Antonio Conte

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Antonio Conte

Post autor: maniekfci »

IlCapitano pisze: 29 maja 2019, 18:50
Piekarz pisze: 29 maja 2019, 17:48
maverik pisze: 29 maja 2019, 14:54 Nigdy nie byłem zwolennikiem Conte, być może dlatego, że większość życia spędził w Turynie oraz to w jaki sposób rozstawał się z klubami. Mimo dostania transferów za 260 mln (wg transfermarkt) z mistrzowskiej Chelsea którą stworzył, nie potrafił zrobić drużyny na top4 obrażając się na klub już w zimie, a wcześniej porzucił Juve w środku sezonu przygotowawczego bo też nie potrafił się dogadać z zarządem. Nie jest to też dla mnie top trenerski, bo jak mówić o topie, który ma osiągnięcia bardzo zbliżone do Roberto Manciniego (nawet porzucenie klubu w środku lata mają wspólne :P), ale jest to na pewno upgrade względem Spallettiego.
Do miana prawdziwego topa brakuje mu faktycznie pokazania klasy w LM, natomiast porównywanie do Manciniego to sofistyka pierwszej wody. Osiągnięcia tych dwóch panów tylko się tak samo nazywają w statystykach, a nie są do siebie zbliżone. Mancini wygrywał z nami mistrzostwa po tym jak już nasz skład irracjonalnie przewyższył jakością całą ligę a od lat mimo sukcesów prezentował się bardzo okazale, Conte zrobił wielokrotnego mistrza z Juventusu, który przez parę lat był kadrowym syfem dzięki kilku wzmocnieniom; Mancini psim swędem wygrał ligę przeładowanym hajsem City, Conte wygrał ją z Chelsea która w poprzednim sezonie skończyła na 10. miejscu; nie wiem jak pójdzie Mancio w reprze, ale tu Conte odniósł największe swoje niemierzalne statystyką osiągnięcie, robiąc z mega cienkiej kadry Włoch jedną z najlepszych drużyn Euro.
To jest właśnie ta jakość użytkowników portalu FCInter.pl. Już się zaczerwieniłem ze złości, upociłem niezwykle, generalnie rozjuszony i krok od szamotaniny. Już miałem odpisywać rozwścieczony na post Mawernika, dokonując po drodze drżącymi rękoma kompromitujących literówek, a tu patrzę, już wszystko zostało opisane. Przez tego całego Piekarza. Po prostu celująca znajomość materii, dogłębne rozumowania problematyki Calcia, słowem: jakość.

naczelny czopek FCI.pl w formie
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IlCapitano »

Czopka to Ci mogę do ucha wsadzić i będziesz kwiczał jak Stryj w piwnicy u Dario, masakra.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Yascarr »

Nie no to się nie dzieje naprawdę. Trener Lucjano kręci dobre wyniki z tymi miernymi piłkarzami, drugi rok z rzędu awans do ligi mistrzów i w nagrodę... zostaje zwolniony, a na jego miejsce przychodzi Conte. W czym on ma niby pomóc? Co ten Lucek miał zrobić żeby zostać? Grać ładniejszą piłkę, ale zdobywać mniej punktów? Co ten Inter mógł więcej pokazać jak o sile ofensywnej decydują Perisić, Keita, Candreva i Politano. Udało mu się awansować nawet bez większej pomocy Icardiego, chociaż w poprzednich latach ten był decydujący. Nie wiem o co tu chodzi. Jak klub chce zrobić krok do przodu to powinien zacząć od wymiany piłkarzy na lepszych, a nie trenera, który robi dobrą robotę. Szczególnie w ofensywie, żeby trener nie musiał polegać na łasce Periszita (swoją drogą dalej TOP3 w Europie?) jeszcze gorszego Keity, czy miernego Politano. W drugiej linii tak samo ratować się musi Valero albo Gagliardinim... Jesteśmy kadrowo na poziomie Milanu i Romy, a to Inter jest w LM
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Yascarr pisze: 29 maja 2019, 20:22 Nie no to się nie dzieje naprawdę. Trener Lucjano kręci dobre wyniki z tymi miernymi piłkarzami, drugi rok z rzędu awans do ligi mistrzów i w nagrodę... zostaje zwolniony, a na jego miejsce przychodzi Conte. W czym on ma niby pomóc? Co ten Lucek miał zrobić żeby zostać? Grać ładniejszą piłkę, ale zdobywać mniej punktów? Co ten Inter mógł więcej pokazać jak o sile ofensywnej decydują Perisić, Keita, Candreva i Politano. Udało mu się awansować nawet bez większej pomocy Icardiego, chociaż w poprzednich latach ten był decydujący. Nie wiem o co tu chodzi. Jak klub chce zrobić krok do przodu to powinien zacząć od wymiany piłkarzy na lepszych, a nie trenera, który robi dobrą robotę. Szczególnie w ofensywie, żeby trener nie musiał polegać na łasce Periszita (swoją drogą dalej TOP3 w Europie?) jeszcze gorszego Keity, czy miernego Politano. W drugiej linii tak samo ratować się musi Valero albo Gagliardinim...
to temat o antonio conte a nie Luciano Spallettim
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Yascarr »

Nie chciało mi się szukać o spallettim
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Antonio Conte

Post autor: Piekarz »

Yascarr pisze: 29 maja 2019, 20:22 Nie no to się nie dzieje naprawdę. Trener Lucjano kręci dobre wyniki z tymi miernymi piłkarzami, drugi rok z rzędu awans do ligi mistrzów i w nagrodę... zostaje zwolniony, a na jego miejsce przychodzi Conte. W czym on ma niby pomóc? Co ten Lucek miał zrobić żeby zostać? Grać ładniejszą piłkę, ale zdobywać mniej punktów? Co ten Inter mógł więcej pokazać jak o sile ofensywnej decydują Perisić, Keita, Candreva i Politano. Udało mu się awansować nawet bez większej pomocy Icardiego, chociaż w poprzednich latach ten był decydujący. Nie wiem o co tu chodzi. Jak klub chce zrobić krok do przodu to powinien zacząć od wymiany piłkarzy na lepszych, a nie trenera, który robi dobrą robotę. Szczególnie w ofensywie, żeby trener nie musiał polegać na łasce Periszita (swoją drogą dalej TOP3 w Europie?) jeszcze gorszego Keity, czy miernego Politano. W drugiej linii tak samo ratować się musi Valero albo Gagliardinim... Jesteśmy kadrowo na poziomie Milanu i Romy, a to Inter jest w LM
Chciałem coś odpisać, ale szybko połączyłem kropki:
Yascarr pisze: 20 maja 2019, 15:22 Ja cały sezon tego gówna nie oglądałem, jedynie derby przez 20 minut. Dziwię sie sam sobie, że wcześniej marnowałem czas. Jak już oglądać piłkę to na poziomie. Oglądałem jedynie półfinały LM i były świetne.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Yascarr »

No bo to prawda, sprawdzam tylko wyniki. Dziwię się wam, że możecie oglądać tych partaczy co tydzien
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Antonio Conte

Post autor: Kredence »

Yascarr pisze: 29 maja 2019, 20:38 No bo to prawda, sprawdzam tylko wyniki. Dziwię się wam, że możecie oglądać tych partaczy co tydzien
W tym miejscu musimy zadać sobie jedno zajebiście , ale to zajebiście ważne pytanie. Jak możesz wypowiadać się o pracy trenera skoro nie obejrzałeś ani jednego spotkania w sezonie ?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Antonio Conte

Post autor: zoniek »

yascar wyjaśniony na szybkości przez Piekarza. Jeszcze chyba nie doszedł do niego ten fakt.

A co do Conte to oczywiście cieszy mnie jego przyjście, a jeżeli razem z nim zawita Lele to będzie jeszcze lepiej. Spall nie ma absolutnie nic na swoją obronę więc jak najbardziej zmiana trenera jest potrzebna. Chciałbym żeby przyjście Antka zwiastowało serię potężnych wzmocnień (brak ffp), ale bardziej będę się cieszył jak drużyna wypracuje swój charakter. Po tych bezjajecznych sezonach chcę w końcu oglądać Inter grający jak Pan i Władca.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 21:27 przez zoniek, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IlCapitano »

Jasker ty wstydu nie masz, czy ty się Boga nie boisz?
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Antonio Conte

Post autor: zemaria »

Spaletti przede wszystkim poleciał za :

- Brak odpowiedniego podejścia mentalnego
- Brak wykreowania jakiegokolwiek stylu
- Kompromitacja w europie z niemieckim średniakiem
- Kolejna kompromitacja w krajowym pucharze
- Brak kontroli nad szatnią

Wracając do tematu, nie byłem za przyjściem Conte, jednak teraz to nieistotne. Liczę , że poprawi przede wszystkim mentalność zawodników i uświadomi ich, że jesteśmy Interem, a taki Eintracht Frankfurt to powinien przyjechać na Meazza dostać 4 bramki i wrócić tam gdzie ich miejsce. Prowadź ANTONIO! FORZA!
jacodj
Posty: 118
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:59
Lokalizacja: polska

Re: Antonio Conte

Post autor: jacodj »

Jaskra czy jak tam... Won!
Won mi! To jest forum dla kibiców Interu, prawdziwych kibiców!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Antonio Conte

Post autor: Jaszczu91 »

Jako kibic myślący sercem nie jestem pozytywnie nastawiony na Conte w Interze. Nigdy nie bylem i nie jestem zwolennikiem ogladania juvka przy lawce Interu. Nie lubię go bo to juvek z krwi i kości i nawet jeśli wygra coś z Interem to moje zdanie się nie zmieni.
Nie uważam że Conte będzie zbawca Interu. Ustawienie 3-5-2 jakie preferuje Antonio nigdy nie leżało Interowi. Wszelkie próby grania tym systemem u nas źle się kończyły. Czy to Gaspa czy Macara. Bo do tego po prostu trzeba mieć wykonawców. Ja obecnie w Interze kompletnie nie widzę piłkarzy na wahadła. Conte aby wcielić swoją taktykę u nas będzie musiał zrobić kompletna rewolucję w kadrze. Czy to wypali ??czas pokaże.

Dużo pracy przed Antonio. Na moje uznanie będzie musiał solidnie zasłużyć. Najlepiej zdobywając Scudetto już w przyszłym sezonie :P
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Antonio Conte

Post autor: Stryjek »

Zemaria
Z Eintrachrem graliśmy okrojonym składem , w dodatku ten niemiecki średniak odpadł z Chelsea w półfinale w rzutach karnych.
Taka Chelsea weszla do finału poprzez loterie " rzuty karne" .
W finale ośmieszyła Arsenal , a ty piszesz o jakiejś kompromitacji ...
Rownie dobrze Eintracht mogl grac w finale.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Pierwsza decyzja Pana Conte:

"Nie" dla Mauro Icardiego. Argentyńczyk zostanie sprzedany.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Antonio Conte

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 30 maja 2019, 08:11 Pierwsza decyzja Pana Conte:

"Nie" dla Mauro Icardiego. Argentyńczyk zostanie sprzedany.
Prawidłowo.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Antonio Conte

Post autor: maniekfci »

Conte, Inter w LM, spokój od FFP, Suning. To się nie dzieje
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Antonio Conte

Post autor: Odet »

Może niech pierwszą decyzją Pana Conte będzie podpisanie kontraktu...

Pozdr.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: TomHardy »

Oficjalnie Antek Conte trenerem Interu! Witamy i czekamy na mercato! Powodzenia, choć poprzeczka zawieszona przez spaghettiego jest nisko więc będzie na pewno tylko lepiej!
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Rozpoczyna się nowy rozdział w moim życiu, jestem podekscytowany. Za wszelką cenę postaram się odwdzięczyć prezydentowi oraz dyrektorom za zaufanie, którym mnie obdarzyli. Wybrałem Inter ze względu na ambicje, powagę klubu oraz swoją historię. Uderzyła mnie klarowność klubu i chęć przywrócenia Interu tam, gdzie zasługuje.

Powodzenia Panie Conte, czekamy na rozkazy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Antonio Conte

Post autor: Odet »

Witam pana Conte.

Generalnie uważam, że miejsce Juvka jest w Juventusie (w każdym razie nie w przenajświętszym Interze) i bardziej cieszę się z odejścia Spalla niż z nowego trenera.

Będzie co ma być.
Powodzenia.

Pozdr.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: Endru »

Czekam na zmiane nicku kluczborskiego prosze tego dokonac w trybie natychmiastowym. Świat zza krat nie taki kolorowy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Antonio Conte

Post autor: Kusy »

Endru pisze: 31 maja 2019, 11:28 Czekam na zmiane nicku kluczborskiego prosze tego dokonac w trybie natychmiastowym. Świat zza krat nie taki kolorowy.
Prawilnie #TeamJose pamięta o swoich żołnierzach. PDW
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Antonio Conte

Post autor: bobogol »

Odet pisze: 31 maja 2019, 07:58
Generalnie uważam, że miejsce Juvka jest w Juventusie (w każdym razie nie w przenajświętszym Interze) i bardziej cieszę się z odejścia Spalla niż z nowego trenera.
Trochę mam tak samo. Ale widzę jak bardzo i jak u podstaw Suning wyprowadza nas na prostą więc wierzę w nich i ich decyzję jak korpo-człowiek najgorszy. 13 lat (opaska) na boisku, 3 lata na ławce Juve, zachęcony przez Marottę - jest mi w to bardzo trudno nadal uwierzyć i się w tym odnajdywać, ale co zrobię: FORZA INTER!

ps. chyba żartujesz Odet, że zmieniłeś profilowe i jeszcze na zebre
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Antonio Conte

Post autor: Odet »

bobogol pisze: 31 maja 2019, 12:08
ps. chyba żartujesz Odet, że zmieniłeś profilowe i jeszcze na zebre
Te profilowe to prowo i kpina z tych co kochają Conte, jeszcze zanim cokolwiek zrobił dla Interu.

Pozdr.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: Endru »

Odet pisze: 31 maja 2019, 13:55
bobogol pisze: 31 maja 2019, 12:08
ps. chyba żartujesz Odet, że zmieniłeś profilowe i jeszcze na zebre
Te profilowe to prowo i kpina z tych co kochają Conte, jeszcze zanim cokolwiek zrobił dla Interu.

Pozdr.
Szanuje niebywale, 100% racji nawet wiem do kogo pijesz. #TeamJose
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Endru może poopisywałbyś na sb, bo śmieją się z ciebie typie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: IlCapitano »

Lepiej dokuczać Panu Conte zanim jeszcze cokolwiek zrobił dla Interu
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Antonio Conte

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze: 31 maja 2019, 14:10 Lepiej dokuczać Panu Conte zanim jeszcze cokolwiek zrobił dla Interu
Oczywiście, że lepiej. Bo póki co jest Juvkiem, a takim należy dokuczać, śmiać się z nich itp.
Jak coś pokaże/zrobi dla Interu to co innego.
Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Antonio Conte

Post autor: Kusy »

Odet pisze: 31 maja 2019, 14:11
IlCapitano pisze: 31 maja 2019, 14:10 Lepiej dokuczać Panu Conte zanim jeszcze cokolwiek zrobił dla Interu
Oczywiście, że lepiej. Bo póki co jest Juvkiem, a takim należy dokuczać, śmiać się z nich itp.
Jak coś pokaże/zrobi dla Interu to co innego.
Pozdr.
Święte słowa. Niektórzy już postawili Panu Conte pomnik, a przecież nic dobrego jeszcze dla Interu nie zrobił. Trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Powodzenia Conte!
ODPOWIEDZ