Mercato

To co każdy kibic lubi...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Zdecydowanie pierwszy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Ja wrócę do początku, czyli kwestii trenera. Myślice o Conte czy Mou, a ja czuję że zostaniemy z Łysa Główką...
Nasi uznają, że Juventusu i tak jeszcze nie przeskoczymy, dokupią mu kogoś i będziemy się bić o wicemistrza.
Pozdr.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Pan wybraniec jako jedyny widzę ma tu pojęcie o tym co pisze i jakąś wyobraźnię.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dokładnie, futbol ewoluuje, sytuacja jest dynamiczna, postawmy na ambitnych, sprawnych fizycznie i dobrych technicznie chłopaków i zbudujmy nowy wielki Inter a co
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Obie 11-tki nierealne, ale wolałbym taktykę numer 2
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Tak, ustalajcie taktyki, trenerów czy piłkarzy.
A wystarczy zapytać naszego asa Ivana Turbo Periscia z kim chce grać i sukcesy przyjdą same.


PS.
Kredence pisze: 14 kwie 2019, 12:13
Przepraszam , że nie odniosę się do całości postu ale zwyczajnie spieszy mi się na basen.
to dla mnie najlepszy tekst Waszej dyskusji :)

Pozdr.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mercato

Post autor: Michellaga »

Ja bym to tak widział. Dwóch lewo skrzydłowych, napastnik, ofensywny pomocnik, dwóch bocznych obrońców i jeden środkowy pomocnik. Icardi, Perisic, Keita Balde, Cedric, Miranda, Valero i Dalbert out. Wydaje mi się, że Ci zawodnicy powyżej byliby w naszym zasięgu. Z mniej realistycznych chciałbym Chiesę, Fekira, Milinkovica, a w atak Jovic. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comme ... TDiq5d.jpg
Jeśli Conte to nie 4231, wtedy coś pod 343/352. Ogarnięcie trenera to podstawowa kwestia, od tego będzie zależeć wszystko.

Obrona
Też lubię Schulza kibic Interu mocno inną spoko opcją na lewą obronę mógłby być Palmieri.
Środek obrony świetny ewentualnie Conte potrzebował by jeszcze jednego.
Nie wiem czy o Lali były jakieś plotki na żywo go nie widziałem jednak podobno gra ofensywnie i ma sporo asyst, ale widziałbym kogoś innego, sam nie wiem, podobny Hysaj też mocno kibic Interu ale on zaliczył mocny zajazd formy. Meunier z PSG może być na wylocie po sezonie. Ogólnie jestem zwolennikiem piłkarzy którzy już mieli styczność z calcio, ale o dobry takich cieżko.
Wylatuje Dalbert który się już nie ogarnie, Miranda który jest już emerytem i wypożyczeni Sime i Cedric.

Pomoc

Valero musi polecieć, on już nie ma siły na granie na wysokim poziomie, nie uwzględniłeś Mario a on też powinien polecieć. Do tego ktoś z dwójki Vecino/Gags, na Urugwajczyka chyba byłoby większe wzięcie więc pewnie on. Van de Beek mega, ale Ajax nie odda w jedno okienko tylu grajków, więc raczej nie ma szans na niego. Ilkay spoko opcja, nadal bardzo dobry piłkarz, 28 lat, chyba wreszcie poradził sobie z kontuzjami, rok do końca kontraktu więc relatywnie mała cena, ale ten kontrakt 6 mln netto? W City na rękę dostaje trochę ponad 4, ty powinniśmy mu proponować w granicach 4,5-5 mln, jest Beppe ogarnie to. Do tego jakiegoś młodego Włocha bym widział Benassi, Sensi, Pellegrini. na 6 kogoś wypożyczyć, lub jakiegoś emeryta z wolnego. Pareiro wiem, że gra w PSV i jest Urusem, poza tym nic o nim nie wiem, więc nie komentuje.

Skrzydła
Jak mogłeś Candreve zostawić w składzie? Lubie Tośka ale reprezentuje poziom poniżej dna. On musi odejść. Odejść musi także Perisic, który jest obecnie najbardziej znienawidzoną przez mnie postacią w klubie - WON. Keite próbowałbym wypożyczyć na jeszcze jeden sezon, ma umiejętności a idzi mu mocno pod górę. A transfery do klubu? To trzeba by pójść najbardziej grubo i przepłaci, zapłacić i dopłacić za Chiese. Młody ma taki talent, że musimy to zrobić, nawet za te 60-70 mln euro. Natomiast ten drugi skrzydłowy to jak najbardziej może być jeden z tych których wymieniłeś. Oglądam tylko Calcio/LM więc tak na prawdę kojarzę tylko De paul, który miał świetne wejście w sezon a później mocno siadł, mimo wszystko to dobry piłkarz i w miarę tani(20 mln) więc można próbować. Resztę znam tylko z FM więc nie wiem co o nich myśleć.

Atak
Jeśli będą oferty za Mauro w granicach 80-90 mln trzeba go sprzedać. Dużo złego wokoło jego osoby, a był jedną z uwielbianych przez mnie postaci, szkoda bo był potencjał na jedną z większych legend klubu. Jeśli Icardi odejdzie to trzeba postawić na 100% na Lautaro, młody ma umiejętności i talent żeby być kolejnym piłkarzem na miarę Aguero. Jest dużo bardziej uniwersalny od Icardiego i to z nim zespołowi się gra lepiej, bo jest więcej możliwości rozegrania piłki. I ta dzikość w oczach, chęć walki o każdą piłkę z każdym, mocno lubię młodego i chciałbym żeby dużo osiągnął. Na jego zmiennika jakaś opcja typowa low cost, najlepiej ktoś po 30, kto robił by robotę jako zmiennik ale też jako mentor. Giroud, Kruse, Dzeko i Quagg - to moje propozycje.

Ogólnie najważniejsze kto będzie trenerem, bo od tego zależy jakich piłkarzy będziemy potrzebować.
Cytuje dwa posty z https://www.wykop.pl/wpis/40481483/fran ... -142319563
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

A my zawsze idziemy w ilość i nie jakość. Ściągnęliśmy w tym roku Keite i Politano, jednocześnie będąc świadomymi, że obaj grają na podobnym poziomie. Gdyby Keita grał regularnie od początku sezonu to pewnie grałby na podobnym poziomie co Włoch. Żaden z nich natomiast nie ma potencjału na kozaka. Wolałbym wariant w którym na skrzydło ściągamy kozaka, a na ławce zostają Karamoh i Candreva, bo dużo gorsi od Politano i Keity nie są. Vecino, Gagliardini to też piłkarze ściągani na podobnej zasadzie - jako zaplecze pierwszego składu spoko, ale wiadomo, że nie udźwigną roli pierwszoplanowej.

Naprawdę wolałbym żebyśmy mieli bardzo silną jedenastkę, złożoną z graczy bardzo dobrych albo bardzo utalentowanych, a na ławce zawodników wyróżniających się w lidze, pozyskanych tanim kosztem jak np. Politano.

Taki Klopp w Liverpoolu ma bardzo silną jedenastkę, a na ławce takich chłopaków jak Shaqiri, Milner czy Lovren. I Ci goście dają dobre zmiany, bo mają obok siebie lepszych partnerów i grają z dużo mniejszym obciążeniem psychicznym, a przecież futbol ich zweryfikował i nie są żadnymi topami.

Też zmieniam opinie co do Chiesy - Włosi od lat mają gównianych skrzydłowych, ogólnie mają słabych piłkarzy i wydawanie 80 czy 100 baniek za typa jest głupią inwestycją. Zresztą porównajcie sobie potencjał takiego Chiesy, który jest chyba najbardziej utalentowanym piłkarzem obecnych czasów wśród Włochów, a z Balotellim z 2010 roku. Balotelli miał potencjał na bycie najlepszym piłkarzem na świecie. Jakie możliwości ma Chiesa? Na bycie kimś lepszym niż Politano?

Natomiast na pewno powinniśmy pomyśleć na tym Pepe. Silny jak byk, szybki, zwrotny, technika, strzał, podania, dośrodkowania - ma po prostu wszystko. To będzie kot.

Handanovic - Danilo, Godin, Skriniar, Tagliafico; Nainggolan, Brozovic, Milinkovic-Savic; Pepe, Dzeko, Lozano/Ozil

I to jest jedenastka składająca się z 11 piłkarzry bardzo dobrych lub bardzo utalentowanych... Dobrać, ze 3 klasowych rezerwowych, resztę uzupełnić solidnymi ligowcami tanim kosztem i lekko bierzemy lige... lol
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 10:43 Naprawdę wolałbym żebyśmy mieli bardzo silną jedenastkę, złożoną z graczy bardzo dobrych albo bardzo utalentowanych, a na ławce zawodników wyróżniających się w lidze, pozyskanych tanim kosztem jak np. Politano.
Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 10:43
Handanovic - Danilo, Godin, Skriniar, Tagliafico; Nainggolan, Brozovic, Milinkovic-Savic; Pepe, Dzeko, Lozano/Ozil
W jednym poście, dwa zaprzeczające się fragmenty. Piszesz, że wolałbyś bardzo silną jedenastkę, a wstawiasz do składu Milinkovicia-Savicia, Ozila, Dzeko, Danilo i Nainggolana, którzy albo prezentują słabą formę [czytaj Milinković-Savić, Nainggolan, Danilo], albo to co najlepsze mają już za sobą [Czytaj Ozil, Dzeko i tutaj też Nainggolan]. Na pewno osobiście nie oparłbym składu na tych zawodnikach, do mnie Ci zawodnicy nie przemawiają, no ale to Twoja koncepcja i może by się sprawdziła. Ja mogę sie oczywiście mylić. Co do samego Savicia, jeśli jego cena spadnie, a on nie okazałby sie zawodnikiem 1 sezonu to może jeszcze bym zaryzykował.

Fajnie za to wygląda Tagliafico, Pepe, Lozano i Godin w zestawieniu. Doświadczenie + młodość + trzon naszego składu czyli Skriniar, Handanović i Brozović.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Przecież OZIL odzyskał pierwszy skład, Dzeko od lat strzela dużo, szczególnie w LM, a w meczu z nami pokazał, że Skilla się nie zapomina. Danilo to najlepszy defensor jakiego możemy wyciągnąc moim zdaniem i dlatego go wpisałem, a Nainggolana wpisuje, bo mam świadomośc, że Barella/Sensi czy ktokolwiek inny z kim jesteśmy łączeni nie wniesie więcej niz on, oceń to fast.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Natomiast na pewno powinniśmy pomyśleć na tym Pepe. Silny jak byk, szybki, zwrotny, technika, strzał, podania, dośrodkowania - ma po prostu wszystko. To będzie kot.
No Chiesa 32 mecze 6 goli i 3 asysty, a Pepe 33 mecze 19 bramek i 11 asyst. Cena? No oczywiście jak to zawsze bywa Włoch droższy :D


Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 11:40 Przecież OZIL odzyskał pierwszy skład, Dzeko od lat strzela dużo, szczególnie w LM, a w meczu z nami pokazał, że Skilla się nie zapomina.
Człowieku Niemiec u schyłku kariery inkasujący 10 mln euro za rok co Ty za bzdury tu wymyślasz nie chcieliśmy go zimą to i teraz nie weźmiemy tym bardziej.
Dzeko to koleś który przez rok na Stadio Olimpico strzelił 2 bramki to nie jest zawodnik na którym chcemy opierać atak, choć przyznaję, że z nami ładny mecz zagrał. Choć no mam w głowie sytuację taką, że ten Dzeko za rok czy 2 by jeszcze bardziej zdziadzial i jego postawa na boisku na pewno będzie coraz bardziej irytujaca.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No i dobra, a ja mam taką wizję i co. Poza tym sapiesz do tego Ozila, zauważ, że pierwszym wyborem moim jest Lozano, więc o co chodzi opisz.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 11:40 Przecież OZIL odzyskał pierwszy skład.
Podpinam się pod wypowiedź Orzełka, co do Ozila. Lozano - jako Twój drugi wariant propsuję.
Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 11:40 Dzeko od lat strzela dużo, szczególnie w LM, a w meczu z nami pokazał, że Skilla się nie zapomina.
Tak, wyszedł mu ten mecz, przyznaję, ale Dżeko to dziad, dla którego każdy kolejny miesiąc to równia pochyła zmierzająca do powolnego zakończenia kariery w wielkim footballu. W następnym sezonie to on może odcinać kupony w Chinach czy MLS lub pograć jeszcze ogony w jakimś zespole z pierwszej 5 lub pierwszy skład w zespołe 5-10. No chyba, że wystrzeli z formą, ale w to nie wierzę.
Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 11:40 Danilo to najlepszy defensor jakiego możemy wyciągnąc moim zdaniem i dlatego go wpisałem.
Najlepszy jakiego możemy wyciągnąć, ale to nie znaczy, że buduje on bardzo silny skład, jak to napisałeś. Mogłeś napisać, że zaproponowany przez Ciebie skład to najlepszy z tych zawodników, których możemy pozyskać.

Jeśli Danilo wróciłby do formy to zapropsowałbym tą propozycję.
Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 11:40 Nainggolana wpisuje, bo mam świadomośc, że Barella/Sensi czy ktokolwiek inny z kim jesteśmy łączeni nie wniesie więcej niz on, oceń to fast.
No Nainggolan to też zbyt dużo nie wnosi, poza tą fartowną statystyką, którą tworzy jego obecność na boisku, ale czy w najbliższym sezonie warto opierać na nim środek pola. Śmiem wątpić.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No i dobra, to teraz sobie opisze tak

Handanovic
TAA-Godin-Skriniar-Tagliafico
Brozovic Milinkovic
Pepe Draxler Lozano
Cavani

no i co
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 12:04 No i dobra, to teraz sobie opisze tak

Handanovic
TAA-Godin-Skriniar-Tagliafico
Brozovic Milinkovic
Pepe Draxler Lozano
Cavani

no i co
TAA? Wybacz, ale po skrócie nie mogę skojarzyć :)

Już lepiej to wygląda.

Draxlera za dużo nie oglądałem, ale oprę się o ostatnią dyskusję na temat tego zawodnika, na jednej z grup i klepnę tą propozycję.

Tylko ten Cavani hmm...statystyki ma dobre. Nie wiem, nie oglądałem zbyt dużo jego meczów w tym sezonie, wiec nie chcę hejtować.

Ty to widzę jak te młode siksy na imprezach, szukające tatuśka. Co żeś się tych podstarzałych napastników uczepił? :P
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Beka wariacie, przecież ten skłąd nie przejdzie, tak sobie opisałem dla beki. A TAA to oczywiście Trent Alexander Arnold.

Jesteśmy skazani na Danilo, zrozumcie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 12:19 Beka wariacie, przecież ten skłąd nie przejdzie, tak sobie opisałem dla beki. A TAA to oczywiście Trent Alexander Arnold.

Jesteśmy skazani na Danilo, zrozumcie.
Przejść na pewno nie przejdzie, ale "lepiej wygląda". Musielibyśmy chyba bank rozbić, żeby ten skład utworzyć.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Uwielbiam te 11 z piłkarzami, którzy nawet w plotkach nie są z nami łączeni.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Orzeu czemu sie nie odzywasz no dopieprz coś od siebie jeszcze, nie wstydz sie
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Stachoo pisze: 23 kwie 2019, 12:23
Wybraniec pisze: 23 kwie 2019, 12:19 Beka wariacie, przecież ten skłąd nie przejdzie, tak sobie opisałem dla beki. A TAA to oczywiście Trent Alexander Arnold.

Jesteśmy skazani na Danilo, zrozumcie.
Przejść na pewno nie przejdzie, ale "lepiej wygląda". Musielibyśmy chyba bank rozbić, żeby ten skład utworzyć.
No chyba mamy nowych udziałowców, Zhang obiecał dużo lepsze okienko, więc teraz nie ma zmiłuj, 250 baniek na transfery minimum musi pójść, inaczej pierdole.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Najpierw to trzeba zmienić trenera po sezonie, bo nie wyobrażam sobie abyśmy dokonali jakichś klasowych zakupów za grube miliony i dali potem tę drużynę Spallettiemu.

Moja najnowsza wizja: Handanović - Meunier, Skriniar, Godin, Tagliafico - Kroos, Milinković-Savić - Pepe, Sarabia, Lozano - Martinez. Trener: Jose Mourinho. A bo co.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No i po co Ci ten Kroos jak masz Kroosovicia opisz. Zresztą wymieniłeś 8 graczy w tym 3 ofensywnych grajków, nie mogę tego traktować poważnie zrozum
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 23 kwie 2019, 12:37 Najpierw to trzeba zmienić trenera po sezonie, bo nie wyobrażam sobie abyśmy dokonali jakichś klasowych zakupów za grube miliony i dali potem tę drużynę Spallettiemu.

Moja najnowsza wizja: Handanović - Meunier, Skriniar, Godin, Tagliafico - Kroos, Milinković-Savić - Pepe, Sarabia, Lozano - Martinez. Trener: Jose Mourinho. A bo co.
To już nie Konte? szybko zmieniasz wizję, niczym striptizerka majtki :D już Jose dobry, a jeszcze niedawno go dziadem nazywaleś.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Realnie można zrobić ciekawą paczkę w większosci z ligowców.
Bramkarze:
Handanović
Radu (Genoa)

Obrona:
Hans Hoteboer (Atalanta)
D'Ambrosio
Skriniar
De Vrij
Kevin Bonifazi (SPAL)
Diego Godin
Asa

Pomocnicy:
Brozović
Vecino
Marco Benassi (Viola)
Alfred Duncan Sassuolo)
Manuel Lazzari (SPAL)
Rodrigo De Paul (Udinese)
Ivan Rakitić (Barcelona)

Skrzydlowi:
Karamoh
Nicolas Pepe (Lille)
Steven Bergwijn (PSV)

Napastnicy:
Lautaro
Dżeko (Roma)
Andrea Petagna (SPAL)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Speaker pisze: 23 kwie 2019, 12:51 Realnie można zrobić ciekawą paczkę w większosci z ligowców.
Bramkarze:
Handanović
Radu (Genoa)

Obrona:
Hans Hoteboer (Atalanta)
D'Ambrosio
Skriniar
De Vrij
Kevin Bonifazi (SPAL)
Diego Godin
Asa

Pomocnicy:
Brozović
Vecino
Marco Benassi (Viola)
Alfred Duncan Sassuolo)
Manuel Lazzari (SPAL)
Rodrigo De Paul (Udinese)
Ivan Rakitić (Barcelona)

Skrzydlowi:
Karamoh
Nicolas Pepe (Lille)
Steven Bergwijn (PSV)

Napastnicy:
Lautaro
Dżeko (Roma)
Andrea Petagna (SPAL)
Jezu, powiedz, że robisz sobie jaja?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dobrze, że zostawiłeś tego Petagne na koniec, idealne dopełnienie tej żenującej kadry. Speaker najwyraźniej nadźgany dalej po świętach, on odurzony gorzałą niezwykle.

Modyfikuję swoją wizję jednak: Handanović - Skriniar, de Vrij, Godin - Hateboer, Pellegrini, Kroos, Milinković - Savić, Tagliafico - Martinez, Dzeko. Trener: Walter Mazzarri.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Ja natomiast mam nadzieje, że wraz z odejściem Luciano Spallettiego pozbędziemy się maverika. Po prostu mamy go wszyscy dość.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Speaker pisze: 23 kwie 2019, 12:51 Realnie można zrobić ciekawą paczkę w większosci z ligowców.
Bramkarze:
Handanović
Radu (Genoa)

Obrona:
Hans Hoteboer (Atalanta)
D'Ambrosio
Skriniar
De Vrij
Kevin Bonifazi (SPAL)
Diego Godin
Asa

Pomocnicy:
Brozović
Vecino
Marco Benassi (Viola)
Alfred Duncan Sassuolo)
Manuel Lazzari (SPAL)
Rodrigo De Paul (Udinese)
Ivan Rakitić (Barcelona)

Skrzydlowi:
Karamoh
Nicolas Pepe (Lille)
Steven Bergwijn (PSV)

Napastnicy:
Lautaro
Dżeko (Roma)
Andrea Petagna (SPAL)
trochę za dużo tych zawodników, poza tym widzę tu 4 nowych skrzydlowych tj. Lazzariego, De Paula, Pepe, Bergwijna i nie ma w tym zestawieniu Politano, który wiadomo że zostanie wykupiony.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Widzę, że nie obejdzie się bez mojej wizji:

Handanovic(Padelli) - Asamoah(Dalbert), De Vrij(Godin) Skriniar(Ranocchia), Danilo(D'Ambrosio) - Pellegrini(Gagliardini), SMS(Vecino), Nainggolan(Valero) - Bergwijn(De Paul), Lautaro(Dzeko), Chiesa(Politano).
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Orzeu pisze: 23 kwie 2019, 16:18
Speaker pisze: 23 kwie 2019, 12:51 Realnie można zrobić ciekawą paczkę w większosci z ligowców.
Bramkarze:
Handanović
Radu (Genoa)

Obrona:
Hans Hoteboer (Atalanta)
D'Ambrosio
Skriniar
De Vrij
Kevin Bonifazi (SPAL)
Diego Godin
Asa

Pomocnicy:
Brozović
Vecino
Marco Benassi (Viola)
Alfred Duncan Sassuolo)
Manuel Lazzari (SPAL)
Rodrigo De Paul (Udinese)
Ivan Rakitić (Barcelona)

Skrzydlowi:
Karamoh
Nicolas Pepe (Lille)
Steven Bergwijn (PSV)

Napastnicy:
Lautaro
Dżeko (Roma)
Andrea Petagna (SPAL)
trochę za dużo tych zawodników, poza tym widzę tu 4 nowych skrzydlowych tj. Lazzariego, De Paula, Pepe, Bergwijna i nie ma w tym zestawieniu Politano, który wiadomo że zostanie wykupiony.
Nie za dużo, jest w sam raz. Jak dojdzie 3. bramkarz będzie 23 osobowa kadra. Rakitić i De Paul będą opcją na 10. Lazzari daje więcej mozliwosci, w SPAŁ jest wahadlowym, ale jak mówisz byłby przydatny też jako zmiennik Pepe, a nawet na prawej obronie. W razie gry Skriniara z Godinem albo trzema obrońcami jest potrzeba bardziej ofensywnego wahadła niż kryptoobrońca. Zamiast Bergwijna podpytałbym pierw Juve o Douglasa Coste ale mysle z 5% szans na to. Nie starczylo miejsca na Politano w tej wizji :)
ODPOWIEDZ