Wybory do Europarlamentu 2019

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

No to przegrałeś zakład zupełnie jak konfederacja wczoraj, cóż za zabieg okoliczności no popatrz
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

nie ściemniaj piter, pakuj tornister na jutro i się nie pogrążaj, że niby taki dorosły, a w rzeczywistości taka lama :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

zoniek pisze: 27 maja 2019, 22:17 nie ściemniaj piter, pakuj tornister na jutro i się nie pogrążaj, że niby taki dorosły, a w rzeczywistości taka lama :)
Lamy to nie weszły do europarlamentu w przeciwieństwie do gejów i pedałów z wiosny biedronia
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

I o czym ja mam z tobą gościu rozmawiać jak twoja dyskusja na tematy polityczne kończy się na określeniu "bekowi", "lamy"? No powiedz jakim ty w ogóle jesteś kompanem do rozmowy?
Zaczepiłeś mnie, wywołałeś do tablicy i po co? Co ty chcesz ugrać pajacu? Aż taka pizda jesteś, że musisz zza komputera sobie samoocenę poprawiać? Weź po prostu spierdalaj :)
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Stryjek »

Alez pancze lecą niemiłosierne
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Czarson »

zoniek w punkt, piter teraz załamakny
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

Ja to obliczam ile mandatów będzie miała konfederacja w europarlamencie bo nie chce mi się wierzyć, że 0
Ps. zoniek nie płacz, jak wytknąłem ci że jesteś hipokrytą to siedziałeś cicho, a teraz obrażasz bo bekę mam z ciebie i tej konfederacji całej tfu korwinowej
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Mora »

Piter taki wygadany jesteś, to może raczysz w końcu odpowiedzieć na pytanie, które zadałem Ci w tym temacie:
Mora pisze: 21 maja 2019, 19:20
Piter pisze: 21 maja 2019, 14:57 Głos oddaję na PiS, a jeśli ktoś myśli, że PiS i PO to jedna i ta sama banda i nie widzi różnicy pomiędzy nimi, to ma coś z głową, ale to już nie moja broszka
To jak myślisz dlaczego przed wyborami PiS wyliczał platfusom wszystkie afery, Amber Gold pod nosem samego Donalda, o Komorowskim nawet książka powstała, później reprywatyzacje Gronkiewicz-Waltz itd. i PiS mając do dyspozycji "swoje" sądy i prokuraturę, mając wszelkie niezbędne instrumenty władzy, mogąc łamać konstytucję (:P) nie posłał żadnego z tych sprzedawczyków za kratki? Nie mogą tego zrobić? Czy nie chcą?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

Ale normalny ty jesteś mora? No chyba jednak nie, sam chciałbym to wiedzieć czemu tfu donald za przeproszeniem tusk nie gnije w więzieniu, a nie wiem. Traktujesz wyborcę PiSu jako ich rzecznika, no jesteś geniuszem naprawdę
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Mora czego oczekujesz od gościa, który jedynie co potrafi powiedzieć o konfederacji to, że są "bekowi" i "lamami"? A jakas analiza sytuacji? To wyższa szkoła jazdy. Zwoje w mózgownicy nie wyrabiają i pie*doli jak przedszkolak.

Piter lamusie zadawałem ci we wcześniejszych postach serie konkretnych pytań co do pisu i na żadne nie odpowiedziałeś tylko się obsrałeś rzadkim gównem. Więc skończ pie*dolić fajfusie i świrować pawiana bo jesteś pi*da niemiłosierna. I za takie prowokacyjne wywoływanie do tablicy to mam nadzieję że kiedyś będę miał okazję zaj*bac ci z liścia jak Korwin boniemu.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

Jak tylko będziesz miał okazję to nie zapomnij o drugiej parze gaci
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Mora »

Piter pisze: 28 maja 2019, 04:51 Ale normalny ty jesteś mora? No chyba jednak nie, sam chciałbym to wiedzieć czemu tfu donald za przeproszeniem tusk nie gnije w więzieniu, a nie wiem. Traktujesz wyborcę PiSu jako ich rzecznika, no jesteś geniuszem naprawdę
Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem, cieszę się, że mnie nie zawiodłeś "rzeczniku".
zoniek pisze: 28 maja 2019, 06:52 Mora czego oczekujesz od gościa, który jedynie co potrafi powiedzieć o konfederacji to, że są "bekowi" i "lamami"? A jakas analiza sytuacji? To wyższa szkoła jazdy. Zwoje w mózgownicy nie wyrabiają i pie*doli jak przedszkolak.
No niestety takie mamy pokolenie bezmózgów, Piter to idealny przykład leminga, który nie potrafi samodzielnie myśleć, kojarzyć prostych faktów, rozumieć czy nawet starać się zrozumieć pewne schematy i mechanizmy, analizować. Potrafi za to z telefonem w łapie zamówić kebsa. Niestety takich ograniczonych ludzi jest mnóstwo, a telewizja i Internet robią wszystko, by było ich jeszcze więcej.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Mora pisze: 28 maja 2019, 13:21 No niestety takie mamy pokolenie bezmózgów, Piter to idealny przykład leminga, który nie potrafi samodzielnie myśleć, kojarzyć prostych faktów, rozumieć czy nawet starać się zrozumieć pewne schematy i mechanizmy, analizować. Potrafi za to z telefonem w łapie zamówić kebsa. Niestety takich ograniczonych ludzi jest mnóstwo, a telewizja i Internet robią wszystko, by było ich jeszcze więcej.
Smutne, ale prawdziwe podsumowanie. Obraz wyborcy idealnego, bezideowej ameby.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

no dokładnie, ja jestem debilem i lemingiem a wy narodem wybranym któremu było głosować na korwina scyzoryka i innych narodowców, gratuluję ilości mandatów w europarlamencie xd
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Nie łudź się chociaż, że elita wybrała elity :D
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: 621 188 głosów – 4,55 proc.
Wiosna Biedronia: 826 975 głosów – 6,06 proc.

Na szczęście patologii jest mniej niż gejów i innych transów
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

aj wkurwiający dzieciak z ciebie :) taki nie za mądry także :)
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Stryjek »

Piter pisze: 28 maja 2019, 21:33 Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: 621 188 głosów – 4,55 proc.
Wiosna Biedronia: 826 975 głosów – 6,06 proc.

Na szczęście patologii jest mniej niż gejów i innych transów

A trans i gej to nie patologia ?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

Skoro ty i mora chcecie tak rozliczać PiS co jest co najmniej śmieszne, bo ich działania polityczne widać gołym okiem to proszę bardzo powiedzcie mi, co zrobił ten cały korwin mike przez 5 lat w tym europarlamencie. Jego partia miała 7,15% głosów i on sam mówił, że tej siły już nie powstrzymamy (XDDDD)
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

po raz kolejny ci mówię lamusie - nie jesteś partnerem do jakiejkolwiek rozmowy :D swoją szansę miałeś wcześniej wiele razy jak ci zadawano pytania - obsrałeś się, więc teraz szukaj kolegów gdzie indziej :D
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Stryjek »

Korwin stwierdził,że tam nic nie da się zrobić.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

zoniek pisze: 28 maja 2019, 21:43 po raz kolejny ci mówię lamusie - nie jesteś partnerem do jakiejkolwiek rozmowy :D swoją szansę miałeś wcześniej wiele razy jak ci zadawano pytania - obsrałeś się, więc teraz szukaj kolegów gdzie indziej :D
miałeś okazję podliczyć tego korwina mike z jego 5 letniej kadencji i sie zesrałeś, bo nic nie zrobił tylko nachapał się hajsu, a ameba poszła jeszcze na niego głosować, na szczęście 5% dla takich patałachów to szczyt marzeń i społeczeństwo tak nie zgłupiało żeby na nich głosować
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Saff »

Piter pisze: 28 maja 2019, 21:41 bo ich działania polityczne widać gołym okiem
Aż nader.

Zoniek, serio chce Ci się tak bardzo kopać z koniem?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 28 maja 2019, 21:47 miałeś okazję podliczyć tego korwina mike z jego 5 letniej kadencji i sie zesrałeś, bo nic nie zrobił tylko nachapał się hajsu, a ameba poszła jeszcze na niego głosować, na szczęście 5% dla takich patałachów to szczyt marzeń i społeczeństwo tak nie zgłupiało żeby na nich głosować
kurwa, weź już spierdalaj :) żebyś ty chociaz wiedział o czym mówisz to może i bym z tobą pogadał, a tak to jesteś niestety gościu, ale jedno wielkie zero. Nic za tobą nie przemawia.

Każdy z Konfederacji orze cie merytorycznie na 100 różnych sposobów, konsumuje i wysrywa :) i nie głosowałem na mikkego.

Przynajmniej w tym ugrupowaniu nie ma komuchów, TW, ani odpadów z platformy jak to ma miejsce w pisie. (idę o zakład, że nawet nie wiesz o jakich polityków chodzi)

A ty dalej oglądaj teatrzyk, ten sam od 30 lat, dalej głosuj na pis, który tak się odgrażał rozliczeniem platfusów za afery. I co? I cały chuj. Tak jak cały ten popis. I o czym ja mam z tobą gadać? Szczekasz mi pod butem, silisz się na mądrego, zaczepiasz, wkurwiasz i na co tu liczysz pajacu? No kurwa na co? Co ty chcesz tu ugrać pytam po raz kolejny? Jesteś zwykłą zdesperowaną, atencyjną wszą. Nic nie wnosiłeś do dyskusji i dalej nic nie wnosisz. Odgrzebujesz coś, wywołujesz do tablicy i że niby chcesz pokazać jakąś swoją wyższość? Widac, że kolegów ani dziewczyny nie masz więc nadrabiasz frustracie na forum.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Saff pisze: 28 maja 2019, 22:01 Zoniek, serio chce Ci się tak bardzo kopać z koniem?
kurwa to co najwyżej kucyk pony jest ;)
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Wirtuoz »

Fakty są takie, że cały ten Korwin, Braun jak i Liroy to banda nieudaczników politycznych i nic nigdy nie ugrają. Generalnie zgadzam się z poglądami wolnorynkowymi, ale nigdy nie zagłosuję na Korwina, bo głosowanie na gościa zapraszanego do telewizji w charakterze małpy z cyrku jest marnowaniem czasu i energii. Podczas wyborów lepiej iść na spacer, zjeść coś na mieście, rozkoszować się weekendem.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Piter »

Zaoraliście mnie tak bardzo, jak wasza konfederacja zaorała konkurencję w te wybory. Zoniek hipokryta dalej nie wymienił sukcesów Korwina mike z jego 5 letniej kadencji, a ta siła się sama powstrzymała, nawet nikt nie musiał z nimi walczyć xd wiosna biedronia bez zbieraniny jakiś chwastów nawet przekroczyła 5%, a wielcy narodowcy i prawica się zesrała. Orajcie mnie dalej a za 5 lat 3% to będzie wasz majestat, wasza godność
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Wiosna biedronia to jest celowo pompowany medialnie wynalazek typu nowoczesna lub palikot. Zapraszali ich gdzie się da i nie szczędzili czasu antenowego czy to w tvp czy tvn. Dla konfederacji natomiast nie znalazło się nawet 5 min (poza pożal się Boże "debatą") czasu antenowego. Wiele ludzi dowiedziało sie o konfederacji dopiero w dzień wyborów jak wzięli karty do ręki. W takich warunkach zebranie o niecałe 200tys głosów mniej od tego śmiesznego biedronia to jest sukces. I choćbyś nie wiem jak się tu produkował to nie umniejszysz tego bo szansę dotarcia do wyborców konfederacja miała kurewsko mniejsze. "Podziękować" tu trzeba pisiorom, że z telewizji "publicznej" zrobili swój folwark i zapraszają tylko tych co jest im wygodniej. A że konfederacja jechała po PiSie jak po łysej kobyle to ich Goebbelsi nie zapraszali. Przykładem Podkarpacie i pisowski eurodeputowany Poręba, który tak panicznie bał się konfrontacji z Braunem, że tamtejsza tvp odwołała 2 z 3 debat, a do jednej zaprosili kandydatów wszystkich opcji oprócz Brauna. Koniec końców po protestach ludzi z Konfederacji debata się odbyła, ale na totalnie zmienionych warunkach niż zapowiadana na samym początku. Ot cała filozofia. Ale tego pewnie też nie zauważasz, no bo przecież oni i tak "są HE HE HE, BEKOWI". I ciebie pajacu nie trzeba orac - ty się sam orzesz.

Wirtuoz - co do Liroya to podasz jakieś konkrety? Dlaczego nieudacznik? Konkretnie. On jako jeden z tej trójki co wywołałeś siedzi w sejmie. Brauna nigdy w nim nie było, a Korwin ostatni raz w nim siedział w 89, kiedy domagał się ujawnienia aneksu do WSI (który PiS OBIECAL w tej kadencji ujawnić, ale oczywiście się obsrał, bo w którym według kaczora i dudy UWAGA - nie ma nic ciekawego!). Ale zapewne piter nawet nie wie o co chodzi i co to jest tak jak 99% wyborców pisu. Nie mówiąc już o platfusach czy biedroniach.

I nie wyjeżdżaj mi lamusie z Mikke bo ja ci już dawno temu zadawałem masę pytań o pis i się obsrałeś bo na żadne nie uzyskałem odpowiedzi.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: Saff »

zoniek pisze: 29 maja 2019, 04:51Korwin ostatni raz w nim siedział w 89, kiedy domagał się ujawnienia aneksu do WSI
Tak uściślając - w 1993 (był posłem na Sejm I kadencji) i nie chodziło o aneks do raportu WSI (wtedy i sam raport nie istniał), tylko o lustrację i listę agentów SB.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory do Europarlamentu 2019

Post autor: zoniek »

Saff pisze: 29 maja 2019, 11:44
zoniek pisze: 29 maja 2019, 04:51Korwin ostatni raz w nim siedział w 89, kiedy domagał się ujawnienia aneksu do WSI
Tak uściślając - w 1993 (był posłem na Sejm I kadencji) i nie chodziło o aneks do raportu WSI (wtedy i sam raport nie istniał), tylko o lustrację i listę agentów SB.
Racja, nocna zmiana się kłania i Korwin autorem ustawy lustracyjnej (czyż to nie wymowne, że komuchy i agenci sb dalej siedzą w sejmie, a ten co chciał rozliczenia ciągle wyśmiewany?). Chociaż zawartość aneksu jak i temat lustracji i listy agentów SB wydają mi się zbieżne. W końcu kto tak naciskał na ujawnienie aneksu do WSI? Czyżby Antonii?

edit - sam sobie odpowiem - tak Antonii. Był autorem raportu o WSI i domagał się ujawnienia jego aneksu. Niestety niedawno zarówno Duda i Kaczor się wypięli na wyborców i postanowili złamać obietnicę co do jego publikacji uznając, że w tym raporcie "nie ma nic ciekawego"...

A co to wsi i lustracja? Zapyta 90% wyborców pisu...
ODPOWIEDZ