1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: KoBa »

No to zaczynamy przygodę z Ligą Europy 18/19. W czwartek o godzinie 18:55 gramy w Wiedniu z miejscowym Rapidem o awans do najlepszej szesnastki. Najprawdopodobniej jest to najłatwiejszy rywal, z jakim przyjdzie się nam mierzyć w ramach tych rozgrywek, w aktualnej edycji nie brakuje mocnych drużyn, ale team z Wiednia raczej się do nich nie zalicza,więc na odpowiedź na pytanie "jak poważnie traktujemy Ligę Europy" będziemy musieli pewnie zaczekać do 1/8. Tak, nie wyobrażam sobie, abyśmy nie mieli się tam znaleźć mimo słabej formy od początku roku.

Rapid Wiedeń to nie jest jednakowoż anonimowa drużyna, nie gra w egzotycznej lidze, dlatego poważne podejście do spotkania jest konieczne w celu uniknięcia kompromitacji. Trudno powiedzieć czego spodziewać się po Austriakach, ich Bundesliga wciąż ma przerwę zimową - pytanie, czy oznaczać to będzie świeżość piłkarzy Rapidu, czy raczej brak rytmu meczowego. Ostatnie spotkanie w lidze grali 8 grudnia (porażka 1:6 z Austrią w derbach) i rundę zakończyli na 8 (z 12) ligowym miejscu. Grali też o stawkę 31 grudnia w ramach krajowego pucharu - wyjazdowe zwycięstwo 3:0 z Wolfsbergiem.

Na pewno nasza sytuacja kadrowa daleka jest od wymarzonej. Musimy radzić sobie bez Dalberta, Joao Mario, Gagliardiniego, zawieszeni są Skriniar i Brozovic, a Keita wciąż trenuje indywidualnie. Najprawdopodobniej zagramy tak:

Handanovic-Soares,Miranda, Ranocchia, Asamoah- Vecino, Nainggolan, Borja Valero - Politano, Lautaro, Candreva
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Wybraniec »

Podziwiam Koba, że chciało Ci się pisać tyle akapitów o meczu, który nie będzie miał żadnej historii. Mam nadzieje jednak, że zagramy z Icardim w ataku, bo z takimi ogórami mógłby się odblokować. Naturalnie obok Lautaro. Pewne zwycięstwo Interu.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Speaker »

KoBa pisze: 12 lut 2019, 12:53 Najprawdopodobniej zagramy tak:

Handanovic-Soares,Miranda, Ranocchia, Asamoah- Vecino, Nainggolan, Borja Valero - Politano, Lautaro, Candreva
Nie będzie Perisicia?

Ogólnie widzi mi się, nie wiem dlaczego, jakiś bramkowy remis typu 2-2, który na wyjeździe nawet byłby do przyjecia, ale no mam nadzieję oczywiście, że wygramy no :smile: 0-3 ;-) Lautarox3
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Nasir »

przed najwazniejszym meczem sezonu z Rapidem Icardi traci opaske rany boskie co to bedzie
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: TomHardy »

Antyfutbol pierwszego sortu. To jest kpina, oni nie potrafią nic zagrać. Co robią na treningach to ja nie wiem.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Wybraniec »

Zwycięstwo to zwycięstwo, ale sposób gry to jest jakiś kurwa dramat. I co najgorsze nikt nie jest w formie. Perisiciowi nie odmawiam zaangażowania po smrodzie ze stycznia, ale gra słabo. Cedric nie wnosi nic. Nainggolan bez formy, Vecino bez formy. Politano i Asamoaah obniżają loty. Brozovic, który dziś nie grał to samo. Rok temu całość ciągnął Icardi ze wsparciem Skriniara, Cancelo, Rafinhi i Brozovicia. Będzie ciężko dociągnąć 4 miejsce w lidze.

Spalletti też kurwa zabrał tych młodych do Wiednia i przy tak chujowo grającym rywalu te pierdolone pinc minut mogl dac cktoremus mlodemu. No chyba, że chcieli miasto zobaczyć, bo ponoc kurewsko ladne.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Kusy »

Myślami są już w finale Ligi Europy, małym nakładem sił zrozumcie :D wolny wykonany przez Ivana i Antka wisienka na torcie :D
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: zemaria »

tragedia, nic środkiem

z takim środkiem pola jak vecino, czy valero to maks ćwierćfinał i do domu
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: miniu86 »

Takie wygrane warto kolekcjonować dla morale czy punktów do rankingu. Lepsza słaba wygrana niż mocny remis. Inter musi się nauczyć wygrywania tak w ogóle, tak więc im ich więcej tym lepiej.

Martinez sprytnie wymusił karnego, szkoda, że nie strzelił czegoś z gry bo miał ku temu sytuacje.
Tradycyjnie bardzo dobrze zagraliśmy w obronie i żałośnie w ataku. Pozostaje liczyć, że Politani się w końcu ogarnie, no i że wróci szybko Keita, który ma drybling i dobre podanie.

Ciężko komentować Perisicia i Candreve, słusznie kolega wyżej zauważył, że ten wolny był dobrym ich podsumowaniem.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Odet »

Słusznie Valero rzekł niedawno że walczymy o top4.
Dobrze że nie powiedział o co walczymy w LE.

Hurrra dalej walczymy...

Pozdr.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Saff »

kusy pisze: 14 lut 2019, 21:58 wolny wykonany przez Ivana i Antka wisienka na torcie :D
Jakby ktoś miał jakąś powtórkę tego zagrania, to niech wklei, bo z chęcią zobaczę, a nie wiem czy zasługuje ona na to, by pojawiać się w jakichś ogólnych skrótach z meczu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Odet »

Saff pisze: 14 lut 2019, 22:38
kusy pisze: 14 lut 2019, 21:58 wolny wykonany przez Ivana i Antka wisienka na torcie :D
Jakby ktoś miał jakąś powtórkę tego zagrania, to niech wklei, bo z chęcią zobaczę, a nie wiem czy zasługuje ona na to, by pojawiać się w jakichś ogólnych skrótach z meczu.
Żałuj epickie zagranie. Choć może pojawi się gdzieś na twitterze u https://twitter.com/maciejoszczesny

Pozdr.
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: darren1 »

Saff pisze: 14 lut 2019, 22:38 Jakby ktoś miał jakąś powtórkę tego zagrania, to niech wklei, bo z chęcią zobaczę, a nie wiem czy zasługuje ona na to, by pojawiać się w jakichś ogólnych skrótach z meczu.
https://streamable.com/zg2pb
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Dzonyy »

darren1 pisze: 14 lut 2019, 22:56
Saff pisze: 14 lut 2019, 22:38 Jakby ktoś miał jakąś powtórkę tego zagrania, to niech wklei, bo z chęcią zobaczę, a nie wiem czy zasługuje ona na to, by pojawiać się w jakichś ogólnych skrótach z meczu.
https://streamable.com/zg2pb
Ależ to było dobre!
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Saff »

Szanuję. Element zaskoczenia był? Był. Sęk w tym, że zadziałał nie w tę stronę co trzeba.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1/16 finału Ligi Europy: Rapid - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ja tam jestem zadowolony z tego meczu. W obliczu tego co dzieje się w klubie zwycięstwo jest najlepsza rzeczą jaka mogła się teraz zdarzyć. Porazka rozpętała by piekło a teraz atmosfera moze troszke sie uspokoi.
Jeszcze dwa tygodnie temu byłem przekonany że Inter odpadnie z Rapidem ale wygląda na to że awans jest realny. A graliśmy bez Skriniara, Brozo, Icardiego, Keity i graczy nie zgłoszonych.

Gra pozostawia wiele do życzenia to fakt. Jednak zawsze lepiej jest brzydko wygrać niż się skompromitować.
ODPOWIEDZ