37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Wybraniec »

Czujecie lekkie zesranie?

Mnie tam Inter z Chievo nie przekonał wcale, niby zwycięstwo, ale nadal męczymy się z ogórkami, nadal mamy problem z atakowaniem i strzelaniem bramek, Icardi pod formą, Lautaro pod formą, Perisic strzela, ale w formie też nie jest, Politano jeszcze to jakoś ciągnie, ale teraz wyleciał z kontuzją.

Jutro wychodzimy z Candrevą na skrzydle i Mirandą w obronie, na całe szczęście wraca Brozovic, który uporządkuje grę w środku pola.

Marzenie to wygrać jutro i zamknąć temat awansu do LM, ale fakty są, takie, że niewiele za nami przemawia. Napoli się zepnie, bo:
- Anczelot to zatwardziały Milanista,
- pierwszy mecz Napoli przegrało,
- jest co bądź duży mecz, ostatni dla Napoli na swoim stadionie,
- sprawa Koulibaliego.

Zawsze można powiedzieć, że te duże mecze gramy całkiem nieźle, tylko jednak jutro wychodzimy w naprawdę sporym osłabieniu personalnym, bo jednak Candreva to jest wrak i chyba nikt nie wierzy, że zagra dobry mecz, dlatego obawiam się, że jutro nie wygramy.

Oby Skriniar i Lautaro się nie wykartkowali przed Empoli bo są na granicy zawieszenia, strach myśleć co by się wydarzyło gdybysmy w meczu z Empoli grali bez tego pierwszego.

Empoli na 90% podejdzie do meczu z nami jak o meczu o życie. Jeśli mam być szczery to bardziej liczę na pomylki naszych rywali, zbyt często mnie ten Inter w tym roku rozczarował. W Romie atmosfera dość gęsta, a mecze Milanu pozornie łatwe do wygrania, ale dochodzi czynnik psychologiczny, mogą się zesrać.

Do spokoju niestety nadal ciągle daleko, nie mam 100% pewności, że do tej LM się doczłapiemy. Notujemy gówniany sezon i gramy słabo, po prostu.

Forza Inter.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Inter wygrywa po golu Skriniara, głową po rzucie rożnym. Taki scenariusz chcę.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: maverik »

Mnie tam się już dłuży ten tydzień, czuję jakbym ze dwa tygodnie czekał na mecz. Po tej wygranej nad Chievo zapragnąłem Interu natychmiast. Pragnę jutro ujrzeć zwycięstwo jak z Lazio rok temu. Napoli nie będzie murować jak Chievo, więc będzie nam się lepiej grało to pewne.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 18 maja 2019, 13:13 Czujecie lekkie zesranie?

Przez komputer nie czuję, ale wierze Ci na słowo :)

A serio.
Tyle razy się już na Interze w tym sezonie przejechałem, że na nic nie liczę. Będzie co ma być.

Pozdr.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Orzeu »

solidna murarka i może wywieziemy punkcik, na nic więcej raczej nie liczę.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Odet pisze: 18 maja 2019, 14:52
Wybraniec pisze: 18 maja 2019, 13:13 Czujecie lekkie zesranie?

Przez komputer nie czuję, ale wierze Ci na słowo :)
Pozdr.
Haha :brawo:

Ja na punkty nie liczę. W Neapolu dawno nie wygraliśmy i długo pewnie nie wygramy. Z taką grą jaką Inter obecnie reprezentuje w ataku nadzieję na punkt daje bezbłędna defensywa i remis.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Speaker »

Orzeu pisze: 18 maja 2019, 16:16 solidna murarka i może wywieziemy punkcik, na nic więcej raczej nie liczę.
Myślę sobie skąd w tym klubie ten minimalizm?? ale widzę że tu już na kibiców przechodzi. ;-)

Trzeba i tak jeden mecz wygrać zeby mieć pewne. Empoli bedzie grać o utrzymanie a Napoli o nic + tych 19 piłkarzy powołanych u nich to jest znak jakości, powinniśmy walczyć tylko o 3 pkt. :szal:
jacodj
Posty: 118
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:59
Lokalizacja: polska

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: jacodj »

Nie wiem. Gramy padake... Czasem były przeblyski .... Jakby w nie wierzyli w swoje umiejętności.... Potrzebny motywator. Typu MOU w 2010. Wtedy wszystko było łatwe. Patrząc na sezon to dziś wszystko jest możliwe. Mam nadzieję że naplety czekają na finisz a Nasi będą zmotywowani i wygramy. Było by pięknie!!! Trudny sezon był a trener moim zdaniem już więcej nic nie wyciągnie z zawodników Interu. Oby to był koniec Spala.
Piszą o Conte i jakaś nadzieja w nim jest ale chciałbym żeby przyszedł Mourinho. Ten duch jest tam nadal na Meazza! Forza Inter ⚫ 🔵
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piekarz »

A ja napiszę coś, czego nie piszę prawie nigdy - nie tylko remis wziąłbym w ciemno, ale chyba nawet spróbowałbym zagrać w tym meczu na remis. Nasza ofensywa jest tak bezdennie żałosna i impotentna, a punkt daje nam tak dużo, że nie szalałbym z atakowaniem Napoli (prawdopodobnie bezskutecznym), mimo że zwycięstwo zamyka temat LM. Porażkę z Empoli ciężko mi sobie wyobrazić, ale już remis z dużą łatwością, więc ja bym murował (Napoli też nie będzie chciało wyzionąć ducha żeby coś wcisnąć, więc 0-0 jest realne).
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

No generalnie to my raczej tego typu wyjazdów nie wygrywamy więc remis nie będzie zły. Byle nie przegrać.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: SETE »

W sumie 88 minuta ale można napisać . Wysoka zasłużona porażka w Neapolu. Przed meczem byłem naprawdę spokojny jak nigdy . Teraz już wiem dlaczego ... ponieważ za wiele po tym spotkaniu w wykonaniu Interu się nie spodziewałem i nie rozczarowałem się 😀
Mecz o wszystko dla nas z Empoli , a po takim wykonie dzisiaj to nawet gdyby Juve podkupilo w ostatniej chwili AC to Luciano nie ma żadnych argumentów aby zostać z nami na kolejny sezon ... a to już jest bardzo dobra wiadomość
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Seba »

Jeszcze jeden mecz i żegnamy łysego. To będzie tak samo piękne, jak awans do LM. Mieć lepszą kadrę i zrobić regres. To jest dopiero sztuka.
Obrazek
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

No i było, jak miało być.

Pozdr.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: zoniek »

Hahahaha ostatni raz tak się śmiałem jak kroiłem chleb

Magazynka nie starczy, tyle łajz do odstrzału.

PS 1. Atalanta ma najwięcej bramek strzelonych w lidze.

PS 2. Dlaczego Radja ma zawsze porwane getry?

PS 3. Jak ja ku*wa tymi frajerami, sabotazystami gardzę. Splunięcia nie warci. Łysy i Perisic to na kopach powinni wypie*dalac z klubu.

PS 4. Jesteśmy tak ciency, że aż mi nas kibiców żal.

PS 5. Jak wyłączyć to badziewne zapezpieczenie przy logowaniu gdy trzeba wpisać "medlan"?

PS 6. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

zoniek pisze: 19 maja 2019, 22:32
PS 3. Jak ja ku*wa tymi frajerami, sabotazystami gardzę. Splunięcia nie warci. Łysy i Perisic to na kopach powinni wypie*dalac z klubu.


PS 6. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi.
Amen.
Pozdr.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Miała być dobra gra w obronie na zero z tylu... haha :!: KOMPROMITACJA

Mecz który mógł skończyć się remisem 3:3 zakończył się laniem 4:1.

Nie jestem zwolennikiem oglądania juventno na ławce trenerskiej Interu ale na tą Łysa Pałę już patrzeć nie mogę. Z nim na ławce boję się meczu z Empoli. Do czego to doszło :-(
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Kusy »

Wstyd, kompromitacja, żenada. Finał finałów w 38 kolejce z Empoli, które jest w gazie.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Seba »

"Zawsze ciężko pracujemy" - Luciano Spalletti
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Mora »

Nie ma to jak gwałt na niby remontowanym śmieciowisku tuż przed końcem sezonu...Nie mieliśmy nic do powiedzenia, tzn. były jakieś szanse (poprzeczka Lautaro i wybicie z linii bramkowej przez czarnucha) generalnie jednak zasłużony wpierdol w Neapolu i łysa glaca znów może dziękować fortunie za remisy Romy i Atalanty. Spalletti ma więcej szczęścia, niż rozumu i niech już wypierdala latem, oczywiście w towarzystwie kilku skórokopów, co to niby udają profesjonalnych piłkarzy.

Z Empoli mecz o wszystko i oczami wyobraźni już widzę te obsrane wkłady do koszulek i bezradnego Łysego przy linii gdy bijemy głową w mur, a Atalanta i Roma robią swoje...Obym miał zbyt bujną wyobraźnię.

zoniek pisze: 19 maja 2019, 22:32PS 5. Jak wyłączyć to badziewne zapezpieczenie przy logowaniu gdy trzeba wpisać "medlan"?
Również mnie to nurtuje.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Wystarczyły mi pierwsze minuty by dowiedzieć się, kto dzisiaj wygra. Zdecydowanie najgorszy i niespotykanie slaby jak dotąd z druzynami z topu mecz Interu Spallettiego. Na co jak na co, ale w takich meczach taktyka Spalla zawsze dawała jakieś korzyści, a dzisiaj to był zwykły łomot. Zawodnicy wyglądali fatalnie.

Jak dobrze, że ten obrzydliwy sezon się już kończy. Po raz kolejny został on sprowadzony do ostatniej kolejki gdzie rozstrzygnie się wszystko. To nad wyraz żenujący spektakl, którego w tym roku miało nie być.

Luciano teraz to już w każdym aspekcie zalicza regres względem poprzedniego roku bo nawet bramek mniej wtedy straciliśmy, a i 3. msc już raczej przepadło.
Trzeba przyznać, że sami stworzyliśmy Atalancie i Milanowi okazje, żeby liczyli na wyprzedzenie nas, sami to sprokurowaliśmy, że wg jest taki temat. 66 pkt na tym etapie to żenujący wynik bo z tą kadrą powinno być przynajmniej 10 więcej.
Trzeba też przyznać, że i szczęścia nam brakuje. Taka Fiorentina z nami chuja grała a wyciągnęła 3-3, Milanowi zaś podarowała bez walki 3 pkt, dzisiaj my mogliśmy sami na 3-3 wyciągnąć, ale nasi napastnicy w tym sezonie to jest kurwa taki dramat, że aż się pięści zaciskają. Albo trafią w bramkarza, albo w słupek, albo poprzeczkę, albo Kulibaly wybije z linii niemożliwą do wybicia piłkę. Zawodnik Frosinone zaś z rzutu karnego podaje piłkę Donnarumie, a potem gładko dostają dwa gole.

Dziwny mecz się zapowiada z Empoli, wszyscy z odpalonym whoscored. Zapewne będzie męczarnia, ale w sumie to sam nie wiem, ani my, ani oni nie mogą za dużo kunktatorzyć.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Klinsi64 »

w zeszłym roku musieliśmy wygrać na wyjeździe z Lazio teraz u siebie z Empoli #progres
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: TomHardy »

Pozdro dla typów co onanizowali sie do plakatu spalla. 19-9-9. Progres z nim mamy tak wielki, że zesrać sie można z wrażenia.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Wybraniec »

Z powyższej analizy wynika, że wygrywamy co drugi mecz. Czyli w niedzielę wygramy.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 18 maja 2019, 13:13 Czujecie lekkie zesranie?
Teraz już tak.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Kusy »

KoBa pisze: 20 maja 2019, 09:25
Wybraniec pisze: 18 maja 2019, 13:13 Czujecie lekkie zesranie?
Teraz już tak.
Pełen spokój. Niedziela zapowiada się zacnie.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Nasir »

srogi oklep, gdzie sa ci znawcy co pisali ze wygramy na luzie.

pzdr dla adminow
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Vancore »

Genialne posuniecie taktyczne zmienic formacje w trakcie meczu na taka w ktorej nie potrafimy grac nic a nic a juz w ogole przeciwko druzynie ktora ma najbardziej dopracowane schematy kontratakow i zachowania w ataku pozycyjnym xD Na co ten smiec liczyl? I jak czytam ze Conte chce pozostania w druzynie perisica to powatpiewam w jakakolwiek logike we wloskiej mysli szkoleniowej. Powinny poleciec glowy po tym meczu bo palka sie przegla.

Szmuletti, Perisic, Valero, Vecino w pierwszej kolejnosci. Miranda, Candreva, D'ambrosio, Gagliardini to do walki o utrzymanie a nie do powaznego grania.
Nie potrafimy nadal stworzyc zadnego zagrozenia po stalych fragmentach, ktorych mamy od zayebu wiec nie mamy mozliwosci strzelenia bramek majac kilkanascie roznych na mecz. Udine w 1 meczu potrafi walnac 3 gole po stalych fragmentach, to tyle co my przez caly sezon xD Sa do wyjecia Pulgar i De Paul za rozsadne pieniadze ale ich nie kupimy bo po co, nie potrzebujemy tych stalych fragmentow.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 37. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Vancore pięknie to ogarnął.

Amen.

Od siebie dodam, że nie lada umiejętności wymaga by mając takich zawodników jak Gagliardini, Vecino, Icardi, Skriniar czy de Vrij, nie trafic w sezonie chociaż jednej pierdolonej bramki że stojącej piłki. Bo nawet przypadkiem cos czasem powinno wpasc a tu nic XD
ODPOWIEDZ