9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Czasu Czarodziej

9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Czasu Czarodziej »

Czytam wypowiedzi tych przygłupów pierdolących, że Milan gra lepiej od Interu albo, że są na tym samym poziomie i już nie wyrabiam z emocji przed niedzielnym meczem, kiedy zweryfikujemy słowa tych cymbałów. Fakty są takie, że mamy predyspozycję do wygrania tego meczu, zgwałcenia przeciwnika na poziomie 3,4:0.

Te cymbały jarają się wygranymi z Chievo, a jeszcze do niedawna ledwo remisowali z Cagliari czy innym Empoli, tymczasem Inter jak do tej pory nie zagrał ani jednego wielkiego meczu. Z każdym meczem jesteśmy coraz silniejsi i coś mi się zdaje, że w niedzielę zagramy najlepsze spotkanie w sezonie.

Zobaczymy co Pan Spalletti nam zaserwuje w 1 składzie, bramka wiadomo, formacja obronna jedyną niewiadomą to czy Wersalko czy D'Ambrosio, na środek pola ponoć szykowany Gagliardini, no ale co się dziwić, przez te pierdolone reprezentacje Vecyno wróci pewnie późno. Reszta składu wiadomo, plus jest taki, że Handa, Asamoah, Brozovic, Politano, Radja i Perisic są już w Appiano i spokojnie szykują się do meczu.

Sporo postawiłem na Inter, jestem pewien zwycięstwa. Po prostu
Weo
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2011, 15:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Weo »

Dokładnie. Piszą że jesteśmy tylko silniejsi fizycznie. Na wakacjach Saplletti zajechał naszych co skutkowało złym wejściem w sezon przez zmęczenie. Po pierwszej przerwie na narodowe mecze (i nieszczęśliwym meczu z Parmą) w końcu złapaliśmy równowagę i zaczeliśmy punktować. Teraz po kolejnej przerwie na reprezentacje wrócimy już nie tylko silni fizycznie.

Co prawda mecz będzie napewno trudny ale czuje po kościach że damy nauczkę frajerom. Forza Inter!
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Jestem absolutnie pewny zwycięstwa w tym meczu, także nie podniecam się jakoś szczególnie, po prostu oczekuję na wykonanie na nich wyroku. Nasi wyjdą na mega kurwie na ten mecz, to jest pewne, może nawet kosztem meczu z Barceloną. W LM starczy nam 4 punkty do awansu, można kalkulować, a w lidze nie ma innej opcji jak wygrywać. Tym bardziej, że to derby. Ten mecz trzeba koniecznie wygrać i nie tylko, trzeba pokazać w nim siłę która niewątpliwie drzemie w tej drużynie. Pan Spalletti - nie spierdol tego mordeczko, bo inaczej pogadamy.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: KoBa »

Milan może nas pokonać wyłącznie z uwagi na specyfikę derbów, które nauczyły już wielokrotnie, że nawet największe dysproporcje kadrowe pomiędzy ekipami zacierają się na czas trwania spotkania. Trzeba zagrać uważnie w obronie, bo Suso i Higuain lubią nam strzelać. Zadowolę się każdym zwycięstwem, nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów, wkrótce zagramy o awans do 1/8 elitarnej Ligi Mistrzów i potrzeba nam spokojnych głów na naszym podwórku.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: BAGGIO1 »

"W derbach nie ma faworyta" - oklepane, ale coś w tym jest. Niemniej uważam, że wygramy ten mecz. Chciałbym jednak czegoś ekstra tj. łomotu tak z 3 albo i 4 do 0. Byłoby to miłe uczucie ich upokorzyć i ostudzić rozpalone po ostatnich meczach głowy. Forza Inter!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

Inter 3:1 Milan róbcie skriny
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Chcę wygranej, to proste. Najbardziej za te ostatnie, wiosenne derby na 0-0 których to przez naszą skandaliczną nieskuteczność do dzisiaj nie mogę przeżyć.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maniekfci »

-5
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Dzonyy »

Wygramy leciutko. Wjedziemy w nich jak bulwa w stoisku z czitosami w supermarkecie. Stawiam 3:0 i 2 brameczki Icardiego!
Franco Combi

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Franco Combi »

Optymizm ws. Vecino, także na derby pełnym składem.

Pozdrawiam,
Doktor Combi
AcMilan Fan

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: AcMilan Fan »

Będzie dobrze wygra lepszy ważne by obie drużyny były w LM - do zobaczenia w niedzielę
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Na Milan Gagliardini, na Barcelonę Vecino. Nie możemy ryzykować z Urugwajczykiem, bo Gaglia i Joao Mario nie są zgłoszeni do LM, a wątpliwym aby Pan Spalletti wyszedł z Radją obok Brozo i Lautaro na 10 na Zraszaczy.
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MK92 »

To i ja się wpiszę na Waszym forum przed derbami.

Na ten pojedynek z Interem czekam z największym utęsknieniem. Derby Mediolanu to gwóźdź sezonu. Zawsze, gdy w lipcu przeprowadzane jest losowanie terminarza Serie A, to najbardziej wyczekuję informacji, kiedy Milan trafi na Nerazzurich. Od razu tę datę zapamiętuję i wiem, że na tenże dzień nie mogę niczego ważnego zaplanować.

Przed najbliższą niedzielą jestem umiarkowanym optymistą. Milan po słabym wrześniu zdaje się chwytać rytm, a przede wszystkim Rossoneri w swoich ostatnich trzech meczach poprawili skuteczność. Jestem jednak w pełni świadomy naszych bolączek, zwłaszcza w środku pola i w defensywie. Na papierze to Inter jest faworytem tego spotkania, ale wierzę, że chłopcy Gattuso nie pękną i utrzymają koncentrację przez cały mecz. Wtedy wszystko jest możliwe, jak to w derbach.

Jakim wynikiem by się one nie skończyły, to i tak pojawię się tu po nich i porozmawiam z Wami na ich temat.

Forza Milan!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Mora »

Na pewno jesteśmy faworytem, widać że drużyna nabrała pewności siebie, Inter potrafi odwrócić losy meczu i nie poddaje się po straconej bramce. Milan to dla mnie wielka niewiadoma, chimeryczny i nieprzewidywalny zespół. Z pewnością postawią nam trudne warunki, ale liczę na zwycięstwo i dobre humory przed meczem z Barceloną.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

To Inter po słabym początku w końcu złapał rytm i z każdym meczem wygląda coraz lepiej. Wygrał trudne mecze z Tottenhamem i Sampdorią w samych końcówkach co pokazuje charakter tej ekipy. Milan łapie rytm po ograniu pośmiewiska ligi zwanego Chievo Werona? Niebywale fascynujące nowiny.
Inter jest lepszy na każdej pozycji oprócz prawego skrzydła, ma Spallettiego a nie wuefistę Gattuso na ławce i ma obowiązek wygrać ten mecz. Remis będzie porażką, podobną do tej z wiosennych derbów, w których oszałamiający Milan w niesłychanej formie miał wygrać, a zawdzięcza punkt zmarnowanym setkom Icardiego i z przebiegu meczu nie istniał na boisku.

Musimy to wygrać i to zdecydowanie. Chuj z tym środowym meczem w LM, obicie Milanu to priorytet.
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MK92 »

Mora pisze: 18 paź 2018, 21:20 Milan to dla mnie wielka niewiadoma, chimeryczny i nieprzewidywalny zespół.
I z taką definicją obecnego Milanu mogę się zgodzić. Sam nie wiem, czego powinienem się spodziewać po moim ukochanym zespole.

IlCapitano pisze: 18 paź 2018, 22:03 Milan łapie rytm po ograniu pośmiewiska ligi zwanego Chievo Werona? Niebywale fascynujące nowiny.
Nie do końca się zgodzę. Milan wygrał swoje ostatnie trzy mecze z przynajmniej dwubramkową przewagą nad rywalem. To jest znaczna poprawa skuteczności wobec męczenia się z Cagliari, Dudelange czy Atalantą we wrześniu. A jak mamy bawić się w złośliwości, to przypomnę, że Milan 30 września ograł Sassuolo aż 4:1, natomiast Wy przegraliście z nimi na inaugurację sezonu w fatalnym stylu ;)

IlCapitano pisze: 18 paź 2018, 22:03 Inter jest lepszy na każdej pozycji oprócz prawego skrzydła, ma Spallettiego a nie wuefistę Gattuso na ławce i ma obowiązek wygrać ten mecz. Remis będzie porażką, podobną do tej z wiosennych derbów, w których oszałamiający Milan w niesłychanej formie miał wygrać, a zawdzięcza punkt zmarnowanym setkom Icardiego i z przebiegu meczu nie istniał na boisku.
Ja też cenię zdecydowanie bardziej Spallettiego niż Gattuso, no bo nawet doświadczeniem Rino nie może się równać z Waszym trenerem. Natomiast pomijając pech Icardiego w kwietniu i patrząc na suche liczby, wychodzi na to, że Gattuso zdobył w pojedynku ze Spallettim 4 punkty (wygrana w PW w grudniu 2017 roku), a Spall w pojedynku z Rino ledwo jeden ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piter »

mk92 uspokój tam kacperka sadowskiego i dawidka majewskiego w komentarzach na FB bo podniecają się niebywale jakby już wygrali te derby, a po meczu znów schowają się do swojej stodoły jak miało to miejsce rok temu
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

Wiadomo, że liczę na zwycięstwo, ale w derbach nie ma faworyta.
Mam nadzieję, że doświadczenie Spalla przeważy.

Milan nie gra najlepiej, ale co z tego, bo czy ma gramy dużo lepiej?? Przed nami przyszłość. Oby jej początek miał miejsce już w ndz.

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Jak dla mnie ta powtarzana jak mantra teza że w derbach nie ma faworyta to przesąd i magiczne postrzeganie piłki. Oczywiście jak w każdym innym meczu czasem wygra słabszy, ale jak w każdym innym meczu zazwyczaj jednak wygrywa ten, kto na zwycięzcę się zapowiadał. W mistrzowskich latach 2006-2010 wygraliśmy 6 z 8 derbów, w następnych dwóch sezonach jak Milan walczył z różnym skutkiem o mistrzostwo było już 3 do 2 dla nich. Później zaczął się okres bagienny dla obu stron i rywalizację zdominowały remisy i zwycięstwa 1-0 po gównomeczach. Podobnie w derbach Włoch, wyjątkowość tych meczów nie doprowadziła do cudu i przez 7 lat udało nam się wygrać z dużo silniejszym Juventusem tylko 3 razy.

Oczywiście często się zdarza, że drużynie grającej kupę przez cały sezon czasem włączy się w derbach motorek w dupie (bardziej w meczach z Juve niż z Milanem), ale to i tak raczej rzadko jest w stanie zniwelować różnicę w jakości piłkarskiej.

A zmierzam do tego, że remis będzie porażką i nie ma wymówek.
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: marcinek91081 »

Co tu dużo pisać pragnę 7 zwycięstwa z rzędu :inter:... niech dziś zwycięży demokracja :-D
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Czarson »

Po prostu to zróbcie.
Randama

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Randama »

Niech przyjdzie jakaś kurwa milanowska i napisze o farcie Interu. Milan wysrany, zdeklasowany, zmasakrowany. Mecz powinniśmy zamknąć w 1 połowie.

Icardi znów bohaterem derbów, ale ten mecz ma też innych bohaterów. Wielki szacunek dla Vecino, który kilka okazji zjebał, ale odnosiłem wrażenie, że jemu zależało najbardziej. Genialny duet środkowych obrońców, bardzo dobry Politano. Generalnie wszyscy zagrali na dobrym poziomie, choć dzisiaj Kwadwo zagrał najsłabszy mecz w tym sezonie.

Oby Radja długo nie pauzował, choć pewnie na Barcelone się nie wyrobi ;/
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: NdOrom »

Cóż... 3 pkt należały nam się bezapelacyjnie. Remis byłby jak porażka, ale przyznam, że w okolicy 85 min już się z nim oswoiłem. Ale znowu w ważnym momencie Vecino pokazuje swój błysk. Urodzony do ważnych meczów. Dzisiaj jak prawie każdy miał kilka słabych momentów, ale generalnie chyba jego najlepszy mecz w tym sezonie. Nie zwalniał akcji, dużo przechwytów i cisnął na bramkę aż miło. Dla mnie MOTM właśnie dla niego ląduje. Mauro jak to Mauro co miał zrobić to zrobił, do tego piękne wyprzedzenie Donnarummy w polu karnym. Bardzo dobry mecz i w sumie nie ma co się do niego przyczepić. Jak dla mnie mnie powinien mieć dwie bramki dzisiaj.
Perisic chyba też pomału wraca, choć do topu mu jeszcze daleko. Politano pewniak do wykupienia. Kolejny bardzo dobry mecz. Piękna technika, super lewa noga. Nie boi się grać na jeden kontakt, do tego pod ryzyko. Pan Piłkarz się rodzi. No i super dzisiaj wyglądało jego współpraca z Vrslajko, który zagrał najlepszy mecz w Interze. Po drugiej stronie Asamoah, nie będzie dobrze wspominał tego meczu. Niepotrzebnie zwalniał i kombinował. Ale czasami może mu się zdarzyć. Skriniar jak zawsze bardzo pewny. Ale, że De Vrij ma taką technikę to nie przypuszczałem. Rewelacyjne wyprowadzanie piłki, przerzuty i spokój. Oj piękna para stoperów. Valero do końca pierwszej połowy też bardzo fajnie. Niestety wiele niedokładności z jego strony pozostawia raczej słabe wrażenie. No i Brozovic. Polubiłem go i to bardzo. Jasne, że miewa fatalne momentami podania. Jasne, że macha tymi swoimi łapami. Ale on jest u nas zawodnikiem bez którego nie istniejemy. Facet biega z kontuzją całą druga połowę bo bez niego jak bez nóg, a i tak potrafi wejść wślizgiem, i nie "pieprzyć" się w tańcu. Dojrzewa i coraz głośniej będzie o nim. Balde jakoś niczego nie zepsuł, ale on niestety nie pokazuje jakiegoś progresu w swojej grze. Jedna dobra wrzutka, a tak to trochę wiatru i do tyłu (choć akurat szereg jego podań zmaścił Valero).
Na koniec Radja. Złość jaką miałem po faulu na nim, nie miałem chyba nawet w przypadku kontuzji Milito czy też Zanettiego. Chęć wygrania tych derbów, mecz z Barceloną i Lazio za moment. No jego tam nie może zabraknąć.... a jednak wygląda, że zabraknie. Swoją drogą nie wiem jak bez czerwonej cały mecz wytrzymał Biglia... I tak jak byłem zły, tak samo źli stali się zawodnicy Interu, a już po nieuznanej bramce chcieli Milan zmasakrować. I szkoda, że te 4-0 się nie skończyło.
No nic charakter można powiedzieć, że mamy. I chyba dobrze się stało, że tak słabo wystartowaliśmy. Przynajmniej nie było pompowania balonu od samego początku. Teraz zobaczymy co pokażą z Barceloną. Ale i porażką jakoś specjalnie się nie przejmę (choć wcale nie uważam, że jesteśmy bez szans)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Bardzo dobry mecz taktycznie w naszym wykonaniu, byłem zdziwiony, że atak Milanu aż tak został sparaliżowany, do tej pory Suso zawsze sobie z nami hasał. W polu mieliśmy sporą przewagę, ale w ataku graliśmy typowo dla Interu po przerwie na reprezentacje. Już widziałem to 0-0 jako końcowy wynik, kiedy po takiej akcji trochę od niechcenia(co potwierdził też niespodziewający się tego dośrodkowania Donnaruma) strzelamy gola na wagę 3 pkt. 4
Z personaliów, to docenić chciałbym wszędobylskiego Brozovica no i mega zaangażowanego Vecino. Urus bardzo mnie zaskoczył swoją walecznością, dodał zespołowi to co straciliśmy po zejściu Radji. Brawa również, dla Icardiego, za to że był na posterunku i jak zjawiła się piłka, ładnie się z nią przywitał i odesłał do siatki.
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MK92 »

Gratuluję w pełni zasłużonego zwycięstwa!

Milan był w tym spotkaniu chaotyczny w defensywie i przypadek także rządził naszymi poczynaniami w ofensywie. Beznadziejny Calhanoglu, słabi Jack i Suso oraz niewidoczny Higuain - taki był obraz naszej ofensywy. Pierwsza połowa to Wasza totalna dominacja. Pewnie gdyby Nainggolan grał cały czas zamiast słabego Valero, to byłoby już po Milanie w pierwszej części meczu. W drugiej było ciut lepiej ze strony Rossonerich, ale po prostu Nerazzurri nie mieli już tylu sił, by tak dobrze grać pressingiem. W każdym razie zupełnie nie potrafiliśmy tego wykorzystać, a Skriniar z de Vrijem po profesorsku nas wybijali z rytmu. Ten fatalny i brzemienny w skutki błąd Donnarummy po prostu się Wam należał po tym, ile mieliśmy szczęścia w całym spotkaniu.

W każdym razie Milan na dobre i na złe!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Chuchu »

Cyniczny Inter ;)

Byliśmy klasę lepsi i w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo. Pomysłem Milanu na ten mecz było zamknięcie się na własnej połowie, agresywna gra i jak się nadarzy okazja to jakaś kontra, ale to niekoniecznie. Grali tak, że nie wiem jakim cudem skończyli mecz w 11. Tak czy siak super, że tego gola udało się wcisnąć, bo remis po takim meczu byłby jak porażka. Umacniamy się w tabeli w top4 i obyśmy już tej pozycji nie oddali.
AcMilan Fan

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: AcMilan Fan »

Brawo Interniści
Byliście lepsi
1-0 to najmniejszy możliwy wymiar kary.
Po tym spotkaniu widać dlaczego Inter gra we wtorki/środy a my w czwartki.
Do zobaczenia na rewanżu.
Pozdrawiam
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Byłem w tym meczu absolutnie pewny zwycięstwa, no i na szczęście udało się wcisnąć - a jakże - w doliczonym czasie gry. Nie przeżyłbym kolejnego, niesprawiedliwego 0:0 i się wkurwiałem niemiłosiernie oglądając to, ale w końcu wpadło. Ekstaza niemiłosierna, wydzierając mordę wypadł mi papieros, rozlałem wódkę na stole itp itd ale dla takich chwil ogląda się ten sport. Na to czekałem. Somsiady na szczęście nie zadzwonią na policję bo oni juz wiedzą co to znaczy te Calcio całe.

Milan był absolutnie żenujący, zadziwiające. Roma dostała wpierdol od SPAL, także walka o 4 miejsce będzie interesująca.

FORZA INTER PANOWIE I PANIE
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

Tak, jak najbardziej w derbach są faworyci. :smile: Milan jest obecnie zespołem gorszym o klasę na każdej pozycji i było to dzisiaj widać w całej okazałości, mimo że musieliśmy na wczesnym etapie gry wymienić nasz główny motor napędowy na nasz główny... hamulec. Podejrzewam, że gdyby Nainggolan został na boisku, to po pierwszej połowie nie byłoby czego zbierać z tych gówien z Milanu, a tak to niewiele zabrakło do remisu (nawiasem mówiąc gdy ekstaza opadnie warto zwrócić na to uwagę - ten mityczny Rafinha przydałby nam się bardzo). Milan został przez nas przykładnie wciągnięty dupą, to były derby jednej drużyny - chyba ostatnio tak zdominowaliśmy rossonerich 9 lat temu. Co ciekawe to wcale nie był z naszej strony jakiś perfekcyjny mecz - obrona znakomita, chociaż Asamoah zagrał akurat jeden ze słabszych meczów; skrzydła mogły na pewno zrobić trochę więcej, Brozović straszliwie łatwo tracił piłkę, Borja Valero był sobą. A mimo to Milan nie istniał. Cudownie, że ten gol wpadł, bo to byłoby jeszcze bardziej niesprawiedliwe rozstrzygnięcie niż na wiosnę.

Straszliwa beka z Gatudza Dżenara, który sapał coś że Milan jest gorszy fizycznie, ale lepszy technicznie, tymczasem okazało się że jest drużyną gorszą w absolutnie kurwa wszystkim poza faulowaniem i murowaniem własnej połowy. Chcecie się równać do Interu to kupcie poważnych piłkarzy i zatrudnijcie poważnego trenera, a teraz wypierdalać.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: TomHardy »

Piekarz pisze: 22 paź 2018, 00:47
Straszliwa beka z Gatudza Dżenara, który sapał coś że Milan jest gorszy fizycznie, ale lepszy technicznie, tymczasem okazało się że jest drużyną gorszą w absolutnie kurwa wszystkim poza faulowaniem i murowaniem własnej połowy. Chcecie się równać do Interu to kupcie poważnych piłkarzy i zatrudnijcie poważnego trenera, a teraz wypierdalać.
xD leżę i kwiczę. Kozacka końcówka posta xD
ODPOWIEDZ