Mercato

To co każdy kibic lubi...
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Mercato

Post autor: timon »

Wybraniec pisze: 18 sie 2019, 08:26 Maverik nieźle wyjaśnia laikom Calcio co może dać nam transfer Alexisa, spojrzałem w komentarze na fb i pod ML, widzę niedosyt, pewnie wolelibyście stare próchno Llorente, tego polskiego placka z Napoli albo dziadzie z Romy który się wysrał na Inter, no to wyjaśniamy:

1. Alexis w normalnej formie jest jebanym kotem i gra wtedy na poziomie na jakim Dzeko i Llorente nigdy nie zagrają.
2. Alexis gra beznadziejnie w United od momentu przyjścia do klubu co oznacza, że prawdopodobnie źle się tam czuje.
3. United jak wspomniał maverik to rakowisko. Di Maria to jeden przykład, kolejny to Pogba, który za Mourinho grał beznadziejnie, potem kapitalnie u OGS po czym pod koniec sezonu znów kompletnie spasował.
4. Serie A to mniej wymagająca liga niż Premier League, jest mniej intensywna i wolniejszą, którą Sanchez zna.
5. W Udinese za Sancheza grali trójką z tyłu i przodem Alexis-Di Natale, opierając się na szybkiej grze z kontrataku i na jeden kontakt, co powinno mu odpowiadać u Conte (mimo, że lata mijają, a specyfika gracza się zmienia).
6. Posiadamy co najmniej 3 zawodników mogących zagrać szeroko na prawej stronie ataku w systemie 3-4-3 (Politano, Candreva, Lazaro), a nie mamy ani jednego takiego na lewym, Alexis wypełnia tą lukę. Na pewno pojawią się mecze w których będzie trzeba gonić wynik i grać 3 napastnikami.
7. Występ Sancheza na Copie był co najmniej solidny i pozwala przypuszczać, że gość do formy może po prostu wrócić.
8. Alexisowi nie można odmówić zaangażowania, to pracuś i Conte na pewno o tym wie, a już na pewno sprawdzili jego motywację.
9. Dochodzi element zgrania z Lukaku (btw, nie oglądałem United często w zeszłym roku, a jak spojrzałem na kompilację to chyba 3 asysty były do Belga).
10. Conte już raz ściągnął pewnego karakana (trochę wyższego, bodaj 171 cm wzrostu), Argentyńczyk zamiótł ligę.
11. Jest to wypożycznie z prawem do wykupu sprawiające, że Juve może zostać z Mandzukiciem Higuainem i Dybalą, a Icardi musi rozważyć ofertę Napoli, która wygląda naprawdę nieźle co pozwoli wydać pieniądze na bardzo dobrego pomocnika.

Jako, że jestem fanem teorii spiskowych zakładam, że mogliśmy zaproponować United wzięcie Alexisa jeśli Ci obniżą cenę za Romelu.

Btw, w dupie mam tego bana na sb.
Nic dodac, nic ujac
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Możliwa forma czyli 4,5 mln + 16 za dwa lata . pensja 6 mln . To na już wydajemy mniej niż za Dzeko.
Wystarczy ze Alexis w Interze będzie trzymał formę jak w reprezentacji Chile to nie będzie gracza w składzie który go posadzi na ławce
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Istnieje też wariant w którym oferta za Sancheza to blef (tak jak Juve blefowało przy wymianie Lukaku-Dybala) i staramy się wymusić jakiś ruch ze strony Juve (np wymiana Dybala-Icardi) albo zmuszenie samego Icardiego do zgody na transfer do Napoli. Niestety, nie jesteśmy w środku tego i nie wiemy co się tam dzieję, osobiście liczę na Alexisa i SMSa.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Mercato

Post autor: zemaria »

Wybraniec pisze: 18 sie 2019, 08:26 Maverik nieźle wyjaśnia laikom Calcio co może dać nam transfer Alexisa, spojrzałem w komentarze na fb i pod ML, widzę niedosyt, pewnie wolelibyście stare próchno Llorente, tego polskiego placka z Napoli albo dziadzie z Romy który się wysrał na Inter, no to wyjaśniamy:

1. Alexis w normalnej formie jest jebanym kotem i gra wtedy na poziomie na jakim Dzeko i Llorente nigdy nie zagrają.
2. Alexis gra beznadziejnie w United od momentu przyjścia do klubu co oznacza, że prawdopodobnie źle się tam czuje.
3. United jak wspomniał maverik to rakowisko. Di Maria to jeden przykład, kolejny to Pogba, który za Mourinho grał beznadziejnie, potem kapitalnie u OGS po czym pod koniec sezonu znów kompletnie spasował.
4. Serie A to mniej wymagająca liga niż Premier League, jest mniej intensywna i wolniejszą, którą Sanchez zna.
5. W Udinese za Sancheza grali trójką z tyłu i przodem Alexis-Di Natale, opierając się na szybkiej grze z kontrataku i na jeden kontakt, co powinno mu odpowiadać u Conte (mimo, że lata mijają, a specyfika gracza się zmienia).
6. Posiadamy co najmniej 3 zawodników mogących zagrać szeroko na prawej stronie ataku w systemie 3-4-3 (Politano, Candreva, Lazaro), a nie mamy ani jednego takiego na lewym, Alexis wypełnia tą lukę. Na pewno pojawią się mecze w których będzie trzeba gonić wynik i grać 3 napastnikami.
7. Występ Sancheza na Copie był co najmniej solidny i pozwala przypuszczać, że gość do formy może po prostu wrócić.
8. Alexisowi nie można odmówić zaangażowania, to pracuś i Conte na pewno o tym wie, a już na pewno sprawdzili jego motywację.
9. Dochodzi element zgrania z Lukaku (btw, nie oglądałem United często w zeszłym roku, a jak spojrzałem na kompilację to chyba 3 asysty były do Belga).
10. Conte już raz ściągnął pewnego karakana (trochę wyższego, bodaj 171 cm wzrostu), Argentyńczyk zamiótł ligę.
11. Jest to wypożycznie z prawem do wykupu sprawiające, że Juve może zostać z Mandzukiciem Higuainem i Dybalą, a Icardi musi rozważyć ofertę Napoli, która wygląda naprawdę nieźle co pozwoli wydać pieniądze na bardzo dobrego pomocnika.

Jako, że jestem fanem teorii spiskowych zakładam, że mogliśmy zaproponować United wzięcie Alexisa jeśli Ci obniżą cenę za Romelu.

Btw, w dupie mam tego bana na sb.
ulala, co tu się stało. 100 % racji, Alexis w formie wysrałby tą ligę i nie mam do tego żadnych wątpliwości. Jest to bardzo fajna opcja tylko pytanie brzmi ile to będzie kosztować. Z drugiej strony ciężko mi wyobrazić sobie United, które oddaje kolejnego napastnika bez możliwości kupienia kogoś na jego miejsce. Ale kto wie.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Zemaria ja mam wrażenie ze OGS czyści kadrę Manutd po swojemu i ma na to zgodę Zarządu, odpala graczy z którymi ma nie po drodze , niekoniecznie patrząc na ich możliwości. Coś jak u nas z Radja i nie tylko.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

1.Sanchez na wypożyczenie z możliwością wykupu to najlepsze co może nas spotkać, w formie to klasa światowa.
2.W MU grał bardzo mało,a w Arsenalu miał pół słabego sezonu i chciał już odejść
3.Ostatni raz formę widział całkiem niedawno bo na CA.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 18 sie 2019, 11:53 Istnieje też wariant w którym oferta za Sancheza to blef (tak jak Juve blefowało przy wymianie Lukaku-Dybala) i staramy się wymusić jakiś ruch ze strony Juve (np wymiana Dybala-Icardi) albo zmuszenie samego Icardiego do zgody na transfer do Napoli. Niestety, nie jesteśmy w środku tego i nie wiemy co się tam dzieję, osobiście liczę na Alexisa i SMSa.
w koncu cos rozsadnego napisales :brawo:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Alexis Sanchez - Inter, quasi fatta.

Wielkie wyzwanie przed Antonio Conte i sztabem szkoleniowym przywrócić najlepszą wersję piłkarza.

Ciekawe co Marotta ma jeszcze w planach, bo kłania się jednak brak wysokiego dublera dla Lukaku. Llorente? Wymiana Icardiego na Milika?

Chyba nasi świadomi, że potrzebujemy 4 wychowanków do zgłoszenia do LM i wezmą tego Biraghiego na wypożyczenie za Politano. Tak to będą Berni, DiMarco, Biraghi i Esposito. Generalnie gość jest plackiem ale i tak to minimalnie lepsza opcja niż Dalbert.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Biraghi gorszy od dalberta nie będzię, troche stylem przypomina Grosso :D
Politano zbędny wiec wymiana na +
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Ansa już potwierdza Alexisa.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

pragne tego alexisa jak nigdy dotad

ci ktorzy marudza na ten transfer sie puknijcie w glowe, gdyby alexis byl w prymie to moglibysmy pomarzyc o takim grajku. Cieszmy sie ze spadla mu forma bo mamy na niego szanse - Conte go wskrzesi zobaczycie
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

typowy Skepta wpadł na forum i każe pukać się w głowę,a jak na razie nikt nie krytykuje tego transferu :D
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Po Alexisie proszę jeszcze o Biraghiego, Dybalę i Llorente. 3-4-2-1, ocencie wizję ataku:

Lukaku (Llorente)
Alexis (Politano) Dybala (Lautaro)

Latynoska fantazja plus dorodny murzyn na szpicy. Jarałbym się takim atakiem jednak.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Mercato Inter, Wanda Nara ferma tutti: “Mauro Icardi non andrà al Monaco”

Wymienić za Dybalę i zdemolować ligę atakiem który opisałem zrozumcie.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

mamy mase środkowych pomocników a ty chcesz grac 3421 czyli 343 xd
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 19 sie 2019, 15:00 Po Alexisie proszę jeszcze o Biraghiego, Dybalę i Llorente. 3-4-2-1, ocencie wizję ataku:

Lukaku (Llorente)
Alexis (Politano) Dybala (Lautaro)

Latynoska fantazja plus dorodny murzyn na szpicy. Jarałbym się takim atakiem jednak.
Pomysł romantyczny i nie może się nie podobać, ale jest poważne "ale": będziemy mieli 6 środkowych pomocników na 2 miejsca w tym ustawieniu. Oczywiście, możemy zmienić ustawienie na bardziej defensywne 3-5-2 tylko wtedy znowu mamy 6 napastników na 2 pozycje. Pytanie, czy Conte chce taką dużą kadrę (22+3) i co ważniejsze, czy nas na nią stać.

EDIT: widzę, że VVujek o tym samym pomyślał.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Cała masa klasowych środkowych pomocników:

Brozovic
Sensi
Barella
Gaglia
Vecino
Valero

A jaka jakość - jeden w miare sensowny, reszta same placki.

Valero won i 5 na 2 pozycje idealnie zrozum.

Biasin pierdnął coś, że Icardi chce zostać, zrozumcie, że wymiana za Dybale musi się dokonać inaczej zostaniemy z nim na trybunach.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2019, 16:32 przez Wybraniec, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

---------------------Handanowik--------------------------(Padelli)
-------------------------------------------------------------
--------------Skriniar--Godin--De Vrij-------------------(D'Ambrosio, Bastoni, Ranocchia)
-------------------------------------------------------------
---Lazaro---Milinkowik Sawik---Borowik---Biraghi---(Candreva, Sensi, Barella, Vecino, Asamoah)
-------------------------------------------------------------
-----------------Dybala----Sanchez----------------------(Politano, Martinez)
-------------------------------------------------------------
-----------------------Lukaku------------------------------(Llorente)

Noico zatkao kakao? A jak pisałem 2 miesiące temu, że Scudetto 2020 nasze to nie wierzyliście i sapaliście tam coś pod nosem, szkalowaliście Pana Marotte i Króla Conte, teraz won i proszę opuścić mnie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Po co ten Savic. Za dużo przepychu gosciu.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Wybraniec pisze: 19 sie 2019, 16:32 Po co ten Savic. Za dużo przepychu gosciu.
ma być przepych. ma być barok w pomocy kuwa.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Mnie bardziej ekscytuje kiedy mamy latynoski atak silną obronę i pomoc pełną placków. Z Saviciem byłoby za łatwo. To bez sensu.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

IlCap bardzo podoba mi się Twoja koncepcja składu, podpisuje się pod tym obiema rękami ale do końca mercato trzeba byłoby przeprowadzić jeszcze 3 transakcje IN , Sancheza liczę jako już kupionego , w tych 3 transakcjach jest jedna której szanse powodzenia są małe ( Dybala / Icardi ) plus trzeba doliczyć odejścia. Nie wiem czy jest na to czas
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No dobra, Alexis blisko, ale głosu nadal nie zabrali w tej sprawie tacy goście jak Odet, Vancore czy andyvdm. Czyżby zwątpienie?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze: 19 sie 2019, 16:31 ---------------------Handanowik--------------------------(Padelli)
-------------------------------------------------------------
--------------Skriniar--Godin--De Vrij-------------------(D'Ambrosio, Bastoni, Ranocchia)
-------------------------------------------------------------
---Lazaro---Milinkowik Sawik---Borowik---Biraghi---(Candreva, Sensi, Barella, Vecino, Asamoah)
-------------------------------------------------------------
-----------------Dybala----Sanchez----------------------(Politano, Martinez)
-------------------------------------------------------------
-----------------------Lukaku------------------------------(Llorente)

Noico zatkao kakao? A jak pisałem 2 miesiące temu, że Scudetto 2020 nasze to nie wierzyliście i sapaliście tam coś pod nosem, szkalowaliście Pana Marotte i Króla Conte, teraz won i proszę opuścić mnie.
Z takim składem to i Scudetto 2021, 2022 itd nasze.
A serio, ciekawe czy Cobra serio myśli na wymianie Dybala - Icardi, czy woli jednak gotówkę.

Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

I kolejne pytanie można zadać. Jak ma się ta cała hipotetyczna wymiana Icardi/Dybala do słów Stevena .. he will never join Juve
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Odet pisze: 19 sie 2019, 19:37 Z takim składem to i Scudetto 2021, 2022 itd nasze.
A serio, ciekawe czy Cobra serio myśli na wymianie Dybala - Icardi, czy woli jednak gotówkę.

Pozdr.
myslec to on sobie moze, szkoda ze to niestety nie od jego myslenia zalezy a gamonia pawelka ktory woli petrodolary w paryzu no i pieprzonego juventusu na ktorego nie wystarczyłoby mi epitetow by opisac jak bardzo gardze tym klubem

IlCapitano pisze: 19 sie 2019, 16:31 ---------------------Handanowik--------------------------(Padelli)
-------------------------------------------------------------
--------------Skriniar--Godin--De Vrij-------------------(D'Ambrosio, Bastoni, Ranocchia)
-------------------------------------------------------------
---Lazaro---Milinkowik Sawik---Borowik---Biraghi---(Candreva, Sensi, Barella, Vecino, Asamoah)
-------------------------------------------------------------
-----------------Dybala----Sanchez----------------------(Politano, Martinez)
-------------------------------------------------------------
-----------------------Lukaku------------------------------(Llorente)

Noico zatkao kakao? A jak pisałem 2 miesiące temu, że Scudetto 2020 nasze to nie wierzyliście i sapaliście tam coś pod nosem, szkalowaliście Pana Marotte i Króla Conte, teraz won i proszę opuścić mnie.
alez pragne takiego skladu <3
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

IlCapitano pisze: 19 sie 2019, 16:31 ---------------------Handanowik--------------------------(Padelli)
-------------------------------------------------------------
--------------Skriniar--Godin--De Vrij-------------------(D'Ambrosio, Bastoni, Ranocchia)
-------------------------------------------------------------
---Lazaro---Milinkowik Sawik---Borowik---Biraghi---(Candreva, Sensi, Barella, Vecino, Asamoah)
-------------------------------------------------------------
-----------------Dybala----Sanchez----------------------(Politano, Martinez)
-------------------------------------------------------------
-----------------------Lukaku------------------------------(Llorente)

Noico zatkao kakao? A jak pisałem 2 miesiące temu, że Scudetto 2020 nasze to nie wierzyliście i sapaliście tam coś pod nosem, szkalowaliście Pana Marotte i Króla Conte, teraz won i proszę opuścić mnie.

Biraghi-Lazaro no powodzenia
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

maniekfci pisze: 20 sie 2019, 08:09
IlCapitano pisze: 19 sie 2019, 16:31 ---------------------Handanowik--------------------------(Padelli)
-------------------------------------------------------------
--------------Skriniar--Godin--De Vrij-------------------(D'Ambrosio, Bastoni, Ranocchia)
-------------------------------------------------------------
---Lazaro---Milinkowik Sawik---Borowik---Biraghi---(Candreva, Sensi, Barella, Vecino, Asamoah)
-------------------------------------------------------------
-----------------Dybala----Sanchez----------------------(Politano, Martinez)
-------------------------------------------------------------
-----------------------Lukaku------------------------------(Llorente)

Noico zatkao kakao? A jak pisałem 2 miesiące temu, że Scudetto 2020 nasze to nie wierzyliście i sapaliście tam coś pod nosem, szkalowaliście Pana Marotte i Króla Conte, teraz won i proszę opuścić mnie.

Biraghi-Lazaro no powodzenia
Osobiście wolałbym już postawić na duet Lazaro - Asamoah, a Biraghi do rotacji z ławki.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Stachoo pisze: 20 sie 2019, 08:43
maniekfci pisze: 20 sie 2019, 08:09
IlCapitano pisze: 19 sie 2019, 16:31 ---------------------Handanowik--------------------------(Padelli)
-------------------------------------------------------------
--------------Skriniar--Godin--De Vrij-------------------(D'Ambrosio, Bastoni, Ranocchia)
-------------------------------------------------------------
---Lazaro---Milinkowik Sawik---Borowik---Biraghi---(Candreva, Sensi, Barella, Vecino, Asamoah)
-------------------------------------------------------------
-----------------Dybala----Sanchez----------------------(Politano, Martinez)
-------------------------------------------------------------
-----------------------Lukaku------------------------------(Llorente)

Noico zatkao kakao? A jak pisałem 2 miesiące temu, że Scudetto 2020 nasze to nie wierzyliście i sapaliście tam coś pod nosem, szkalowaliście Pana Marotte i Króla Conte, teraz won i proszę opuścić mnie.

Biraghi-Lazaro no powodzenia
Osobiście wolałbym już postawić na duet Lazaro - Asamoah, a Biraghi do rotacji z ławki.

ostatnio pojawia się tu dziwna tendencja do wybielania i tolerowania przeciętniaków, Biraghi brzmi jak kolejne nazwisko, które mógłby z łatwością posadzić DD, gdyby tylko grali na tej samej pozycji. przypominam, że jest jeszcze Asamoah, którego Conte zna z Juve i który ciągle ma jakość, pewnie większą niż ten typ z Fiory.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Biraghi jest zwykłym plackiem, to ten sam poziom co Dalbert, ale na pewno lepiej będzie komunikował się z Conte, gra w repce Włoch i ma trochę większą reputację i jest wychowankiem. Nie posadzi Kwadwo, ale jak go wypożyczą z prawem do wykupu to luz.

Generalnie to czuję, że po Alexisie i Biraghim zostanie już tylko jeden transfer, jest po prostu za mało czasu. Ten ostatni transfer blokuje Icardi. To będzie albo Rakitic albo SMS albo Dybala. Wanda wymięknie i wezmą Napoli albo my w ostatnich dniach odpuścimy i oddamy go za Dybalę. Generalnie Juventus bardziej potrzebuje Icardiego niż my Dybalę, ale wątpię byśmy chcieli trzymać Maurito na trybunach jeśli w zamian za niego Conte może zostać takiego gościa jak Paulo.
ODPOWIEDZ