Wszystko o pięściarstwie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Jesteś niedzielnym kibicem gościu, oglądasz boks od święta, nie jesteś fanatykiem ani znawcą zrozum.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Errol pięknie rozjechał Garcie dzisiaj w nocy. Całkowita dominacja. Liczyłem na fajerwerki bo Garcia to kawał boksera, ale skok dwóch kategorii w góre i wyjscie do chyba największego konia w tej kategorii było całkowitym missmatchem.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 16 mar 2019, 14:55 Jesteś niedzielnym kibicem gościu, oglądasz boks od święta, nie jesteś fanatykiem ani znawcą zrozum.
Kibic się odezwał co wielibi ksw😂😂😂
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

kusy pisze: 17 mar 2019, 12:03
Wybraniec pisze: 16 mar 2019, 14:55 Jesteś niedzielnym kibicem gościu, oglądasz boks od święta, nie jesteś fanatykiem ani znawcą zrozum.
Kibic się odezwał co wielibi ksw😂😂😂
Powiedział gość co jeździ na gównianie gale w Gliwicach, gdzie organizator walk ściąga jakichś jebanych bumów za pińć tysięcy zeby ucieszyć lud ze zwycięstwa swojego zawodnika albo Ajtuja Szpilke xDDD
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Ten cały Kusy to on pewnie siedział w pierwszym rzędzie na walce Werwejko vs Fekete i się emocjonował niebywale
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 17 mar 2019, 12:44 Ten cały Kusy to on pewnie siedział w pierwszym rzędzie na walce Werwejko vs Fekete i się emocjonował niebywale
byłem tam na gali w loży vipow, miałem możliwość zamienić dwa słowa z Suleckim, a Wasilewski siedział 4 metry ode mnie, ja mogę, bo mnie znają.
migotek
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:10

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: migotek »

A Godlewska już się biła? :D
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Oceńcie sobotnią galę w Łomży, czy ten cały Diablo to on może jeszcze zawalczyć o jakiś pas w Kruzerłejt jak pokona tego kelnera z Rumunii?
No i Czerkaszyn też się bije na tej gali, transmisja w tvp sport oraz na jedynce, bo sobie Kurski może pozwolić na takie ekscesy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 21 mar 2019, 14:19 Oceńcie sobotnią galę w Łomży, czy ten cały Diablo to on może jeszcze zawalczyć o jakiś pas w Kruzerłejt jak pokona tego kelnera z Rumunii?
No i Czerkaszyn też się bije na tej gali, transmisja w tvp sport oraz na jedynce, bo sobie Kurski może pozwolić na takie ekscesy.
Nie mam nic do Diablo, żeby była jasność, ale jego czas już powoli dobiega końca w boksie, lepiej niech zaboksuje w ciężkiej i wyjaśni tego celebryte krzykacza Szpilke.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

To Szpilka powinien zejść kategorię niżej bo w ciężkiej nie ma czego szukać, zrozum to człowieniu. Usyk i Gassijew idą do ciężkiej, a więc w kruzer może się zrobić ciekawie bez opamiętania żadnego.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Kapitaniak ocen przebieg tego pojedynku, który będzie miał miejsce 18 maja w Nowym Jorku. "Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) będzie bronił tytułu w pojedynku z Dominikiem Breazealem." Usyk powinien na przetarcie powalczyć w ciężkiej z Szpilka i wtedy to byłoby już Amen.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

kusy pisze: 21 mar 2019, 15:46 Kapitaniak ocen przebieg tego pojedynku, który będzie miał miejsce 18 maja w Nowym Jorku. "Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) będzie bronił tytułu w pojedynku z Dominikiem Breazealem." Usyk powinien na przetarcie powalczyć w ciężkiej z Szpilka i wtedy to byłoby już Amen.
Co tu oceniac ? Brazil to amator. Szybkie KO i kolejny bum w rekordzie Wildera.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Właśnie obejrzałem walkę Dominika z naszym czarnym rodakiem. No niestety, tak jak wspomniał Dzonny, będzie szybkie KO raczej. https://m.youtube.com/watch?v=8jdvXyEj9C0
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

AJ go rozbił straszliwie. Wilder też go trafi prędzej czy później, aczkolwiek w tym pojedynku liczę na niespodziankę. Bum skład itp itd.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

https://www.youtube.com/watch?v=IED8pbnQlDg

Sama się do niego kleiła, widać to na tej sukowatej twarzy, facet zachował się jak facet i zrobił na co miał ochotę, najpierw ja pocałował, potem ponoć klepał po dupie, a teraz reporterka zatrudnia prawnika i będzie chciała zadoścuczynienia. Jezu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 29 mar 2019, 19:25 https://www.youtube.com/watch?v=IED8pbnQlDg

Sama się do niego kleiła, widać to na tej sukowatej twarzy, facet zachował się jak facet i zrobił na co miał ochotę, najpierw ja pocałował, potem ponoć klepał po dupie, a teraz reporterka zatrudnia prawnika i będzie chciała zadoścuczynienia. Jezu.
Przypomina mi to zachowanie pewnego łysego, chorego psychicznie lwa...
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Orzeu »

i ile chce za to
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Dzonyy pisze: 29 mar 2019, 23:49
Wybraniec pisze: 29 mar 2019, 19:25 https://www.youtube.com/watch?v=IED8pbnQlDg

Sama się do niego kleiła, widać to na tej sukowatej twarzy, facet zachował się jak facet i zrobił na co miał ochotę, najpierw ja pocałował, potem ponoć klepał po dupie, a teraz reporterka zatrudnia prawnika i będzie chciała zadoścuczynienia. Jezu.
Przypomina mi to zachowanie pewnego łysego, chorego psychicznie lwa...
Oh jej, jaka blyskotliwa i zabawna odpowiedz, kto by sie spodziewal... rodzice beda pod wrazeniem tej niedzieli... taki fajny mily chlopczyk.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Maverik, lepiej nie skacz do Timona, bo wyłapiesz jak Zimnoch od Abella. Zobacz co się z gościem stało. Co on pieprzy wogóle, jprdl

https://www.youtube.com/watch?v=00wwyNo3pxg
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

"Jak zdradził promotor Amerykanina Shelly Finkel, Joshua za batalię chciałby zarobić dwa razy więcej od "Brązowego Bombardiera". Z tego względu obóz Wildera odrzucił propozycję pojedynku, dając do zrozumienia, że przemyślałby ofertę dopiero wtedy, gdyby w kontrakcie pojawił się zapis o równym podziale wynagrodzenia dla Wildera o Joshuy."
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

kusy pisze: 5 kwie 2019, 11:14 "Jak zdradził promotor Amerykanina Shelly Finkel, Joshua za batalię chciałby zarobić dwa razy więcej od "Brązowego Bombardiera". Z tego względu obóz Wildera odrzucił propozycję pojedynku, dając do zrozumienia, że przemyślałby ofertę dopiero wtedy, gdyby w kontrakcie pojawił się zapis o równym podziale wynagrodzenia dla Wildera o Joshuy."
Wilder w USA nie jest zbyt popularny. Wystarczy spojrzeć na to ile biletów poszło na ostatnią walke.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

https://m.youtube.com/watch?v=TXm3el0x--o AJTUJ KOMU WALILES NAKADRZE
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Właśnie zakończyła się naprawdę bardzo dobra gala w Katowicach. NAPRAWDĘ ŚWIETNE WIDOWISKO.

Parzęczewski będzie kotem. Nie wiem czy będzie mistrzem świata, ale to będzie ścisły top, niesamowity luz, kapitalna praca nog, mocne uderzenie. Czudinow jest już rozbity, ale nie spodziewałem się, że padnie w 2 rundzie.

Kompromitacja Jonaka, ale może i dobrze - to zwykły amator, a jakby dostał tittle shota to mogłoby się źle skończyć. i Jeszcze te debilne wypowiedzi po walce - beka.

Koniec kariery Wacha. Murzyn obił go mocno.

No i na koniec walka Talarka z Szymańskim. To nie był pojedynek bokserski, to wyglądało jak pojedynek dwóch chłopaków pod remizą. Łącznie obaj byli chyba 10 razy na deskach. Dobre pranie po mordach. Kto nie oglądał - polecam.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Kapitalna gala, nie żałuję, że sobie oglądałem od samego początku do samego końca zamiast wyjść na miasto ze znajomymi. Po prostu tak postanowiłem i tego dokonałem bo miałem takie zamierzenie.
Jeżewski mimo wygranej się kurwa skompromitował, ale to nic w porównaniu do Wacha. Dramat. Nic więcej nie opiszę bo nie ma sensu. Jonak polski Floyd z zerem w rekordzie też zasłużenie przejebał. Skupmy się jednak na poważnych bokserach, a tam Talarek po istnym mordobiciu pokonał Szymańskiego. Niesłychana bitka, boksu tam było mało, bardziej lanie po mordzie jak pod żabką o 22:55, ale szacunek dla tych dwóch wariatów. Wygrał lepszy.
Na koniec w walce wieczoru Robercik zaspokoił mój apetyt i rozpierdolił już w 2 rundzie typa (obstawiałem 4-5) no i galę można uznać za całkowicie udaną.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Podobno Miller złapany na bombie i walka z AJ zagrożona.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

https://www.youtube.com/watch?v=14HEWCRASwM

Ciekawe kiedy zostanie wyjasniona afera konska co.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Zamiast zajmować się tymi wrakami, proponowałbym skupić się na wysapie Ruiza Dżuniora do Adasia Kownackiego? Jak to oceniacie, bo moim zdaniem byłaby to bardzo ciężka przeprawa. Ten grubcio z Kalifornii przegrał tylko z Parkerem i to niejednogłośnie, mocno kontrowersyjnie. Z drugiej strony, zwycięzca tego mordobicia miałby pewną jako następną walkę o pas z Joshuą lub Wilderem, masakra jakaś
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Szczerze mówiąc mam to kompletnie w dupie.

Natomiast mam dla Was pewniaczka. Niebawem Canelo - Jacobs. Zwyciestwo na punkty Meksykanina po 1,81. Jacobs go nie znokatuje, a na punkty wygrać po prostu nie może. Stawiać domy. Pewniak.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

https://www.youtube.com/watch?v=GbPz-PJzVaI

Ciekawe kiedy dowiemy się prawdy
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

https://www.youtube.com/watch?v=lvp_uMCWjbQ

wyjdzie taki kretyn, rzuci plotkę, a potem śmieją się z Arturka
ODPOWIEDZ