Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wirtuoz »

Jakby emotka zakrywająca wulgaryzm nie wystarczyła. Idiotyczny pomysł.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: ZnawcaCalcio »

Po takim sezonie nasuwa się tylko jedno słowo- kurwa
I żeby jeszcze za to dawać bany
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Michellaga »

2 dni bana to jednak przesada, może zróbcie jakieś info o tym na stronie, ja np. nie wiedziałem, że nowe prawo weszło. Do tego nie nadużywałem przekleństw, raz wplotłem w zdanie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Same zacne mordeczki garują, jestem dumny, że mogę być częścią tej społeczności.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Stryjek »

Dlaczego w sondzie nie ma DD? Słucham
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Czarson »

Stryjek pisze: 28 maja 2019, 18:56 Dlaczego w sondzie nie ma DD? Słucham

https://www.youtube.com/watch?v=tMH6KWQOAV0
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Stryjek »

To ładnie tam o tobie gadaja pod cela
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Stryjek »

I co mam nadzieje , ze kredens tezdostanie bana za "pokemona"
I Razem bedziemy garowac

Przy okazji wytlumaczy mi co to za glupote napisalem z barella.albo sie zamknie na wieki
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: zoniek »

ZAŻALENIE + SKARGA + PETYCJA

Z wielkim żalem składam skargę na działanie jednego z administratorów strony, Pana ORZEU, który wykorzystując swoje stanowisko, w sposób absurdalny i nad wyraz kreatywny banuje użytkowników forum.

Wykonując tak haniebną czynność posiłkuje się NAGINANIEM do granic absurdu oraz NADINTERPRETOWANIEM zapisów regulaminu. Co więcej, mój ban został nałożony BEZ PODANIA KONKRETNEGO, DOSŁOWNEGO punktu regulaminu co świadczy o tym, że jest on zupełnie zbędny jak i bez wstydu obchodzony przez tegoż administratora.

Sytuacja była wynikiem mojego UDZIELANIA SIĘ w jednym z tematów, dotyczącym działalności handlowej pewnego człowieka, z którym miałem już do czynienia i przed którym chciałem ostrzec Braci Po Szalu. Wcześniejsze akcje na forum pokazały, że nie tylko ja miałem problem z tym kimś więc kontrast był szerszy. Warto nadmienić, że czytałem wpisy na innych kibicowskich forach, które sugerowały równie niemiłe doświadczenia co moje.
W związku z powyższym uznałem za stosowne podzielenie się posiadanymi informacjami na forum ogólnym. Moje posty zostały usunięte jak za czasów najgorszej KOMUNY lub na wzór aktualnych działań YouTube lub Facebooka, które to usuwają konserwatywne treści. Taka forma ingerencji w WOLNY, POPARTY ARGUMENTAMI GŁOS użytkownika forum sugerowała i sugeruje dalej, że wyżej wymieniony administrator ORZEU wszedł we WSPOLPRACE z rzeczonym pomysłodawcą akcji, o czym też bez skrupułów postanowiłem wspomnieć w usuniętych postach.

W nagrode za ostrzeżenie użytkowników zostałem uciszony banem tłumacząc, że robię niepotrzebną aferę i "DZIAŁAM NA SZKODĘ FORUM". Dodatkowo wytłumaczeniem zesłania na banicję był argument, że mnie ten temat NIE DOTYCZY, pomimo tego, że był on OGÓLNODOSTĘPNY.

Toteż w związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o nie robienie ku*wy z logiki i nie naginanie interpretacji regulaminu pod własne potrzeby.
"DAJCIE MI CZŁOWIEKA, A PARAGRAF SIĘ ZNAJDZIE" - w myśl tej PRLowskiej maksymy zdaje się działać admin tej strony.

Precz z KOMUNĄ!

Dziękuję za uwagę.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

No niestety sama prawda. Dziwny typ.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Nasir »

No kiedys to Orzełek tanczyl jak mu randama zagral ale lyski brak to wszystko schodzi na psy.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Alfa »

niestety wszelkie skargi na orla odbijaja sie jak od sciany gdyz jedyny ponad nim niejaki ekubal ma w dupie strone i jedynie dba o oplacanie rachunku za serwer i domene, podczas gdy orl zaprowadza sobie na swoim folwarku totalna dyktature
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Orzeu opisz co czujesz teraz w tej chwili
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

oho, widzę że komuś gul skoczył
zoniek pisze: 8 sie 2019, 18:18 BEZ PODANIA KONKRETNEGO, DOSŁOWNEGO punktu regulaminu
zoniek pisze: 8 sie 2019, 18:18 W nagrode za ostrzeżenie użytkowników zostałem uciszony banem tłumacząc, że robię niepotrzebną aferę i "DZIAŁAM NA SZKODĘ SERWISU".
to jak w końcu ;)?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Nie wiem w jakim temacie to opisać to wybrałem ten.

Kusy, odblokuj mnie i mankafci na FB. JEST SPRAWA.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: jaszczomb »

Składam oficjalnie prośbę o zmianę mojego nicku na "jaszczomb". Moja prośbe motywuje wieloma wieloma argumentami, ale żaden dla Was nie ma znaczenia to sobie daruję. Pozdrawiam
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

Rajin pisze: 19 sie 2019, 08:39 Składam oficjalnie prośbę o zmianę mojego nicku na "jaszczomb". Moja prośbe motywuje wieloma wieloma argumentami, ale żaden dla Was nie ma znaczenia to sobie daruję. Pozdrawiam
Trzymam kciuki 🤞
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: jaszczomb »

Rajin pisze: 19 sie 2019, 08:39 Składam oficjalnie prośbę o zmianę mojego nicku na "jaszczomb". Moja prośbe motywuje wieloma wieloma argumentami, ale żaden dla Was nie ma znaczenia to sobie daruję. Pozdrawiam
Dobra, dla kogo przelew bo bez tego się chyba nie obejdzie heh.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

Rajin pisze: 19 sie 2019, 22:30
Rajin pisze: 19 sie 2019, 08:39 Składam oficjalnie prośbę o zmianę mojego nicku na "jaszczomb". Moja prośbe motywuje wieloma wieloma argumentami, ale żaden dla Was nie ma znaczenia to sobie daruję. Pozdrawiam
Dobra, dla kogo przelew bo bez tego się chyba nie obejdzie heh.
nr konta na priv wysłałem
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

jaszczomb pisze: 19 sie 2019, 22:30
Rajin pisze: 19 sie 2019, 08:39 Składam oficjalnie prośbę o zmianę mojego nicku na "jaszczomb". Moja prośbe motywuje wieloma wieloma argumentami, ale żaden dla Was nie ma znaczenia to sobie daruję. Pozdrawiam
Dobra, dla kogo przelew bo bez tego się chyba nie obejdzie heh.
Kup bluzę, powinno wystarczyć ☺️
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

kusy pisze: 20 sie 2019, 08:39
jaszczomb pisze: 19 sie 2019, 22:30
Rajin pisze: 19 sie 2019, 08:39 Składam oficjalnie prośbę o zmianę mojego nicku na "jaszczomb". Moja prośbe motywuje wieloma wieloma argumentami, ale żaden dla Was nie ma znaczenia to sobie daruję. Pozdrawiam
Dobra, dla kogo przelew bo bez tego się chyba nie obejdzie heh.
Kup bluzę, powinno wystarczyć ☺️
Ja przy zmianie nicku kupiłem Orzeuowi bardzo rzadkie BMW M3 GTR (nie mylić z M3 e46) więc pewnie możesz je umyć w zamian za zmianę nicku
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: jaszczomb »

Piter pisze: 20 sie 2019, 09:56
kusy pisze: 20 sie 2019, 08:39
jaszczomb pisze: 19 sie 2019, 22:30
Rajin pisze: 19 sie 2019, 08:39 Składam oficjalnie prośbę o zmianę mojego nicku na "jaszczomb". Moja prośbe motywuje wieloma wieloma argumentami, ale żaden dla Was nie ma znaczenia to sobie daruję. Pozdrawiam
Dobra, dla kogo przelew bo bez tego się chyba nie obejdzie heh.
Kup bluzę, powinno wystarczyć ☺️
Ja przy zmianie nicku kupiłem Orzeuowi bardzo rzadkie BMW M3 GTR (nie mylić z M3 e46) więc pewnie możesz je umyć w zamian za zmianę nicku
Po co się męczyć. Niech Orzeu wrzuci tego resoraka do wody i go odmoczy chwilę. Powinno wystarczyć
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Wybraniec »

Chciałbym wyrazić głębokie niezadowolenie z faktu, że notorycznie blokowane są tematy polityczne. Wczoraj miało miejsce przemówienie premiera, przegłosowana została ustawa, która odbiera niepełnosprawnym środki z Funduszu Solidarnościowego i debatowano na temat wzrostu poziomu akcyzy o 10% a my, obywatele - nie mogliśmy wyrazić na tutejszym forum swojego niezadowolenia. Skandal.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Woo-cash »

Wybraniec pisze: 20 lis 2019, 15:20 Chciałbym wyrazić głębokie niezadowolenie z faktu, że notorycznie blokowane są tematy polityczne. Wczoraj miało miejsce przemówienie premiera, przegłosowana została ustawa, która odbiera niepełnosprawnym środki z Funduszu Solidarnościowego i debatowano na temat wzrostu poziomu akcyzy o 10% a my, obywatele - nie mogliśmy wyrazić na tutejszym forum swojego niezadowolenia. Skandal.
Podbijam.
Kilkukrotnie zbierałem się aby coś napisać w którymś z tematów a tu cyk zablokowane.
Wiadomo że polityka budzi skrajne emocje więc wiadome jest że będą prowadzone burzliwe dyskusje.
Jeżeli szanowna administracja nie ma nic do dodania w politycznym temacie to niech się nie wpierdala blokując tematy.
W Korei północnej póki co nie żyjemy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

mastersnake pisze: 20 lis 2019, 15:55
Wybraniec pisze: 20 lis 2019, 15:20 Chciałbym wyrazić głębokie niezadowolenie z faktu, że notorycznie blokowane są tematy polityczne. Wczoraj miało miejsce przemówienie premiera, przegłosowana została ustawa, która odbiera niepełnosprawnym środki z Funduszu Solidarnościowego i debatowano na temat wzrostu poziomu akcyzy o 10% a my, obywatele - nie mogliśmy wyrazić na tutejszym forum swojego niezadowolenia. Skandal.
Podbijam.
Kilkukrotnie zbierałem się aby coś napisać w którymś z tematów a tu cyk zablokowane.
Wiadomo że polityka budzi skrajne emocje więc wiadome jest że będą prowadzone burzliwe dyskusje.
Jeżeli szanowna administracja nie ma nic do dodania w politycznym temacie to niech się nie wpierdala blokując tematy.
W Korei północnej póki co nie żyjemy.
Święte słowa! Każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swojej opinii. Pozwólcie nam podyskutować o polityce.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

odblokowałem temat o polityce viewtopic.php?f=10&t=5273&start=30

tylko dyskutujcie normalnie, bez obrażania się nawzajem
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Woo-cash »

Składam skargę i zażalenie na cenzora. Jak również prośbę o przeprowadzenie ankiety wśród użytkowników czy są za czy przeciw wyłączeniem cenzora.
Wszyscy z nas jesteśmy dorośli i każdemu czasem coś się wyrwie znienacka. Każdy jest odpowiedzialny za swoje słowa więc w razie czego ponieść z tego tytułu może konsekwencje.
A tak czuję się jak na meczu trampkarzy gdzie sędzia za każdy wulgaryzm wyrzucal cie z boiska na 5 minut. Ale kurwa to było 20 lat temu jak miałem 13 lat albo i mniej. 😂
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Ljarro »

Woo-cash pisze: 22 maja 2020, 02:20 Składam skargę i zażalenie na cenzora. Jak również prośbę o przeprowadzenie ankiety wśród użytkowników czy są za czy przeciw wyłączeniem cenzora.
Wszyscy z nas jesteśmy dorośli i każdemu czasem coś się wyrwie znienacka. Każdy jest odpowiedzialny za swoje słowa więc w razie czego ponieść z tego tytułu może konsekwencje.
A tak czuję się jak na meczu trampkarzy gdzie sędzia za każdy wulgaryzm wyrzucal cie z boiska na 5 minut. Ale kurwa to było 20 lat temu jak miałem 13 lat albo i mniej. 😂
Jaki poziom dyskusji taki cenzor, musiał się chłopaczyna dostosować.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Dzonyy »

Ljarro pisze: 22 maja 2020, 07:24
Woo-cash pisze: 22 maja 2020, 02:20 Składam skargę i zażalenie na cenzora. Jak również prośbę o przeprowadzenie ankiety wśród użytkowników czy są za czy przeciw wyłączeniem cenzora.
Wszyscy z nas jesteśmy dorośli i każdemu czasem coś się wyrwie znienacka. Każdy jest odpowiedzialny za swoje słowa więc w razie czego ponieść z tego tytułu może konsekwencje.
A tak czuję się jak na meczu trampkarzy gdzie sędzia za każdy wulgaryzm wyrzucal cie z boiska na 5 minut. Ale kurwa to było 20 lat temu jak miałem 13 lat albo i mniej. 😂
Jaki poziom dyskusji taki cenzor, musiał się chłopaczyna dostosować.
Skąd wiesz, że wszyscy są dorośli ? Czytając niektórych mam wrażenie, że mają 13 lat. Poza tym napisałeś, że każdy jest odpowiedzialny za swoje słowa, więc jak łamiesz reguły to cenzor Cie łapie :)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Woo-cash »

To że ktoś mentalnie zatrzymał się na poziomie 13 latka to niestety jego osobista tragedia. Pisząc głupie "abstrahując" dajesz sie złapać cenzorowi.
Skoro tak bardzo chcecie się bawić w strażników języka polskiego i obrońców poprawnej polszczyzny to cześć.
ODPOWIEDZ