Lautaro Martinez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Conte bez napastnika tymczasem Martinez wyleguję się na plaży z jakimś szmulem, pije wino i ponoć notorycznie żre jakieś gówno. Żadnych zdjęć z treningów, prawdopodobnie nie robi dosłownie nic, nie biega, nie kopie, nie robi pompek, przyleci na zgrupowanie w chujowej formie.

Młody ma talent, ale ewidentnie jeszcze nie wie co to profesjonalizm, dużo w zeszłym sezonie nie grał, mógłby spokojnie tydzień skrócić ten urlop i wspomóc drużynę, w zeszłym roku wcześniej wrócił Brozo, dwa lata temu Gaglia. We łbie jeszcze nie poukładane.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Adriano_forever »

Dostał tyle urlopu to sobie urlopuje i robi na nim co chce. Ty jak masz urlop to sobie go skracasz tylko po to żeby do roboty pójść? Nie wydaje mi się. Długość urlopu została na bank uzgodniona z klubem. Jednak już na dniach Lautaro robi is bak.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Nie raz nie dwa skaracałem urlop w sytuacji jeśli była taka konieczność, chyba nie powiesz mi, że Conte nie zgodziłby się w tej absurdalnej sytuacji na szybszy powrót środkowego napastnika?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Lautaro Martinez

Post autor: maniekfci »

Adriano_forever pisze: 30 lip 2019, 17:41 Dostał tyle urlopu to sobie urlopuje i robi na nim co chce. Ty jak masz urlop to sobie go skracasz tylko po to żeby do roboty pójść? Nie wydaje mi się. Długość urlopu została na bank uzgodniona z klubem. Jednak już na dniach Lautaro robi is bak.
XD ta mentalność.


Byle Kova żeby pokazać się trenerowi i pracować nad sobą, bo ma braki, potrafi skrócić urlop i trenować indywidualnie na ponad tydzień przed rozpoczęciem przygotowań.

Fajnie, ze sobie odpoczywa, ale opierdala się już miesiąc, a dwa, to w sezonie minut wielu nie zebrał.

Placek znowu będzie odstawał poziomem i będzie płacz, ze mało gra xd
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Adriano_forever »

No to łoś jesteś jak skracasz należny Ci urlop ;) Mógł skrócić, oczywiście, ale też nie musiał. Conte już się pruje, że zaraz mamy lipiec a okres przygotowawczy przepracowaliśmy niekompletną kadrą bez najważniejszych wzmocnień. Transfery Lukaka i Dzeko dla których Lautaro według większości tutaj zgromadzonych miał być zmiennikiem.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Nasir »

typowa mentalnosc polaka robaka niewolnika januszexa, na urlopach pewnie remontujecie wasze 40 m mieszkania albo pomagacie tesciowi zboze mucic xddd
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Dzyl »

Nasir pisze: 30 lip 2019, 18:56 typowa mentalnosc polaka robaka niewolnika januszexa, na urlopach pewnie remontujecie wasze 40 m mieszkania albo pomagacie tesciowi zboze mucic xddd
:brawo: :brawo:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 30 lip 2019, 17:24 Conte bez napastnika tymczasem Martinez wyleguję się na plaży z jakimś szmulem, pije wino i ponoć notorycznie żre jakieś gówno. Żadnych zdjęć z treningów, prawdopodobnie nie robi dosłownie nic, nie biega, nie kopie, nie robi pompek, przyleci na zgrupowanie w chujowej formie.


Na pewno w lepszej formie niż Icardi.

Przed chwila MI wrzucił fote na Insta, ulany jakby z pół roku na siłowni nie był.
Młody ma talent, ale ewidentnie jeszcze nie wie co to profesjonalizm, dużo w zeszłym sezonie nie grał, mógłby spokojnie tydzień skrócić ten urlop i wspomóc drużynę, w zeszłym roku wcześniej wrócił Brozo, dwa lata temu Gaglia. We łbie jeszcze nie poukładane.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: IlCapitano »

Nasir pisze: 30 lip 2019, 18:56 typowa mentalnosc polaka robaka niewolnika januszexa, na urlopach pewnie remontujecie wasze 40 m mieszkania albo pomagacie tesciowi zboze mucic xddd
Albo jadą do Niemca na dwa tygodnie na budowie dorobić to typowe
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 30 lip 2019, 19:33
Nasir pisze: 30 lip 2019, 18:56 typowa mentalnosc polaka robaka niewolnika januszexa, na urlopach pewnie remontujecie wasze 40 m mieszkania albo pomagacie tesciowi zboze mucic xddd
Albo jadą do Niemca na dwa tygodnie na budowie dorobić to typowe
Albo nic nie robią i tylko narzekają, że inni pojechali, a oni zostali xd
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Woo-cash »

Wybraniec pisze: 30 lip 2019, 17:24 Conte bez napastnika tymczasem Martinez wyleguję się na plaży z jakimś szmulem, pije wino i ponoć notorycznie żre jakieś gówno. Żadnych zdjęć z treningów, prawdopodobnie nie robi dosłownie nic, nie biega, nie kopie, nie robi pompek, przyleci na zgrupowanie w chujowej formie.

Młody ma talent, ale ewidentnie jeszcze nie wie co to profesjonalizm, dużo w zeszłym sezonie nie grał, mógłby spokojnie tydzień skrócić ten urlop i wspomóc drużynę, w zeszłym roku wcześniej wrócił Brozo, dwa lata temu Gaglia. We łbie jeszcze nie poukładane.
Czekam na jakieś potwierdzenie. Bo jakoś nie widziałem na zdjęciach tego co opisujesz.
Bo pisać jakieś bzdury dla poklasku każdy potrafi.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Mora »

To nie wina Martineza, że nie mamy kim grać z przodu, tylko naszych gogusiów w garniturkach. Już dawno Lukaku i Dzeko powinni przywdziewać święte barwy Interu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stachoo »

Lautaro po zdjęciach widać, że jest w do lepszej formie fizycznej. Icardi ulany jakby z pół roku na siłowni nie był (nowe zdjęcie na IG).
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Stachoo pisze: 31 lip 2019, 06:05 Lautaro po zdjęciach widać, że jest w do lepszej formie fizycznej. Icardi ulany jakby z pół roku na siłowni nie był (nowe zdjęcie na IG).
Nienawiść do Icardiego jest przerażająca. Co by nie zrobił, zawsze będzie hejtowany. Jak można oceniać formę piłkarza po zdj😶 Niedługo się okaże, że każda strzelona bramka Icardiego to zasługa tego kto mu podał, bo on tylko nogę dołożył 😶 masakra jakaś. Edit: Zara to VVujek vol Stryjek skomentuje, bo on wszystko komentuje co Kusy napisze o Icardim, bo musi hejtowac.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stachoo »

kusy pisze: 31 lip 2019, 06:52
Stachoo pisze: 31 lip 2019, 06:05 Lautaro po zdjęciach widać, że jest w do lepszej formie fizycznej. Icardi ulany jakby z pół roku na siłowni nie był (nowe zdjęcie na IG).
Nienawiść do Icardiego jest przerażająca. Co by nie zrobił, zawsze będzie hejtowany. Jak można oceniać formę piłkarza po zdj😶 Niedługo się okaże, że każda strzelona bramka Icardiego to zasługa tego kto mu podał, bo on tylko nogę dołożył 😶 masakra jakaś. Edit: Zara to VVujek vol Stryjek skomentuje, bo on wszystko komentuje co Kusy napisze o Icardim, bo musi hejtowac.
Ja nie pałam nienawiścią do Icardiego. Fakt, jestem bardzo zrażony do jego osoby po tych ostatnich miesiącach, ale teraz oceniam wyłącznie jego formę fizyczną, a ona jest bardzo słaba. Nie ciężko ocenić formę po zdjęciach, mając porównanie jak ktoś wyglądał przed kilkoma miesiącami. Brzuch ewidentnie ulany, chomik na twarzy. No ale jak ktoś jest w słabszej formie niż osoba, której formę się ocenia to nie będzie się dostrzegać zaniedbania. Prawda Kusy? Porównaj sobie jego foty sprzed kilku miesięcy. Zaniedbanie spore, więc na pewno kondycyjnie nie jest w lepszej dyspozycji niż urlopujący sobie Lautaro, o którego rzekomym fizycznym zaniedbaniu ktoś tu wyżej wspomniał.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Odet »

Stachoo pisze: 31 lip 2019, 07:40

Ja nie pałam nienawiścią do Icardiego. Fakt, jestem bardzo zrażony do jego osoby po tych ostatnich miesiącach, ale teraz oceniam wyłącznie jego formę fizyczną, a ona jest bardzo słaba. Nie ciężko ocenić formę po zdjęciach, mając porównanie jak ktoś wyglądał przed kilkoma miesiącami. Brzuch ewidentnie ulany, chomik na twarzy. No ale jak ktoś jest w słabszej formie niż osoba, której formę się ocenia to nie będzie się dostrzegać zaniedbania. Prawda Kusy? Porównaj sobie jego foty sprzed kilku miesięcy. Zaniedbanie spore, więc na pewno kondycyjnie nie jest w lepszej dyspozycji niż urlopujący sobie Lautaro, o którego rzekomym fizycznym zaniedbaniu ktoś tu wyżej wspomniał.
O które zdjęcia Icardiego chodzi? bo zerknąłem na jego insta i nic nie widzę.

Pozdr.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wirtuoz »

Wybraniec pisze: 30 lip 2019, 17:42 Nie raz nie dwa skaracałem urlop w sytuacji jeśli była taka konieczność, chyba nie powiesz mi, że Conte nie zgodziłby się w tej absurdalnej sytuacji na szybszy powrót środkowego napastnika?

Może skracałeś ten urlop, a może nie, napisać można dosłownie wszystko i ty jesteś tego doskonałym przykładem.
Nasir pisze: 30 lip 2019, 18:56 typowa mentalnosc polaka robaka niewolnika januszexa, na urlopach pewnie remontujecie wasze 40 m mieszkania albo pomagacie tesciowi zboze mucic xddd
Typowe dla Polaka-Robaka jest też komentowanie poczynań innych z pozycji robala sprzed monitora.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Odet pisze: 31 lip 2019, 08:08
Stachoo pisze: 31 lip 2019, 07:40

Ja nie pałam nienawiścią do Icardiego. Fakt, jestem bardzo zrażony do jego osoby po tych ostatnich miesiącach, ale teraz oceniam wyłącznie jego formę fizyczną, a ona jest bardzo słaba. Nie ciężko ocenić formę po zdjęciach, mając porównanie jak ktoś wyglądał przed kilkoma miesiącami. Brzuch ewidentnie ulany, chomik na twarzy. No ale jak ktoś jest w słabszej formie niż osoba, której formę się ocenia to nie będzie się dostrzegać zaniedbania. Prawda Kusy? Porównaj sobie jego foty sprzed kilku miesięcy. Zaniedbanie spore, więc na pewno kondycyjnie nie jest w lepszej dyspozycji niż urlopujący sobie Lautaro, o którego rzekomym fizycznym zaniedbaniu ktoś tu wyżej wspomniał.
O które zdjęcia Icardiego chodzi? bo zerknąłem na jego insta i nic nie widzę.

Pozdr.
No właśnie. Icardi nie ma formy, bo wystawił zdj na którym i tak nic nie widać 🤣😂🤣😂
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Lautaro Martinez

Post autor: maniekfci »

To było znakomite doświadczenie - odparł, zapytany o gol przeciwko Wenezueli na Copa America - Jestem zadowolony z tego, jak to wpłynęło na mój poziom osobisty - Lautaro Martinez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeden gol w gównianej reprezentacji przeciwko gównianej Wenezueli i typa odkleiło xd
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Milo »

Już Byk wrócił do treningu.
https://m.youtube.com/watch?v=LYBaJdsDAaY
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Stachoo »

Pan Martinez 3 bramki i wywalczony karny. Szczególnie pierwsza bramka ciekawa.

Promień nadziei na formę zawodnika.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Odet »

Bez Icarediego, przy taktyce Conte (2 napastników) Lautaro musi chociaż spróbować odpalić.
Bo jak nie teraz, to kiedy??

Pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Nawet ślepej kurze trafi się ziarno.

Z życia wzięte.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Nasir »

Lautaro wyjaśnił hejterów, zaraz zleci się gulasz i banda padawanow i będą wypominać ze wziął urlop w lipcu xd typowe polactwo, capitano jak bierze urlop to zapewne bieli ściany w swoim apartamencie 34m2
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Lautaro Martinez

Post autor: maniekfci »

Hat trick przeciwko ogórkom w meczu towarzyskim - brawa Lautaro, złota piłka już na wyciągnięcie ręki :lol:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Dzonnyy czego usuwasz posty gościu. Nie rób tego.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Klinsi64 »

12 ekipa rankingu FIFA w najmocniejszym składzie to ogórki
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Wybraniec »

Wyborowe ogorki. W rankingu na 20 miejscu jest polska a realnie jestesmy moze na 87 miejscu obecnie. Nie obchodzi mnie to. Wolalbym zeby strzelil z PSV czy Eintrachtem. Poki co zawodzi i nie rozwija sie jako pilkarz Interu.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Kusy »

Klinsi64 pisze: 11 wrz 2019, 13:37 12 ekipa rankingu FIFA w najmocniejszym składzie to ogórki
Reprezentacja, a piłka klubowa to zupełnie co innego. Oby pokazał taką moc w najbliższym spotkaniu z Udine. Obyś Klinsi zobaczył dużo bramek.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Lautaro Martinez

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze: 11 wrz 2019, 13:37 12 ekipa rankingu FIFA w najmocniejszym składzie to ogórki
Takie do mizerii.
Za to Lecce chyba jakaś topka, bo im bramek nie strzelił ;-)
Pozdr.
ODPOWIEDZ