6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: maverik »

Ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z najsłabszym rywalem w grupie w dodatku na swoim boisku. W Eindhoven graliśmy wybitnie mimo straty gola, teraz trzeba to powtórzyć. Przypominam, że jeżeli Tottenham przegra nam wystarczy remis, jak Tottenham zremisuje to my musimy wygrać. Jeżeli Barcelona nie odpuści, a nie powinna to awans jest w pełni w naszych nogach. Nie możemy się wyłożyć na takim przeciwniku tym bardziej, że PSV o nic nie gra, a my jak najbardziej.

Skład przewidywany:

Handanović - Vrsaljko de Vrij Skriniar Asamoah - Vecino Brozović Nainggolan - Politano Icardi Keita

Vecino i Nainggolan już normalnie trenują i powinni dzisiaj otrzymać powołanie. Jeśli tak się stanie to obaj powinni zagrać od pierwszej minuty, a zwłaszcza ten pierwszy. Co do Radji to nawet jakby nie był na 100% gotowy to chyba się opłaca go wystawić bo ten mecz jest zbyt istotny, a Valero i tak całego spotkania nie zagra. Keita powinien zagrać i mam nadzieję, że tak się stanie. Od pierwszej minuty z Frosinone i Romą grał dobrze, choć wchodząc z ławki z Juve nie istniał, więc może lepiej się czuje od początku spotkania. Inter musi ruszyć i to mocno od samego początku na PSV, więc tym bardziej nie widzę powodów dla których Perisić miałby grać, bo bronić się nie będziemy.

Transmisja na Polsat Sport Premium 3

Forza Inter :szal:

PS.

Barcelono prosimy wykonajcie wyrok i wygrajcie z Tottenhamem :hold:

:love:
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: BAGGIO1 »

Trzeba wygrać to spotkanie i tyle. Co by się później nie działo to dorobek 10 pkt. w tej grupie jest wynikiem bardzo dobrym. Oczywiście mam nadzieję i liczę na to, że wystarczy on do awansu do fazy pucharowej LM. Ostatnie kilka spotkań nie było dla nas najszczęśliwszych, oby karta odwróciła się właśnie teraz i do końca roku gramy zawsze o komplet :) Forza Inter!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Nasir »

Stawiam 10 sztuk twarogu z Biedronki że jednak będzie Perisik a nie Keita.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Jaszczu91 »

Wygrajmy to spotkanie i bez względu na to co się stanie w drugim meczu będę zadowolony z wyników w grupie. Nie wierze w zwycięstwo Tottenhamu.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: KoBa »

Nie zawracałbym sobie głowy Tottenhamem, jeżeli wygramy z PSV to bez względu na wszystko, zakończymy fazę grupową LM z sukcesem. PSV nie gra o nic, ale tylko pozornie, na pewno nie chcą skończyć z kompromitującym 1 punkcikiem, w lidze mają ogromną przewagę, nie muszą na nic się oszczędzać. To będzie bardzo trudny mecz, bo oni mogą my musimy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: IlCapitano »

No i nareszcie meczyk o najwyższą stawkę, te emocje, niepowtarzalne. W Turynie to porażkę miałem wliczoną w te całe koszta, wprawdzie z przebiegu meczu się wkurwiałem niemożebnie gdyż nie zasłużyliśmy na porażkę ale to już było a także minęło. Jutro wychodzimy i rozpierdalamy PSV za te ostatnie niepowodzenia, inkasujemy 2,7 mln euro oraz awansujemy do 1/8 LM gdzie będziemy kosić jeszcze większe hajsy i będzie nas stać i będziemy żyć kurwa TAK.
KFC nie wygra w Barcelonie, a powiedziałbym wręcz, że zostanie obite, także do awansu starczy nam remis. Ja to jednak pragnę zwycięstwa i to zdecydowanego, musimy sobie powetować Londyn, Rzym i Turyn.

Pozdr.
Randama

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Randama »

IlCapitano pisze: 10 gru 2018, 10:16 No i nareszcie meczyk o najwyższą stawkę, te emocje, niepowtarzalne. W Turynie to porażkę miałem wliczoną w te całe koszta, wprawdzie z przebiegu meczu się wkurwiałem niemożebnie gdyż nie zasłużyliśmy na porażkę ale to już było a także minęło. Jutro wychodzimy i rozpierdalamy PSV za te ostatnie niepowodzenia, inkasujemy 2,7 mln euro oraz awansujemy do 1/8 LM gdzie będziemy kosić jeszcze większe hajsy i będzie nas stać i będziemy żyć kurwa TAK.
KFC nie wygra w Barcelonie, a powiedziałbym wręcz, że zostanie obite, także do awansu starczy nam remis. Ja to jednak pragnę zwycięstwa i to zdecydowanego, musimy sobie powetować Londyn, Rzym i Turyn.

Pozdr.
Dobra zamknij się już bo sapiesz strasznie
Hej Marta

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Hej Marta »

Przynajmniej nie garuję na SB i won
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Speaker »

Nasir pisze: 10 gru 2018, 09:55 Stawiam 10 sztuk twarogu z Biedronki że jednak będzie Perisik a nie Keita.
Jaka gramatura?
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: miniu86 »

Tak jak piszecie, przede wszystkim zrobić swoje, a potem się zobaczy co zastaniemy.
CzarodziejCzasu

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: CzarodziejCzasu »

A co się w morde jeza stalo Vecino? Nainggolan w kadrze, Vecino brak.

Środek Asa-Brozo-Valero?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: TomHardy »

Cillessen, Semedo, Chumi, Vermaelen, Miranda, Denis, Alena, Arthur, Munir, Coutinho, Suarez

Taki skład awizują media w hiszpanii, a do tego ponoc Suarez jakiś uraz i może nie zagrać. Jeśli media maja rację to raczej wylatujemy do LE i będzismy musieli obić niby żenujący Milan Gatuca, który w sumie ma podobny wynik punktów na mecz co Lucjan Spalletti u nas.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Orzeu »

Wydaje mi się, szczególnie patrząc po awizowanych składach, że Tottenham jutro wygra. My natomiast powinniśmy wygrać z PSV, ale no nadal jestem zdania, że niestety ale wiosną zagramy w LE.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: maverik »

TomHardy pisze: 10 gru 2018, 19:48 Cillessen, Semedo, Chumi, Vermaelen, Miranda, Denis, Alena, Arthur, Munir, Coutinho, Suarez

Taki skład awizują media w hiszpanii, a do tego ponoc Suarez jakiś uraz i może nie zagrać. Jeśli media maja rację to raczej wylatujemy do LE i będzismy musieli obić niby żenujący Milan Gatuca, który w sumie ma podobny wynik punktów na mecz co Lucjan Spalletti u nas.
Szczerze to wątpię w taką jedenastkę. Taki skład to sobie Barcelona może wystawiać w Pucharze Króla z 3ligowcem, a nie w meczu Ligi Mistrzów nawet jak jest awans pewny. Messi powinien zagrać to samo tyczy się Vidala, który jest w formie, a Arthur dopiero wraca po kontuzji. Ktoś z dwójki Busquets/Rakitic oraz Pique/Lenglet myślę, że też zagra na swojej pozycji. Rok temu Valverde ze Sportingiem w ostatniej kolejce trochę rotował, ale nie do przesady.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: TomHardy »

maverik pisze: 10 gru 2018, 21:10
TomHardy pisze: 10 gru 2018, 19:48 Cillessen, Semedo, Chumi, Vermaelen, Miranda, Denis, Alena, Arthur, Munir, Coutinho, Suarez

Taki skład awizują media w hiszpanii, a do tego ponoc Suarez jakiś uraz i może nie zagrać. Jeśli media maja rację to raczej wylatujemy do LE i będzismy musieli obić niby żenujący Milan Gatuca, który w sumie ma podobny wynik punktów na mecz co Lucjan Spalletti u nas.
Szczerze to wątpię w taką jedenastkę. Taki skład to sobie Barcelona może wystawiać w Pucharze Króla z 3ligowcem, a nie w meczu Ligi Mistrzów nawet jak jest awans pewny. Messi powinien zagrać to samo tyczy się Vidala, który jest w formie, a Arthur dopiero wraca po kontuzji. Ktoś z dwójki Busquets/Rakitic oraz Pique/Lenglet myślę, że też zagra na swojej pozycji. Rok temu Valverde ze Sportingiem w ostatniej kolejce trochę rotował, ale nie do przesady.
Valverde: Jutro można spodziewać się jakichś rotacji, ponieważ w sobotę graliśmy ważny mecz.

Jak dużo rotacji to nie wiadomo, ale sapał o Cillessenie i Vermaelenie.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Kredence »

Lista piłkarzy powołanych na mecz z Tottenhamem:

Bramkarze: ter Stegen, Cillessen.

Obrońcy: Semedo, Piqué, Jordi Alba, Lenglet, Vermaelen, Miranda.

Pomocnicy: Busquets, Vidal, Aleña, Rakitić, Denis Suárez, Coutinho, Arthur.

Napastnicy: Luis Suárez, Munir, Messi, Dembélé

Żadnych czumich nie ma. Gdyby to był mecz wyjazdowy to może bym się obawiał o skład Barcelony. Nie ma szans na jakieś wielkie rotacje. Zapewne bardzo mocny skład właśnie z Vermaelenem i jakimś D.Suarezem w pomocy. Valverde nie słynie z rotacji a w LM na CN prędzej zobaczymy najmocniejszy ich skład niż jakieś wielkie niespodzianki.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: TomHardy »

To że nie słynie to ja wiem, ale to jest mecz o pietruszkę. Jedynie myślę, że grają u siebie, dużo kibiców i nie wyjdą full rezerwami, żeby przejebać na dzień dobry. Jutro się okaże
Strateg

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Strateg »

Ja natomiast obawiam sie
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: zemaria »

Spaletti pojedzie powiedzieć , że jesteśmy. Zrobimy rozgrzewkę, zrobimy normalnie się przygotujemy. Każdy do każdego. Słuchajcie każdy, kto ma coś coś z kostkami, noga czy cokolwiek nie można od razu wejść i dać ciała. Słuchajcie, wychodzimy na takiej kurwie, że ich zmiatamy z powierzchni Ziemii. Zmiatamy, że jest pierwsze pierdolnięcie i oni kurwa nie żyją, jest pierwsze pierdolnięci i potem i potem y, ale z resztą to już powiem później. Dochodzimy jeden do drugiego, dochodzi, jeden drugiemu pomaga. Idźcie tam selekcje zróbcie, kurwa, spokojnie. Na zasadzie takiej, w tempo, kopiesz go w zęby, ale to jest tylko w tempo, skocz do gardła , skocz mu na pysk i wal go w pizdę. Pamiętajcie bijemy skrzydłami, tak się umówiliśmy, patrzcie co się dzieje. Będziesz widział , że ktoś , pomóż koledze, zagraj na skrzydło do Politano. Jest nisko głowa, puf puf i 3:0 do przerwy. FORZA RAGAZZI!

Kop do przodu i od razu buły.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: IlCapitano »

XDDDDDDDDD 10/10

Najnowsze doniesienia: INTER (4-3-3): Handanovic; Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, D'Ambrosio; Borja Valero, Brozovic, Asamoah; Politano, Icardi, Perisic.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Odet »

Niech sobie Valverde rotuje jak chce.
MY mamy obić PSV.
Pozdr.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: TomHardy »

Ale chwila chwila jakie rotacje? jakie PSV? Przecież my mieliśmy mieć awans po meczu w Londynie. Wróć przecież przegraliśmy :(
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Czarson »

Brak wygranej w tym meczu będzie dla nas 4 z rzędu nieco kompromitującym wynikiem, nie może do tego dojść. Ktoś tam wcześniej wspominał, że trzeba patrzeć tylko na siebie jednak brak awansu w sytuacji gdy po 3 kolejkach mieliśmy 7 punktów Koguty zaledwie 1 rozczaruje mnie bardzo. Ludzie chcą igrzysk, znów na GM pojawi się około 65tysięcy kibiców spragnionych dobrej gry Interu, ile jeszcze można zaliczać mniejsze lub większe wpadki. Awans + mecz u siebie w kolejnej fazie to około 14mln€ dodatkowych przychdów, warto o to powalczyć. Do tego wypłyniemy na powierzchnie i wrócimy do żywych. Będzie trzeba już na nas trochę inaczej patrzeć.

Personalia mnie nie interesują bo i tak musimy ich obić. To musi się wydarzyć dziś wieczorem.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Saff »

Jacy my jesteśmy zesrani, to szkoda gadać. Taktyczny i organizacyjny chaos.
Candreva paradoksalnie jest jednym z tych, do których chyba można mieć najmniej pretensji.
Ciekawi mnie - jest jakaś statystyka ile my mieliśmy dośrodkowań w pole karne?
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: miko »

Dziękujemy Spall
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Adriano_forever »

Dziś widziałem PSV któremu się chce. Było widać gołym okiem, że Holendrzy grali jakby walczyli o awans a nie Inter. Może nie mieli wielu atutów ale wykorzystali to co mieli i cóż. Mamy na co zasłużyliśmy. Zero pomysłu, zero perspektyw, zero wyników. Podsumowaniem był rajd Politano tuż przed zejściem, kręcił jak mógł dwójkę obrońców PSV w narożniku i przez dobre kilkanaście sekund nikt, powtórzę NIKT mu się nie wystawił. Inter grał jakby nie chciał tego wygrać, ewentualnie pan Pomarszczone Czółko kazał grać im na remis, co jeżeli byłoby prawdą to jawny sabotaż.

Jak to było? PSV gra o nic, lekko ich pykniemy. Taa...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Chuchu »

Po prostu jeden wielki WSTYD. Klasyczny Inter w czystej postaci, mentalność frajerów. Gwizdy kibiców na koniec w pełni zasłużone, a powiedziałbym nawet że za słabe. Mogło być pięknie, ale wyszło jak zwykle.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: Odet »

Mówiłem, nie patrzeć na Barcę.
Obić PSV i tyle.

Nie obiliśmy. Widocznie nie zasłużyliśmy. Trudno.

Pozdr.
hhh

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: hhh »

Panowie w najwazniejszym meczu od kilku lat, On nam wpuszcza Lautaro, no cóż. Jak mozemy wygrac jak mamy jednego zawodnika ktory gra do przodu.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 6. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - PSV

Post autor: MiRas. »

Jedynymi winnymi tego stanu rzeczy są nasze dzbany na boisku i dzban na ławce. Tak spartolić szansę, jaką mieli... to jest aż nieprawdopodobne, żeby odwalić taką manianę to naprawdę trzeba chcieć.

Nie zasłużyliśmy na awans, proste. Prawda jest taka, że fartem znaleźliśmy się w LM i całkowicie sprawiedliwie z niej wylecieliśmy.
ODPOWIEDZ