Mercato

To co każdy kibic lubi...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Nasir pisze: 2 sie 2019, 16:17 umyj uszy to uslyszysz, niektorym plujesz w gebe to mowia ze to nic ze tylko deszcz pada
Taki jesteś kozak i cwaniak to pokaż mi jego wypowiedź, czy nawet spluniecie by mieć pewność że tak faktycznie powiedział, no dawaj czekam.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

- Kiedy buduje się projekt, trzeba znaleźć odpowiednie profile. Mieliśmy okazję porozmawiać z samymi zawodnikami, z uszanowaniem ich sytuacji kontraktowej, ale przedstawiliśmy im stanowisko klubu, które jest moim zdaniem najważniejsze – powiedział Marotta.

- Obaj zawodnicy dobrze wiedzą, że nie są częścią naszych planów. Nie oznacza to, że wątpimy w ich talent i umiejętności. Uważam, że to dwaj znakomici zawodnicy – kontynuował.

- Talent może wygrać dla ciebie mecze, ale drużyna wygrywa dla ciebie ligę, a to jest głównym celem, który sobie wyznaczamy. Z całym szacunkiem do nich, ale nie są częścią naszego projektu – dodał.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Nasir pisze: 2 sie 2019, 12:48 Marotta najpierw krzyczy ze Icardi wiecej u nas nie zagra a teraz krzyczy ze chce za niego 75mln. Kto go uczyl robic interesy?
Nasir pisze: 2 sie 2019, 16:30 - Kiedy buduje się projekt, trzeba znaleźć odpowiednie profile. Mieliśmy okazję porozmawiać z samymi zawodnikami, z uszanowaniem ich sytuacji kontraktowej, ale przedstawiliśmy im stanowisko klubu, które jest moim zdaniem najważniejsze – powiedział Marotta.

- Obaj zawodnicy dobrze wiedzą, że nie są częścią naszych planów. Nie oznacza to, że wątpimy w ich talent i umiejętności. Uważam, że to dwaj znakomici zawodnicy – kontynuował.

- Talent może wygrać dla ciebie mecze, ale drużyna wygrywa dla ciebie ligę, a to jest głównym celem, który sobie wyznaczamy. Z całym szacunkiem do nich, ale nie są częścią naszego projektu – dodał.
Gdzie ten krzyk? Nie ma, wyolbrzymiasz nędzne plotki licząc na poklask? Od kiedy bawisz się w randame?
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Mercato

Post autor: bobogol »

LGdS pisze dzis o krzyczeniu doslownie, a metaforycznie to krzyczymy powyższe juz od 2 miesięcy, takze nie wiem po co czepianie się, Alfa ziomeczku
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

bobogol pisze: 2 sie 2019, 16:54 LGdS pisze dzis o krzyczeniu doslownie, a metaforycznie to krzyczymy powyższe juz od 2 miesięcy, takze nie wiem po co czepianie się, Alfa ziomeczku
Bo mogę, poza tym ostatnio strasznie duża część fci przeżywa każdy pierd pismakow i stara się go wykorzystać jako powód by pocisnac marotte conte czy ogólnie interowi, nudne to i drazniace
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Woo-cash »

Alfa pisze: 2 sie 2019, 17:39 poza tym ostatnio strasznie duża część fci przeżywa każdy pierd pismakow i stara się go wykorzystać jako powód by pocisnac marotte conte czy ogólnie interowi, nudne to i drazniace
Jebać to. Wiecznie narzekającemu Polaczkowi zawsze będzie coś nie pasowało.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No powtarzam, was to boli a my mamy to w dupie
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Wybraniec pisze: 2 sie 2019, 18:51 No powtarzam, was to boli a my mamy to w dupie
Po różowej czcionce przyszedł czas na liczbę mnogą. My tzn. kto ? Wybraniec i Wysraniec? pzdr.
Maartinexxx
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Maartinexxx »

Ja to widzę tak. Ścignąć za wszelka cenę Conte tego Lukaku, Icardiego wymienić na Dybale pewnie z niewielka dopłata. Sprzedać odrzutki typu valero, vecino, Mario, perisic i kupić Kosticia. Spróbować w zimę ściągnąć dzeko, póki co priorytet lukaku i do niego dołożyć te 20mln. Skald moim zdaniem piękny: Handa - Lazaro / godin/ skriniar / vrij / kostic - brozo / dybala / barella - Lukaku / Latuaro
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Maartinexxx pisze: 2 sie 2019, 20:19 Ja to widzę tak. Ścignąć za wszelka cenę Conte tego Lukaku, Icardiego wymienić na Dybale pewnie z niewielka dopłata. Sprzedać odrzutki typu valero, vecino, Mario, perisic i kupić Kosticia. Spróbować w zimę ściągnąć dzeko, póki co priorytet lukaku i do niego dołożyć te 20mln. Skald moim zdaniem piękny: Handa - Lazaro / godin/ skriniar / vrij / kostic - brozo / dybala / barella - Lukaku / Latuaro

XD
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Mercato

Post autor: Ljarro »

Wybraniec pisze: 2 sie 2019, 12:14 Z nas dwoch ty sie tym przejmujesz. A ja mam to w dupie
Dosłownie
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Alfa pisze: 2 sie 2019, 17:39
bobogol pisze: 2 sie 2019, 16:54 LGdS pisze dzis o krzyczeniu doslownie, a metaforycznie to krzyczymy powyższe juz od 2 miesięcy, takze nie wiem po co czepianie się, Alfa ziomeczku
Bo mogę, poza tym ostatnio strasznie duża część fci przeżywa każdy pierd pismakow i stara się go wykorzystać jako powód by pocisnac marotte conte czy ogólnie interowi, nudne to i drazniace
😂😂😂
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Jak tam, 3 sierpnia, dalej bez napastnika, dalej ze szrotem w składzie, z Radją oddanym za frajer, co jest kompromitacją większą niż zamiana Cassano-Belfodil, Lukaku ostatecznie wyląduje w Juve, ale pełen spokój bo Marotta co
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Siedze sobie teraz na placu w Wiedniu i dopiero tu zrozumialem jak bardzo Marotta nienawidzi Interu.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

maniekfci pisze: 3 sie 2019, 12:40 Jak tam, 3 sierpnia, dalej bez napastnika, dalej ze szrotem w składzie, z Radją oddanym za frajer, co jest kompromitacją większą niż zamiana Cassano-Belfodil, Lukaku ostatecznie wyląduje w Juve, ale pełen spokój bo Marotta co
Acoto nie było rozkazu od Pana Randamy by pisać kolorkiem albo kursywą? Masakra jakaś i tyle
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

maniekfci pisze: 3 sie 2019, 12:40 Jak tam, 3 sierpnia, dalej bez napastnika, dalej ze szrotem w składzie, z Radją oddanym za frajer, co jest kompromitacją większą niż zamiana Cassano-Belfodil, Lukaku ostatecznie wyląduje w Juve, ale pełen spokój bo Marotta co
Acoto nie było rozkazu od Pana Randamy by pisać kolorkiem albo kursywą? Masakra jakaś i tyle, Mańkowy opanowuje techniki pisania postów na forumie, on odkrył, że można powiększyć czcionkę, a teraz z tej wiedzy nie korzysta. On chyba wyleci ze seminarium i upierdoli rok, essa
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Nie wymuszaj rozkazów Pana Randamy, bo każe zamknąć Ci buzie i znowu będziesz się ukrywał pod gulaszowymi nickami
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Gulaszowej to przynosiłeś swego czasu uniżony herbatę i papierosy do gabinetu, był Twoim mentorem, ale rozumiem, czasy się zmieniają, przyszli nowi, niekoniecznie lepsi, ale Pana trzeba mieć, typowa mentalność niewolnika robaka elo
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Mercato

Post autor: andyvdm »

Kupię napastnika tanio najchętniej wypożyczenie z opcją wykupu oferty priv
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

IlCapitano pisze: 3 sie 2019, 13:22 Gulaszowej to przynosiłeś swego czasu uniżony herbatę i papierosy do gabinetu, był Twoim mentorem, ale rozumiem, czasy się zmieniają, przyszli nowi, niekoniecznie lepsi, ale Pana trzeba mieć, typowa mentalność niewolnika robaka elo

Tak było, w końcu rakiety do gabinetu badań psychiatrycznych dla pacjentów są możliwe pisjoł
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dostałeś taki rozkaz to wysyłałeś, nie ma co drążyć tematu, a tymczasem przyrządź mi pożywną zupkę pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Lód do osobna szklanka?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Doskonale, Pan ma zawsze rację. Ja nie jestem wegetariański, zatem poproszę najpierw sto gram dobrze zmrożonej substancji, naturalnie, a dopiero potem talerz pożywnej zupy

Tak to się właśnie robi he he
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 3 sie 2019, 13:57 Doskonale, Pan ma zawsze rację. Ja nie jestem wegetariański, zatem poproszę najpierw sto gram dobrze zmrożonej substancji, naturalnie, a dopiero potem talerz pożywnej zupy

Tak to się właśnie robi he he
No i co
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Najświeższy kwiatek, coś specjalnego dla fanów Conte i Marotty :

Notizie sensazionali!

Secondo i giornalisti di @LaGazzetta, Lautaro Martinez ha dovuto discutere con Antonio Conte durante l'allenamento di ieri. Il giocatore è attualmente fuori dal progetto, il che conferma la mancanza di chiamare una partita contro il Tottenham.


Pozdro
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 3 sie 2019, 15:16 Najświeższy kwiatek, coś specjalnego dla fanów Conte i Marotty :

Notizie sensazionali!

Secondo i giornalisti di @LaGazzetta, Lautaro Martinez ha dovuto discutere con Antonio Conte durante l'allenamento di ieri. Il giocatore è attualmente fuori dal progetto, il che conferma la mancanza di chiamare una partita contro il Tottenham.


Pozdro
Ależ beka, zaczyna się. Maszyna ruszyła 😂😂
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Zostały prawie 3 tygodnie do pierwszego meczu w lidze, a Conte ciągle bez napastników, ciekawe co na to obrońcy miernotty xd beke mam z was
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Stawiam ze na pierwszy mecz w lidze Conte postawi na duet Perisić-Esposito. Cudownie po prostu :lol:
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Woo-cash »

Piter pisze: 3 sie 2019, 15:48 beke mam z was
A my z Ciebie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

mastersnake pisze: 3 sie 2019, 17:08
Piter pisze: 3 sie 2019, 15:48 beke mam z was
A my z Ciebie.
No i git idź walić konika pod kadrowe wzmocnienia nara

Ban
ODPOWIEDZ