Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Co mnie gosciu obchodza jego dryblingi. Icardi jesr zajebistym napastnikiem i sprzedawanie go to glupota.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 10:27 Co mnie gosciu obchodza jego dryblingi. Icardi jesr zajebistym napastnikiem i sprzedawanie go to glupota.
No może to, że napisałeś że Lukaku jest silniejszy od Icara i nic więcej.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Najzabawniejsze, ze taki Icardi ciagnie ten wozek od lat i dostaje marne 4.5 mln rocznie plus premie, a taki Lukaku nic dla Interu nie zrobil, w karierze nic nie osiagnal, a dostanie 8 mln z miejsca. Paranoja.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mauro Icardi

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 10:27 Co mnie gosciu obchodza jego dryblingi. Icardi jesr zajebistym napastnikiem i sprzedawanie go to glupota.
nikt nie neguje jego umiejetnosci strzelania goli, bo za to przeciez go nie sprzedaja, ale w spoleczenstwie trzeba umiec funkcjonowac, szczegolnie chcac wejsc na wyzszy level profesjonalizmu, o to juz wiem czemu tak sie z nim utożsamiasz, badz co badz jestescie bardzo podobni
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Na jakiej podstawie uwazasz, ze Icardi zle funkcjonuje w spoleczenstwie?
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Zle funkcjonuje w społeczeństwie Interu Mediolan
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:00 Zle funkcjonuje w społeczeństwie Interu Mediolan
Perisic tak samo funkcjonował, strzelał fochy non stop, ale są równi i równiejsi w klubie. W końcu Bałkanski Dream Team funkcjonuje na innych zasadach....
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Orzeu »

kusy pisze: 15 lip 2019, 11:27
Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:00 Zle funkcjonuje w społeczeństwie Interu Mediolan
Perisic tak samo funkcjonował, strzelał fochy non stop, ale są równi i równiejsi w klubie. W końcu Bałkanski Dream Team funkcjonuje na innych zasadach....
no już nie porównujcie zachowania Perisicia do tego cyrku związanego z Icardim :D
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mauro Icardi

Post autor: Jaszczu91 »

Nikt tak na prawdę nie wie od czego się ten konflikt zaczął i o co poszło. Nie wydaję mi się jednak żeby we władzach klubu zasiadali idioci, którzy siłą chcą Icardiego zniszczyć. Jaki by mieli w tym interes?
Natomiast co do ilorazu inteligencji Icardiego mam pewne zastrzeżenia... Z resztą nie pierwszy raz Inter ma problemy z Icarem. Pewnie dopiero w drugiej części biografii ex capitano wszystko się wyjaśni.
Ale skoro wszyscy są mu przeciwni i ani jedna osoba w klubie nawet nie stara się bronić Argentyńczyka to najlepiej będzie jak Inter opuści. Szkoda mi gościa bo strzelił ponad setkę goli dla Interu ale trzeba mu pokazać drzwi i koniec. Tego końskiego ryja też mam już dosyć.

Nie wierzę w jego transfer do juvków bo Zhang mówił że go tam nie puści. Napoli albo transfer zagranice.

Lukaku jako oddany żołnierz Conte > obrażony na cały świat Icardi
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mauro Icardi

Post autor: Alfa »

Orzeu pisze: 15 lip 2019, 11:32
kusy pisze: 15 lip 2019, 11:27
Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:00 Zle funkcjonuje w społeczeństwie Interu Mediolan
Perisic tak samo funkcjonował, strzelał fochy non stop, ale są równi i równiejsi w klubie. W końcu Bałkanski Dream Team funkcjonuje na innych zasadach....
no już nie porównujcie zachowania Perisicia do tego cyrku związanego z Icardim :D
Jaszczu91 pisze: 15 lip 2019, 11:33 Nikt tak na prawdę nie wie od czego się ten konflikt zaczął i o co poszło. Nie wydaję mi się jednak żeby we władzach klubu zasiadali idioci, którzy siłą chcą Icardiego zniszczyć. Jaki by mieli w tym interes?
Natomiast co do ilorazu inteligencji Icardiego mam pewne zastrzeżenia... Z resztą nie pierwszy raz Inter ma problemy z Icarem. Pewnie dopiero w drugiej części biografii ex capitano wszystko się wyjaśni.
Ale skoro wszyscy są mu przeciwni i ani jedna osoba w klubie nawet nie stara się bronić Argentyńczyka to najlepiej będzie jak Inter opuści. Szkoda mi gościa bo strzelił ponad setkę goli dla Interu ale trzeba mu pokazać drzwi i koniec. Tego końskiego ryja też mam już dosyć.

Nie wierzę w jego transfer do juvków bo Zhang mówił że go tam nie puści. Napoli albo transfer zagranice.

Lukaku jako oddany żołnierz Conte > obrażony na cały świat Icardi
amen panowie
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: Mora »

Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 10:46 Na jakiej podstawie uwazasz, ze Icardi zle funkcjonuje w spoleczenstwie
Może chodzi o posuwanie żony kolegi z drużyny?

Nikt nie neguje piłkarskiej klasy Icardiego, bo to świetny napastnik, przypadkowo nie nastukał w Interze ponad stu bramek. Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że w Interze jest już skończony. Nie chce go trener, nie chcą kibice, on sam romansuje z Juventusem i to od dłuższego czasu. Z kandydata na legendę klubu stał się zwykłym śmieciem, jego koszulki będą długo płonąć w Mediolanie. Wielka szkoda, bo bardzo go lubiłem i szanowałem. Inter to jednak klub dla ludzi z charakterem, a nie dla pazernych na kasę przygłupów. Szkoda, że zarząd tego inaczej nie rozwiązał i nie dogadał się z Mauro i Wandą wcześniej...Nie wiemy jak było dokładnie, ale jeśli rzeczywiście chodziło o bodaj 2 mln euro pensji to słabo, bo teraz stracimy znacznie więcej. Mauro albo odejdzie za połowę rzeczywistej wartości albo trafi na trybuny.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze: 15 lip 2019, 11:32
kusy pisze: 15 lip 2019, 11:27
Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:00 Zle funkcjonuje w społeczeństwie Interu Mediolan
Perisic tak samo funkcjonował, strzelał fochy non stop, ale są równi i równiejsi w klubie. W końcu Bałkanski Dream Team funkcjonuje na innych zasadach....
no już nie porównujcie zachowania Perisicia do tego cyrku związanego z Icardim :D
Amen.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Czekaj czekaj,Czy to Perisić straszył ultrasów,że weźmie na nich kryminalistów z Argentyny ?
Czy to Perisić symulował kontuzje ?
Czy to żona perisicia sapała w tkitace na kolegów z drużyny i on jako kapitan miał to w dupie gdzie powinien stanąć po stronie drużyny i zamknąć jej łeb ?

Chłopie jeśli ty stawiasz na równi chęć odejścia z klubu z tymi akcjami ikardich to nie wiem czy jest dla cb ratunek.
Druga sprawa to przytocz może te akcje Perisicia bo uogólniasz za bardzo.

Bałkański dream team xd
No rzeczywiście,aż 3 Bałkańskich zawodników wielka grupa xd w tym aż 2 z jednego państwa no straszne.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:40 Bałkański dream team xd
No rzeczywiście,aż 3 Bałkańskich zawodników wielka grupa xd w tym aż 2 z jednego państwa no straszne.
Zaraz się okaże, że Handanovic jest większy łobuz od Icara.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mauro Icardi

Post autor: Speaker »

KoBa pisze: 15 lip 2019, 11:50
Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:40 Bałkański dream team xd
No rzeczywiście,aż 3 Bałkańskich zawodników wielka grupa xd w tym aż 2 z jednego państwa no straszne.
Zaraz się okaże, że Handanovic jest większy łobuz od Icara.
A co znowusz Handa nawywijał!? ?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Speaker pisze: 15 lip 2019, 12:09
KoBa pisze: 15 lip 2019, 11:50
Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:40 Bałkański dream team xd
No rzeczywiście,aż 3 Bałkańskich zawodników wielka grupa xd w tym aż 2 z jednego państwa no straszne.
Zaraz się okaże, że Handanovic jest większy łobuz od Icara.
A co znowusz Handa nawywijał!? ?
Nic xD to była ironia.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mauro Icardi

Post autor: Speaker »

KoBa pisze: 15 lip 2019, 12:14
Speaker pisze: 15 lip 2019, 12:09
KoBa pisze: 15 lip 2019, 11:50
Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:40 Bałkański dream team xd
No rzeczywiście,aż 3 Bałkańskich zawodników wielka grupa xd w tym aż 2 z jednego państwa no straszne.
Zaraz się okaże, że Handanovic jest większy łobuz od Icara.
A co znowusz Handa nawywijał!? ?
Nic xD to była ironia.
;-) Też mi się wydawało, że trochę groteskowo brzmi to zdanie "Handa nawywijal"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mauro Icardi

Post autor: sampam »

Nie wiem dlaczego zwolennicy Icardiego nie maja za grosz zaufania do ludzi. Ok, Spal to juz slynal z idiotycznych numerow (konflikt z Tottim, ktory notabene uratowal stolek Luckowi), ale jest Marotta i nowy trener. Oni sa jacys zadzumieni? Kryptoagenci Juve w akcji czy co? Icardi to nie jest jakims Ronaldo, ktory bedzie sie panoszyc jak mu sie rzewnie podoba. Nie ten rozmiar kapelusza. On moze na obecne realia byc szanowany za dorobek strzelecki, ale za "kapitanowanie" to watpliwa sprawa. Bardzo slusznie prawicie powyzej, nadmieniajac ze jakos za kapitanem w sumie nikt sie nie stawil. Argument, ze wielki Icardi musi grac z "patalachami" jest dosc denny, bo nasz klub od jakichs 8 lat znajduje sie gdzie znajduje (tak, jest postep, ale jak co do czego w LM, to wiadomo) i pilkarze, ktorzy dotychczas przybywali to nie byli specjalni wirtuozi. Jakos to Mauro pasilo? Mniejsza z tym! Jest cos takiego jak pewna kultura osobista. Icardi stal sie zrodlem problemu w polowie sezonu. Dzialal na szkode druzyny, klubu, a koniec koncow wlasciwie nikt go nie broni. Rozumiem, ze niektorzy dojrzewaja pozniej, ale 26-letni facet (hehe) to moglby zalatwic to po ludzku. "Cholera, nastukalem tu ponad 100 bramek, jestem szanowany, ale trener i klub maja rozbiezna wizje. Odchodze wiec po sezonie, a ten dogram, bo jestem profesjonalista, bo chce pozostawic dobre wrazenie na ex-racodawcy i przyszlym". Wiem, bardzo zyczeniowo postrzegam tok myslenia Icardiego, ale tego wymagalbym od zasluzonego kapitana. Trudno kupic wizje Icardiego-nieszczesnika/ofiary.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Na razie to cała sytuacja wygląda na sabotaż ze strony Marotty, do tej pory nie wiadomo dlaczego Icardi stracił opaskę. Taki Joao Mario pluł na Inter i na Calcio publicznie w wywiadach i dostał kolejną szansę, więc dlaczego nie Maurito, jeśli faktycznie nawywijał?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stachoo »

Stryjek pisze: 15 lip 2019, 11:40 Czekaj czekaj,Czy to Perisić straszył ultrasów,że weźmie na nich kryminalistów z Argentyny ?
Czy to Perisić symulował kontuzje ?
Czy to żona perisicia sapała w tkitace na kolegów z drużyny i on jako kapitan miał to w dupie gdzie powinien stanąć po stronie drużyny i zamknąć jej łeb ?

Chłopie jeśli ty stawiasz na równi chęć odejścia z klubu z tymi akcjami ikardich to nie wiem czy jest dla cb ratunek.
Druga sprawa to przytocz może te akcje Perisicia bo uogólniasz za bardzo.

Bałkański dream team xd
No rzeczywiście,aż 3 Bałkańskich zawodników wielka grupa xd w tym aż 2 z jednego państwa no straszne.
Stryjek zgasił jak peta. Niestety.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 12:30 Taki Joao Mario pluł na Inter i na Calcio publicznie w wywiadach i dostał kolejną szansę, więc dlaczego nie Maurito, jeśli faktycznie nawywijał?
"Inter? Nie chcę wracać, nie mam niezbędnej motywacji. Włoski futbol nie jest dla mnie"

No ostre szkalowanie xD
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Tak czy siak wszystko wskazuje na to, że mamy z zarządzie kreta turyńskiego. Żaden dyrektor nie rozwiązałby sytuacji Icardiego w tak zły sposób jak Marotta.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: and1 »

Joa Mario cos tam wysapal w mediach posiedzial na lawce i odpokutowal - Icardi zas osral caly klub z druzyna na czele odmawiajac wyjazd na mecz LE a potem symulujac kontuzje. Chyba troche inny rozmiar kalibru co?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 12:43 Tak czy siak wszystko wskazuje na to, że mamy z zarządzie kreta turyńskiego. Żaden dyrektor nie rozwiązałby sytuacji Icardiego w tak zły sposób jak Marotta.
czyli jak?

Piłkarze: Panie dyrektorze, prosimy o zmianę kapitana.
Marotta: Pocenzurowało was? Icardi straci na wartości jak zabierzemy mu opaskę, wracajcie do pracy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

and1 pisze: 15 lip 2019, 12:44 Joa Mario cos tam wysapal w mediach posiedzial na lawce i odpokutowal - Icardi zas osral caly klub z druzyna na czele odmawiajac wyjazd na mecz LE a potem symulujac kontuzje. Chyba troche inny rozmiar kalibru co?
Skąd wiadomo, że symulował, może faktycznie go bolało.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Yascarr »

Mario wysapał na Inter i dodatkowo opierdalał się na treningu za co Spalletti go wyrzucił. Wczoraj z tego co widze był w kadrze. Niezły żołnierz.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 12:43 Tak czy siak wszystko wskazuje na to, że mamy z zarządzie kreta turyńskiego. Żaden dyrektor nie rozwiązałby sytuacji Icardiego w tak zły sposób jak Marotta.
W jaki sposób ty byś to rozwiązał ?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mauro Icardi

Post autor: sampam »

Wobec kapitana chyba obowiazuja inne reguly niz wobec jakiegos Portugalczyka? Musial narobic we wlasne gniazdo, ze zostal "upokorzony". Czas sie oapmietac, nic nie dzieje sie bez przyczyny. Zreszta zakladam, ze Mario spokojnie odkupil "winy" i wyrazil chec gry, a nie ten "k...apitan", ktory gra we wlasna gre, bo wydaje mu sie, ze jest Maradona. Teoria "turynskiego kreta" to juz wyzszy poziom spiskowej wykladni dziejow.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, 13:01 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 12:48
and1 pisze: 15 lip 2019, 12:44 Joa Mario cos tam wysapal w mediach posiedzial na lawce i odpokutowal - Icardi zas osral caly klub z druzyna na czele odmawiajac wyjazd na mecz LE a potem symulujac kontuzje. Chyba troche inny rozmiar kalibru co?
Skąd wiadomo, że symulował, może faktycznie go bolało.
Taaa...pośladki go chyba bolały po tym jak Wanda go dildo okładała.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Mauro Icardi

Post autor: bobogol »

Stryjek pisze: 15 lip 2019, 12:50
Wybraniec pisze: 15 lip 2019, 12:43 Tak czy siak wszystko wskazuje na to, że mamy z zarządzie kreta turyńskiego. Żaden dyrektor nie rozwiązałby sytuacji Icardiego w tak zły sposób jak Marotta.
W jaki sposób ty byś to rozwiązał ?
moze zasugerowalbym zeby robili to za co im sie placi i poczekali do konca sezonu zeby nie robic kwasu bo wtedy jest czas na zmiany? :)
wymień jedną korzyść z rozegrania tego tak jak to zostało rozegrane... jedną - finansową, sportową, wizerunkową - jakąkolwiek :)
ODPOWIEDZ