Zakup nart. Pytanie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Zakup nart. Pytanie

Post autor: Adriano_forever »

Witam. Jako, że mamy okres zimowy, pogoda dopisuje to potrzebuje pomocy w sprawie nart. Mam takie dość nietypowe pytanie dotyczące zakupu i wysyłki.

Czy ktoś z Was wysyłał bądź zamawiał narty z neta? Jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o przesyłkę? Nigdy nie wysyłałem ani nie otrzymałem podobnego gabarytu przesyłki dlatego nie mam pojęcia ile to może kosztować. Jeżeli zamawialiście to w jakim stanie dotarła przesyłka? Bo jak wiadomo paczki, które wysyłamy traktowane są różnie.

Pozdrawiam.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Zakup nart. Pytanie

Post autor: Mora »

https://przesylarka.pl/node/2371853

Na dole masz tabelkę z orientacyjną ceną, w 20 zł powinieneś się zmieścić. Narty mają nietypowy kształt, ale nie są ciężkie, a to ciężar towaru zawyża cenę. Ja za komplet felg 17" wraz z oponami zapłaciłem bodajże 50 zł wysyłki.

Towar najlepiej sprawdź w obecności kuriera, ale firmy zajmujące się sprzedażą tego typu sprzętu w 99% przypadków bardzo dobrze zabezpieczają towar.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Zakup nart. Pytanie

Post autor: Adriano_forever »

Mora pisze: 9 sty 2019, 18:21 https://przesylarka.pl/node/2371853

Na dole masz tabelkę z orientacyjną ceną, w 20 zł powinieneś się zmieścić. Narty mają nietypowy kształt, ale nie są ciężkie, a to ciężar towaru zawyża cenę. Ja za komplet felg 17" wraz z oponami zapłaciłem bodajże 50 zł wysyłki.

Towar najlepiej sprawdź w obecności kuriera, ale firmy zajmujące się sprzedażą tego typu sprzętu w 99% przypadków bardzo dobrze zabezpieczają towar.
No i to jest konkret odpowiedź. Dzięki wielkie. Teraz się nie dam wrobić w wysyłkę kurierem za 90 zł :D
Valrin
Posty: 11
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Zakup nart. Pytanie

Post autor: Valrin »

Ja zamawiałem, nie pamiętam ile płaciłem za to, ale stan był ok. Pozatym, żeby uszkodzić nartę, to trzeba sie naprawde postarać. ;)
Interista since 1997
Devitsot
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:26

Re: Zakup nart. Pytanie

Post autor: Devitsot »

Ja nie dawno kupiłem pierwszy raz narty i zastanawiam się jaki stok będzie dobry na początek. Myślę o szczyrku bo jest tam dość nisko, ktoś był i może polecić?
Valrin
Posty: 11
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Zakup nart. Pytanie

Post autor: Valrin »

Devitsot pisze: 22 sty 2019, 10:35 Ja nie dawno kupiłem pierwszy raz narty i zastanawiam się jaki stok będzie dobry na początek. Myślę o szczyrku bo jest tam dość nisko, ktoś był i może polecić?
Wysokość ośrodka nie ma znaczenia, ważne po jakich trasach sie jezdzi i jak sa przygotowane. W każdym normalnym osrodku narciarskim (nie mowie o pojedynczych wyciagach z jedna trasa) są trasy przygotowane dla poczatkujacych i tych bardziej zaawansowanych. W Szczyrku bylem pod koniec grudnia i w ktoras sobote w styczniu, nie pamietam dokladnie. Za pierwszym razem pogoda nie dopisala i poprawila sie dopiero w ostatni dzien pobytu, w zwiazku z czym warunki i przygotowanie tras pozostawilo wiele do zyczenia. Za drugim razem byl juz mrozik i w miedzyczasie trasy zostaly ogarniete. Problem byl tam tylko jeden: kolejki. Jesli masz zamiar jechac w weekend - nie polecam, chyba ze nie przeszkadza Ci stanie 15-20 min w kolejce. W przeciwnym razie jak najbardziej, do nauki calkiem spoko. Jezdze juz szmat czasu i osobiscie uwazam, ze pierwsze kroki zdecydowanie lepiej stawiac w Alpach. W Polsce jezdze bardzo zadko - ten rok jest wyjatkowy, wiec z osobistego doswiadczenia moge tylko opowiedziec cos o Szczyrku, ale slyszalem ze calkiem niezle jest na Czarnej Gorze i Białce Tatrzanskiej. Wisla kiedys tez byla spoko, nie wiem jak teraz, pozdro.

damian4444sew pisze: 29 sty 2019, 09:12 Ja ostatnio kupiłem bardzo fajne narty i jestem z tych nart bardzo zadowolony.te narty za bardzo małe pieniądze kupiłem.
foxy love
To tak jakbys napisal: "Ja ostatnio kupilem fajne auto i jestem z tego auta zadowolony. I tanio kupilem"
Interista since 1997
ODPOWIEDZ