1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No to zaczynamy. Przyznam szczerze, że okres przygotowawczy zleciał niesamowicie szybko, w dużej mierze dzięki Ausilio i aktywnemu mercato człowiek się nie nudził.

Chciałem tego przeciwnika na start, bo jakby nie patrzeć nasz najtrudniejszy rywal w ostatnich latach :D No ale w Sass nie ma już Politano, a on nam w zeszłym roku sprawiał największe problemy, więc powinno być łatwiej. Odszedł też Acerbi. Ciekawe czy Prince zagra.

Inter najpewniej bez Radji, dziś La Gazzetta pisze, że Lautaro zagra od 1 minuty. Perisic i Wersalka jeszcze nie gotowi do gry, dlatego najchętniej zobaczyłbym ten sam skład co w meczu z Atletico, czyli:

Handa; D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Dalbert; Vecino, Brozovic, Asamoah; Politano, Icardi, Martinez

Ewentualnie de Vrij wskakuje za Mirande, bo w sumie obojętne jest mi który z nich zacznie mecz.

Musimy wygrać
Ostatnio zmieniony 13 sie 2018, 11:20 przez fcinter.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: zemaria »

Pewne 0:3 na niebezpiecznym terenie. Dublet Lautaro.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Dzonyy »

Wjeżdzamy w nich jak w masło, a Lautaro pokazuje, że jest turbodzikiem i zdobędzie swoją pierwszą w bramkę w Serie A
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Stachoo »

Wyjdziemy jak na Atletico, z jedną korektą. Obok Brozovicia zagra Asamoah, a Perisić będzie w wyjściowym zamiast Vecino.

0 - 2 dla nas. Icardi, Lautaro.
Gość

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Gość »

Randama pisze: Ewentualnie de Vrij wskakuje za Mirande, bo w sumie obojętne jest mi który z nich zacznie mecz.
Ja postawiłbym na Mirandę, poza tym pełna zgoda, jeśli Perisic i Vrsaljko nie dają rady od 1. minuty.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: KoBa »

Randama pisze: Musimy wygrać
Amen.

1 mecze różnie nam wychodziły w ostatnich latach, tegoroczny terminarz sprawia jednak, że po prostu trzeba przywieźć z Mapei 3 punkty i z komfortem psychicznym przygotowywać się do meczu na GM z Torino.

Co do składu, to mnie również wydaje się, że zaczniemy jak z Atletico, ponieważ to zestawienie, w którym bardzo łatwo zwiększyć siłę rażenia piłkarzami z ławki (Karamoh, Candreva, Keita), które też pozwoli nam zdominować środek pola i kontrolować mecz, liczę, na podtrzymanie świetnej współpracy Vecino i Brozo.

Co do Sassuolo, stracili najlepszego obrońcę i atakującego, chyba w sumie dwóch najlepszych piłkarzy, niemniej, to wciąż nieprzewidywalna drużyna, dodatkowo, wczoraj rozbili Ternane 5-1, co prawda to drużyna z Serie C, ale takie zwycięstwo na pewno doda pewności siebie Sass i trzeba być czujnym, żeby nie strzelili tradycyjnie nam gola z dupy.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piekarz »

Co tu dużo pisać. Wracamy do gry i rozpoczynamy oby idealnie - od zemsty za niedoszłe pozbawienie nas LM. Skład Randamy wydaje mi się optymalny. Myślę że pójdzie względnie gładko mimo nielubianego przeciwnika. Oby Lautaro od razu wystrzelił.

Nawet nie wiedziałem, że Boateng trafił do Sassuolo. W mistrzowskim sezonie Milanu był wiodącą postacią obok Ibry, ale ostatecznie wielkiej kariery jednak nie zrobił. Spoko że wraca, ubarwi ligę.

Poprzedni sezon skończył się pozytywnie, ale trochę mu brakuje do miana "dobrego sezonu". To był ten słynny, ale tym razem ten właściwy, sezon przejściowy. A więc czas na pierwszy dobry sezon w wykonaniu Interu od ośmiu lat. Wydaje się, że nie może nie być dobrze.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

Początek sezonu więc na jakieś wielkie zmiany nie ma co liczyć, zapewne wyjdziemy składem takim samym jak na Atletico, gdzie zagraliśmy nasz najładniejszy mecz od niepamiętnych czasów, aczkolwiek jestem spragniony już nowych nazwisk i chciałbym zobaczyć na boisku:
Handanović - Vrsaljko,Skriniar,Miranda,Dalbert - Brozović,Asamoah - Politano,Martinez,Keita Balde - Icardi

Po prostu wygrajmy, bo wyjazd do Sassuolo to ogromne ryzyko i dla nas w ostatnich latach jest to arcytrudny teren
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: IlCapitano »

Najważniejsze to wygrać i ukarać te za przeproszeniem całe Sassuolo za to, że nam tak dokuczają w ostatnich sezonach. Na pewno nie zagrają Perisić, Vrsaljko i Nainggolan, ale Pan Spalletti i tak posiada teraz bardzo duże pole manewru, on ma teraz tyle opcji, że ja to już nie wiem.

Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, De Vrij/Miranda, Dalbert - Asamoah, Brozović - Keita Balde, Martinez, Politano - Icardi. Takie coś bym zobaczył niestety.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: maniekfci »

Sam fakt, ze W KOŃCU został założony ten temat, napawa mnie endorfinkami itp itd
Wraca Inter, taki na wypasie, bo teraz, jak Ivan i Antek zalicza klasyczny zjazd formy, to Pan Spalletti będzie miał kim ich zastąpić, bo Karamoh nie jest warty nawet bycia 4 opcja. To samo dotyczy każdej innej pozycji, w końcu mamy wiele jakości, także na ławce rezerwowych.
Musimy wygrać, najlepiej bardzo wysoko, by ich upokorzyc dotkliwie. Pragnę 8:0

Pozdr. I forza Inter
Gość

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Gość »

maniekfci pisze:Antek zalicza klasyczny zjazd formy, to Pan Spalletti będzie miał kim ich zastąpić
Można zjechać jeszcze bardziej w dół?

A co do Karamoh? To jeśli Candreva nadaje się do pierwszej 4, to tym bardziej on.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: maniekfci »

Gość pisze: A co do Karamoh? To jeśli Candreva nadaje się do pierwszej 4, to tym bardziej on.
nie sądzę.

-4
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Orzeu »

Na szczęście Sassuolo nie ma już Politano, więc mam nadzieję, że uda nam się to wygrać ;). Trzeba rozpocząć mocno i pewnie. Mam nadzieję na bramkę Martineza
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

Jakoś tak szybko ten nowy sezon przyszedł. Każde 3 pkt będą dobre, szczególnie, że te Sassuolo zaszło nam już tyle razy za skórę....
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: maniekfci »

ajjj -3
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze:ajjj -3
Ojj tak <3
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: KoBa »

Sky podaje najbardziej prawdopodobną 11 na ten moment:

Handanovic; D'Ambrosio, Skriniar, Miranda (de Vrij), Asamoah; Brozovic, Vecino; Politano, Lautaro, Keita; Icardi.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Dzonyy »

KoBa pisze:Sky podaje najbardziej prawdopodobną 11 na ten moment:

Handanovic; D'Ambrosio, Skriniar, Miranda (de Vrij), Asamoah; Brozovic, Vecino; Politano, Lautaro, Keita; Icardi.
Jak widzę ten skład to moja ręka zaczyna odruchowo zmierzać w kierunku konika. Chyba jeszcze nigdy tak nie czekałem na pierwszy mecz sezonu.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Dzisiaj, a dosłownie przed chwilą pojawiła się informacja, że mecze z udziałem klubów z Genui zostały odwołane (Milanu z Genoą i Sampdorii z Fiorentiną). Nie wykluczone jest jednak, że odwołana zostanie cała kolejka.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Dzonyy »

Adriano_forever pisze:Dzisiaj, a dosłownie przed chwilą pojawiła się informacja, że mecze z udziałem klubów z Genui zostały odwołane (Milanu z Genoą i Sampdorii z Fiorentiną). Nie wykluczone jest jednak, że odwołana zostanie cała kolejka.
Na bank odwołają całą kolejke.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: VVujek »

Oby nie, moim zdaniem wystarczy odwołanie meczy drużyn z Genui, ewentualnie dołożyć do tego odwołanie sobotnich meczy skoro jest żałoba.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

No taki Inter to bym sobie obejrzał już, ale lepiej jak odwołają mecz. Chorwacka szajka się przygotuje na maksa, wróci Skriniar pełny zdrów i Nainggolan może na ławce usiądzie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: VVujek »

Jednak tylko 2 mecze odwołane.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: maniekfci »

-2 :hold: :oops: :szal:
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kusy »

Jutro na lajcie zwycięstwo. Szkoda, że Radja sie posypał, ale powróci silniejszy :) Forza Inter! Po trzy punkty :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Mora »

W końcu liga hehe Od razu przestrzegam przed hurraoptymizmem. Gramy dziś na bardzo trudnym terenie, co dobitnie pokazał chociażby zeszły sezon, no i duża ilość zmian w składzie może negatywnie wpłynąć na zgranie naszych. W sparingach wyglądało to nieźle/dobrze, zobaczymy jak będzie w meczu o stawkę...Trzeba to wygrać, po takich wzmocnieniach celem na ten sezon jest podium i to niekoniecznie jego najniższy stopień. Musimy zrobić dzisiaj pierwszy ważny krok w tym kierunku, chłopaki muszą zapierdalać po boisku, ja tymczasem zapierdalam po browar.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

Po prostu nie mogę się doczekać, nie wiem co ze sobą robić. Elektryzuje mnie ten Inter i chuj
napierdolmy im za te ostatnie lata i tyle
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Czarson »

Trzeba ich ograć w końcu, nawet 1 bramką, obojętnie jak ale ważne by wkroczyc na zwycieska sciezke juz w 1 meczu sezonu. Sklad na to pozwala.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: mio85 »

Na rozpoczęcie tego sezonu czekam z wypiekami na twarzy. Ostatni raz tak miałem 9 lat temu. Wtedy w powietrzu i na papierze (skład) czuć było, że może zdarzyć się coś wielkiego. Tak samo czuję teraz. Powtórki nie będzie, ale myślę, że w końcu Stara Dama spierdoli się z tronu. I to my ją strącimy! Wyśmiejcie mnie, ale na koniec sezonu.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: maverik »

Wymarzony rywal w 1. kolejce. Problemy z Sassuolo kojarzą mi się ze środkiem sezonu, mecze zimową porą. Teraz jest inaczej i oby było inaczej. Zaczynamy ligę na MAPEI gdzie nie będzie rozkojarzenia Ligą Mistrzów, czy jakimś kryzysem w środku sezonu. Wzmocniliśmy się porządnie, więc nawet braku odpowiedniej formy Perisicia, Vrsaljko po mundialu czy kontuzji Radji nie powinniśmy odczuć. Bardzo liczę na błysk Lautaro choć wiadomo najważniejsze są trzy punkty. Musimy bardzo dobrze wejść w sezon, żeby nie było nerwówki tym bardziej grając jeden mecz na tydzień oraz w końcu musimy przełamać tą nieszczęsną passę z Sassuolo.

Jedyne niewiadome co do składu to lewe skrzydło i środkowy pomocnik obok Brozo, bo myślę, że Dalbert po coraz lepszych meczach przedsezonowych dostanie swoją szansę.
ODPOWIEDZ