20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Seba »

Czasami zastanawiam się, czy Perisic stracił formę, czy po prostu rywale rozgryźli jego prostolinijną grę. Nie oszukujmy się, ale Chorwat jest piłkarzem mocno ograniczonym. Wypuszczenie piłki na lewą nogę i dośrodkowanie. Wystarczy, że przeciwnik ustawi się w odpowiedni sposób, aby utrudnić mu ten manewr i Ivan jest kompletnie bezradny. On może mieć autostradę do bramki środkiem pola, a i tak zawsze zejdzie do linii. Mało było sytuacji, że wystarczyło ściąć do środka i oddać strzał? Zawsze jednak szukał zagrania na lewą nogę. Niestety nikt się już na to nie nabiera ;)
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Jaszczu91 »

Dzisiaj naszła mnie taka myśl po tej partaninie wczoraj że chętnie bym zobaczył w szeregach Interu niejakiego Mesuta Ozila. Nie mamy pół dobrego ofensywnego pomocnika i piłkarza potrafiacego wykonać stale fragmenty gry. Wypozyczenie Ozila może okazało by się strzałem w 10 jak to było z Rafinhia zeszłej zimy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Seba »

Jaszczu91 pisze: 20 sty 2019, 16:08 Dzisiaj naszła mnie taka myśl po tej partaninie wczoraj że chętnie bym zobaczył w szeregach Interu niejakiego Mesuta Ozila. Nie mamy pół dobrego ofensywnego pomocnika i piłkarza potrafiacego wykonać stale fragmenty gry. Wypozyczenie Ozila może okazało by się strzałem w 10 jak to było z Rafinhia zeszłej zimy.
Mnie osobiście dziwiły komentarze wyśmiewające ewentualne wypożyczenie Mesuta w styczniu. Niemiec umiejętnościami zjada wszystkich pomocników Interu razem wziętych. Nawet człapiąc po boisku :) W tym tartaku, który obecnie posiadamy, przydałby się właśnie ktoś taki. Elegancja, finezja i coś czego nie ma w tej drużynie od czasów Sneijdera, czyli prostopadłe podania. Brać i się nie zastanawiać.
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Mora »

Po pierwsze to nie jest żaden Mesut Ozil, tylko sam Enzo Ferrari po reinkarnacji. Po drugie oczywiście, że piłkarz z takim przeglądem pola i ostatnim podaniem przydałby się w Interze, w przeciwnym razie do lata będziemy oglądać paraolimpiadę w naszym środku pola.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miniu86 »

Tak sobie właśnie dzisiaj o tym myślałem, że jeśli Radja nie ogarnie to do końca sezonu czekają nas takie męki... Wczorajsza linia pomocy Mario, Brozovic , Vecino - opiszcie to panowie. Czy to jest pomoc, która daje przewagę? Wg mnie tylko w pojedynczych meczach sezonu.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Jaszczu91 »

Nasza pomoc jest stworzona jedynie do przeszkadzania rywalowi. Jeśli chodzi o kreowanie akcji to totalny tartak.
Jak patrzę na tego Zaniolo to mnie krew zalewa że go straciliśmy...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miniu86 »

Już 360 minut naliczono Icardiemu bez gola w lidze. Niech już podpisze ten kontrakt.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Raffal »

Icardi dziwnie zaczął się ustawiać w polu karnym, albo wycofuje sie na 16sty metr albo zamyka bramkę. Kompletnie inaczej niż dawniej gdzie zawsze atakował krótki supek. Ogólnie przeciętny sezon póki co w jego wykonaniu. O dziwo poprawil gre w rozegraniu kosztem skuteczności
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: TomHardy »

Ale Panowie musi być tartak w środku bo Spaleciak nie potrzebuje kreatywnego środka. Jego jedynym planem od półtora roku to laga na skrzydła i wrzuta w pole karne, robi to każdy grający tam zawodnik. Tak było gdy biegał tam Candreva z Perkiem i tak jest teraz gdy gra Politano. Politano robi troche więcej szumu (przynajmniej wizualnie to widać) niż Antek więc niektórzy widzą poprawę naszej gry. Całe szczęście, że Spaleciak nauczył nas grać do 40 metra bo inaczej nie wiem co by z nami było, chyba druga 10 tabeli. Podziękujmy mu za tą stabilność.

Ps. Jeszcze do pewnych osobników pytanie: Na prawdę Spalletti ma takich słabych zawodników, żeby nie radzić sobie z Sassuolo czy innymi Chievami? Serio? On musi dostać waszym zdaniem kogo żeby jakoś grać i wygrywać z drużynami tego pokroju? Hazard? De Bruyne? Może Messi czy inne Kroosy?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: IlCapitano »

Akogo musi kupić Atletico aby Simeone nie odpadał z Gironą w Copa del Rey albo nie remisował dwa razy z Karabachem w grupie LM i odpadał z niej opisz to Hardy proszę, kogo on musi dostać masakra
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Nasir »

dokl trzeba przedluzyc kontrakt panu Luciano i co sezon bedziemy sie bic o 4 miejsce, co wiecej ja bym nie wykupowal keity i politano tylko te pieniadze przeznaczyl na podwyzki dla candrevy perisica valero i dambrosio
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: TomHardy »

IlCapitano pisze: 21 sty 2019, 13:57 Akogo musi kupić Atletico aby Simeone nie odpadał z Gironą w Copa del Rey albo nie remisował dwa razy z Karabachem w grupie LM i odpadał z niej opisz to Hardy proszę, kogo on musi dostać masakra
Póki co to Spaleciak może buty wiązać Cholo więc odpowiedz fast co wygrał Cholo po odpadnięciu z Karabachem? Zrób też analizę porażki Atleti z Gironą, a wybitny mecz Interu Spallettiego z Pardenone czy jak tam się zwali. Chłopcy z B klasy. Pokaż różnicę tych drużyn. Taki z Ciebie atencyjny świr, że pewnie 4 miejsce w lidze jest lepsze od wygrania LE co?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: maniekfci »

Przekazuje gryps od naszego brata zza drugiej strony krat:

OD RANDAMY: NO JATO PIERDOLE SPALLETTIEGO I SIMEONE,.WIECZNE PRZEGRYWY, tylko Guardiola albo Klop inaczej jebac

PDW
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Mora »

Hehe nie no akurat porównanie Spallettiego do Simeone to jakiś żart. Cholo dwukrotnie doprowadził Atletico do finału Ligi Mistrzów, dwukrotnie wygrał Ligę Europy, dwukrotnie wygrał Superpuchar Europy, zdobył mistrzostwo Hiszpanii (a wiadomo jakie dwa kluby miał za konkurentów)...Mimo stosunkowo młodego wieku Diego już jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów w Europie i jakieś wpadki z Gironą tego nie zmienią. Luciano jest po prostu jednym z wielu dobrych i solidnych szkoleniowców we Włoszech, nic ponadto.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 20. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Nasir »

dokl widac randama pojmuje calcio dawac tego klopa w pakiecie salah i vandijk
ODPOWIEDZ