Wybory do Europarlamentu 2019

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Wybraniec »

Idziecie w niedzielę do urn?

Na kogo oddacie swój głos? Niestety, nie mam obecnie własnego kandydata, dlatego chciałbym poznać Wasze poglądy, a nuż przekonam się do któregoś.

Szczególnie liczę tutaj na koneserów polityki takich jak m.in Mora, Minister, Odet i maniekfci.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

a propo wyborów - beka z Konfederacji. partia, której kampania wyborcza opiera się na wytykaniu błędów obecnej władzy liczy, że coś ugra xd wybór jest prosty - Prawo i Sprawiedliwość. na 98% zagłosuję na nich, traktując ich jako mniejsze zło, bo nie nie mam swojego kandydata, a głos oddany na kogoś innego, to szansa tych sprzedawczyków z koalicji na większe poparcie elo
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Kusy »

Piotr Apel Kukiz15. Jedyny słuszny wybór w województwie łódzkim, poleca Kusy.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 10:44 a propo wyborów - beka z Konfederacji. partia, której kampania wyborcza opiera się na wytykaniu błędów obecnej władzy liczy, że coś ugra xd wybór jest prosty - Prawo i Sprawiedliwość. na 98% zagłosuję na nich, traktując ich jako mniejsze zło, bo nie nie mam swojego kandydata, a głos oddany na kogoś innego, to szansa tych sprzedawczyków z koalicji na większe poparcie elo
Beka to jest z Twojej argumentacji :D

Tylko Konfederacja.

Tak w ogóle to brakuje tu wątku politycznego więc cieszę się, że takowy powstał.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 21 maja 2019, 11:17
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 10:44 a propo wyborów - beka z Konfederacji. partia, której kampania wyborcza opiera się na wytykaniu błędów obecnej władzy liczy, że coś ugra xd wybór jest prosty - Prawo i Sprawiedliwość. na 98% zagłosuję na nich, traktując ich jako mniejsze zło, bo nie nie mam swojego kandydata, a głos oddany na kogoś innego, to szansa tych sprzedawczyków z koalicji na większe poparcie elo
Beka to jest z Twojej argumentacji :D

Tylko Konfederacja.

Tak w ogóle to brakuje tu wątku politycznego więc cieszę się, że takowy powstał.

powodzenia xd mityczne 5% zostanie przez nich osiągnięte w momencie, gdy próg wyborczy zostanie obniżony do 13 roku życia xd
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 11:19
zoniek pisze: 21 maja 2019, 11:17
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 10:44 a propo wyborów - beka z Konfederacji. partia, której kampania wyborcza opiera się na wytykaniu błędów obecnej władzy liczy, że coś ugra xd wybór jest prosty - Prawo i Sprawiedliwość. na 98% zagłosuję na nich, traktując ich jako mniejsze zło, bo nie nie mam swojego kandydata, a głos oddany na kogoś innego, to szansa tych sprzedawczyków z koalicji na większe poparcie elo
Beka to jest z Twojej argumentacji :D

Tylko Konfederacja.

Tak w ogóle to brakuje tu wątku politycznego więc cieszę się, że takowy powstał.

powodzenia xd mityczne 5% zostanie przez nich osiągnięte w momencie, gdy próg wyborczy zostanie obniżony do 13 roku życia xd
Święte słowa z tym progiem wyborczym do 13 roku życia.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 11:19 Powodzenia xd mityczne 5% zostanie przez nich osiągnięte w momencie, gdy próg wyborczy zostanie obniżony do 13 roku życia xd
Piszesz, że Konfederacja wytyka błędy PiSu, ale i tak na niego zagłosujesz. Takim myśleniem właśnie pokazujesz, że masz nie więcej niż te 13 lat :) taki leming tylko w drugą stronę :)

A tak na serio to liczę na merytoryczną dyskusję w tym wątku :)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Odet »

Dziękuję koledze za wspomnienie o mnie :)

Lista nr 1, pozycja 10 Dobromir Sośnierz, dzięki niemu wiem jakie cuda dzieją się w Unii Europejskiej :)

ps. mam 39 lat :)

ps2. https://twitter.com/Fighter_RN/status/1 ... 9426007047 zobaczcie sobie ten filmik, wiele bym dał żeby zobaczyć miny oglądających go np Buzka, Schetyny, Tuska, Kaczyńskiego, Biedronia.

Pozdr.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Odet pisze: 21 maja 2019, 11:39 Dziękuję koledze za wspomnienie o mnie :)

Lista nr 1, pozycja 10 Dobromir Sośnierz, dzięki niemu wiem jakie cuda dzieją się w Unii Europejskiej :)

ps. mam 39 lat :)

ps2. https://twitter.com/Fighter_RN/status/1 ... 9426007047 zobaczcie sobie ten filmik, wiele bym dał żeby zobaczyć miny oglądających go np Buzka, Schetyny, Tuska, Kaczyńskiego, Biedronia.

Pozdr.
My man!

Nie mogę się doczekać by usłyszeć Brauna w tym burdelu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Mora »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 11:19
zoniek pisze: 21 maja 2019, 11:17
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 10:44 a propo wyborów - beka z Konfederacji. partia, której kampania wyborcza opiera się na wytykaniu błędów obecnej władzy liczy, że coś ugra xd wybór jest prosty - Prawo i Sprawiedliwość. na 98% zagłosuję na nich, traktując ich jako mniejsze zło, bo nie nie mam swojego kandydata, a głos oddany na kogoś innego, to szansa tych sprzedawczyków z koalicji na większe poparcie elo
Beka to jest z Twojej argumentacji :D

Tylko Konfederacja.

Tak w ogóle to brakuje tu wątku politycznego więc cieszę się, że takowy powstał.

powodzenia xd mityczne 5% zostanie przez nich osiągnięte w momencie, gdy próg wyborczy zostanie obniżony do 13 roku życia xd
Śmiejesz się z 13-latków, a może powiesz ile Ty masz lat maniek i w jakiej szkole uczą kończyć zdanie gimbusowym xd, a nie kropką? Dobra zmiana to nie jest.

Mój głos leci oczywiście na Konfederację. PiS podejrzanie milczy w sprawie żydowskich roszczeń wobec Polaków za II WŚ. Programu cela+ dla polityków Platformy również nie zrealizowali*. Mimo wszystko z dwojga złego lepiej zagłosować na PiS, niż na śmieszną koalicję sprzedawczyków, postkomuchów, pedałów, lewaków, KODOwców, lesbijek i wszelkiej maści wyczesańców z KO. Mając jednak do wyboru PiS i Konfederację mój głos idzie na tych drugich.

* nie zrealizowali, ponieważ wygląda na to, że jest to jedna i ta sama banda, która przed kamerami skacze sobie do gardeł i wytyka błędy, a tak naprawdę są dogadani na przekazywanie sobie władzy co 4-8 lat.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

Głos oddaję na PiS, a jeśli ktoś myśli, że PiS i PO to jedna i ta sama banda i nie widzi różnicy pomiędzy nimi, to ma coś z głową, ale to już nie moja broszka
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Odet »

Mora pisze: 21 maja 2019, 14:43
* nie zrealizowali, ponieważ wygląda na to, że jest to jedna i ta sama banda, która przed kamerami skacze sobie do gardeł i wytyka błędy, a tak naprawdę są dogadani na przekazywanie sobie władzy co 4-8 lat.
Święte słowa.
Z dwa tyg temu Piotr Trudnowski z klubu jabiellońskiego powiedział podczas jednego programu w tv, że jeszcze w 2015 r. udało im się wspólnie z niektórymi działaczami PiS, PO i rodzącego się dopiero KODu wypracować kompromis w sprawie TK i sądów, taki który pogodziłby obie strony i pewnie większość Polaków.
Kompromis został odrzucony przez GÓRY obu partii, bo Świniom zależy na polaryzacji społeczeństwa, stworzeniu dwóch obozów, które co jakiś czas zmieniają się przy korycie.
(stąd takie ataki KO na Wiosnę, a PiSu na Konfederację)

Pozdr.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 21 maja 2019, 14:57 Głos oddaję na PiS, a jeśli ktoś myśli, że PiS i PO to jedna i ta sama banda i nie widzi różnicy pomiędzy nimi, to ma coś z głową, ale to już nie moja broszka
To kiedy PiS rozliczy za te wszystkie afery ludzi z po i kiedy ściągnie wrak tupolewa do Polski? To jest teatr człowieku dla gawiedzi żeby widzieli że coś się dzieje. To jedno i to samo ścierwo. "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych". I chociaż święte przekonanie za pisem nie dziwi mnie u ludzi w wieku 50+ bo wiedzę czerpią tylko z telewizji, tak dziwi mnie niesamowicie poparcie dla PiSu wśród osób młodych. Mamy jeszcze nie do końca ocenzurowany internet w którym można znaleźć wiele wartościowych audycji, materiałów, zdjęć, które w błyskawiczny sposób weryfikują to co się dzieje w kraju. Jednak jak widać niektórzy mają problem z samodzielnym myśleniem, wyciąganiem wniosków, a nawet ze zwykłą dociekliwością, że sprawdzić kto jest kto, co ktoś mówił na dany temat rok, dwa lata temu, a co mówi teraz, kto z kim przy okrągłym stole siedział i kto z kim robił nocną zmianę...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

Mora pisze: 21 maja 2019, 14:43
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 11:19
zoniek pisze: 21 maja 2019, 11:17
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 10:44 a propo wyborów - beka z Konfederacji. partia, której kampania wyborcza opiera się na wytykaniu błędów obecnej władzy liczy, że coś ugra xd wybór jest prosty - Prawo i Sprawiedliwość. na 98% zagłosuję na nich, traktując ich jako mniejsze zło, bo nie nie mam swojego kandydata, a głos oddany na kogoś innego, to szansa tych sprzedawczyków z koalicji na większe poparcie elo
Beka to jest z Twojej argumentacji :D

Tylko Konfederacja.

Tak w ogóle to brakuje tu wątku politycznego więc cieszę się, że takowy powstał.

powodzenia xd mityczne 5% zostanie przez nich osiągnięte w momencie, gdy próg wyborczy zostanie obniżony do 13 roku życia xd
Śmiejesz się z 13-latków, a może powiesz ile Ty masz lat maniek i w jakiej szkole uczą kończyć zdanie gimbusowym xd, a nie kropką? Dobra zmiana to nie jest.
w każdej szkole uczą, by zdanie kończyć kropką, jednak każdy myślący człowiek wynosi coś ze szkoły, nie tylko sztywno narzucone normy, zwłaszcza w luźnej, nieoficjalnej rozmowie. niemniej, od ciebie, wyborcy Korwina stojącego w jednym szeregu z Narodowcami, ani myślenia, ani wychodzenia poza normy nie wymagam.

co do reszty się zgadzam.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

poproszę zoniek źródła z których czerpiesz kto jest kto bo mam niesamowite pragnienie poczytać o nich taka jest prawda
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Już się zrobiło gorąco :) szybka analiza i można wyciągnąć jeden wniosek - wyborcy pis zamiast merytorycznie prowadzić dyskusję od razu wytykają problemy z głową lub z niewiadomych przyczyn wyśmiewają Konfederację tłumacząc to tym, że wytyka błędy PiSowi :D ktoś tu się sam orze
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 21 maja 2019, 15:33 Już się zrobiło gorąco :) szybka analiza i można wyciągnąć jeden wniosek - wyborcy pis zamiast merytorycznie prowadzić dyskusję od razu wytykają problemy z głową lub z niewiadomych przyczyn wyśmiewają Konfederację tłumacząc to tym, że wytyka błędy PiSowi :D ktoś tu się sam orze

możemy sobie tu gadać i wmawiać swoje, ale widziałem spoty Konfederacji i moje zdanie się znikąd nie wzięło :P
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

https://latarnikwyborczy.pl/ - fajny test, by mniej więcej ukierunkować swoje poglądy w stronę którejś partii
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 15:38 możemy sobie tu gadać i wmawiać swoje, ale widziałem spoty Konfederacji i moje zdanie się znikąd nie wzięło :P
No, ale proszę konkrety - co takiego w spotach konfederacji się Tobie nie spodobało, że masz taką bekę?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 15:41 https://latarnikwyborczy.pl/ - fajny test, by mniej więcej ukierunkować swoje poglądy w stronę którejś partii
Zrobiłem, na pierwszym miejscu PiS (53%), na drugim konfederacja (51%)
Czyli tylko PiS taka prawda
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 21 maja 2019, 15:51
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 15:38 możemy sobie tu gadać i wmawiać swoje, ale widziałem spoty Konfederacji i moje zdanie się znikąd nie wzięło :P
No, ale proszę konkrety - co takiego w spotach konfederacji się Tobą e nie spodobało, że masz taką bekę?
https://www.youtube.com/watch?v=-jZ4KR78-cs
https://www.youtube.com/watch?v=o1rq_sgad-w

to tak na szybko. taktyka koalicji obywatelskiej. sama Konfederacja nie może się niczym pochwalić, to przyjęła taktykę wytykania błędów, bo tak przecież łatwiej - stać z boku, nie mieć na nic wpływu i mówić innym, co robią źle, jak trzeba robić i że sami by zrobili wszystko najlepiej.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 15:56
https://www.youtube.com/watch?v=-jZ4KR78-cs
https://www.youtube.com/watch?v=o1rq_sgad-w

to tak na szybko. taktyka koalicji obywatelskiej. sama Konfederacja nie może się niczym pochwalić, to przyjęła taktykę wytykania błędów, bo tak przecież łatwiej - stać z boku, nie mieć na nic wpływu i mówić innym, co robią źle, jak trzeba robić i że sami by zrobili wszystko najlepiej.
Ty tak na serio? Oglądasz materiał w którym pokazane jest jak PiS robi w CH*ja wyborców, jak ukrywa temat, kłamie i manipuluje i kwitujesz to tym, że konfederacja to beka bo właśnie to wytyka?

Konfederacja nie może się niczym pochwalić :D ? No to właśnie Ci pokazała za to czym pis może się pochwalić :D

Nie wierzę co tu czytam :D

Odstaw tvp bo źle z Tobą chłopie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 21 maja 2019, 15:29 poproszę zoniek źródła z których czerpiesz kto jest kto bo mam niesamowite pragnienie poczytać o nich taka jest prawda
Jesteś idealnym wyborcą i dla po i dla pisu. Nie pamiętasz z jakimi postulatami szli do wyborów więc i nie wiesz za co ich rozliczać. A, taka szara masa, która łatwa jest na wszelkie manipulacje, ale do jakiejś konstruktywnej rozmowy to już nie bardzo.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 21 maja 2019, 16:10

Odstaw tvp bo źle z Tobą chłopie.
zoniek pisze: 21 maja 2019, 15:33 szybka analiza i można wyciągnąć jeden wniosek - wyborcy pis zamiast merytorycznie prowadzić dyskusję od razu wytykają problemy z głową lub z niewiadomych przyczyn wyśmiewają Konfederację tłumacząc to tym, że wytyka błędy PiSowi :D ktoś tu się sam orze


AHA

zoniek pisze: 21 maja 2019, 16:10

Konfederacja nie może się niczym pochwalić :D ? No to właśnie Ci pokazała za to czym pis może się pochwalić :D

dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że mam rację :D
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 15:56 sama Konfederacja nie może się niczym pochwalić, to przyjęła taktykę wytykania błędów, bo tak przecież łatwiej - stać z boku, nie mieć na nic wpływu i mówić innym, co robią źle, jak trzeba robić i że sami by zrobili wszystko najlepiej.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Niektórym nawet gdyby Jarek powiedział, że ich zrobił w ch*ja to by mu nie uwierzyli :D
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 21 maja 2019, 16:15 Niektórym nawet gdyby Jarek powiedział, że ich zrobił w ch*ja to by mu nie uwierzyli :D
Twoje argumenty upadły.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: SETE »

Poglady narodowe - glosuje Konfederacja ! a reszta mnie nie interesuje
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 16:18
zoniek pisze: 21 maja 2019, 16:15 Niektórym nawet gdyby Jarek powiedział, że ich zrobił w ch*ja to by mu nie uwierzyli :D
Twoje argumenty upadły.
Chyba upadły, ale ze śmiechu przed Twoimi "argumentami"
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 21 maja 2019, 16:23
maniekfci pisze: 21 maja 2019, 16:18
zoniek pisze: 21 maja 2019, 16:15 Niektórym nawet gdyby Jarek powiedział, że ich zrobił w ch*ja to by mu nie uwierzyli :D
Twoje argumenty upadły.
Chyba upadły, ale ze śmiechu przed Twoimi "argumentami"
na każdą twoją zaczepkę, bo inaczej tego nie można nazwać, odpowiadam z sensem logicznym i jeśli trzeba, to znajduję dowody na poparcie moich argumentów, ty jedynie urządzasz personalne wycieczki.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 21 maja 2019, 16:33 na każdą twoją zaczepkę, bo inaczej tego nie można nazwać, odpowiadam z sensem logicznym i jeśli trzeba, to znajduję dowody na poparcie moich argumentów, ty jedynie urządzasz personalne wycieczki.
Stary w Twoich wypowiedziach nie ma ani logiki ani sensu więc każda dyskusja z Tobą jest stratą czasu :)
Powodzenia
ODPOWIEDZ