1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: KoBa »

Może i zagraliśmy kupę, ale i tak zrobiliśmy więcej by wygrać, niż Sassuolo, które jak zwykle ma furę szczęścia z nami. Inna sprawa, że w dobie VAR'u nie spodziewałem się zobaczyć takiego rzutu karnego, a dlaczego sędzia nie gwizdnął takiego samego po drugiej stronie nikt nie wie. W każdym razie, karny z pupy, ledwo strzelony i Sass grało swoje kontry, z których oprócz słupka Prinsa w sumie nie wiele wynikało.

U nas typowy Inter z 2 części sezonu - brak pomysłu na wykreowanie sytuacji strzeleckiej, a gdy się to dwa razy jednak udało, to dwa razy nie została wykorzystana setka (Icardi, De Vrij). Dodajmy do tego minimalnie niecelne strzały Perisica, Icardiego i Politano - zagraliśmy źle, ale na 0 punktów nie zasłużyliśmy.

Niemniej, 0 punktów właśnie mamy i najbardziej irytuje to, że po dwóch dniach Calcio mamy -3 do Juve, Napoli, Romy i jeden mecz więcej od Milanu i już w drugiej kolejce zaczynamy przyglądać się meczom innych drużyn.

Indywidualnie - podobał mi się najbardziej Asamoah, bardzo pewny Handa, De Vrij najlepszy mecz w Interze, szarpał Politano, dobra zmiany Ivana i Keity. Słabiutko Brozo, beznadziejnie Miranda, Dalbert zagubiony, a Vecino - co z tego, że zaliczył kilka świetnych odbiorów jak piłke w pełnym biegu prowadzi tak, że ma się poważne obawy, czy się na niej zaraz nie zabije.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Ljarro »

Dziękuję chłopakom za walkę, zazzzzaaaaangażowanie.
Zagraliśmy dobrze, jest dobrze.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Odet »

3 miesiące czekania i...

Ten karny to skandal.

Nasi myśleli że po tak wysoko ocenionym mercato Sassuolo rozłoży nogi przed nami, a tu od początku gracze Sass zaczęli atakować. To był szok dla wielu. Dobrze tylko Asa i Handa, reszta słabo lub bardzo słabo (dawno nie wiedziałem tak słabego piłkarza na boisku jak Dalbert).

Niestety w moim przekonaniu winę ponosi nasza Łysa Główka. Widać że niektórzy nie są gotowi po MŚ, nie mają formy a Spall daje Brozo aż 86min, Perisic lewo wrócił do klubu wchodzi na 2 połowę. Balde Keita jest w klubie od 3 dni i od razu dostaje szansę gry (jest dobry, ale nie rozumie się z kolegami). Vecino czy Miranda też forma wakacyjna. Ja na miejscu trenera dałbym pograc tym, którzy trenowali cały okres przygotowawczy, czyli Valero, Gagliardiniemu, Candrevie nawet Żabce. Spall chciał inaczej i mamy na start 0.

Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Orzeu »

Wyszedł brak zgrania niestety. Inter jest na chwilę obecną drużyną nie gotową, zanim to wszystko zacznie dobrze działać minie pewnie z miesiąc
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kusy »

Brakowało Candrevy, który w sparingach grał dobrze.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Nasir »

Brakowalo agresji, zero pressingu, w pierwszej polowie DD ani razu nie przekroczyl linii srodkowej. Nie wiem czy oni za duzo trenowali czy za malo ale fizycznie to wczoraj dramat
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: VVujek »

Nasir pisze: 20 sie 2018, 10:13 Brakowalo agresji, zero pressingu, w pierwszej polowie DD ani razu nie przekroczyl linii srodkowej. Nie wiem czy oni za duzo trenowali czy za malo ale fizycznie to wczoraj dramat
DD nie wychodził po za połowę bo ewidentnie graliśmy trójka obrońców i grał on na środku obrony natomiast Asamoah grał w środku. Inter był w 1 połowie pozbawiony skrzydeł, politano na wahadłe... Niby coś tam próbował ale w obronie praktycznie nie pomagał. Wyglądało to tragicznie kulawe próby ataku środkiem i praktycznie zero gry skrzydłami.
Łysa główka spaletti przekombinował niestety,.

PS. Dlaczego nie mogę wejść w żadną podstronę w tematach na forum? W ogóle nie wyświetla się możliwość wybrania numeru podstronki
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Nasir »

W pierwszej polowie bez skrzydel, z kolei mecz konczylismy z 4 skrzydlowymi, Pan Lucek ewidentnie nie pojmuje Calcio.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Alfa »

kolejny mecz do worka ujebanych meczy złymi decyzjami łysego betona aco

#spallettiout
Policano
Posty: 6
Rejestracja: 7 lut 2013, 22:18

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Policano »

1 połowa była NAJGORSZĄ jaką kiedykolwiek ogladałem w wykonaniu Interu a kibicuje ponad 23 lata..do tego stopnia że 2giej nie dalem rady poprostu obejrzeć..mialem postawiony gruby papier na naszych bo mimo wszystko się łudziłem ze tym razem będzie inny start, ze spall że to że tamto a zamykalem toto doslownie po 1szych 5ciu minutach..oceniając 1sza polowe..Dalbert - nic z tego nie będzie chocby sam MOU czy Herrera go mieli pod sobą..zwykly sredniaczyna do Nicei czy innego Empoli(z calym szacunkiem dla nich)..środek nie istniał..Asamoah i ..nikt..więc co sam mógł narobic..skrzydla JW..Lautaro - nie wiem sam, byłem pełny nadziei ale oby nie wyszło tak że Serie A go zweryfikuje..''najlepsze'' jest to że TORO trafia na nas chyba w najlepszym..dla nich samych momencie..jeszcze beton na ławie..ehh..miało byc tak dobrze a za chwile może się okazać że sprowadzeni na ziemię po 2(słownie)dwóch kolejkach..pozostało się już tylko modlić
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piekarz »

Policano pisze: 20 sie 2018, 14:42 1 połowa była NAJGORSZĄ jaką kiedykolwiek ogladałem w wykonaniu Interu a kibicuje ponad 23 lata..do tego stopnia że 2giej nie dalem rady poprostu obejrzeć..mialem postawiony gruby papier na naszych bo mimo wszystko się łudziłem ze tym razem będzie inny start, ze spall że to że tamto a zamykalem toto doslownie po 1szych 5ciu minutach..oceniając 1sza polowe..Dalbert - nic z tego nie będzie chocby sam MOU czy Herrera go mieli pod sobą..zwykly sredniaczyna do Nicei czy innego Empoli(z calym szacunkiem dla nich)..środek nie istniał..Asamoah i ..nikt..więc co sam mógł narobic..skrzydla JW..Lautaro - nie wiem sam, byłem pełny nadziei ale oby nie wyszło tak że Serie A go zweryfikuje..''najlepsze'' jest to że TORO trafia na nas chyba w najlepszym..dla nich samych momencie..jeszcze beton na ławie..ehh..miało byc tak dobrze a za chwile może się okazać że sprowadzeni na ziemię po 2(słownie)dwóch kolejkach..pozostało się już tylko modlić
Jaki płacz, pierwsza kolejka za nami i pozostało się już tylko modlić. : D Ogólnie to albo masz wybiórczą pamięć, albo wybiórczo oglądasz mecze Interu. Były sezony, w których co trzeci mecz wyglądał gorzej niż wczorajsza pierwsza połowa.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Seba »

W szoku jestem jak daleko idące wnioski wyciągnęły media po jednym meczu. Zagrali słabo, ale brzmi to, jakby sezon dla Interu już się skończył. Na pełne obroty wskoczy Perisic,świeżości nabierze Brozovic (choć takiej formy jak pod koniec sezonu się nie spodziewam), wróci Skriniar, dojdzie Nainggolan, Vrsaljko, Keita i będziemy mieć zupełnie inną drużynę. Wszystko się poukłada i jestem tego pewien.
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

Najłatwiej jest teraz faflunić się na piłkarzy i trenera, bo zagraliśmy słaby mecz. Dla mnie możemy przepierdolić nawet z torino w następnej kolejce, a i tak nie stracę zaufania do Interu.
Wczoraj graliśmy na arcytrudnym terenie dla nas, Mapei Stadium, do tego kilku podstawowych piłkarzy jeszcze trenuje i przygotowuje się do sezonu, a wisienką na torcie jest kontuzjowany Nainggolan. Sassuolo cały czas przygotowywało sie do sezonu mając swój podstawowy skład, gdzie nasi grali na MŚ. Do tego karny kontrowersyjny, może i słuszny, ale jeśli oni dostali karnego za takie coś, to my również powinniśmy m.in. za faul na Asamoahu, wtedy mecz wyglądałby inaczej.

Po prostu musimy przeczekać najbliższe dni ze spuszczoną głową i pokonać bardzo trudne Torino, wtedy dopiero rozpoczniemy nasz sezon 18/19 i punkty będą przychodzić łatwiej.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Piter pisze: 20 sie 2018, 16:42
Wczoraj graliśmy na arcytrudnym terenie dla nas, Mapei Stadium, do tego kilku podstawowych piłkarzy jeszcze trenuje i przygotowuje się do sezonu, a wisienką na torcie jest kontuzjowany Nainggolan. Sassuolo cały czas przygotowywało sie do sezonu mając swój podstawowy skład, gdzie nasi grali na MŚ. Do tego karny kontrowersyjny, może i słuszny, ale jeśli oni dostali karnego za takie coś, to my również powinniśmy m.in. za faul na Asamoahu, wtedy mecz wyglądałby inaczej.
Zapomniałeś dodać że przeszkadzała nam murawa...

Kompletnie nie rozumiem takiego tłumaczenia... jaki ciężki teren? Co za brednie... Inter który chce się bić o najwyższe cele, w pół rezerwowym składzie powinien tam jechać i spokojnie zgarnąć trzy punkty. Sassuolo zrobiło jeszcze większą rewolucję niż my i jakoś gra im się układała.
Przegraliśmy bo w każdym aspekcie gry byliśmy gorsi od rywala i tyle. Mecz do zapomnienia.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Dzonyy »

Jaszczu91 pisze: 21 sie 2018, 15:40 Kompletnie nie rozumiem takiego tłumaczenia... jaki ciężki teren? Co za brednie... I
Ja zauważyłem w ciągu kilku ostatnich sezonów, że my wszędzie mamy trudny teren. Nawet nasz stadion się zalicza do trudnego terenu...
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 1. kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: VVujek »

Ja myślę że przegraliśmy bo karny z dupy a co.
Niektórzy niech już tak nie płaczą, można narzekać, ale bez przesady bo zaraz się okaże że sezon już się dla nas skończył
ODPOWIEDZ