Dalbert

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: KoBa »

Ja tylko dodam, że wyśmiewany Dalbet w dwóch ostatnich meczach wykreował po setce Lautaro z Torino i dzisiaj Vecino obie oczywiście koncertowo spartolone.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Dalbert

Post autor: Wirtuoz »

To może mu damy jeszcze jakąś nagrodę za te dwie sytuacje co wykreował w przeciągu dwóch lat?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Dalbert

Post autor: Piekarz »

https://twitter.com/unclesharma/status/ ... 2603171842

Przy okazji newsa o Dalbercie obejrzałem sobie ten filmik i muszę przyznać, że absolutnie ekscytuje mnie on i fascynuje również, podnieca wręcz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: IlCapitano »

Legendarny mecz z Empoli i obsrany kupą w majtach Spalletti, mecz absolutnie zjawiskowy. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem go. Nie wyrobiłbym nerwowo, w dodatku wypity.

Pierdolony Dalbert amator zajebany. 25 mln. Nie wiem kto go kupował, Sabatyni czy Azylio, ale to podchodzi pod kryminał. Zresztą w tym klubie od 2010 było więcej takich zakupów, może oni po prostu prali pieniądze dla tej mafii całej, nie wiadomo. Barbosa i Joao Gówno to również podejrzane transakcje.

Pamiętam jak w sierpniu 2017 roku piłem wódkę z dwoma znamienitymi użytkownikami tej strony, mocno podupadłej zresztą bo banują tu dobrych ludzi, a tolerują takie mrówowe albo endrowe zakały zajebane chore umysłowo, ale do rzeczy. No to żeśmy pili wtedy i grzaliśmy ostrą beke z Dalberta, tam chyba sparinga z Betisem żeśmy grali i ten amator już wówczas kompromitował się niezwykle. Beka w opór, pamiętam to doskonale, prawie jak z mrowy i endra na SB tych psychopatów.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dalbert

Post autor: Endru »

IlCapitano pisze: 21 lis 2020, 12:18 Legendarny mecz z Empoli i obsrany kupą w majtach Spalletti, mecz absolutnie zjawiskowy. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem go. Nie wyrobiłbym nerwowo, w dodatku wypity.

Pierdolony Dalbert amator zajebany. 25 mln. Nie wiem kto go kupował, Sabatyni czy Azylio, ale to podchodzi pod kryminał. Zresztą w tym klubie od 2010 było więcej takich zakupów, może oni po prostu prali pieniądze dla tej mafii całej, nie wiadomo. Barbosa i Joao Gówno to również podejrzane transakcje.

Pamiętam jak w sierpniu 2017 roku piłem wódkę z dwoma znamienitymi użytkownikami tej strony, mocno podupadłej zresztą bo banują tu dobrych ludzi, a tolerują takie mrówowe albo endrowe zakały zajebane chore umysłowo, ale do rzeczy. No to żeśmy pili wtedy i grzaliśmy ostrą beke z Dalberta, tam chyba sparinga z Betisem żeśmy grali i ten amator już wówczas kompromitował się niezwykle. Beka w opór, pamiętam to doskonale, prawie jak z mrowy i endra na SB tych psychopatów.
Zamknij sie juz Dawidzie Janczyku tej strony nikt o tobie nie pisze nikt cie nie zaczepia, a ty wciaz szukasz guza i go znajdziesz
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Dalbert

Post autor: IlCapitano »

Nie popisuj się Andrzejowy bo już raz narobiłeś brzydką kupkę w galoty ze strachu niestety
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Dalbert

Post autor: Piter »

Endru pisze: 21 lis 2020, 14:48
IlCapitano pisze: 21 lis 2020, 12:18 Legendarny mecz z Empoli i obsrany kupą w majtach Spalletti, mecz absolutnie zjawiskowy. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem go. Nie wyrobiłbym nerwowo, w dodatku wypity.

Pierdolony Dalbert amator zajebany. 25 mln. Nie wiem kto go kupował, Sabatyni czy Azylio, ale to podchodzi pod kryminał. Zresztą w tym klubie od 2010 było więcej takich zakupów, może oni po prostu prali pieniądze dla tej mafii całej, nie wiadomo. Barbosa i Joao Gówno to również podejrzane transakcje.

Pamiętam jak w sierpniu 2017 roku piłem wódkę z dwoma znamienitymi użytkownikami tej strony, mocno podupadłej zresztą bo banują tu dobrych ludzi, a tolerują takie mrówowe albo endrowe zakały zajebane chore umysłowo, ale do rzeczy. No to żeśmy pili wtedy i grzaliśmy ostrą beke z Dalberta, tam chyba sparinga z Betisem żeśmy grali i ten amator już wówczas kompromitował się niezwykle. Beka w opór, pamiętam to doskonale, prawie jak z mrowy i endra na SB tych psychopatów.
Zamknij sie juz Dawidzie Janczyku tej strony nikt o tobie nie pisze nikt cie nie zaczepia, a ty wciaz szukasz guza i go znajdziesz
dokł Endru ale on teraz ma swojego krula i jego lazaro do którego tak wydzwaniał a obecnie feta z okazji zdobycia mistrzostwa 19/20 sztywniutkie elo
ODPOWIEDZ