Transfery Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

Odet pisze:up
ale Neymar to nie Ronaldo czy Messi.
Transfer Krystyny to bonus dla ligi. Każdy będzie chciał ją oglądać, wzrośnie jej atrakcyjność. Pewnie pojawią się nowi sponsorzy. A dotychczasowi właściciele zaczną więcej wkładać do klubów, bo warto.
swiete slowa
Odet pisze: Nasi zobaczą Krystynę w Juve i pod naciskiem kibiców też sypną kasą (albo wykombinują jak PSG jak obejść FFP). Będzie łatwiej o Rafinhe czy Malcoma.
A poza tym, ja kocham nasz Inter i piłkę i fajnie będzie zobaczyć jak nasi dowalają Juventusowi (z Krystyną w składzie) 3-0 w Mediolanie :)
swiete slowa, Odet mordo ależ ty pojmujesz.

nie ma co zazdrościć, tylko trzeba zacząć sie od nich uczyc. Auzlyjo juz powoli się uczy, bo de Vrij to taki transfer darmowy w stylu Marotty :brawo:
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Transfery Serie A

Post autor: emika »

Jaki Bereszyński, co wy ćpiecie na tym sb.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Transfery Serie A

Post autor: emika »

Tylko Florenzi. Każdy kto chce Bartka w Interze powinien zostać zbanowany na sb.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Transfery Serie A

Post autor: Dzyl »

5 zawodników zawitało do nas jeszcze nim zaczęło się okienko, to teraz pewnie Ausillo będzie kupował powoli i dopiero jak sprzedamy zbędnych zawodników jak Eder, Pinamonti, Candreva, Joao Mario ruszy dopiero temat Malcoma, oraz środkowego pomocnika i prawego obrońcy. Skoro nikt ich nie chce kupić/nikt nie składa ofert to powinniśmy próbować ich wcisnąć w rozliczeniu za kogoś. Ciekaw jestem czy np Tottenham nie wziąłby Candrevy w rozliczeniu za Dembele + dopłata od nas?
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Transfery Serie A

Post autor: emika »

CZAICIE, ŻE TO POJEBY NAWET TRACKERY SAMOLOTU SPRAWDZAJĄ BO RONALDO? XDDDDDDDDDDDD
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

emika pisze:CZAICIE, ŻE TO POJEBY NAWET TRACKERY SAMOLOTU SPRAWDZAJĄ BO RONALDO? XDDDDDDDDDDDD
widziałem jak sprawdzaja linie lotnicze ktorym samolotem ronaldo leci xD ale co sie smiejesz, sami bysmy sie tak jarali jakby CR7 do nas szedl
r-nadir
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: r-nadir »

Niezwykle zabawne:

Armando Izzo z pewnością nie spodziewał się takiego powitania po przylocie do Turynu. To jednak było efektem tego, że ludzie pomylili go z Cristiano Ronaldo.

[...]

Elegancko ubrany mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych od razu wzbudził wielkie zainteresowanie na lotnisku. Po chwili obległa go grupa kibiców, którzy zaczęli robić mu zdjęcia. Każdy chciał puścić w świat informację, że "Cris" już przyleciał podpisać kontrakt.

Szybko jednak okazało się, że to nie jest Ronaldo. To Armando Izzo, który także jest piłkarzem i właśnie przyleciał związać się z Torino FC.

[sportowefakty.wp.pl]
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

Opasły knur Anczelot dzwonil do Cristiano Ronaldo ponoć kilka godzin temu :lol: żeby rozważył przejście do Napoli. Juz sobie wyobrazam CR7 z de Laurentisem podpisujacym kontrakt w tym kantorku
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

cristiano ronaldo oficjalnie w juve.

Szczerze? nie wierze. Nie wierze że piłkarz ktory jest wiekszy niz klub moze przejsc do takiego klubu a jednak sie to dzieje masakra co a wiecie co jesrt najgorsze? że gdyby nie kupno Cancelo i pogawedka Mendesa z Marotta to by do tego transferu nie doszlo za pewne nigdy



/
Ostatnio zmieniony 10 lip 2018, 17:56 przez Skepta, łącznie zmieniany 2 razy.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transfery Serie A

Post autor: Michellaga »

Nie wiem czy wiesz ale pierwszy kontakt miedzy władzami Juve a Ronaldo był tuż po finale LM.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: jackop »

@Skepta to miło, że na bieżąco śledzisz dyskusje na Juvepoland :)

No i cyk Cristiano Ronaldo w Juventusie. 100 mln to jak w promocji. Koszulka z nr 7 wraca do łask :-D
Obrazek
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

jackop pisze:@
No i cyk Cristiano Ronaldo w Juventusie. 100 mln to jak w promocji. Koszulka z nr 7 wraca do łask :-D
nie podniecaj sie tak gosciu, zycze mu polamania nog xD aczkolwiek licze ze ten transfer coś da całemu Calcio


informacja do tych co mnie obrażają na shoutboxie berne mam polajkowanego odkad gral w fiorentinie geniuszu jeden z drugim xD potraficie obrażać tylko mnie nic więcej, ale spokojnie zostana wyciagniete konsekwencje z tego nie bójcie sie. o Cr7 w calcio jaram sie od poczatku ze taki pilkarz bedzie w serie a i gowno wam do tego a przez maveryka ewidentnie zazdrosc przemawia typowego polaka. U nas też mógł biegać CR7 gdybysmy mieli taki zarzad jak w juve jest obecnie, jest na to szansa bo ten sezon dał nadzieje.

Wiecie czym sie od was roznie? potrafie na wszystko chłodno patrzeć, a nie obrażać ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piter »

No juventus specjalnie zwlekał z tym transferem do momentu, aż zaprezentujemy KWADWO ASAMOAHA, aby przyćmić nasz transfer. Jakoś im się to udało, ale niebawem Dembele w Interze więc o portugalczyku nikt nie będzie już mówić i ciekawe co wtedy wymyślą, aby odstawić nas na drugi plan.
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: meinenameislottar »

Klinsi przyjacielu nie chciałem cię urazić i proszę o skrócenie tej kary bo nie wytrzymam miesiąca. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich co trzymają kciuki.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Transfery Serie A

Post autor: Seba »

Biorąc pod uwagę kwoty całej operacji, wiek piłkarza oraz specyfikę ligi, przeczuwam wielką wtopę.
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Transfery Serie A

Post autor: Kusy »

Seba. pisze:Biorąc pod uwagę kwoty całej operacji, wiek piłkarza oraz specyfikę ligi, przeczuwam wielką wtopę.
Akurat specyfikacja ligi spowoduje, ze przeciwnicy juve będą otrzymywali dużo czerwonych kartek i zapewne sporo karnych.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: fcinter.pl »

Juventus pozyskał najbardziej medialnego i prawdopodobnie ciągle najlepszego piłkarza świata, on jest nadal potworem. Marketingowo jest pewnie wart więcej niż całej Juve, skoro go ściągają to na bank mają policzone, że cały transfer im się spłaci pod każdym względem.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

Niepokojace jest to, ze Juve mialo starac sie o Morate, a przyszedl Ronaldo. No co? Przed nami najciekawszy sezon od kilku ladnych lat.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Orzeu »

Bardzo dobry transfer Juve.

O ile z Higuainem to przepłacili, to z Ronaldo, mimo że starszym niż Igła, transferowy majstersztyk. Bomba marketingowa i sportowa.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piekarz »

No cóż, jako kibic Interu wolałbym, żeby do tego transferu nie doszło, ale jakaś cząstka mnie się cieszy, że piłkarz takiego formatu będzie biegał po boiskach Serie A. Będzie po prostu barwniej. Nie mogę się doczekać jego pojedynków ze Skriniarem i De Vrijem. Teraz pozostaje nam liczyć, że będzie to rewanż Hiszpanów za transfer pewnej brazylijskiej gwiazdy z Serie A sprzed dziewięciu lat (towarzyszący zresztą transferowi CR do Realu) i podobnie jak ta gwiazda w Realu tak Ronaldo w Juventusie będzie cieniem samego siebie. Mało prawdopodobne? No mało, ale nie niemożliwe. Mimo wszystko Ronaldo przez prawie dekadę gnieździł się w lidze diametralnie innej, która pozwalała mu na co dzień żyć trochę lżej niż żyje się co tydzień napastnikom w Serie A i zbierać siły na większe mecze.

A dla CR swoją drogą szacunek. W PSG, w Anglii, w Bayernie dostałby pewnie więcej kasy i więcej szumu, ale widocznie wolał zostać królem trzech najlepszych lig w historii, nawet jeśli ta brakująca trzecia liga była przez ostatnie 10 lat umiarkowanie "modna".
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Mora »

Orzeu pisze:Bardzo dobry transfer Juve.

O ile z Higuainem to przepłacili, to z Ronaldo, mimo że starszym niż Igła, transferowy majstersztyk. Bomba marketingowa i sportowa.
Niestety muszę się zgodzić. Pieniądze na pewno im się zwrócą, jeszcze na tym zarobią, a marketingowo odjadą całej lidze jeszcze bardziej. Akcje na giełdzie drożeją, przy podpisywaniu nowych umów sponsorskich zebry mają asa w rękawie - Ronaldo to po prostu kura znosząca złote jajka.

Swoją drogą podziwiam ambicję Ronaldo. Mógłby sobie siedzieć wygodnie w Madrycie i ścigać się z Messim w ilości bramek strzelanych ogórkom. On idzie do Serie A, bo wie, że jeżeli doprowadzi Juventus do Pucharu Europy i poradzi sobie w lidze włoskiej, to już nikt nie bedzie się zastanawiał kto jest lepszy: on czy Messi. Oczywiście poza visca el dziećmi :P
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

Lucas Torreira w Arsenalu za 30 mln :cry:

a empoli to widze juz na starcie cały swój budżet transferowy wpakowało w jakiegos tibijczyka:

Obrazek

a Meret zaś w Naples za 22 mln €. Szkoda ze go nie kupiliśmy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

Odet pisze:
A poza tym, ja kocham nasz Inter i piłkę i fajnie będzie zobaczyć jak nasi dowalają Juventusowi (z Krystyną w składzie) 3-0 w Mediolanie :)
Tego się trzymam.
Co prawda większym wyzwaniem dla Krystyny byłoby przyjście do Interu/Napoli/Romy/Lazio i zdetronizowanie Juve, ale co tam :)

Nasz książe Mercato podobno już kontaktuje się z takim niskim Argentyńczykiem z Barcelony, jako odp na ruch Juve :):)

Pozdr.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: Sempre_Inter »

Tego argentyńskiego clowna z dumy gimnazjum bym nie zdzierżył w naszej koszulce.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

Obrazek

no i Boniek potwierdza moje słowa, ale eksperci z shoutboxa niestety pojmuja bardziej niz jakis tam prezes zwiazku pilki noznej i byly pilkarz
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Transfery Serie A

Post autor: Kusy »

Skepta pisze:Obrazek

no i Boniek potwierdza moje słowa, ale eksperci z shoutboxa niestety pojmuja bardziej niz jakis tam prezes zwiazku pilki noznej i byly pilkarz
Otóż tak. Po prostu niektórzy w swoim słowniku nie posiadają słowa "obiektywizm" i co by przeciwnik nie kupił, zawsze znajdą tysiąc powodów, że ten transfer będzie dramatem.
Czajnik Czasu

Re: Transfery Serie A

Post autor: Czajnik Czasu »

Skepta pisze:Obrazek

no i Boniek potwierdza moje słowa, ale eksperci z shoutboxa niestety pojmuja bardziej niz jakis tam prezes zwiazku pilki noznej i byly pilkarz
Boniek który błaźni się swoim co drugim wpisem nie jest najlepszym autorytetem chyba, że dla ciebie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

sempre inter pisze:Tego argentyńskiego clowna z dumy gimnazjum bym nie zdzierżył w naszej koszulce.
Ja też :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Orzeu »

ale akurat w tym wypadku Boniek ma rację.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

Czajnik Czasu pisze: Boniek który błaźni się swoim co drugim wpisem nie jest najlepszym autorytetem chyba, że dla ciebie.
Te reagowanie na zaczepki krystyny pawłowicz nie byly np. potrzebne bo nie wiem po co sie znizac do takiego poziomu i reagowac na taki rynsztok, ale co do calcio zawsze ma trafne uwagi. Nie wiem co reszty Interistow boli transfer Ronaldo, wyobrazacie sobie jakby dzieki temu transferowi calcio zaczelo rosnac w sile z roku na rok i wrocilo tam gdzie jej miejsce? transfery porzadne by byly i w ogóle to by pokazalo ze warto tutaj grać nie wspominajac o zainteresowaniu wszelkich telewizji i mediów ligą Calcio co przelozyloby sie na wieksze zarabianie pieniedzy.
kusy pisze: Otóż tak. Po prostu niektórzy w swoim słowniku nie posiadają słowa "obiektywizm" i co by przeciwnik nie kupił, zawsze znajdą tysiąc powodów, że ten transfer będzie dramatem.
święte słowa
Orzeu pisze:ale akurat w tym wypadku Boniek ma rację.
święte słowa
ODPOWIEDZ