Światowy Dzień Szczęścia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Kusy »

DZISIAJ MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SZCZĘŚCIA. Jesteście w stanie ot tak powiedzieć co sprawia, że jesteście szczęśliwi? Bez większego namysłu? Bo co Was za przeproszeniem w×kurwia, to opowiadacie na SB bez zajakniecia się nawet :)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: maniekfci »

Fajny temat kusy mordo.

Pewnie jest tak, ze każdy na swój sposób definiuje szczęście i różne czynniki, dzięki którym jest szczęśliwy.

Je generalnie staram się cieszyć z wielu małych rzeczy - wygrana Interu ( nie tylko w prestiżowym meczu xd ), jutrzejszy odwołany wykład, dzięki czemu wrócę do domu o 17, a nie o 21.

A najbardziej to chyba cieszy mnie obecność tych kilku ważnych ludzi w wolnym czasie, gdy nikt z nas nic nie musi.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Adriano_forever »

Dzisiaj jest Dzień Wróbla. No i ja takowe święto obchodzę a nie jakieś szczęście sręście.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Nasir »

ja mam szczescie jak listonosz przynosi korespondencje pod nos i nie musze dymac z awizo na poczte
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Alfa »

wiem ale nie powiem, niestety
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Kusy »

Moim największym szczęściem jest dzielenie się swoim szczesciem z innymi, bo wtedy jest ono autentyczne i pokazuje same prawdziwe wartości życia człowieka prawilnego itd itp
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: domin98 »

Mnie to cieszy, jak mogę sobie wlepić niektórym bana, a najlepsze jest w tym wszystkim to, że kara jest zgodna z regulaminem, więc robię to z czystym sumieniem. Mogę sobie pozwolić, bo stać mnie na to aco
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Dzonyy »

domin98 pisze: 21 mar 2019, 11:26 Mnie to cieszy, jak mogę sobie wlepić niektórym bana, a najlepsze jest w tym wszystkim to, że kara jest zgodna z regulaminem, więc robię to z czystym sumieniem. Mogę sobie pozwolić, bo stać mnie na to aco
Chyba komuś się zrobiło łyso
joasiapio
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:52

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: joasiapio »

hmm ciekawe pytanie, mój psiak który zawsze się cieszy na mój widok kiedy wracam do domu nawet po 5 minutach wyjścia do sklepu obok haha
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: IlCapitano »

Ja to ostatnimi dniami największą ekstazę osiągam na myśl o tym, że trenerem Interu Mediolan jest Pan Antonio Conte, a jak powszechnie wiadomo jest on gwarancją sukcesów. Dodatkowo, ostatnia wypowiedź Pana Romana Lukaka również jest niesłychanie ekscytująca, ponieważ świadczy ona o jego wielkim pragnieniu Interu i Calcio. Na właśnie takich zawodnikach powinniśmy budować nowy, zwycięski zespół. A jak ktoś gardzi Interem tak jak dobrze wszystkim znane kreatury w postaci icardiego, perisika i nainggolana, powinien odejść jak najszybciej.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: interfann »

Mnie to przepełnia szczęście jak przyjdę do domu i nie muszę robić sobie obiadu a czeka na mnie obiad niespodzianka jak np. dzisiaj sushi :)
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
pizmowiec
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2019, 15:41

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: pizmowiec »

Ja już dawno nie byłam ot tak, bez powodu szczęśliwa :/
Jak smog wpływa na zdrowie?
Sprawdź tutaj!
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Kusy »

Udanego weekendu, pięknego we wspaniałe wspomnienia, życzę każdemu użytkownikowi FCI. Dawno temu pewien wódz plemienia Duwamish powiedział "Zbieraj wspomnienia, pozostawiaj jedynie ślady." 💪 Forza Inter 💪
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Piekarz »

Można go zbanować za spam?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Piter »

kusy pisze: 31 sie 2019, 10:52 Udanego weekendu, pięknego we wspaniałe wspomnienia, życzę każdemu użytkownikowi FCI. Dawno temu pewien wódz plemienia Duwamish powiedział "Zbieraj wspomnienia, pozostawiaj jedynie ślady." 💪 Forza Inter 💪
Dziękuję, życzę miłego bezstresowego weekendu pełnego zaskakujących fantazji.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Kusy »

Piekarz pisze: 31 sie 2019, 10:59 Można go zbanować za spam?
Nie ma spamu, jest życzliwość, ale jeśli uważasz, że to spam, napisz do Orzeu masz do tego prawo, jak każdy inny użytkownik, rozpatrzy Twoje podanie :) Udanego weekendu Piekarz :) Forza INTER 💪
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Wybraniec »

W dupie mamy twoją życzliwość. Nie znamy Cię, nie wiemy kim jesteś, boisz się gdziekolwiek pokazać, więc pucuj się z tą dobrodusznością. Jest naciągana.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Stryjek »

Kusy,widzisz to ? nie warto bądź autentyczny, bądź sobą.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Światowy Dzień Szczęścia

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 31 sie 2019, 11:11 W dupie mamy twoją życzliwość. Nie znamy Cię, nie wiemy kim jesteś, boisz się gdziekolwiek pokazać, więc pucuj się z tą dobrodusznością. Jest naciągana.
Spoko, masz prawo do wyrażania swojego zdania :)
ODPOWIEDZ