Mercato

To co każdy kibic lubi...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dramatycznie to wyglada, burdel na kolkach. W tej chwili potrzebujemy na CITO Dwoch napastnikow, dwoch wahadlowych i ze 3 srodkowych pomocnikow
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Perisic był na wylocie, ale Conte chciał go wcześniej wypróbować w tej roli więc te porównanie do De Vrija i ataku z lekka oderwane od rzeczywistości.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Chyba jednak kąte nie jest takim specem jak was il capitano przekonywał. Coś ci jego żołnierze nie chcą wykonać rozkazów krula. Masakra czyżby jakiś foch krula w najbliższych dniach? A Maurito sobie siedzi gdzieś na plazy rucha blondyne kiedy ma ochotę i się śmieje z pana kąte i pana marotty.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Wymyslil sobie Conte jakies taktyki z wahadlami i mamy efekty. Teraz to modlic sie o Daniego Alvesa i Tagliafico na boki.bo inaczej lezymy
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Mercato

Post autor: timon »

Nasir pisze: 20 lip 2019, 18:34 Chyba jednak kąte nie jest takim specem jak was il capitano przekonywał. Coś ci jego żołnierze nie chcą wykonać rozkazów krula. Masakra czyżby jakiś foch krula w najbliższych dniach? A Maurito sobie siedzi gdzieś na plazy rucha blondyne kiedy ma ochotę i się śmieje z pana kąte i pana marotty.
Ty na prawde oceniasz trenera, po jednym sparingu z Manu? Gdzie oni koncza przygotowania a my mamy nie jestesmy nawet na polmetku? Gdzie w ataku gra Esposito z Longo? Chlopie myslalem, ze jestes troche powazniejszym czlowiekiem...
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

timon pisze: 20 lip 2019, 20:49
Nasir pisze: 20 lip 2019, 18:34 Chyba jednak kąte nie jest takim specem jak was il capitano przekonywał. Coś ci jego żołnierze nie chcą wykonać rozkazów krula. Masakra czyżby jakiś foch krula w najbliższych dniach? A Maurito sobie siedzi gdzieś na plazy rucha blondyne kiedy ma ochotę i się śmieje z pana kąte i pana marotty.
Ty na prawde oceniasz trenera, po jednym sparingu z Manu? Gdzie oni koncza przygotowania a my mamy nie jestesmy nawet na polmetku? Gdzie w ataku gra Esposito z Longo? Chlopie myslalem, ze jestes troche powazniejszym czlowiekiem...
Przecież Nasir od około miesiąca ostro trolluje.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Troluje czy nie, za rok o tej porze będę się z was śmiał z waszego majestatu, conte marotty i tego całego cyrku jaki obecnie się dzieje w moim ukochanym Interze.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Heh, z dwa dni temu byłem przekonywany na SB że wahadła mamy obsadzone i nie są żadnym problemem, a jak ktoś sądzi inaczej to prawdopodobnie trolluje. Że Perisić tak naprawdę wcale nie grał źle w poprzednim sezonie, tylko był na złej pozycji, jak przestanie się kiwać i oddawać strzały to będzie zajebisty. xD Candreva-Dalbert. CANDREVA-DALBERT. To są na ten moment pierwsze nazwiska do obsadzenia dwóch kluczowych! w 3-5-2 pozycji. Do tego Longo-Esposito i naprawdę trolling Randamy staje się dużo bliższy rzeczywistości niż twierdzenie, że jest quasi perfetto i wszystko idzie we właściwym kierunku. Potrzebujemy co najmniej 4 zawodników do pierwszego składu, a jak na takie potrzeby 20 lipca to nie jest "jeszcze wcześnie", ni chuja.

Ogólnie to Conte zaczyna chyba już delikatnie wysapywać i w tym jakąś nadzieję upatruję...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Perisic się na Conte obraził xddd cyrk nie klub
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

W sytuacji z Perisiciem Conte sam sobie winien - liczył, ze jeśli typ umie biegać i zdarza mu się wrócić, to zostanie wahadłowym. Jak widać eksperyment nie wypalił, kolejny już, bo o Lazaro też zaczyna się mówić, ze jest słaby. Brakuje kurwa podstaw, a ten młot próbuje odkopywać te wraki, zamiast brać się za transfery.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Trzeba bylo nie pajacowac tylko grac Icardim i Nainggolanem, nie mamy pierdolonej kasy na transfery, a oni jeszcze zanizaja wartosc.dwoch najlepszych pilkarzy. Jest kurwa tak zle. Wyobrazcie sobie wariant w ktorym sprzedajemy , Nainggolana, Perisicia i Icardiego, sciagamy Kolarova, Dzeko i Lukaku, a projekt Conte nie wypala xddd nowy ttener zostaje praktycznie bez pola manewru odnosnie taktyki. Osobiscie juz spisuje ten sezon na straty, obysmy dowiezli to 4 miejsce chociaz, bo nawet.w.Romie i Milanie powazniej dzialaja na rynku do tej pory.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: Mercato

Post autor: Vancore »

W Milanie nie musza szukac nieistniejacych graczy pod ustawienie 3-5-2 i maja solidne fundamenty zeby budowac sobie sklad wokol nich: Piatek, Bonaventura, Paqeta i defensywa to wiecej niz u nas. Candreva po meczu mowil ze Conte zmieni taktyke, oby jak najszybciej bo w tej nawet Skriniar nie czuje sie zbyt dobrze. Niech kupuja skrzydlowych i nie rujnuja wszystkiego grajac 2 srodkowymi napastnikami bo to sie nie sprawdzi.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dokładnie, sciagneliby Mou, dostałby prawego obrońcę, pomocnika i dwóch skrzydłowych i już miałby mocna 11, to teraz niech szukają 3 wahadlowych i 2 napastnikow no i jeszcze należałoby pomoc wzmocnić bo póki co tego nie zrobiliśmy
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

6 wahadlowych i 5 śr pomocników bo jak na razie nie mamy ani jednego wahadlowego i pomocnika. W ataku Martinez, Politano i Longo. Esposito czym prędzej sprzedać, najlepiej do Juve lub Milanu. Na ławkę Zenga i to musowo.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Tydzień temu miałem przekonanie że nie ma co panikowac bo mamy dużo czasu do ligi. Zakładałem że dzisiaj Lukaku będzie już piłkarzem Interu ale jak widać nie jest. Sytuacja zdaje się być coraz gorsza a nie coraz lepsza. Teraz jeszcze okazuje się że mamy problem z Icardim i Radja a teraz jeszcze z Perisiciem...
Nie jest za ciekawie. Potrzebna chyba będzie rewolucja a nie zapowiadana ewolucja solidnych podstaw jakie zostawił Spalletti. Najgorsze jest to że jeśli Inter Conte nie wypali to będziemy w niesamowitej dupie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Po tym co sie dzieje widac, ze albo mamy niewielkie mozliwosci finansowe albo roztropnych negocjatorow...:) Musimy zachowac spokoj, to jedyne wyjscie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Do końca okienka transferowego 40 dni, tymczasem:

- Musimy ściągnąć dwóch napastników, a jedynymi kandydatami są Dzeko i Lukaku, nie posiadamy alternatyw,
- Musimy ściągnać lewe wahadło, na które prawdopodobnie nie mamy sensownej kandydatury,
- wypadałoby ściągnąć konkretnego środkowego pomocnika,
- dobrze by było pomyśleć także o prawym wahadle wobec wtopy transferowej w postaci Lazaro,
- klub musi sprzedać: Mirande, Dalberta, Valero, Nainggolana, Joao Mario, Perisicia, Icardiego i Longo

Do realizacji około 12 operacji. Na dodatek nie mamy pieniędzy. Jest po prostu zajebiście.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Cicho cicho przecież mamy speca marotte i generała conte który żyje przy linii. Skąd to zwątpienie panowie? Bo raz czy drugi nie wyszło?

Conte prędzej się obrazi i odejdzie niż zagra normalnym ustawieniem 4231 433. Przecież to drugi macari tylko grzywkę ma bardziej zadbana.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

A skąd oni mają mieć niby piniondze na Lukaku jak Marotta nie umie sprzedawać zawodników. On tylko potrafi sprzedać drogo piłkarzy za jakich taka oferta się pojawi, tak jak swego czasu za Pogbę w Turynie. Tak to puszczał za czapkę gruszek zawodników niepotrzebnych. Nie radzi sobie w takich sytuacjach.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Cicho przecież marotta to specjalista, erudyta, koneser i wizjoner w jednym. Czyżby co raz więcej użytkowników tego portalu zaczynało dostrzegać ze zostaliśmy wyruchani bez mydła z tym marotta i conte? No bardzo mi przykro, pisałem to 3 miesiące temu to nie słuchaliście.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Jaszczu91 pisze: 21 lip 2019, 14:08 Tydzień temu miałem przekonanie że nie ma co panikowac bo mamy dużo czasu do ligi. Zakładałem że dzisiaj Lukaku będzie już piłkarzem Interu ale jak widać nie jest. Sytuacja zdaje się być coraz gorsza a nie coraz lepsza. Teraz jeszcze okazuje się że mamy problem z Icardim i Radja a teraz jeszcze z Perisiciem...
Nie jest za ciekawie. Potrzebna chyba będzie rewolucja a nie zapowiadana ewolucja solidnych podstaw jakie zostawił Spalletti. Najgorsze jest to że jeśli Inter Conte nie wypali to będziemy w niesamowitej dupie.

Dokładnie Jaszczu91, szybko zmieniłeś zdanie. Cieszę się, że udało mi się Ciebie przekonać, że nie jest tak różowo jak mówią na tym sb.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

W związku z niepewną sytuacją w czasie Mercato, proszę o wypowiedź kolegów z fan clubu Marotty i fanatyków z #teamConte,
wypowiedź na temat:
- ile to spodziewacie się $$$$ za Icara i Ninje
- co z Perisicem?
- czy będzie Pan X do pomocy

Dobrze byłoby uspokoić nastroje (ja jestem spokojny, mnie Barela, Sensi i Godin zadowalają, inni nie) na forum.

Pozdr.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Odet pisze: 22 lip 2019, 09:57 W związku z niepewną sytuacją w czasie Mercato, proszę o wypowiedź kolegów z fan clubu Marotty i fanatyków z #teamConte,
wypowiedź na temat:
- ile to spodziewacie się $$$$ za Icara i Ninje
- co z Perisicem?
- czy będzie Pan X do pomocy

Dobrze byłoby uspokoić nastroje (ja jestem spokojny, mnie Barela, Sensi i Godin zadowalają, inni nie) na forum.

Pozdr.
Dlaczego uważasz, że osoby które wspierają decyzje Marotty i Conte ( zwanymi również w pewnych kręgach ,, turyńskimi agentami" ) i zwyczajnie dają im kredyt zaufania mają znać odpowiedzi na tak fundamentalne pytania?
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Kto to widzial w ogole zeby w roku 2019 grac wahadlami? Futbol jest co raz szybszy, pilkarze biegaja po 12-13km, grajac 442 443 na kazdym boku mamy po dwoch pilkarzy, zaleznie od fazy akcji jeden moze chwile odpoczac. w 352 jest jeden koleszka na boku ktory musi zapierdzielac non stop, co wiecej, nie ma pilarzy dobrych zarowno w ataku jak i obronie, nawet nasz najlepszy w tym wieku boczny obronca maicon mial duze braki w obronie. takze do momenty zmiany trenera ktory bedzie gral normalnie to sobie mozecie robic mercato, lukaku dzeko nic tutaj nie pomoga.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Kredence pisze: 22 lip 2019, 10:09

Dlaczego uważasz, że osoby które wspierają decyzje Marotty i Conte ( zwanymi również w pewnych kręgach ,, turyńskimi agentami" ) i zwyczajnie dają im kredyt zaufania mają znać odpowiedzi na tak fundamentalne pytania?
Owe osoby NIE MUSZĄ znać odpowiedzi, proszę je tylko o wypowiedź co sądzą (jak widzą) o tym co się dzieje.

Pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Odet pisze: 22 lip 2019, 09:57 W związku z niepewną sytuacją w czasie Mercato, proszę o wypowiedź kolegów z fan clubu Marotty i fanatyków z #teamConte,
wypowiedź na temat:
- ile to spodziewacie się $$$$ za Icara i Ninje
- co z Perisicem?
- czy będzie Pan X do pomocy

Dobrze byłoby uspokoić nastroje (ja jestem spokojny, mnie Barela, Sensi i Godin zadowalają, inni nie) na forum.

Pozdr.
Icardi pójdzie za 35 mln, Nainggolan na wypożyczenie
Perisic zostanie i będzie stanowił trzon drużyny
Misterem X będzie Joao Mario.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Nasir pisze: 22 lip 2019, 10:11 Kto to widzial w ogole zeby w roku 2019 grac wahadlami?
Ja tam akurat przeciw takiej taktyce nic nie mam. Totki potrafią zagrać wahadłami i w niektórych fazach meczu atakują 5 piłkarzami.
Pamiętajmy, że granie wahadłami, wcale nie oznacza, że oba atakują naraz.
Lazio gra podobnie i biorąc pod uwagę, jakim materiałem ludzkim dysponuje idzie im nie najgorzej.
Pozdr.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

No fajnie ale Lazio i Totki to zespolowy prowincjonalne ktore nigdy nic nie wygraly i nie wygraja.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Nasir pisze: 22 lip 2019, 11:17 No fajnie ale Lazio i Totki to zespolowy prowincjonalne ktore nigdy nic nie wygraly i nie wygraja.
to ja chcialbym zeby Inter byl tak prowincjonalny jak totki w ostatnich latach, bo naszemu zadupiu do tej prowincji daleko
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No beka, przecież Tottenham to zupełnie podrzędny klub, który w zeszłym roku miał 5 minut, bo awansował do finału LM. Przy dobrym zarządzaniu w ciągu jednego sezonu można zniwelować dzieląca nas różnicę z tymi śmieciami, no ale nie z Marottą, kurwa.
ODPOWIEDZ