Ivan Perisić

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kredence »

Dobrze, to teraz krok po kroku żebyś zrozumiał
1. Napisałeś że Perisic jest najemnikiem opierając swoją teze o jakieś kretyńskie zdjęcie i opuszczenie zgrupowania z powodu bolącego zęba co mogło być najzwyczajniej w świecie prawdą - nie wiemy tego.
2. Jeżeli zawodnik chce odejsc to raczej nie trenuje na 100% zaangażowania bo jego głowa jest zajęta czym innym
3. Czy uważasz że Perisic byłby wstanie osiągnąć życiową formę trenując na pól gwizdka ?
4 Więc czy widzisz już związek między jego aktualną formą a tym że w okresie
przygotowawczym wcale nie skupiał się na transferze do MU , tylko ciężko trenował ? Oczywistą rzeczą jest ze zastanawiał się nad odejściem i NIE MOŻNA MIEĆ DO NIEGO O TO ŻADNYCH PRETENSJI i absolutnie nie jest najemnikiem . Teraz pojmujesz?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Nie.
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2017, 15:54 przez TomHardy, łącznie zmieniany 1 raz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: fcinter.pl »

Osz kurwa majonec nie kompromituj sie, do lodzi mam niedaleko, cos czuje ze czekaja cie korepetycje z calcio niebawem co
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Jeszcze mańka tylko brakuje ehhh

Dobra już ciach bajera bo nie dogadamy sie. Ja swoje, wy swoje. Nie ważne, że ktorys raz juz pisze, ze Perisic to dobry piłkarzyna. Chodzilo mi tylko o to, ze te akcje sie wydarzyly czy tego chcecie czy nie.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kredence »

majonez87 pisze:Nie. Bo ty nie pojmujesz o co mi chodzi. Ja wiem, że ty z capitano wiecie wszystko i znacie zapiski wszystkich rozmów prowadzonych w klubie więc teraz sie zastanawiam po co ja sie produkuje. Fajnie bylo pisac Perisic spierdalaj, a dzjsiaj Perisic Bóg?
Ale pierdolisz majonec to aż głowa mała. Nie wiem kto pisał ,,Perisic spierdalaj" ale napewno nie ja i jak znam wiedze Capa to na 99% on też nie ,Tak mogli pisać tylko pokemony w stylu jaskara , van dalla czy piotrka . Więc jak dla mnie to zamotałeś się strasznie ale twardo brniesz dalej . Bez sensu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Już mi sie nie chce Kredenc. Przepraszam. Macie racje
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Ivan Perisić

Post autor: Minister »

Wydarzyły się, bo gazety o tym pisały, czy Ci spaletti przewinął?

Wypowiedź, którą przytoczyłeś można interpretować na różne sposoby: " teraz myślę tylko o Interze"- miał głowę w UTD, lub też bardziej prawdopodobna, której nie dostrzegasz (a podpisanie nowego kontraktu raczej o niej świadczy, bo nie musiał tego robić) klub chciał go sprzedać, on się zgodził, było dużo zamieszania z jego transferem praktycznie do samego końca Mercato, więc analogicznie nie mógł tylko myśleć o ukochanym wszechmocnym INTERZE.

Nie wpychaj ludziom na siłę w usta słów, których nie wypowiedzieli. Zapewne nikt z wypowiadających się nie twierdzi, że jest wielkim Interistą, on sam wątpię żeby kiedykolwiek jebnął takim tekstem., na takie miano trzeb zasłużyć czymś więcej niż rozegranymi kilkoma sezonami.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Minister pisze:Wydarzyły się, bo gazety o tym pisały, czy Ci spaletti przewinął.
Czytałeś wszystko czy tylko pierwsze zdanie w mojej wypowiedzi? Przeczytaj jeszcze to:
Przypomnij sobie zdjecie całej grupy ze zgrupowania kiedy Perisic stał z boku całej ekipy oparty o murek i miał w dupie. Przypomnij sobie zdjęcie ze sparingu gdzie Perisic nie stanął z kolegami do wspólnego zdjęcia i na koniec przypomnij sobie ucieczke Perisika ze zgrupowania z powodu bolącego zęba.
Zapewne nie miało to miejsca?
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ivan Perisić

Post autor: mikruzzo »

majonez87 pisze: Czytałeś wszystko czy tylko pierwsze zdanie w mojej wypowiedzi?
A ty przeczytałeś cokolwiek od kogokolwiek :?:
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Czytalem i co z tego? Podpisal kontrakt? Podpisał. Asystuje i strzela? Tak. Trenował? Tak. Grał w sparingach? Grał. Co jeszcze mam przyznać żebyscie wy pamiętali o tym o czym ja napisałem?
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ivan Perisić

Post autor: mikruzzo »

Doskonale widzę co napisałeś i nie potrafię pojąć skąd się wzieła ta pogarda do Perisicia?
Za zdjęcie? czy za dentyste?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Ivan Perisić

Post autor: Minister »

Jeżeli się upierasz przy swoim...

Jest większym profesjonalistą niż najemnikiem. Idąc Twoim tokiem rozumowania, ilu na świecie wymienisz "nie najemników", oczywiście tych obecnie grających i liczących się w swoich klubach...yyy żadnego?
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

mikruzzo pisze:Doskonale widzę co napisałeś i nie potrafię pojąć skąd się wzieła ta pogarda do Perisicia?
Żadna pogarda bo generalnie go lubie, przytoczyłem jedynie sytuacje z nim związane, żeby mieć cały jego obraz. A Wy zrobiliscie ze mnie kryminaliste.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Ivan Perisić

Post autor: mikruzzo »

majonez87 pisze: Żadna pogarda bo generalnie go lubie, przytoczyłem jedynie sytuacje z nim związane, żeby mieć cały jego obraz. A Wy zrobiliscie ze mnie kryminaliste.
Jego obraz wygląda tak że jest zawodnikiem Interu dobrze wykonującym swoją robote, a Ty się dowaliłeś o nic nie znaczące szczegóły.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Ivan Perisić

Post autor: maverik »

Widzę, że sporo się w tym temacie dzieje, to pozwolę wyjaśnić tutaj o co chodziło z Perisicem.

Maj - kończymy sezon bez trenera, poza pucharami, atmosfera w drużynie nie jest dobra, sami zawodnicy nie wiedzą co będzie dalej z klubem, to już 6 rok w bagnie.

Czerwiec - Perisic wylatuje na mecz reprezentacji z Islandią, potem udaje się na zasłużony urlop. Na tym urlopie analizuje swoją grę. 11 goli i 12 asyst, robi wrażenie. Po czym dochodzi do wniosku, że klub pomimo obietnic nie rozwija się. Zdaje sobie sprawę, że jest w najlepszym momencie dla piłkarza - 28 lat. Jeżeli chce się rozwijać, to musi zadecydować teraz o swojej przyszłości. Z ofertą nadciąga klub z Manchesteru. Klub nie byle jaki, liga atrakcyjna. United widać, że się rozwija. Do tego trenerem jest Mourinho. My jako kibice Interu doskonale powinniśmy wiedzieć, co oznacza osoba Jose na stanowisku trenera, już nie mówiąc o menadżerze jak to jest w Anglii.

Lipiec/Sierpień - Powrót do treningów, mercato rozpoczęte. United coraz bardziej zdeterminowane, Mourinho bardzo przychylnie wypowiada się o Ivanie, bo zna jego klasę. Z drugiej strony Ausilio mówi, że nie odda łatwo Perisica, jeżeli klub z Manchesteru go chce, musi wyłożyć sporą sumę. Ivan jest na rozstaju dróg, nie wie jak będą wyglądały jego najbliższe tygodnie, a właściwie gdzie one będą. Na zdjęciu woli się usuwać w bok, na wszelki wypadek, gdyby jednak zadecydowano o odejściu (to nie jest równoznaczne z tym, że chce odejść bądź ma klub w dupie, tylko nie podjął decyzji). Ivan w przeciwieństwie do Coutinho czy Dembele, pokazuje profesjonalizm, daje z siebie 100% na treningach oraz sparingach. Z Ivanem dużo rozmawia Luciano Spalletti, przekonując go, że jest dla niego bardzo ważnym elementem układanki i chce, żeby został, obiecując, że przy nim się rozwinie. United decyduję się nie podbijać oferty, a sam Ivan nie naciska na transfer (co zrobił np. Coutinho, odrzucając gre w LM). Ufa Spallettiemu po tym czego dokonał w Romie, zna jego potrzeby.

Wrzesień - Na tę chwilę widać, że warto było zaufać Luckowi. Gramy imponująco, sam Perisić miał udział przy 3 bramkach oraz sam dołożył jedną. Wątpliwości rozwiane, Perisic definitywnie chce zostać i rozwijać sie u boku Spallettiego, podpisując nowy kontrakt.

Ja tak to widzę. Podobnie było z Handanovicem, gdy jako jedyny niemalże prezentował wysoki poziom, a przed nim biegało stado parodystów. Też chciał odejść, bo wiedział, że zasługuje na lepszy klub (walczący o najwyższe cele). Na szczeście jakimś cudem udało się go zatrzymać. Nie uważam ich za najemników, tylko stawiam się w ich sytuacji. Kolejny sezon przepracowywujesz bardzo ciężko, wykręcasz niesamowite statystyki i nic z tego nie ma. Nic dziwnego, że Ivan myślał o transferze, zwłaszcza gdy wielki klub o niego pytał.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: TomHardy »

Maverik takie wytłumaczenie to ja rozumiem, a nie teksty typu "nie kompromituj sie Majonec" - bo mam wątpliwości.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: Klinsi64 »

Przecież po tych akcjach w okresie przygotowawczym Perisic był mocno hejtowany,sam rzucałem błotem w niego,nie rozumiem oburzenia ;)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: miniu86 »

Obrazek

Od tego się wszystko zaczęło. Perisic gnoju jeden masz się jutro odblokować!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Ivan Perisić

Post autor: Odet »

Nie to żebym był specjalnie zły na Ivanka (bo zawiedli niemal wszyscy dziś), ale tak pod koniec stycznia bieżącego roku rozmawiałem na jego temat z moim Tatą, też wieloletnim kibicem Interu (który nie lubi Chorwatów jako nacji w ogóle).
I stanęło nam na tym: Jestesmy bogatym klubem, Chińczycy mają kasę, więc sprzedajmy Perisica, do: Sassuolo, Cagliari, Frosinione. Mało dostaniemy? stać nas, a co.
Żadnych tam Arsenalów czy Bayernów. Nie chce Perisic grać w Interze to niech spier ala na prowincję.
Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ivan Perisić

Post autor: Orzeu »

Odet pisze: 2 mar 2019, 00:04 Nie to żebym był specjalnie zły na Ivanka (bo zawiedli niemal wszyscy dziś), ale tak pod koniec stycznia bieżącego roku rozmawiałem na jego temat z moim Tatą, też wieloletnim kibicem Interu (który nie lubi Chorwatów jako nacji w ogóle).
I stanęło nam na tym: Jestesmy bogatym klubem, Chińczycy mają kasę, więc sprzedajmy Perisica, do: Sassuolo, Cagliari, Frosinione. Mało dostaniemy? stać nas, a co.
Żadnych tam Arsenalów czy Bayernów. Nie chce Perisic grać w Interze to niech spier ala na prowincję.
Pozdr.
no fajnie fajnie, ale piłkarz też musi ofertę zaakceptować ;)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kusy »

Orzeu pisze: 2 mar 2019, 13:58
Odet pisze: 2 mar 2019, 00:04 Nie to żebym był specjalnie zły na Ivanka (bo zawiedli niemal wszyscy dziś), ale tak pod koniec stycznia bieżącego roku rozmawiałem na jego temat z moim Tatą, też wieloletnim kibicem Interu (który nie lubi Chorwatów jako nacji w ogóle).
I stanęło nam na tym: Jestesmy bogatym klubem, Chińczycy mają kasę, więc sprzedajmy Perisica, do: Sassuolo, Cagliari, Frosinione. Mało dostaniemy? stać nas, a co.
Żadnych tam Arsenalów czy Bayernów. Nie chce Perisic grać w Interze to niech spier ala na prowincję.
Pozdr.
no fajnie fajnie, ale piłkarz też musi ofertę zaakceptować ;)
Bujanie w obłokach. Przecież Ivan takiej oferty nie przyjmie. On pragnie grać tylko w topowym klubie i nie od dzisiaj wiadomo, że jego marzeniem jest Anglia.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ivan Perisić

Post autor: Kusy »

Kredence pisze: 9 wrz 2017, 15:11 Ivan jest obecnie w życiowej formie co jasno pokazuje że skupiał się na treningach a nie na transferze do MU.
😆😆 kiedyś moze i tak było 😃teraz niech sobie lepiej już trenuje w innym zespole. Ivan odejdź, błagam😃
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Ivan Perisić

Post autor: Dzyl »

Jeszcze niedawno mogliśmy za niego mieć nawet 50mln...trzeba było sprzedawać świeżo po mundialu gdzie dobrze się pokazał. Teraz ponoć Bayern oferuje nędzne wypożyczenie i możliwość wykupu za około 20mln.
Jednak dobre i to, bo obecnie ten zawodnik nie jest wart więcej niestety.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Wybraniec »

Pan Perisic gol i asysta. Piekarz hejter niech zamilknie. Mówiłem, że zmieni klub i odżyje. Typowe. Trzeba było go dwa lata temu sprzedać jak tego oczekiwał.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ivan Perisić

Post autor: Klinsi64 »

odżyje...trafił do lepszej drużyny gdzie nie musi sam ataku ciągnąć,staty pewnie zrobi,ale to nic nie gwarantuje,bo tam wystarczy klapa na jednym froncie i Kovac wyleci
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ivan Perisić

Post autor: Piter »

Kovac wyleciał to i perishit wróci do nas, niestety ten scenariusz stał się najbardziej prawdopodobny.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ivan Perisić

Post autor: Lopez »

Piter pisze: 4 lis 2019, 14:33 Kovac wyleciał to i perishit wróci do nas, niestety ten scenariusz stał się najbardziej prawdopodobny.
Bez tego by wrócił bo on dla Bayernu jest tylko opcją tymczasową. Jeśli się tam będzie dobrze pokazywać, to go zgarnie jakiś inny klub.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Wybraniec »

Gratulacje dla Ivana Perisicia. Swiezo upieczony mistrz Niemiec . Jak widać Chorwatowi i Icardiemu odejście z Interu pozwolilo zdobyć ważne trofea. W Mediolanie by tego nie uswiadczyli.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ivan Perisić

Post autor: Endru »

Wybraniec pisze: 17 cze 2020, 10:12 Gratulacje dla Ivana Perisicia. Swiezo upieczony mistrz Niemiec . Jak widać Chorwatowi i Icardiemu odejście z Interu pozwolilo zdobyć ważne trofea. W Mediolanie by tego nie uswiadczyli.
Co by nie bylo zawodnicy Ci zaliczyli piłkarski awans nic tylko gratulować.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ivan Perisić

Post autor: Wybraniec »

Zgadza sie. Koniec końców podjęte decyzje okazały się korzystniejsze dla zawodników niż dla Interu
ODPOWIEDZ