17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Imrahil »

Ktoś tu jest zdziwiony wynikiem? Jak my w kryzysie od meczu z Atalantą. Wygląda na to, że dwumecz z Barceloną w fazie grupowej wyjebało z nich wszystkie siły. Szkoda gadać na tych gamoni z łysym frajerem na ławce trenerskiej. Remis z PSV to był ostatni mecz o stawkę w tym sezonie - oczywiście tam też daliśmy dupy jak zwykła latawica.
Jak dla mnie sezon już dawno się skończył, ale spoko wy się dalej podniecajcie chujową grą, kadrą, zmianami i jeszcze gorszymi wynikami. Czwarte miejsce na koniec sezonu to będzie taki sam cud jak w poprzednim sezonie.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Piekarz »

Niezdolność do dowiezienia zwycięstwa przez ostatnie 3 minuty z najgorszą drużyną ligi zdarzyć się może tylko drużynie, która się nie liczy. No i zdarzyło się nam. Póki co żeby wypaść z top 4 to trzeba się postarać, więc ja mam na ten moment wbite w ligę. Obrzydł mi już ten kurwidół, kolejny rok z rzędu nie potrafimy się przyzwoicie zaprezentować w lidze w które Juventus wygrywa wszystkie mecze po kolei. Pragnę pięknych występów w LE i CI, chcę wreszcie żebyśmy zagrali O COŚ, a nie o coś brzmiącego tak gównianie jak top 4 chujowej ligi.

A Perisić niech się wynosi, w dupie jego bramkę mam.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Skepta »

powiem tak, jedynym naszym zagrożeniem do zajęcia 3 i 4 miejsca jest... po prostu Inter i tyle w temacie

wstyd i hańba, łysa łepetyna won
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Skepta »

To samo gowno jest grane co w zeszlych latach, z tym ze to sie zmienilo, ze sobie pogralismy te 6 meczy w LM grupowych które zakonczyly sie oczywiscie i tradycyjnie kompromitacją bo jakby inaczej.
Cieszmy sie ze Lazio rozkupione juz tak nie punktuje jak w zeszłym sezonie i Milan ssie pałe, bo byśmy z tego top4 juz spadli.

JEDYNY pozytyw tego sezonu, to przyjście Marotty i licze że coś zacznie wyczarowywać na przyszły sezon już powoli, najlepiej niech zacznie od wyczarowania fajnego trenera, bo jeśli chodzi o obecny sezon - myśle że jest skonczony, mam tylko nadzieje ze sie jakoś doczołgamy do tej LM
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: KoBa »

Juventus gra na innej planecie, Napoli też już jest poza zasięgiem. Oznacza to, że gramy o LM z takimi klubami jak Lazio, Milan, Roma - zasadniczo, nie licząc tych pierwszych to wczoraj zwiększyliśmy przewagę nad pozostałymi.

Nie licząc skuteczności, ściślej mówiąc jej chronicznego braku, nie wyglądała nasza gra źle, mieliśmy dużo pecha, taka akcja jak wczoraj Chievo wychodzi raz na 10 meczów.

Zmierzam do tego, że prezentowany przez nas poziom zapewnia nam stabilizację jako taką w lidze, będziemy punktować, niestety pewnie zaliczając jeszcze 2-3 takie frajerstwa jak wczoraj - po prostu, na takim poziomie jesteśmy.

Toteż, skłaniam się ku twierdzeniu Piekarza, rozliczymy Inter 18/19 po tym, jak skończymy grać w pucharach. Tam muszą dać z siebie więcej niż to, co pokazują w lidze. Jeżeli skompromitujemy się tych frontach - wtedy w lecie, i nie wcześniej, winniśmy poczynić zmiany, i to nie na jednym stanowisku.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: IlCapitano »

No i brawo kurwa, miało być 9 punktów do końca roku, a spierdoliliśmy się już na pierwszej przeszkodzie, z 20 kurwa zespołem tej śmiesznej ligi. Niebywałe. Więcej nie ma sensu pisać, bo wszystko zostało już powiedziane i opisane. Inter za przeproszeniem Bells itp itd
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: miniu86 »

Puchary są istotne, jednak dla mnie najważniejszy będzie wynik w lidze po 38 kolejce. Tylko to pokaże czy dobilismy już przynajmniej do topu ligi.

Bardzo istotne są te dwa mecze do końca roku. Po pierwsze, po tym kosmicznym frajerstwie na Chievo(Pellissier Ty chuju) nie możemy pozwolić sobie na kolejne niekontrolowane straty punktowe z Napoli i Empoli. Po drugie, pod żadnym pozorem nie można pozwolić by powtórzyła się sytuacja z przed roku kiedy to do sylwestra nie potrafiliśmy wygrać ani jednego spotkania. Pokazaloby to że nie zrobiliśmy żadnego progresu i że dalej mamy zadatki do wpadania w czarne dziury. Po trzecie, to co my odpierdalamy od meczu z Atalanta w tych ważniejszych meczach musi się skończyć, dlatego niezwykle ważnym dla morale drużyny jest pokonanie Napoli na Meazza. Ten mecz to egzamin dla Spallettiego i jego podopiecznych. Przypomnę tylko, porażka z Atalanta, porażka z Tottenhamem, przegrane remisy z Romą i PSV, porażka z Juve. Dosyć tej nijakosci.
Za absolutny cel minimum do końca roku uznaje 4 punkty, nawet nie chcę sobie wyobrażać jakie gówno wybije jak zawalimy oba te mecze. Strasznie mnie to rozczaruje. A tylko przypomnę, że pierwszy mecz po nowym roku gramy z tym kurewskim Sassuolo u siebie i najpewniej stracimy punkty bo najpierw swój dzień konia będzie miał ich bramkarz, a potem nasi się zesraja i Berrardi z innym Babacarem nas odesla z niczym. Wtedy już zupełnie będziemy w domu.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: MiRas. »

Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla Spalettego. Do wczoraj jeszcze uważałem, że nie ma sensu zmieniać trenera, ale miarka się przebrała. Remisując w ostatniej minucie z najgorszą drużyną ligi, udowodniliśmy tylko, że jesteśmy typowymi frajerami. No Monty Python ku.wa. Dodając do tego fakt, że po 2010 roku żaden trener nie miał tak mocnej paki i takiego komfortu pracy, jaki ma Spaletti... wniosek nasuwa się sam.
Dilian Whyte

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Dilian Whyte »

MiRas. pisze: 23 gru 2018, 13:41 Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla Spalettego. Do wczoraj jeszcze uważałem, że nie ma sensu zmieniać trenera, ale miarka się przebrała. Remisując w ostatniej minucie z najgorszą drużyną ligi, udowodniliśmy tylko, że jesteśmy typowymi frajerami. No Monty Python ku.wa. Dodając do tego fakt, że po 2010 roku żaden trener nie miał tak mocnej paki i takiego komfortu pracy, jaki ma Spaletti... wniosek nasuwa się sam.
Święte słowa kuzynku. Pan Mourinho czekamy niestety
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: Mora »

Kabaret, skandal, hańba, kompromitacja...Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że strata punktów ze śmiesznym Chievo, które jedną nogą jest już w Serie B, była niestety do przewidzenia. Obecny Inter nie ma jakości. Niby coś drgnęło, jakiś progres jest, ale po świetnym mercato mamy prawo oczekiwać od tej drużyny zdecydowanie więcej jakości na boisku. Tymczasem w haniebny i tragikomiczny sposób odpadamy z LM, mając awans w zasadzie na tacy już po remisie z Barceloną, natomiast w lidze 3 miejsce zawdzięczamy impotencji Lazio, Romy i Milanu. Plecy Napoli są już dość daleko, pleców Juventusu w ogóle nie widać. Pewnego poziomu ze Spallettim po prostu nie przeskoczymy, to solidny szkoleniowiec, nawet dobry jak na włoskie warunki, ale tu potrzeba kogoś z wyższej półki. Luciano niech spokojnie dogra ten sezon, a w lecie powinniśmy przywitać kogoś lepszego. Conte to przebrzydły juventino, Mourinho chyba nieco się zagubił i nie wywołuje już takiej chemii z zawodnikami jak kiedyś, dlatego na mojej liście życzeń nr. 1 to Simeone. Gdyby Marotta sprowadził tu Argentyńczyka jarałbym się jak transferem Vieriego wiele lat temu.

Co do LE - nie czarujmy się, Spall to nie jest trener na puchary, wyeliminuje jakiś Rapid czy Viktorię Pilzno, ale z mocniejszym rywalem będą bęcki.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: TomHardy »

Ale co wy tu piszecie o jakiś testach, sprawdzianach Spallettiego, przeciez najwazniejszy test juz oblał odpadając w żałosny sposób z LM. Koniec, kropka i jego przygoda dobiega końca. Poza tym jesteśmy w kryzysie od 11 listopada, jakich dowodów jeszcze potrzebujecie, żeby stwierdzic, że mecze z Napoli czy Empoli potwierdzą "czarną dziurę"? Łysy frajer ma najlepsza kadrę od 2011, na konferencjj sam mówil, że ma wszystko co chciał więc czas oceny sezonu 18/19 nadszedł już teraz. Po 1 primo nie zrobiliśmy żadnego progresu w stosunku do poprzedniego sezonu, ba mamy nawet mniej punktów niż o tej samej porze rok temu, po 2 primo nie mamy żadnego pomysłu na grę poza wrzuta wrzuta wrzuta co kurwa po półtora roku pracy z tą drużyną jest kpiną, żeby trener nie wypracował nic więcej. I po 3 primo ultimo ta łysa pała oprócz braku pomysłu na grę wpaja tym piłkarzom, że pierdolony remis i gra na minimializm jest zajebista zamiast ich kurwa nakręcać do zapierdalania od 1 do 90 min po zwycięstwo. Chuj mu w dupe i ten toskański ryj. Won zimą, Marotta BŁAGAMY!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: SETE »

Tom Hardy podsumował idealnie , zgadzam się z prawie każdym zdaniem , z prawie każdym oprócz tego ze musimy pożegnać Lucka już w zimę, spieszę z wyjaśnieniem ... jeśli bedzie odpowiedni kandydat , nie nie , nie żaden Gasperini.
Z Napoli napewno nie będzie zwycięstwa , nie ma na to szans a z Empoli na wyjeździe gra się trudniej niż na Chievo ... czyli ile pkt do końca roku ? Ja stawiam na 2 , a wtedy ... ho ho kto wie co będzie
gNick

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: gNick »

Módlcie się o Simeone bo bez niego dalej nie ruszymy..TEN dzień nadchodzi..szampan się mrozi od dawna(nie tylko noworoczny :D) oficjalka że el Cholo przejąl Inter coraz bliżej, z każdym miesiącem :szal:
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 17. kolejka Serie A: Chievo - Inter

Post autor: SETE »

Najwcześniej lato 2020 jeśli się nie mylę . Czyli 1,5 sezonu jeszcze
ODPOWIEDZ