Mercato

To co każdy kibic lubi...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dzień dobry,

Generalnie to w klubie powinni zostać jedynie: Handanović, Padelli, Skriniar, de Vrij, Asamoah, Martinez, Politano, Vecino, Ranocchia, Gagliardini. To jest materiał na żołnierzy, walczaków, pretorianów, oni nigdy nie wymiękną na robocie i nigdy nie wysapią nadźgani złego słowa na Inter w mediach społecznościowych. Oni będą posłuszni Panu Trenerowi Antonio Conte, bo nie mają innego wyjścia. Albo chcą zostać zwycięzcami i się podporządkują, albo won.

Natomiast cała reszta na czele z Perisikiem i Icardim won. Same odrażające kreatury.

Moja najnowsza wizja składu: Handanović - Skriniar, de Vrij, Godin - Florenzi, Barella, Bruno Fernandes, Zieliński, Asamoah - Lukaku, Martinez
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Mamy 11 czerwca, wiadomo, że przyłażą Godin, Barella i Dzeko i że chcemy się pozbyć Icardiego, mniej więcej wiadomo kto ma status nietykalnych w drużynie. Nazwiska pojawiające się w mediach takie jak Lazaro, Kovacic i Lukaku to zwykłe spekulacje i do 30 czerwca na pewno nikt poza zaklepaną już trójka do Interu nie dołączy.

Swoją drogą niezła błazenada Capitano, niby pojmujesz Calcio, a wpisujesz do 11 co najmniej 3 gości, którzy w Interze grać po prostu nie będą.
Dziękuje dobranoc.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

A co mnie obchodzi ilu piłkarzy z tej wizji będzie grało w Interze. Po prostu nastąpiły pewne przemyślenia i takowa wizja ukształtowała się na godzinę 13:12 dnia 11 czerwca 2019 roku. Bóg jeden wie co przyniesie jutro.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Odbyłem właśnie przegląd prasy, internetu, ogólnie mówiąc zaznajomiłem się z tymi wszystkimi za przeproszeniem najnowszymi doniesieniami transferowymi i stwierdzam co następuje: zakała zwana Maurem Icardim może odejść wyłącznie do Juventusu. Wszystko fajnie, niech się wynosi, ale za jakieś tam 70 mln eurasów, a tutaj wszystko wskazuje na to, że przylezie ta Dybala cała. Nie będzie Lukaku niestety. Oceńcie zatem atak Dzeko, Dybala, Martinez, Politano. No i co teraz
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Przecież jak do Juventusu polezie ten cały Sarri to Icardi w Turynie jest po prostu pewny. Ślina leciała mu z ryja już jak trenował w Napoli, teraz chciał go w Londynie, no to pewnie w końcu go dostanie.

Przypuszczam, że Conte na Dybale się nie obrazi, bo to po prostu świetny piłkarz, chociaż szkoda trochę murzyna z United.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

IlCapitano pisze: 12 cze 2019, 09:52 Oceńcie zatem atak Dzeko, Dybala, Martinez, Politano. No i co teraz
W tym momencie akcje takiego zestawienia stoją chyba najwyżej. Na papierze naprawdę konkret, tylko rzuca się w oczy brak przeciwwagi dla Dzeko, Martinez może z nim rotować i grać najbardziej wysuniętego napastnika, ale jednak to byłby już inny schemat gry.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 10:19 przez KoBa, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Pragnąłem zrównoważonego ataku Lukaku, Dzeko, Martinez i Politano, Dybala rujnuje całą koncepcję. Zatem będziemy mieli podstawową parę Dzeko - Dybala, a Martinez i Politano dwa karzełki do rotacji.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

A tęsknicie Calcio? Bo ja to wcale. Ani trochę, zupełnie.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Wybraniec pisze: 12 cze 2019, 10:23 A tęsknicie Calcio? Bo ja to wcale. Ani trochę, zupełnie.
Handanović- Skriniar,Godin,Nacho- Brozović-
Vasquez,Van de Beek,Barella,RDP- Rebić,Bergwijn


Jak już będzie caly skład to bardzo będę tęsknił :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Speaker pisze: 12 cze 2019, 10:36
Wybraniec pisze: 12 cze 2019, 10:23 A tęsknicie Calcio? Bo ja to wcale. Ani trochę, zupełnie.
Handanović- Skriniar,Godin,Nacho- Brozović-
Vasquez,Van de Beek,Barella,RDP- Rebić,Bergwijn


Jak już będzie caly skład to bardzo będę tęsknił :)
Mam nadzieje, że robisz sobie jaja z tym składem, inaczej muszę przestać cię poważnie traktować.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Moja wizja na dzień dzisiejszy na godz 10:46. Handanović - Skriniar, de Vrij, Godin - Asamoah, Barella, Kovacic, Radja, Candreva- Icardi, Martinez
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

kusy pisze: 12 cze 2019, 10:46 Moja wizja na dzień dzisiejszy na godz 10:46. Handanović - Skriniar, de Vrij, Godin - Asamoah, Barella, Kovacic, Radja, Candreva- Icardi, Martinez
Widzę, że tu liga mogłaby już niebawem startować :)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Wybraniec pisze: 12 cze 2019, 10:41
Speaker pisze: 12 cze 2019, 10:36
Wybraniec pisze: 12 cze 2019, 10:23 A tęsknicie Calcio? Bo ja to wcale. Ani trochę, zupełnie.
Handanović- Skriniar,Godin,Nacho- Brozović-
Vasquez,Van de Beek,Barella,RDP- Rebić,Bergwijn


Jak już będzie caly skład to bardzo będę tęsknił :)
Mam nadzieje, że robisz sobie jaja z tym składem, inaczej muszę przestać cię poważnie traktować.
Serio, serio. Myślę że gdybyśmy postawili na tych młodych chlopakow z Holandii z wkładką Realu Madryt to może i scudetto by nie było ale mecze by się chętnie oglądało :) W zapowiedziach co są brak wyrazistości i co znowu przyjdzie kilku piłkarzy każdy z innego podwórka i co
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Godin, Barella, Dzeko

Prawe wahadło
środkowy pomocnik
ktoś za Icardiego

osobiście więcej wzmocnień nie przewiduję, no chyba, że odejdzie IP44 albo Nainggolan.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Mercato

Post autor: rafi27 »

Oby ten Barella to nie był drugi Gagliardini.....:(
Faktem jest, że też nie możemy mieć samych obcokrajowców w zespole, też musi
być kilku Włochów.
Tak sobie spojrzałem i w ostatnim sezonie strzelił 1 gola i miał 4 asysty.....mało...
Taki Kai Havertz chyba miał 17 goli i 4 asysty - ktoś powie że Bundesliga jest nieco
słabsza jako liga, ale czy na pewno skoro Inter odpadł z przeciętnym Eintrachtem?
To nasuwa mi się samo pytanie czy Barella to jest zawodnik do Inter-u, bo Gagliardini
nawet w Atalancie miał lepsze statystyki niż Barella....
Prawda jest też niestety bolesna, że nie stać nas jeszcze na Top Player w pomocy
przynajmniej na razie, jak Eriksen czy Hazard (mówię o typie piłkarza).
Być może Conte zrobi z niego piłkarza topowego, ale pewności nie ma nikt.
Na pewno linia pomocy i atak to formacje gdzie będzie dużo zawirowań transferowych,
oby tylko Marotta i Conte wiedzieli kogo sciągnąć do Inter-u.
Osobiście poszukałbym wzmocnień w La Liga, coś na wzór Napoli które wyciągnęło
z Betisu Fabiana Ruiza i ten świetnie się zaaklimatyzował w Serie A (5 goli i 3 asysty
a wiek podobny do Barelli, widzieliśmy jak grał z nami->4-1).
Osobiście mi się podoba Giovani Lo Celso z Betisu (32 występy: 9 goli i 5 asyst),
dziwię się że nikt nie wpada na pomysł aby takich piłkarzy brać, no chyba że już
jest zaklepany przez Tottenham?!?
Wprawdzie on jest na wypożyczeniu z PSG, ale może by poszli na jakiś utarg z nami,
kto tam wie....
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

rafi27 pisze: 12 cze 2019, 20:36 Oby ten Barella to nie był drugi Gagliardini.....:(
Faktem jest, że też nie możemy mieć samych obcokrajowców w zespole, też musi
być kilku Włochów.
Tak sobie spojrzałem i w ostatnim sezonie strzelił 1 gola i miał 4 asysty.....mało...
Barella nie jest piłkarzem od którego będzie się wymagać nie wiadomo ile bramek oraz asyst. Allan z Napoli ma jeszcze gorsze statystyki, bo raptem 1 bramka i 2 asysty. Mimo tego nikt raczej nie pogardziłby takim grajkiem. To są faceci od brudnej roboty. Potrafią odebrać piłkę, zapoczątkować akcję ofensywną, ale już niekoniecznie do końca brać w niej udział. Przewagą Barelli nad Gagliardinim jest, to że młody nie jest taki drewniany i tak niedokładny. Oczywiście dopiero boisko wszystko weryfikuje ;)
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Patrząc na ostatnie słowa Lukaku w wywiadzie to wygląda to tak, jakby był już dogadany z nami i tylko czeka aż nasi spece Marotta, Ausillio dogadają się z MU.
Chciałbym Lukaku u nas, to jest napastnik, który świetnie powinien zastąpić Icardiego. Tylko żeby przyszedł ten dorodny murzynek to musimy sprzedać Icardiego za gotówę. Wymiana z Juve za Dybalę to średni pomysł moim zdaniem.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Mercato

Post autor: rafi27 »

No naturalnie każdy ma swoje zdanie na temat komu bardziej by się ta wymiana Icardi-Dybala opłaciła.
Ja jestem jednak zdania, że pomijając aspekty bilansów obu klubów, które na takiej wymianie
w obu przypadkach by się polepszyły (plusvalenze), to piłkarsko Dybala jest bardziej wszechstronnym
graczem niż Icardi. Dybala może grać od lini pomocy do ataku prawie wszędzie, a Icardi stoi w polu
karnym i praktycznie jak mu ktoś nie poda to nic nie strzeli. Ciekawe jakbyśmy policzyli ile z tych
124 goli bodajże strzelił Icardi z za pola karnego? Nie wiem czy byśmy 5 znaleźli takich goli...
Oczywiste że ani Icardi, ani Dybala nie grali w ostatnim sezonie tego co wcześniej, ale jako
przykład można by wziąć ten nieszczęsny mecz 2-3 z juve na Meazza i wtedy widać było, że jak wlazł
Dybala, to oni z wyniku 1-2 wyciągnęli na 3-2. Dybala jest groźny przy wykonywaniu rzutów rożnych,
wolnych, potrafi pograć kombinacyjnie i prostopadle, to tego ma znacznie lepszy strzał z daleka
a u nas nie mamy za dużo takich co strzelają z daleka...
Tak czy siak, jak oba kluby nie dokonają tej wymiany to chyba i tak nikt nie zapłacze z tego powodu,
zobaczymy.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

rafi27 pisze: 13 cze 2019, 21:24 Dybala może grać od lini pomocy do ataku prawie wszędzie (...)
I na każdej jest mu niewygodnie. Dybala jest tak wszechstronny, że sam nie wie, gdzie najbardziej chciałby grać. Osobiście uważam, że najlepiej sprawdzi sie jako cofnięty napastnik w systemie gry z dwoma atakującymi.

Niemniej, z dwójki Lukaku - Dybala wolałbym Belga.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Dybala przede wszystkim sprawia wrażenie jakby zatrzymał się w piłkarskim rozwoju. Ostatni sezon miał naprawdę bardzo słaby i jego transfer byłby sporym ryzykiem. Inna sprawa, że Argentyńczyk raczej nie pali się do gry w Interze i liczy na transfer do klubu ze ścisłego topu...

Reasumując: Lukaku>Dybala
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Lukaku zdecydowanie, ale nie pogardziłbym duetem Lukaku-Dybala :-D
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Generalnie to szykuje się najbardziej przewidywalne okienko od lat.

O Godinie wiemy mniej więcej o stycznia.

W kwietniu media pisały, że Dzeko szuka domu w Mediolanie.

Barella wstępnie klepnięty miał być już rok temu i wygląda na to, że transfer ten dojdzie do skutku.

Nazwisko Lazaro pojawiło się zaraz po zakontraktowaniu Conte i wygląda na to, że media też się nie pomyliły.

Linię ataku Lautaro, Dzeko, Politano uzupełni Lukaku lub Dybala.

Pozostaje rola zmiennika Brozovicia o którego podobno poprosił Conte i czujka podpowiada, że to może być wypożyczenie Kovacica, o ile taka rola go zadowoli (tak czy siak byłby pierwszy do rotacji pomocy).

Znaki zapytania jedynie nad Mirandą, Perisiciem i może Nainggolanem, bo kto z pozostałych robi won to wiadomo (Dalbert, Mario i Valero). Candreva pewnie faktycznie zostaje.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

Jeżeli wszystkie (te często pojawiające się u dobrych źródeł) doniesienia by się sprawdziły to prawdopodobnie Inter w nowym sezonie będzie wyglądał tak:

Obrazek

To oznacza, że pozbywamy się Icardiego, J.Mario, Valero, Dalberta oraz wypożyczonych Balde, Vrsaljko i Cedrica. Do Interu przyszliby: Lukaku, Dzeko, Barella, Lazaro, Sensi, Godin. Koszt samych transferów do klubu to tak około 150-165 mln. Nie wiadomo też co z Mirandą, czy zostanie na czwartego obrońcę, zostaje jeszcze opcja z Bastonim.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

maverik pisze: 19 cze 2019, 01:22 Jeżeli wszystkie (te często pojawiające się u dobrych źródeł) doniesienia by się sprawdziły to prawdopodobnie Inter w nowym sezonie będzie wyglądał tak:

Obrazek

To oznacza, że pozbywamy się Icardiego, J.Mario, Valero, Dalberta oraz wypożyczonych Balde, Vrsaljko i Cedrica. Do Interu przyszliby: Lukaku, Dzeko, Barella, Lazaro, Sensi, Godin. Koszt samych transferów do klubu to tak około 150-165 mln. Nie wiadomo też co z Mirandą, czy zostanie na czwartego obrońcę, zostaje jeszcze opcja z Bastonim.
Szczerze mówiąc ja nie widzę tu ŻADNEGO progresu względem poprzedniego składu. Środek pomocy dalej drętwy, zmiennicy padaka, wahadła to jakieś nieporozumienie biorąc pod uwagę formę i wiek Ivana i Candrevy. Nie widzę tutaj ani jednego mocnego nazwiska, które mogłoby pociągnąć ten wóz węgla. Słabizna w c*uj.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

maverik pisze: 19 cze 2019, 01:22 Jeżeli wszystkie (te często pojawiające się u dobrych źródeł) doniesienia by się sprawdziły to prawdopodobnie Inter w nowym sezonie będzie wyglądał tak:

Obrazek

To oznacza, że pozbywamy się Icardiego, J.Mario, Valero, Dalberta oraz wypożyczonych Balde, Vrsaljko i Cedrica. Do Interu przyszliby: Lukaku, Dzeko, Barella, Lazaro, Sensi, Godin. Koszt samych transferów do klubu to tak około 150-165 mln. Nie wiadomo też co z Mirandą, czy zostanie na czwartego obrońcę, zostaje jeszcze opcja z Bastonim.
A wg mnie kadra byłaby po prostu idealna pod Conte.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

maverik pisze: 19 cze 2019, 01:22 Jeżeli wszystkie (te często pojawiające się u dobrych źródeł) doniesienia by się sprawdziły to prawdopodobnie Inter w nowym sezonie będzie wyglądał tak:

Obrazek

To oznacza, że pozbywamy się Icardiego, J.Mario, Valero, Dalberta oraz wypożyczonych Balde, Vrsaljko i Cedrica. Do Interu przyszliby: Lukaku, Dzeko, Barella, Lazaro, Sensi, Godin. Koszt samych transferów do klubu to tak około 150-165 mln. Nie wiadomo też co z Mirandą, czy zostanie na czwartego obrońcę, zostaje jeszcze opcja z Bastonim.
Nie jest źle, ale najlepiej też nie jest. Jak dla mnie głównymi minusami tego zestawienia jest:

- brak typowego "kozaka" w środku pola, który dzieliłby i rządził,

- nędzna ławka rezerwowych [czy to nie ten czynnik był w minionym sezonie główną bolączką klubu?].
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Handanovic - 8/10
Godin - 9/10
Skriniar - 8/10
De Vrij - 7/10
Lazaro - 4/10
Nainggolan - 6/10
Brozovic - 6/10
Barella - 3/10
Asamoah - 5/10
Lukaku - 7/10
Dzeko - 6/10

69/11 = 6,27 ,w zaokragleniu srednia 6.

Co tu dużo mówić, Napoli ściąga Jamesa i Lozano, my Barelle i Lazaro. Resztę dopowiedzieć możecie sobie sami.

Oczywiście Conte z tym średnim składem 3 miejsce ugra spokojnie, ale fakty są takie, że przez tę betonową taktykę nie będziemy się rozwijać.

Generalnie głębią obrony i ataku jest dość dobra, ale patrze na te nazwiska w pomocy i na bokach i jakoś nie widzę jakby to miało odpalić.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Oprócz Barelli potrzebujemy jeszcze jakiegoś kozaka do środka pola, jeśli odchodzą Valero i JM to musi przyjść dwóch pomocników. Kovacic to chyba nie to, może SMS, chodź mało realne raczej...Jeśli przyjdzie Lukaku i Dzeko a odejdzie Icardi i Perisic to będzie to dobra zmiana. Atak Lukaku-Lautaro i Dzeko-Politano jako zmiennicy całkiem spoko. Martwią mnie wahadła. Ok, Soares, Vrsaljko odpadają, zostajemy z Asamoahem, DD i Dalberem. Przychodzi ten Lazaro i co, na ławce mamy Dalbera i DD? o ile DD jeszcze jako tako może być, chodź ja go widzę bardziej jako rezerwowego środkowego obrońcę w tej taktyce to Dalbert powinien zostac definitywnie wypierdo**ny. W jego miejsce chętnie widział Mosesa, niezły walczak, jako zawodnik do rotacji byłyby ok, u Conte grał nieźle.No chyba, ze Conte w roli wahadłowego widzi Candreve co jest niestety bardzo prawdopodobne.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Sensi to się wczoraj pojawił, pewnie pójdzie do Milanu. Bardziej prawdopodobne jest dla mnie przyjście Kovacicia
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Kreatywny rozgrywający i dwaj wahadłowi to transfery na już. Jeśli mamy opierać swoją grę ofensywną na chimerycznym Brozoviciu, pijanym Nainggolanie, zagadkowym Barelli i, o zgrozo, Asamoahu, to piłki do Lukaku będzie musiał dogrywać Skriniar.

No chyba, że ta kreatura Perisic zacznie coś wreszcie grać, ale wątpię w jego cudowną przemianę.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ