23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: KoBa »

Dzisiaj o 20:30 w Parmie podejmiemy czwartą w tym roku próbę zdobycia 3 pkt w lidze oraz strzelenia gola w tych rozgrywkach. Brzmi to groteskowo, ale takie są fakty. Sytuacja w tabeli zrobiła się mocno niekomfortowa, roztrwoniliśmy naszą przewagę. Jeżeli ta drużyna ma się obudzić, to teraz jest najlepszy moment.

Parma w pierwszej rundzie potrafiła nas pokonać, potrafili się postawić Juve, a Gervinho udowadnia, że wciąż jest poważnym piłkarzem.

Rozpisywać się na temat ustawienia i pierwszej jedenastki nie ma sensu, bo nie tutaj leżał problem w ostatnich tygodniach. Spall na konferencji powiedział, że Keita jest gotowy na 30 minut - oznacza to, że najpewniej zaczniemy z PIC.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Wybraniec »

KoBa pisze: 9 lut 2019, 10:49 Spall na konferencji powiedział, że Keita jest gotowy na 30 minut - oznacza to, że najpewniej zaczniemy z PIC.
RACZEJ Z CIP(Y)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Piter »

Parma gra bardzo agresywną piłkę, oglądałem ich mecz z juve u nich (1:2) i wyglądali lepiej od żydów, a ataki skrzydłami mieli bardzo składne i dynamiczne. Dodając do tego naszą obronę wychodzi mi, że nie zagramy na 0 z tyłu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: miniu86 »

Znając nieublagalne prawa natury to będzie dalszy ciąg trwonienia przewagi z rundy jesiennej do momentu aż ją stracimy zupełnie.

Co tu dużo gadać, postarajmy się nie przegrać, a jeśli nadarzy się szansa na wygraną, to może tak dla odmiany, wykorzystajmy ją.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Kusy »

Padnie dzisiaj dość dużo bramek. Stawiam wynik 1 - 2, ale bardziej przekonuje mnie wynik 2 - 3. Forza 3 pkt.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Seba »

Wybraniec pisze: 9 lut 2019, 10:52
KoBa pisze: 9 lut 2019, 10:49 Spall na konferencji powiedział, że Keita jest gotowy na 30 minut - oznacza to, że najpewniej zaczniemy z PIC.
RACZEJ Z CIP(Y)
Komentarz roku :-D

Mam nadzieję, że po ewentualnej porażce wszyscy dostaną porządnie po dupie, a nie tylko trener. Icardi niech w końcu pokaże jaja, bo póki co zabrała mu je jego żona.
Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Czarson »

Po porażce nie dostaną porządnie po dupie a jeśli nawet to nie przyniesie to żadnych skutków wychowawczych. Piłkarze albo się obrażą albo wysapią coś w stylu Icardiego ostanio.

Tylko 3 punkty.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: TomHardy »

Jeśli dzisiaj będzie taka sama padlina jak ostatnimi czasy to nie ma się co łudzić o top 4 dopóki trenerem będzie Spall i nie chodzi mi tylko o to, że to jest wyłącznie jego wina, tylko jawny sabotaż pilkarzy przeciw niemu co bez zmiany trenera może skutkować brakiem awansu do LM. Czy to złe czy dobre nie mnie oceniać, jestem krytykantem Spalla, ale jeśli piłkarze nie mają z nim już po drodze to należy ratować sezon jakimś bodźcem, którym mógłby być nowy trener bo brak kwalifikacji do elity spowoduje kolejną zapaść klubu, przynajmniej pod względem marketingowym i wizerunkowym.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: SETE »

Ta drużyna i ten trener sprawili ze bez większych emocji podchodzę do dzieiejszego meczu. Prawda leży po środku i za obecny stan rzeczy odpowiedzialni są zarówno trener jak i piłkarze. U Buka obstawilem pewna 1 bo tak mówi rozum , serce chce zwycięstwa Interu . Tak czy tak po meczu będę umiarkowanie zadowolony
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: zoniek »

Ku*wa tego się oglądać nie da, co za padaka. Na ch*j ten trener skoro nie potrafi wymyślić jakiejś składnej, dynamicznej akcji? Piła na skrzydło i wrzuta. No ileż można?! Drużyna gra jakby nie miała trenera, kogoś od taktyki, od przygotowań pod kątem przeciwnika. To jest tak wielkie gówno, że aż mi wstyd przed samym sobą. Perisic macha łapami jak mu ktoś źle dogra, ale jak wrzuci w trybuny to tylko głupi uśmieszek. Jao Mario jak przedszkolak, jakiś zadżumiony. Boże co ja oglądam...

Zobaczycie, że będzie w pi*de.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Stachoo »

zoniek pisze: 9 lut 2019, 22:13 Ku*wa tego się oglądać nie da, co za padaka. Na ch*j ten trener skoro nie potrafi wymyślić jakiejś składnej, dynamicznej akcji? Piła na skrzydło i wrzuta. No ileż można?! Drużyna gra jakby nie miała trenera, kogoś od taktyki, od przygotowań pod kątem przeciwnika. To jest tak wielkie gówno, że aż mi wstyd przed samym sobą. Perisic macha łapami jak mu ktoś źle dogra, ale jak wrzuci w trybuny to tylko głupi uśmieszek. Jao Mario jak przedszkolak, jakiś zadżumiony. Boże co ja oglądam...

Zobaczycie, że będzie w pi*de.
Ja wyłączyłem po 15 minutach. Przynajmniej głową spokojna, bo znowu bym się wkur***
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: TomHardy »

Akcja środkiem, asysta Ninjy. I na chuj te wrzutki łysy betonie?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Piekarz »

Widziałem tylko drugą połowę i wyglądała całkiem całkiem. Mimo że na wyjeździe, to usiedliśmy na Parmie, robiliśmy sobie sporo przestrzeni i gdyby nie amatorskie zachowania w okolicach pola karnego takich gości jak Vecino, Joao Mario czy Perisić to tworzylibyśmy sytuację za sytuacją. Lautaro pokazał faka dzisiejszym porównaniom do Gabigola. Nainggolan faktycznie zaczyna wyglądać kondycyjnie dobrze i mimo że ciągle trochę mu się piłka plącze pod nogami, to już zdążył zaliczyć asystę. No ciekawe czy to jednorazowy wyskok czy przełamanie mentalnego kryzysu w zespole, zobaczymy. Teraz czas na rozgrywki, które najbardziej mnie w tym sezonie interesują, czyli LE.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: NdOrom »

A tak zapewniał, że dojrzał i już irokeza nie będzie... Jak dobrze się stało, że jednak wrócił. Niczym Samson. Są włosy jest impreza. Oby odpalił, oby.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Seba »

Co oni mają z tymi wrzutkami? Inter jest obecnie ewenementem na skalę światową pod tym względem. Można ściąć do środka, można uderzyć z dystansu, ale nie, trzeba dośrodkować :oops: Dobrze, że Nainggolan wyszedł poza schemat i dał fajną asystę. Ogólnie zaliczył bardzo dobry występ. Takiego Ninjy potrzebuje Inter. Icardi w fatalnej dyspozycji. Piłka odbija się od niego jak od kłody, potyka się o własne nogi i sprawia wrażenie zagubionego. O Vecino i D'Ambrosio szkoda pisać...

Łysy wisi Lautaro porządną flachę. Kolejny raz ratuje mu dupsko ;)
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Mora »

Pierwsza połowa to typowe gówno z cebulą, po przerwie znacznie lepiej, więcej sytuacji i ogólnie lepsza gra. Piłka trochę szybciej krążyła od nogi do nogi, było widać większe zaangażowanie, zwłaszcza u Ninjy. W końcu wyszła Łysemu zmiana, Lautaro świetnie zabrał się z piłką i soczyście udrzył, ratując dupę Spallettiemu. Brawa też dla Radji za asystę. Po bramce Interowi grało się lżej, stąd kolejne sytuacje i słupek Brozovicia.

Bardzo ważne 3 punkty, bo Rzym solidarnie wygrał, teraz czas na starcie z Rapidem.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: maverik »

Pierwsza połowa do zapomnienia, ale druga już dobra, a nawet bardzo dobra. Sporo sytuacji było dobrze że bramka wpadła. Joao Mario dzisiaj jako skrzydłowy fatalny, bo go w ogóle na tym skrzydle nie było. Perisić jedyny coś kreował na początku, ale potem tragedia, więc ogólnie też występ na minus. Icardi dzisiaj beznadziejnie, nic mu nie wychodziło, dobrze że mamy Lautaro bo byśmy się tego gola nie doczekali. D'Ambrosio standardowo objeżdzany, niech ten Cedryk gra w każdym meczu najlepiej. Forma Asy też martwi niestety. Radja pokazuje, że warto w niego wierzyć, bo dzisiaj zdecydowanie lepiej wyglądał. Jeszcze czekam na powrót Keity Balde żeby trochę rozruszać nasze skrzydła. Do tego wraca Politano, więc jakieś tam malutkie nadzieje na lepszą przyszłość są.
Cieszą trzy punkty. Trochę wytchnienia w tabeli, a także ucichną na jakiś czas te durne pomysły brania Cambiasso na strażaka, który nigdy nie prowadził klubu samodzielnie xD
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: timon »

maverik pisze: 10 lut 2019, 00:17 Pierwsza połowa do zapomnienia, ale druga już dobra, a nawet bardzo dobra. Sporo sytuacji było dobrze że bramka wpadła. Joao Mario dzisiaj jako skrzydłowy fatalny, bo go w ogóle na tym skrzydle nie było. Perisić jedyny coś kreował na początku, ale potem tragedia, więc ogólnie też występ na minus. Icardi dzisiaj beznadziejnie, nic mu nie wychodziło, dobrze że mamy Lautaro bo byśmy się tego gola nie doczekali. D'Ambrosio standardowo objeżdzany, niech ten Cedryk gra w każdym meczu najlepiej. Forma Asy też martwi niestety. Radja pokazuje, że warto w niego wierzyć, bo dzisiaj zdecydowanie lepiej wyglądał. Jeszcze czekam na powrót Keity Balde żeby trochę rozruszać nasze skrzydła. Do tego wraca Politano, więc jakieś tam malutkie nadzieje na lepszą przyszłość są.
Cieszą trzy punkty. Trochę wytchnienia w tabeli, a także ucichną na jakiś czas te durne pomysły brania Cambiasso na strażaka, który nigdy nie prowadził klubu samodzielnie xD
I właśnie to jest jeden z powodów dla których powinniśmy od przyszłego sezonu(wzorem judków) zgłosić rezerwy klubu do rozgrywek seniorskich. Guardiola, Zidane czy teraz Solari najpierw trenowali rezerwy, by później płynnie przejść do trenowania pierwszego zespołu. Cambiasso mógłby zacząć od rezerw i później w razie niepowodzenia trenera pierwszego zespołu wskoczyć na jego miejsce
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Odet »

Wreszcie gra trochę lepsza (mam na myśli 2 połowę). Ninja najlepszy na boisku.
Pozdr.
ps. Pana Vecino bym nie sprzedał, ja bym go zwolnił...
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: TomHardy »

Taka sama padlina jak zawsze, jedynie zaangażowanie było w końcu widoczne i Radek zagrał przyzwoicie. 3 pkt i przedłużenie agonii ze Spaleciakiem na ławce. Jedno jest pewne mimo bramki zdobytej akcją przez środek i drugą sytuacją nowego Najngolana vide Vecino, "styl" gry łysego betona nie ulegnie zmianie. WRZUTA WRZUTA WRZUTA - na pałe, na hejnał, z każdej możliwej pozycji. Dzbanetti nic innego nie wypracował i nie wypracuje. Zwolnić jak najszybciej.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: KoBa »

Nie wyglądało to wczoraj dobrze, ale wyglądało lepiej. Graliśmy szybciej piłką, trochę więcej kombinacji. Obrona i Handanovic tradycyjnie klasa, ale liczę na tego Soaresa że się zadomowi w 11 bo te nasze stałe fragmenty to dramat.

Nainggolan wreszcie przypominał piłkarza, Brozovic też znacznie lepiej szkoda tego słupka. JM grał nieźle, ale nie trzymał się skrzydła, no i tradycyjne zepsucie setki choć tym razem piłka nie była łatwa. Perisic tragiczny, przewidywalny, Icardi wciąż bez formy, Vecino wolny i irytujący wolę zdecydowanie Borje, dobrze, że wraca.

Z poważnymi skrzydłami zamknęlibysmy ten mecz szybciutko, dobrze, że na Dorię wracają Keita i Politano. Drugi wraz z Lautaro koniecznie od początku z Rapidem.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: SETE »

Zgadzam sie z Tom Hardy co do tego ze styl sie nie zmienia. Ale chyba wszyscy już wiemy, ze styl do końca sezonu już sie na pewno nie zmieni. Najwazniejsza kwestia to utrzymanie 3 miejsca w serieA. Jestem przekonany , ze dni Spalla sa policzone i na pewno Marotta już to wie doskonale, ale niech Luciano dociągnie nasz Inter na tym 3 miejscu. Chciałbym abyśmy dograli ten kolejny dziwny sezon i weszli w nowa rzeczywistość z nowym trenerem i konkretnym wietrzeniem szatni.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Kusy »

Forza Inter, MERDA ADMINISTRACJA FCI
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Speaker »

Lautaro z okresem przygotowawczym ma już coś między 10-15 bramek dla Interu. No podoba się jego strzelanie, od gola z Atletico już było widać, że ma to coś. Ogólnie brawa za przełamanie i dzięki! :szal:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: miniu86 »

Oglądałem tylko ostatnie 20 minut, ale potem jeszcze gdzieś znalazłem powtórkę zagrań Radji z całego meczu, no i powiem wam, że gołym okiem było widać poprawę tfu tfu odpukać, znaczną poprawę. Oby chociaż tę resztę rundy był w stanie tak dograć to będzie dobrze.
Dobrze ktoś napisał, że gdybyśmy mieli wczoraj bardziej kumatych skrzydłowych to zamknęlibyśmy ten mecz dużo szybciej. Cóż, niech wraca Politano z Keitą to atak powinien się poprawić, niech się jeszcze dodatkowo Icardi obudzi to te mecze ze średniakami mogą być po prostu dla nas łatwiejsze.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Wybraniec »

kusy pisze: 10 lut 2019, 12:35 Forza Inter, MERDA ADMINISTRACJA FCI
KUSIAK CZEMU WYZYWASZ ADMINISTRACJE JAK NOTORYCZNIE DONOSISZ NA FRAJERNI HIPOKRYTO CO
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: TomHardy »

Wybraniec pisze: 11 lut 2019, 18:11
kusy pisze: 10 lut 2019, 12:35 Forza Inter, MERDA ADMINISTRACJA FCI
KUSIAK CZEMU WYZYWASZ ADMINISTRACJE JAK NOTORYCZNIE DONOSISZ NA FRAJERNI HIPOKRYTO CO
Pewne info, Kusy siedzi na frajerni bo ja u Gitów dostałem grypsy, że to frajer z wolności i makowcia wpierdala z naczelnikiem.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 23. Kolejka Serie A: Parma - Inter

Post autor: Piter »

TomHardy pisze: 11 lut 2019, 19:08
Wybraniec pisze: 11 lut 2019, 18:11
kusy pisze: 10 lut 2019, 12:35 Forza Inter, MERDA ADMINISTRACJA FCI
KUSIAK CZEMU WYZYWASZ ADMINISTRACJE JAK NOTORYCZNIE DONOSISZ NA FRAJERNI HIPOKRYTO CO
Pewne info, Kusy siedzi na frajerni bo ja u Gitów dostałem grypsy, że to frajer z wolności i makowcia wpierdala z naczelnikiem.
zachowanie podłe człowieka niegodne
ODPOWIEDZ