Co tam panie w polityce?

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Jako brejkingnjus otwierający ten wątek trzeba szerzyć optymistyczną nowinę o pewnym anty-systemowcu, który dla walki z systemem połączył się z tymi co ten system od ponad 20 lat tworzą :D
https://www.magnapolonia.org/pawel-kuki ... sDFVkJHVkw

Zapraszam do merytorycznych dyskusji na tematy zbieżne :)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: sampam »

PSL chyba ma jeszcze wplywy na wsi, wiec to byla jedyna deska dla ruchu Kukiza. Co zrobic, polityka. Wazne, ze z tymi tlukami (?) (sic!) nie wszedl w koalicje :D
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: maniekfci »

O KURWA XD Kukiz’15 w tym momencie powoli wchodzi w buty tzw. politycznej dziwki, którą do tej pory było właśnie PSL.

Dramat
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Kukiz - " Wspólnie z PSL skończymy z partyjniactwem"
🤣😂
Jak można w ogóle taką lipę walić publicznie do ludzi?! W sumie przeciętny wyborca/widz i tak nie zrozumie absurdalności tej koalicji z antysystemowoscia Kukiza w tle.

Ale żeby aż tak żłób wciągnął żeby wysrać się na wszystko to co do tej pory głosił?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 8 sie 2019, 18:40 O KURWA XD Kukiz’15 w tym momencie powoli wchodzi w buty tzw. politycznej dziwki, którą do tej pory było właśnie PSL.

Dramat
Piękna ocena sytuacji :)

Od antysystemowca do politycznej dziwki w 4 lata :D

Nieźle cyrki za kulisami muszą się dziać.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Yascarr »

https://link.do/axi7b XDD

Zupełnie niezrozumiały i idiotyczny ruch. Nie będę ich bronił, ale widzę że Paweł nie zmienił swoich postulatów mimo tego połączenia? Poprawcie mnie jeżeli się mylę. Osobiście mnie to nieszczególnie obchodzi, dla mnie mogą nawet z PO iść albo PiSem, bo te wojenki partyjne mnie nie interesują. Liczy się tylko to co oferują
Ostatnio zmieniony 8 sie 2019, 18:51 przez Yascarr, łącznie zmieniany 2 razy.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: maniekfci »

Pewnie coś na zasadzie „tonący brzytwy się chwyta”, Kukiz widzi, że jego partia się i sypie i spada w sondażach, stąd ten desperacki ruch. Niemniej, nie sądzę, że wyjdzie mu to na dobre, chyba że liczy się samo wejście do sejmu, wtedy jest szansa.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Czyli dla Kukiza system nie taki zły ;) wciągnęły trybiki, hajsem zapachniało i wyszło szydło z wora :)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: MiRas. »

"Antysystemowiec" wchodzi w układ do najbardziej zabetonowanej i ociekającej partyjniactwem partii. Po prostu mistrzostwo świata, jeszcze swoim wyborcom nawija makaron na uszy. Tapla się radośnie w gównie po same uszy i mówi, ze to kąpiel w kozim mleku. Głupio mi, że głosowałem na tego prześmiesznego sprzedawczyka w pierwszej turze wyborów na prezydenta...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

NIKT mi tak dawno nie poprawił humoru jak Kukiz dzisiaj, serio. W głowie mi się to nie mieści.

Wywiad z kiedyś tam - Kukiz "PSL to zorganizowana grupa przestępcza" 🤣😂

Wydaje mi się, że został po prostu rozegrany jak mały chłopiec w piaskownicy. Ci, którzy tym wszystkim sterują zza kulis, pokazali mu DOSADNIE jaki z niego antysystemowiec, przyklejając go do największej patologicznej partii od ponad 20 lat.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

magnapolonia.org = innemedium.pl
proponuję czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł niestronniczych na przykład TVP
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 8 sie 2019, 23:16 magnapolonia.org = innemedium.pl
proponuję czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł niestronniczych na przykład TVP
😂

Czyli, że koalicja K15 i PSL to wymysł redaktorów magnapolonia?
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Yascarr »

Piter pisze: 8 sie 2019, 23:16 proponuję czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł niestronniczych na przykład TVP
Dobry troll.
Swoją drogą wszyscy śmieją się z tej medialnej propagandy w Korei Północnej, a jak tak popatrzeć na wiadomości w TVP to można odnieść wrażenie, że u nas w kraju jest dokładnie to samo.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

zoniek pisze: 8 sie 2019, 23:18
Piter pisze: 8 sie 2019, 23:16 magnapolonia.org = innemedium.pl
proponuję czerpać wiedzę z rzetelnych źródeł niestronniczych na przykład TVP
😂

Czyli, że koalicja K15 i PSL to wymysł redaktorów magnapolonia?
nie wiem bo tak się składa że mam w dupie podrzędne partie polityczne do których zalicza się k15 i PSL, ale 99% informacji na magnapolonia to są gnioty i wymysły redaktorów o dużej wyobraźni
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 8 sie 2019, 23:33
nie wiem bo tak się składa że mam w dupie podrzędne partie polityczne do których zalicza się k15 i PSL, ale 99% informacji na magnapolonia to są gnioty i wymysły redaktorów o dużej wyobraźni
Okej, przekonałeś mnie. Szkoda, że już po wiadomościach. Od jutra śledzę każde wydanie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Yascarr pisze: 8 sie 2019, 23:26 Swoją drogą wszyscy śmieją się z tej medialnej propagandy w Korei Północnej, a jak tak popatrzeć na wiadomości w TVP to można odnieść wrażenie, że u nas w kraju jest dokładnie to samo.
Dokładnie - w kraju jest tak pięknie i cudownie, a obywatele opływają w luksusie. Aż mój status materialny wyje*ało poza skalę. No, ale skoro tak w telewizorze MÓWIOM to musi być prawda, co nie?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

To, że PSL chętnie przystąpi do koalicji z PiSem, PO, Lewakami, Narodowcami czy kosmitami nikogo nie dziwi - rozchylą nogi przed każdym, byleby tylko być przy korycie. Kukiz tym ruchem wspiął się na Himalaje hipokryzji i śmieszności.

"Rzetelna i niestronnicza TVP" niczym się nie różni od "rzetelnego i niestronniczego TVNu". Na szczęście coraz więcej moich znajomych dostrzega ten postkomunistyczny układ, ale to i tak kropla w morzu...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: sampam »

Z ta roznica, ze TVP formalnie jest jednak panstwowa, czyli publiczna, a TVN to prywatna stacja, ktora praktycznie od zawsze prezentowala bardziej liberany, lewicowy swiatopoglad. I niech pitola co tam chca, ale jednak od TVP wymagaloby sie troche wiecej niz powrotu w laski disco polo, "Korony krolow" i manipulacji Holeckiej. Rzeczywiscie, pamiec bywa krotka, bo kiedys tez czyszczono kadry. Mam jednak wrazenie, ze za "pierwszego" PiS-u czesciej moglem ogladac Wildsteina w TVN-ie, a Sierakowskiegow TVP. Dzis to wydaje sie na poly legendarne, wrecz mityczne.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Jak to mówi Grzegorz Braun: "Telewizja dla zmylenia przeciwnika nazywana publiczną".

Równie duży cyrk był tam za po.
Wiadomo przecież, że telewizja i prasa to czwarta władza. W takim duopolu partyjnym obie opcje muszą mieć swoje szczekaczki z propagandą dla mas. Dlatego ja telewizji nie oglądam wcale.

Niebezpieczna wydaje się duża koalicja lewicy z Biedroniem na czele. Uważam, że duża tu wina PiSu, który mając większość nie próbuje nawet podejmować działań wskazujących na to, że faktycznie są partią chroniącą tradycyjne wartości.
Tęczowi się rozlali po całym kraju, prowadzą agresywną propagandę, bezczeszczą symbole katolickie (cipkomaryjki, inscenizowane msze na tęczowych marszach), a także narodowe (tęczowa wersja prawnie chronionego znaku Polski Walczącej) a pis udaje, że nic się nie dzieje.
Ile to roboty dla nich wprowadzić ustawowy zakaz promowania szkodniczych ideologii? Albo chociażby jakaś pokazówka dla mas i rozprawa z wyrokiem dla tych co bezczeszczenia się dopuścili?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

sampam pisze: 8 sie 2019, 18:33 Co zrobic, polityka. Wazne, ze z tymi tlukami (?) (sic!) nie wszedl w koalicje :D
Mógłbyś rozwinąć myśl??

Pozdr.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Yascarr »

Odet pisze: 9 sie 2019, 07:48
sampam pisze: 8 sie 2019, 18:33 Co zrobic, polityka. Wazne, ze z tymi tlukami (?) (sic!) nie wszedl w koalicje :D
Mógłbyś rozwinąć myśl??

Pozdr.
Zapewne chodzi o bekową Konfederacje XD
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

Yascarr pisze: 9 sie 2019, 10:45
Odet pisze: 9 sie 2019, 07:48
sampam pisze: 8 sie 2019, 18:33 Co zrobic, polityka. Wazne, ze z tymi tlukami (?) (sic!) nie wszedl w koalicje :D
Mógłbyś rozwinąć myśl??

Pozdr.
Zapewne chodzi o bekową Konfederacje XD
Jeśli tak, to szkoda. Bo Sośnierz, Bosak czy Berkowicz nie są tłukami, ani nie są bekowi...

Pozdr.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Merytorycznie ludzie z Konfederacji rozkładają na łopatki resztę ugrupowań. Brauna, Bosaka, Winnickiego czy wyżej wspomnianego Berkowicza z czystym sumieniem i spokojną głową puściłbym na każdą debatę. Pozostaje jeszcze Mentzen, którego profil polecam na Fejsie bo fajnie tłumaczy pewne kwestie
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

Niebawem wybory, podejmijcie własną świadomą decyzję, chyba że chcecie na konfederacje głosować to nie głosujcie w ogóle. Mój kandydat: Zbigniew Dariusz ZANIEWSKI KWW PODLASIE XXI WIEKU Obrazek
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Raptem dwa dni od rozpoczęcia obrad sejmu a pis po raz kolejny pokazuje jak bardzo jest "prawicowy i konserwatywny". 177 posłów pisu głosowało za starym pzprowcem, komuchem Czarzastym na wicemarszałka sejmu, oraz praktycznie cały klub głosował za przyznaniem Magdalenie Biejat (lewica) komisji ds. Rodzin i Polityki Społecznej. Ktoś na sali jeszcze wierzy w zapewnienia pisu odnośnie sprzeciwu dla gender, lgbtrtv oraz rzekomej chęci dekomunizacji?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

up
chyba tylko ślepy lub głupi wierzy w PiS :(

Aśka Wielgachnie-Szurnięta wiceprzewodniczącą komisji kultury.

Suweren przemówił :(

Pozdr.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Sempre_Inter »

Odet pisze: 14 lis 2019, 15:04

Aśka Wielgachnie-Szurnięta wiceprzewodniczącą komisji kultury.

Suweren przemówił :(

Pozdr.
serio??
Przecież ta ameba umysłowa, nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu (lub z żeńską końcówka chrzaninininy), a co dopiero do sprawowania jakiejkolwiek funkcji publicznej.
Potwierdza to jedynie tezę, że skoro Parlament to odzwierciedlenie polskiego społeczeństwa, to znaczy, że nasi Rodacy w zdecydowanej większości to IDIOCI.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

Tylko czekać aż jakąś przewodniczącą zostanie Jachira :lol: Dodam tylko, że 11 listopada marsz patriotów we Wrocławiu przeszedł ledwie kilkaset metrów, po czym lewackie władze tego miasta marsz rozwiązały. Uzbrojona po zęby milicja polewała wodą i wodą z gazem wszystkich jak leci. Mój dobry ziomek relacjonował, że polewanie rozpoczęło się wraz ze skandowaniem hasła "raz sierpem, raz młotem...". Sceny rodem z PRL-u.
Sempre_Inter pisze: 14 lis 2019, 15:38nasi Rodacy w zdecydowanej większości to IDIOCI.
Niestety to prawda. Długie dekady Polska była pod butem komuchów, gdy zachód gospodarczo parł na przód, u nas nie było mięsa w sklepach i co? SLD niezmiennie od lat w Sejmie. PO rozkradało kraj na naszych oczach i cyk - ponad 20% poparcie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Odet pisze: 14 lis 2019, 15:04
Aśka Wielgachnie-Szurnięta wiceprzewodniczącą komisji kultury.
No to pięknie... Idę o zakład, że pis dogadał się z lewicą. Projekt autorstwa pisu dotyczący zniesienia 30krotnosci zusu już w sejmie. Lewica poprze i takim oto sposobem będzie nam się żyło lepiej i dostatniej.
Brawo wyborcy
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek »

Mora pisze: 14 lis 2019, 16:06 Tylko czekać aż jakąś przewodniczącą zostanie Jachira :lol: Dodam tylko, że 11 listopada marsz patriotów we Wrocławiu przeszedł ledwie kilkaset metrów, po czym lewackie władze tego miasta marsz rozwiązały. Uzbrojona po zęby milicja polewała wodą i wodą z gazem wszystkich jak leci. Mój dobry ziomek relacjonował, że polewanie rozpoczęło się wraz ze skandowaniem hasła "raz sierpem, raz młotem...". Sceny rodem z PRL-u.
Sempre_Inter pisze: 14 lis 2019, 15:38nasi Rodacy w zdecydowanej większości to IDIOCI.
Niestety to prawda. Długie dekady Polska była pod butem komuchów, gdy zachód gospodarczo parł na przód, u nas nie było mięsa w sklepach i co? SLD niezmiennie od lat w Sejmie. PO rozkradało kraj na naszych oczach i cyk - ponad 20% poparcie.
Wrocław już dawno stracony. Jak Warszawa i Gdańsk.
Przez komunę nie dogonimy nigdy zachodu ani mentalnie ani gospodarczo. Wszyscy pzprowcy którzy służyli obcemu reżimowi powinni mieć zakaz sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych. Tymczasem pełno ich zarówno w po, pisie, a o lewicy nie wspominając.
ODPOWIEDZ