Zakup nart. Pytanie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adriano_forever

Zakup nart. Pytanie

Post autor: Adriano_forever » 9 sty 2019, 15:14

Witam. Jako, że mamy okres zimowy, pogoda dopisuje to potrzebuje pomocy w sprawie nart. Mam takie dość nietypowe pytanie dotyczące zakupu i wysyłki.

Czy ktoś z Was wysyłał bądź zamawiał narty z neta? Jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o przesyłkę? Nigdy nie wysyłałem ani nie otrzymałem podobnego gabarytu przesyłki dlatego nie mam pojęcia ile to może kosztować. Jeżeli zamawialiście to w jakim stanie dotarła przesyłka? Bo jak wiadomo paczki, które wysyłamy traktowane są różnie.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Re: Zakup nart. Pytanie

Post autor: Mora » 9 sty 2019, 18:21

https://przesylarka.pl/node/2371853

Na dole masz tabelkę z orientacyjną ceną, w 20 zł powinieneś się zmieścić. Narty mają nietypowy kształt, ale nie są ciężkie, a to ciężar towaru zawyża cenę. Ja za komplet felg 17" wraz z oponami zapłaciłem bodajże 50 zł wysyłki.

Towar najlepiej sprawdź w obecności kuriera, ale firmy zajmujące się sprzedażą tego typu sprzętu w 99% przypadków bardzo dobrze zabezpieczają towar.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...

Awatar użytkownika
Adriano_forever

Post autor: Adriano_forever » 9 sty 2019, 21:05

Mora pisze:
9 sty 2019, 18:21
https://przesylarka.pl/node/2371853

Na dole masz tabelkę z orientacyjną ceną, w 20 zł powinieneś się zmieścić. Narty mają nietypowy kształt, ale nie są ciężkie, a to ciężar towaru zawyża cenę. Ja za komplet felg 17" wraz z oponami zapłaciłem bodajże 50 zł wysyłki.

Towar najlepiej sprawdź w obecności kuriera, ale firmy zajmujące się sprzedażą tego typu sprzętu w 99% przypadków bardzo dobrze zabezpieczają towar.
No i to jest konkret odpowiedź. Dzięki wielkie. Teraz się nie dam wrobić w wysyłkę kurierem za 90 zł :D

Valrin

Post autor: Valrin » 13 sty 2019, 17:16

Ja zamawiałem, nie pamiętam ile płaciłem za to, ale stan był ok. Pozatym, żeby uszkodzić nartę, to trzeba sie naprawde postarać. ;)
Interista since 1997

Devitsot

Post autor: Devitsot » 22 sty 2019, 10:35

Ja nie dawno kupiłem pierwszy raz narty i zastanawiam się jaki stok będzie dobry na początek. Myślę o szczyrku bo jest tam dość nisko, ktoś był i może polecić?

Valrin

Post autor: Valrin » 29 sty 2019, 15:59

Devitsot pisze:
22 sty 2019, 10:35
Ja nie dawno kupiłem pierwszy raz narty i zastanawiam się jaki stok będzie dobry na początek. Myślę o szczyrku bo jest tam dość nisko, ktoś był i może polecić?
Wysokość ośrodka nie ma znaczenia, ważne po jakich trasach sie jezdzi i jak sa przygotowane. W każdym normalnym osrodku narciarskim (nie mowie o pojedynczych wyciagach z jedna trasa) są trasy przygotowane dla poczatkujacych i tych bardziej zaawansowanych. W Szczyrku bylem pod koniec grudnia i w ktoras sobote w styczniu, nie pamietam dokladnie. Za pierwszym razem pogoda nie dopisala i poprawila sie dopiero w ostatni dzien pobytu, w zwiazku z czym warunki i przygotowanie tras pozostawilo wiele do zyczenia. Za drugim razem byl juz mrozik i w miedzyczasie trasy zostaly ogarniete. Problem byl tam tylko jeden: kolejki. Jesli masz zamiar jechac w weekend - nie polecam, chyba ze nie przeszkadza Ci stanie 15-20 min w kolejce. W przeciwnym razie jak najbardziej, do nauki calkiem spoko. Jezdze juz szmat czasu i osobiscie uwazam, ze pierwsze kroki zdecydowanie lepiej stawiac w Alpach. W Polsce jezdze bardzo zadko - ten rok jest wyjatkowy, wiec z osobistego doswiadczenia moge tylko opowiedziec cos o Szczyrku, ale slyszalem ze calkiem niezle jest na Czarnej Gorze i Białce Tatrzanskiej. Wisla kiedys tez byla spoko, nie wiem jak teraz, pozdro.

damian4444sew pisze:
29 sty 2019, 09:12
Ja ostatnio kupiłem bardzo fajne narty i jestem z tych nart bardzo zadowolony.te narty za bardzo małe pieniądze kupiłem.
foxy love
To tak jakbys napisal: "Ja ostatnio kupilem fajne auto i jestem z tego auta zadowolony. I tanio kupilem"
Interista since 1997

Fristoma

Post autor: Fristoma » 1 lut 2019, 15:20

W weekend może być ciężko dotrzeć, ale ogólnie w Szczyrku bardzo fajnie. W okolicy masz Bielsko, dość duże miasto fajne żeby wypaść tam po zakupy do jakiegoś większego sklepu. Chociaz uważaj bo nad centrum bielska jest często taki smog jak na tej stronie.

mikolaj44343

Post autor: mikolaj44343 » 13 kwie 2019, 08:28

Ja ostatnio kupiłem bardzo fajne narty z których jestem bardzo zadowolony.Każdy z was takie narty na pewno by chciał posiadać.

ODPOWIEDZ