Kuzynki, nie dajcie sie docjechać w tej Choroszczy.

...Do końca w porządku pewny bądź i bez obawy
Od frajerstwa dystans, a dla braci swoich prawy...
Kwintesencja poziomu danego użytkownika ;) Wzór kultura!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

jak już wspominałem - choć może nie wszyscy jeszcze wiedzą, decyzją kolegów z redakcji na shoutboxie będzie bardziej przestrzegany regulamin, począwszy od 1 lipca. Że w przeszłości było inaczej to chyba każdy wie i nie trzeba tego przypominać.

temat chyba wyczerpano.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Adriano_forever »

Szkoda, że nie byłeś taki chętny do współpracy z redakcją jeszcze kilka miesięcy temu. Wystarczy poczytać ten temat kilka stron wstecz i zobaczysz jakie wyzwiska w moją stronę były tolerowane.

BTW ja za pseudoredaktora dostałem 7 dni a Hardy z wpis wyżej nie dostał nic? To uważasz jest sprawiedliwość? :hahaha:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu pisze:jak już wspominałem - choć może nie wszyscy jeszcze wiedzą, decyzją kolegów z redakcji na shoutboxie będzie bardziej przestrzegany regulamin, począwszy od 1 lipca. Że w przeszłości było inaczej to chyba każdy wie i nie trzeba tego przypominać.

temat chyba wyczerpano.
moja rada odnośnie regulaminu...ban na stronie = ban na forum
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: TomHardy »

Adriano_forever pisze: BTW ja za pseudoredaktora dostałem 7 dni a Hardy z wpis wyżej nie dostał nic? To uważasz jest sprawiedliwość? :hahaha:
A przepraszam co ja takiego napisałem powyżej konfidencie pierwszej wody? Alfabet przypomniałem wybiórczo i tyle...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

Adriano_forever pisze:Szkoda, że nie byłeś taki chętny do współpracy z redakcją jeszcze kilka miesięcy temu. Wystarczy poczytać ten temat kilka stron wstecz i zobaczysz jakie wyzwiska w moją stronę były tolerowane.

BTW ja za pseudoredaktora dostałem 7 dni a Hardy z wpis wyżej nie dostał nic? To uważasz jest sprawiedliwość? :hahaha:
Bo z kubalem i orzeuem to trzeba konkretnie rozmawiać, a ty tego nie potrafisz :)

Nie ma żadnych podstaw do zbanowania majoneza
adrian118
Posty: 4
Rejestracja: 4 maja 2010, 14:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: adrian118 »

Wybiera się ktoś na mecz do Sheffield? Pisać priv
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

emika pisze:Na mnie mści się kusy i co ja poradzę?
Grzecznie siedzę w choroszczy i bez spiny czekam kiedy wyjdę. Słyszałem, że znowu wyleciałeś :/ nie potrafisz już funkcjonować na wolności i szukasz wszędzie spiny. Ogarnij się chłopie, żyj realnie. P.S. Dzięki Piter za fajki, jutro wracam silniejszy. #DOBRA ZMIANA ZAŁOGO FCI
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Stryjek »

Co jest nagle bany za cenzor dają ?
Wcześniej tego nie było...
To stronka o klubie piłkarskim, a nie dom kultury.
Pozdro z Choroszczy.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Stryjek »

Nie moge edytowac

Orzeu co ty pleciesz?
https://ifotos.pl/z/qsxhras
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

Kazam, dlaczego masz multikonto?
Kazam
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2010, 09:55

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kazam »

Antonio Conte? :D Już dwa lata temu się przyznałem przecież, ze dwa razy wtedy się przelogowałem na to konto i od tamtej pory go nie używałem.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Alfa »

Orzeu dlaczego cenzor daje bany? nie bylo informacji o zmianie
ODPOWIEDZ