32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Wybraniec »

Maverik chyba dojechany przez Timona, bo nie założył tematu no to ja to robię.

Szlag mnie trafi jak dziś nie wygrają. Będę naprawdę bardzo zły.

Tracimy dużo do Juventusu. Na koniec sezonu ma być maksimum -15.

Typuje 1:4
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Jesteśmy zdecydowanym faworytem...także przewiduje stratę punktów, obym się mylił

Forza Inter :inter:
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: timon »

Wybraniec pisze: 14 kwie 2019, 12:07 Maverik chyba dojechany przez Timona, bo nie założył tematu no to ja to robię.

Szlag mnie trafi jak dziś nie wygrają. Będę naprawdę bardzo zły.

Tracimy dużo do Juventusu. Na koniec sezonu ma być maksimum -15.

Typuje 1:4
Ja typuje 1- 2 po ciężkim meczu i bramce Pinamontiego dla Frosinone :)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: miniu86 »

Następne 2 mecze to szlagiery z Roma i Juve, a więc dzisiaj mamy mecz w którym aż się prosi o jakaś wpadkę. Taki typowy scenariusz Interu, żeby kibice nie mieli za spokojnej końcówki sezonu.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Seba »

Kruk szybko podsumował. Nie ma drużyny, każdy gra pod siebie, trener nad niczym nie panuje i ogólnie większość ma wszystko w dupie. "Domowe przedszkole" - idealnie to ujął.

Odnośnie Valero - "To nie są lata 70-te" :lol:
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Wybraniec »

Piękny mecz.

Wspaniałe i przekonujące zwycięstwo.

Chwilo trwaj.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Piekarz »

Człapu człap.

No imponujące to nie było, ale między gównogrą i porażkami a gównogrą i zwycięstwami jest różnica kolosalna, więc nie będę narzekał. Frosinone może gówniane, ale mimo wszystko w gazie, mogło być gorzej.

Zwycięstwo z Romą praktycznie zamyka temat walki o LM i trzeba włożyć w ten mecz wszystkie nasze siły. Z Juventusem nawet jak zagramy cudownie, to sędziowie mogą nas przekręcić bez mrugnięcia okiem, więc nie ma sensu o tym meczu nawet na razie myśleć. Wszystko na Romę.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: KoBa »

Z przodu źle to wyglądało, nic się nie kleiło - nasza ofensywa opiera się na grze skrzydłowych, którzy mają albo łamać albo grac na naszą 9. Tylko skrzydłowi nie mają formy, a Icardi zdaje się być nieobecny duchem na boisku (choć i tak asysta świetna). Zero chemii między nim i Radją i Perisicem. Byłem poirytowany Spallettim patrząc na to co wyczynia Perisic, ale trochę mi przeszło jak wszedł Keita i po raz kolejny zagrał amatorsko. Jego drybling polegający na pójściu na przebitkę, w irytowaniu przebija nawet przekładki Perisica. Politano po raz kolejny słabo wygląda w meczu ze słabszą drużyną, nie idzie mu gra gdy przeciwnik jest nastawiony głównie na bronienie. No i kolejna w tym sezonie zmarnowana setka, a gol na 3:0 w pierwszej połowie oszczędziłby nam nerwówki w drugiej. Formę Candrevy natomiast najlepiej wyraża to, że za Politano to nie on, a Joao Mario wszedł ścigać się przy linii bocznej ze zmęczonymi rywalami.

W związku z powyższym oraz tym, że wciąż leczy się Brozovic, uważam, że powinniśmy zagrać 4-4-2 z Romą - Handanovic - D'Ambrosio,De Vrij,Skriniar,Dalbert - Joao Mario, Vecino(Valero), Nainggolan, Asamoah - Icardi, Lautaro. Rozwiążemy w ten sposób problem osamotnionego Icardiego, który nie ma z kim grać oraz nieefektywności skrzydłowych.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Wybraniec »

KoBa pisze: 15 kwie 2019, 09:28 W związku z powyższym oraz tym, że wciąż leczy się Brozovic, uważam, że powinniśmy zagrać 4-4-2 z Romą - Handanovic - D'Ambrosio,De Vrij,Skriniar,Dalbert - Joao Mario, Vecino(Valero), Nainggolan, Asamoah - Icardi, Lautaro. Rozwiążemy w ten sposób problem osamotnionego Icardiego, który nie ma z kim grać oraz nieefektywności skrzydłowych.
No ja proponuje jednak żebyśmy wyszli 5 obrońcami, 4 środkowymi pomocnikami i jakimś napastnikiem, imo to w końcu aż ROMA. Wygrać mecz 1:3, stworzyć sobie dużo ilości podbramkkowych i jeszcze domagać się posadzenia na ławce obu skrzydłowych :lol: I to takiego, który akurat w meczach z czołówką robi kluczową robotę. Chyba nasłuchaliście się za dużo komentatorów Eleven sugerujących, że piłkarze nie chcą grać z Icardim i mu nie podają. Tendencyjne myślenie. Mieliśmy mecz pod całkowitą kontrolą. Pokaż sytuację poza straconą bramka w której Frosinone naprawdę poważnie nam zagrażało.

Uświadom sobie, że Roma to zwykłe gówno, które należy zmiażdżyć ofensywną piłką i twardą grą. W normalnych warunkach wygramy to 2:0, 3:0.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 15 kwie 2019, 11:36 ygrać mecz 1:3, stworzyć sobie dużo ilości podbramkkowych i jeszcze domagać się posadzenia na ławce obu skrzydłowych
A teraz powiedz Ty mnie, ile z tych bramek wykreowanych zostało przez skrzydłowych?
Które nasze sytuacje podbramkowe były wynikiem ich akcji? Opisz.
Wybraniec pisze: 15 kwie 2019, 11:36 Pokaż sytuację poza straconą bramka w której Frosinone naprawdę poważnie nam zagrażało.
No nie wiem, może rzuty wolne i nieczysto uderzony wolej Pinaty, jakie to ma znaczenie jak na wstępie napisałem, że moje spostrzeżenia dotyczą gry ofensywnej? Opisz fast.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Wybraniec »

KoBa pisze: 15 kwie 2019, 11:41
Wybraniec pisze: 15 kwie 2019, 11:36 ygrać mecz 1:3, stworzyć sobie dużo ilości podbramkkowych i jeszcze domagać się posadzenia na ławce obu skrzydłowych
A teraz powiedz Ty mnie, ile z tych bramek wykreowanych zostało przez skrzydłowych?
Które nasze sytuacje podbramkowe były wynikiem ich akcji? Opisz.
Wybraniec pisze: 15 kwie 2019, 11:36 Pokaż sytuację poza straconą bramka w której Frosinone naprawdę poważnie nam zagrażało.
No nie wiem, może rzuty wolne i nieczysto uderzony wolej Pinaty, jakie to ma znaczenie jak na wstępie napisałem, że moje spostrzeżenia dotyczą gry ofensywnej? Opisz fast.
No tak, bo Asamoah i Joao Mario to lepsi kreatorzy akcji ofensywnych od Politano i Perisicia :lol: :lol:

Prędzej byliśmy bliscy zdobycia 4,5 bramek niż straty więcej niż 1.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 15 kwie 2019, 11:43

No tak, bo Asamoah i Joao Mario to lepsi kreatorzy akcji ofensywnych od Politano i Perisicia :lol: :lol:
Nie, ale na szczęście to nie boczni pomocnicy w 4-4-2 kreują akcje ofensywne.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Wybraniec »

A kto? Vecino z Nainggolanem będą kreować? A Mario z Asamoah co będą robić? opisz to na momencie jezu
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 15 kwie 2019, 11:47 A kto? Vecino z Nainggolanem będą kreować?
Vecino z Nainngolanem we wczorajszym wielkim zwycięstwie (którym zdajesz się być mocno ukontentowany) zaliczyli po bramce, pierwszy sam sobie w zasadzie wykreował swojego gola, drugi był najbardziej aktywny na boisku.

PS: Czekam na opis akcji-kreacji Perisica i Politano z wczoraj nadal. Ale tak totalnie fast.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Wybraniec »

Oczywiście, że jestem ukontentowany. Tyle razy oglądam gówno grę w tym sezonie, że przed meczem miałem świadomość jaki może być przebieg tego spotkania. Marnowane okazje i jakiś gol stracony z dupy. Doskonale też wiem, że mecz z Romą będzie wyglądał zupełnie inaczej. Tak jak wyglądały derby Mediolanu czy fakt, że w spotkaniach z Juventusem zawsze gramy na 100%.

Od dawna wiadomo, że Spalletti nie potrafi grać ze słabszymi rywalami, natomiast na mocne zespoły potrafi zmobilizować piłkarzy. Dlatego totalnym absurdem jest zmiana ustawienia i posadzenie na ławce dwójki skrzydłowych tymbardziej, że na lewej stronie Romy jest ktoś taki jak Kolarov i jesteśmy zobligowani wystawić skrzydłowego, który nie da mu wytchnienia i ograniczy jego zapały ofensywne, a na prawej brakuje Santona i Karsdropa i w ostatnim spotkaniu Ranieri ratował się Jesusem. Wolałbym wystawić na niego Keite, ale raczej to się nie wydarzy.

W dupie mam ile wykreowali. Zmiana ustawienia w sytuacji w której zdobywamy 7 punktów w ostatnich trzech meczach oraz kombinowanie przed najważniejszym meczem tej rundy do debilizm
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: KoBa »

Już prędzej zobaczymy moje 4-4-2, czy raczej 4-3-1-2 niż Keitę od 1 minuty, Spall uraczy nas Perisicem.
Za bardzo skopiłeś się na kwestii skrzydłowych - tutaj przede wszystkim wzmocnilibyśmy środek ataku, Icardi mógłby grać kombinacyjnie z Lautaro, stoperzy Romy w tym sezonie grają bardzo niepewnie i tutaj wg mnie najlepiej byłoby szukać swoich szans.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Odet »

KoBa pisze: 15 kwie 2019, 09:28 W związku z powyższym oraz tym, że wciąż leczy się Brozovic, uważam, że powinniśmy zagrać 4-4-2 z Romą - Handanovic - D'Ambrosio,De Vrij,Skriniar,Dalbert - Joao Mario, Vecino(Valero), Nainggolan, Asamoah - Icardi, Lautaro. Rozwiążemy w ten sposób problem osamotnionego Icardiego, który nie ma z kim grać oraz nieefektywności skrzydłowych.
Mnie się taka 11-tka bardzo podoba. Tak powinniśmy zagrać, napastnicy razem, bez tym bezproduktywnych "skrzydłowych". Powinien takiego ustawienia chcieć każdy szanujący się kibic Interu :)
Tylko Łysa Główka zapatrzony w oczka Ivanka Periscia bankowo takiej 11-tki nie wystawi :(

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: IlCapitano »

Widzę, że muszę Wam opisać na momencie kilka kwestii, bo nie pojmujecie tych mechanizmów Calcia za grosz. Nic a nic.

Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, de Vrij, Dalbert - Asamoah, Gagliardini, Vecino - Nainggolan - Icardi, Martinez.

Tak powinniśmy wyjść. 4-3-1-2. Rozumiecie to czy nie?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze: 15 kwie 2019, 12:51
Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, de Vrij, Dalbert - Asamoah, Gagliardini, Vecino - Nainggolan - Icardi, Martinez.

Tak powinniśmy wyjść. 4-3-1-2. Rozumiecie to czy nie?
Racja, lepsza, nie zrozumiałem za 1 razem dokładnie :)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: KoBa »

IlCapitano pisze: 15 kwie 2019, 12:51 Widzę, że muszę Wam opisać na momencie kilka kwestii, bo nie pojmujecie tych mechanizmów Calcia za grosz. Nic a nic.

Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, de Vrij, Dalbert - Asamoah, Gagliardini, Vecino - Nainggolan - Icardi, Martinez.

Tak powinniśmy wyjść. 4-3-1-2. Rozumiecie to czy nie?
W zasadzie o to mi chodziło 4-4-2 ale z Panem Ninją za napastnikami przy czym ja widziałbym bardziej JM zamiast Gagli w pomocy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: Wybraniec »

IlCapitano pisze: 15 kwie 2019, 12:51 Widzę, że muszę Wam opisać na momencie kilka kwestii, bo nie pojmujecie tych mechanizmów Calcia za grosz. Nic a nic.

Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, de Vrij, Dalbert - Asamoah, Gagliardini, Vecino - Nainggolan - Icardi, Martinez.

Tak powinniśmy wyjść. 4-3-1-2. Rozumiecie to czy nie?
No tak żeś opisał, że Asamoaha ustawiles po prawej stronie pomocy a Vecino po lewej. Po prostu Żoze Muringo.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Frosinone - Inter

Post autor: miniu86 »

Fundamentalne 3 pkt, tutaj nie mieliśmy prawa zawalic. Teraz jednak czeka nas mecz o 6 pkt z Roma, tyle że tym razem nie życzę sobie cyrkow jak z podrzednym Lazio. Mają być 3 pkt, Roma skomląca po porażce i ostateczne zamknięcie tematu 3 miejsca. Inter ma dostarczyć mi taki wynik albo w mordę. Nie może być tak, że dwa sezony z rzedu nie potrafimy ograć u siebie żadnej z rzymskich drużyn.
ODPOWIEDZ