Mercato

To co każdy kibic lubi...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dokładnie Odet. Ja się Romą wcale nie jaram, ale oni są najpoważniejszym kandydatem do 4 miejsca i to jest zabawne
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Balotelli w Brescii czyli tak się kończy rumakowanie. Ciekawe ile bramek strzeli.
29 lat, niby najlepszy wiek dla napastnika, a u Mario już jakby przedwczesna emerytura. Epizod we Francji mógłby zostać za nią uznany, ale jednak jak się nie ma głowy do tego sportu to ciężko się ogarnąć nawet w takim wieku.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Odet opisz kogo ty pytasz bo nie rozumiem, takiego gniota wysapanego na siłę to ja dawno nie widziałem. Widzę Dżeko przedłużył z Romą i nagle 33 letni bośniak XD no masakra
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

No według mnie Roma ma spoko skład na top 4.

Ribery we Florencji.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Top 10 transferów póki co w Serie A:

1. Hirving Lozano
2. De Ligt
3. Godin
4. Manolas
5. Lukaku
6. Rabiot
7. Pau Lopez
8. Erick Pulgar
9. Ribery
10. Lazzari
-------------
69. Barella
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

co na miejscach 11-68? ciekawi mnie to
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Gdzies wyzej na tej liscie tranasferow umiescilbym Demirala. Nie wiem jaki tam mial wplyw na wybor klubu, patrzac na relacje Sassuolo-Juve, ale zaryzykuje stwierdzenie, ze w Lazio, Violi, a moze i w Romie bylby realnym kandydatem do 1 skladu. A tak to wygrac rywalizacje z Bonucciem czy De Ligtem bedzie chyba arcytrudno. Moze sie kompletnie pogubi i podzieli los Ruganiego.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Podsumowanie mercato na dzien 21.08

Godin - 9/10, świetny obrońca
Lazaro - 4/10, pokemon, odpali albo nie
Sensi - 5/10, czuję, że to placek, ale sparingi nie były najgorsze, mogłem się pomylić, ale nie sądzę
Barella - 3/10, nie rozumiem tego transaferu, w lidze jest co najmniej 40 lepszych
Lukaku - 7/10, dobry napastnik
Biraghi - 4/10, placek, poziom Dalberta
Alexis - 6/10, dobry zawodnik bez formy

Ogólnie to Lukaku ma zastąpić Icardiego, ale nie jest lepszym piłkarzem od Argentyńczyka.
Alexis to niejako zawodnik za Perisicia, obaj bez formy od dłuższego czasu, ale Alexis w United był naprawdę cienki, choć ma większe umiejętności, stawiam znak równowagi.
Barella ma zastąpić Nainggolana, który nawet pijany gra lepiej od niego.
Sensi to niezła opcja na rezerwowego.
Biraghi jest plackiem i nie sądzę, że wygryzie Kwadwo.
Lazaro jak wspomniałem pokemon, zagadka. Wszyscy wiemy, że bardziej prawdopodobne jest to, że będzie niewypałem.
Godin jest świetny, ale obronę mieliśmy mocną już rok temu.

Starałem się powyższej oceny dokonać tak bardzo obiektywnie jak umiem, oczywiście jestem optymistą i patrząc przez różowe okulary widzę to lepiej niż w powyższej analizie. To co opisałem to najgorszy scenariusz, ale umówmy się, że może być prawdziwy.

Pedulla coś pierdnął, że po Alexisie i Biraghim koniec mercato. Będę mocno rozczarowany brakiem Dybali, Smsa, Rakiticia albo chociaż tego Vidala. Jedno z takich nazwisk mocno poprawia ocenę tego mercato.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

https://net-storage.tccstatic.com/stora ... f8427e.jpg

Że też oni zawsze muszą chlać zanim zakończą robotę. Ostatnio też pili i Dzeko im uciekł. Żeby nie było tak z Alexisem, Biraghim i misterem X. Nie mogli poczekać tych kilkunastu dni do końca okienka? Najpierw robota, potem świętowanie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 22 sie 2019, 09:32
Ostatnio też pili i Dzeko im uciekł.
A ja to się właściwie cieszę, że Dzeko został w Rzymie. Inaczej Roma ściągnęłaby grubego Higuaina, a tak to Juve będzie się męczyć z grubą pensją Argentyńczyka :)

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Milan ponoć zaklepał na 99 % Corree.

Correa - Piątek - Leao - Silva to ofensywa milanu.

Lukaku - Lautaro - Sanchez - Esposito [Icardi] to ofensywa Interu.

Higuain, Mandżukić, Ronaldo to ofensywa juventusu.

Mertens, Milik, Insigne, Callejon to ofensywa napoli

Dżeko, Schick, Defrel, Under, Kluivert, Perotti to ofensywa romy

Jakie opinie? Pod słowem ofensywa, ująłem zawodników na pozycjach napastników
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Wybraniec pisze: 22 sie 2019, 09:32 https://net-storage.tccstatic.com/stora ... f8427e.jpg

Że też oni zawsze muszą chlać zanim zakończą robotę. Ostatnio też pili i Dzeko im uciekł. Żeby nie było tak z Alexisem, Biraghim i misterem X. Nie mogli poczekać tych kilkunastu dni do końca okienka? Najpierw robota, potem świętowanie.
ostatnio pili po ściągnięciu Lukaku więc ta kolacja to raczej zapowiedź Sancheza
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Bida z nedzą generalnie. Napoli najbardziej wyrównany atak, ale przy tym brak kota, ale doszedł Hirving i on będzie ciągnął przód. Mają najlepszą ofensywę. Juventus ma Ronaldo i wystarczy dobrać jednego dobrego zawodnika.

Piątek się już zesrał, Silva to amator, Leao jeśli odpali to na pewno nie w tym roku, a Correa to po prostu solidny zawodnik. Kiepsko to wygląda u sąsiadów.

Rome będzie ciągnął Dzeko.

Po naszym ataku nie wiadomo czego się spodziewać, Esposito to nie ten kaliber, Lautaro może okazać się beztalenciem, Sanchezowi może się nie chcieć, a Lukaku moze wybrać siłownie. Jedyna formacją co do jakiej nie ma wątpliwości jest defensywa. Głębia składu tej formacji jest idealna.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

To może przytoczę porównanie defensyw:

Juventus - De Ligt, Chiellini, Bonucci, Demirel, Rugani, Alex Sandro, Danilo

Milan - Romagnoli, Caldara, Musacchio, Duarte, Rodriguez, Calabria, Strinić, Conti

Inter - De Vrij, Skriniar, Godin, D'Ambrosio, Bastoni, Ranocchia

Roma - Mancini, Jesus, Spinazzola, Zappacosta, Florenzi, Santon, Kolarov

Napoli - Koulibaly, Manolas, Di Lorenzo, Ghoulam, Chiriches, Tonelli, Hysaj
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Kuzynku, ale co tu opisywać i porównywać formację.

Juventus nie wygra ligi tylko w przypadku niedogadania się z Sarrim, co niewykluczone nie jest, bo przechodzą diametralną zmianę stylu gry.

Napoli ma bardzo wyrównany skład bez gwiazd, grający ze sobą od dawna, wzmocnili najbardziej newralgiczne pozycje i są mocniejsi niż rok temu.

Inter przeprowadził rewolucję kadrową i diabli wiedzą na co stać ten zespół.

Roma naściągała średnich piłkarzy, ale tą średnią drużyną mogą spokojnie ugrać 4 miejsce.

Milan ma gówniany zespół, nie ma tam praktycznie ani jednego piłkarza którego chciałbym w Interze. Nie mają na głowie europy i będzie im trochę łatwiej.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Generalnie jeśli w top 3 nie będzie Juve, Napoli i Interu w jakiejkolwiek kolejności, to będzie to absolutnie niesamowite. Będzie to podwójnie niesamowite, jeśli będzie tam ktoś inny niż te 3 drużyny i Atalanta, która już udowodniła że potrafi zaginać czasoprzestrzeń. Roma jeszcze o dziwo coś ze sobą zrobiła, ale Milan to już takie gówno że aż tutaj śmierdzi. Giampaolo musiałby się okazać cudotwórcą, zretuszowana Roma nie wypalić a Atalanta zdechnąć, żeby mieli szanse na LM.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2019, 11:45 przez Piekarz, łącznie zmieniany 1 raz.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Mercato

Post autor: timon »

Odet pisze: 20 sie 2019, 18:13 Serio ktoś się jara Romą???

Przecież największą niewiadomą jest tam trener, może zanim ogarnie Serie A to się skończy jego przygoda w Rzymie.
Przecież tam na środku obrony będzie grał JJ (masakra jakaś) i Mancini, który najlepiej czuje się w formacji 3 obrońców z tyłu. Spinazzola?? a będzie zdrowy?? zreszta to samo Florenzi.
A w pomocy?? czy aby nie za młodo, czy aby nie za mało doświadczenia. Lubie Diawarę i uważam, że może coś dać Romie, ale to za mało. Zaniolo? przecież nim się jarają tylko dziennikarze i ewentualnie kolega timon :)

Atak? ja wiem jest Dzeko, ale to ile bramek strzeli 33 letni Bośniak?? kto mu pomoże?? Perotti ?? (no chyba z karnych), czy zakochany w Barsie Justin K??
No chyba, że ktoś liczy że się Schick obudzi :)

Teoretycznie (na FM) wygląda to dobrze, ale największa niewiadomą jest trener. Jakby Roma zostawiła też De Rossiego to byłaby mocniejsza.


Pozdr
PS. na razie to nowy trener Juve choruje.
Kiedy ja sie Zaniolo jaralem?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Alexis nie trenował dzisiaj, bo poleciał po wizę do USA do Londynu. Jakby mieli go w planach to nie pozwoliliby mu odpuścić treningu. Alexis nadchodzi.

A ten cały domyn to panikuje w komentarzach. Beka z gościa.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Wybraniec pisze: 22 sie 2019, 15:01 Alexis nie trenował dzisiaj, bo poleciał po wizę do USA do Londynu. Jakby mieli go w planach to nie pozwoliliby mu odpuścić treningu. Alexis nadchodzi.

A ten cały domyn to panikuje w komentarzach. Beka z gościa.
no beka właśnie z tego typa
ps. domin skoro piszesz o kolacji wspólnej udziałowców to może zaktualizuj newsa o to, co jedli oraz co pili, mnie to interesuje na przykład bo chciałbym skonfrontować ich posiłki z moimi
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Mercato

Post autor: domin98 »

Piter pisze: 22 sie 2019, 15:45
Wybraniec pisze: 22 sie 2019, 15:01 Alexis nie trenował dzisiaj, bo poleciał po wizę do USA do Londynu. Jakby mieli go w planach to nie pozwoliliby mu odpuścić treningu. Alexis nadchodzi.

A ten cały domyn to panikuje w komentarzach. Beka z gościa.
no beka właśnie z tego typa
ps. domin skoro piszesz o kolacji wspólnej udziałowców to może zaktualizuj newsa o to, co jedli oraz co pili, mnie to interesuje na przykład bo chciałbym skonfrontować ich posiłki z moimi
Powiem wyłącznie, że wkrótce
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 22 sie 2019, 15:49 Ciekawe ile taki Pintus może wychlać, taki wielki duży łeb.
podobno kusy tez ma duzy wiec jego zapytaj, bedziesz mial odniesienie

a tak btw. olac tego sancheza calego i chore junajted, pazerny glupi podrzedny klub, masakra jakas
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Ta no i kogo weźmiesz gościu do ataku. Pewnie to stare drzewo Llorente.

Sapiesz na to United a zeszli z ceny za Lukaka, a teraz puszczą za śmieszny Deal Alexisa. Ogarnij się typie.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Mercato

Post autor: kibix »

Sanczo Alexansa będzie masz, nie ma wątpliwości, ciekawe na jakich warunkach, ale to nie nasz hajs więc rybka ;) okienko niezłe, najważniejsze, że nie ma Peryshita i tego chlejusa, jeszcze Icarusa zardzewiałego wywalić i git. No i jeżeli widal nie przyjdzie, będę bardzo zadowolony ;)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dalbert to mentalny przegryw, ma szansę isć do pięknego miasta Florencji, do klubu w którym ma ogromne szansę na regularną grę to się usrał na Nicee. On jest gównem i jest świadomy, że nie odnajdzie się już w Calcio.

Won.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś Nt Dalberta Henrique. Doskonale wie ze w Toskanii zostałby wyjaśniony w 100%
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Najważniejsze, że Maurito zostaje.

Icardi - Lukaku. Jaram się

https://www.inter.it/en/coversquadra

Zdjęli numery, są nowe fotki.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Wybraniec pisze: 23 sie 2019, 15:08 Najważniejsze, że Maurito zostaje.

Icardi - Lukaku. Jaram się

https://www.inter.it/en/coversquadra

Zdjęli numery, są nowe fotki.
masakra jestem podniecony w opór teraz
PS. oceń Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Orzeu notoryczne kompromitacje. Politano jest średniakiem, ale na ławkę jest zupełnie ok.

Icardi Lukaku Alexis Lautaro Politano świetny atak, najlepszy w Serie A
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Piter pisze: 23 sie 2019, 15:19
Wybraniec pisze: 23 sie 2019, 15:08 Najważniejsze, że Maurito zostaje.

Icardi - Lukaku. Jaram się

https://www.inter.it/en/coversquadra

Zdjęli numery, są nowe fotki.
masakra jestem podniecony w opór teraz
PS. oceń Obrazek
Politano musi zostać, bo mimo, że jest średniakiem, ale bardzo solidnym i pewnym, dlatego minus Orzeu poleciał.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Też mu dam minusa
ODPOWIEDZ