Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Stryjek pisze: 23 sie 2019, 13:10 Kusy specjalnie dla ciebie

20.02
Inter Mediolan ogłosił wyniki badań medycznych Mauro Icardiego, które zdają się potwierdzać, że napastnik nie ma kontuzji kolana.

"Mauro Icardi przeszedł badania w klinice Humanitas w Rozzano z powodu bólu prawego kolana" – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

"Testy nie wykazały żadnych istotnych zmian w porównaniu z tymi, które przeprowadzono przez rozpoczęciem sezonu" – czytam dalej.

Informacje o problemach zdrowotnych Argentyńczyka pojawiły się w tym czasie, kiedy został pozbawiony opaski kapitana Nerazzurrich.


:Spaletti:
-8 marca
Prawdą jest, że zapytaliśmy Icardiego, czy ma ochotę wznowić treningi. Lekarz stwierdził, że okres niezbędny do zakończenia leczenia już minął. Mauro odparł, że nadal odczuwa ból i poinformuje mnie, kiedy będzie gotowy. Przyjąłem to do wiadomości i wróciłem do domu. Beppe Marotta powie wam więcej.
Poczekaj na początek września, tak w okolicach 5-12 września, wtedy wszystko wyjaśni się samo, bez zbędnych spekulacji. Milczenie złotem.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Beka z Ciebie stryjek. Kusy cię wciągnął w gierkę w której broni Icardiego, a ty tańczysz jak Ci zagra. Wrzucasz jakieś newsy z przeszłości. Kogo to obchodzi, lol. Nie masz coś ciekawszego do roboty? Opisz lepiej wizję przyszłego sezonu na forum, a nie pierdołami się zajmujesz.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Nie obchodzi mnie co tam sobie piszesz,gram bo chce.

Kusu podaj jakie źródło będzie dla ciebie wiarygodne bo nie wiem na jakie czekać.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Stryjek pisze: 23 sie 2019, 13:45 Nie obchodzi mnie co tam sobie piszesz,gram bo chce.

Kusu podaj jakie źródło będzie dla ciebie wiarygodne bo nie wiem na jakie źródło czekać.
VVujek przeszedłem w stan milczenia odnośnie Icara. Włączę się w dyskusje na początku września, kiedy dwie strony zaczną konwersacje, bo na razie jedna strona prowadzi dyskusje. Są oskarżenia, a oskarżony milczy. Trzeba poczekać, kiedy zacznie/zaczną odpierać zarzuty i wtedy ułoży się wszystko w całość i można wtedy rzetelnie i z pełną świadomością powiedzieć. TAK JEGO TYLKO WINA, LUB NIE JEGO WINA.
P. S. https://www.instagram.com/p/BwmPlPananc ... _COPY_LINK VVUJEK KOSZULKA DD już naszykowana na poniedziałek, czy jeszcze ostatnie szlify przed PONIEDZIAŁKIEM?
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Kusy nie mam koszulki DD niestety,ale też mam coś dla cb https://www.instagram.com/p/B1WQP_bhCOq/
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Sky – Icardi resta all’Inter: si allenerà al 101% e proverà a convincere Conte.

:D No to zobaczymy co teraz zrobią
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mauro Icardi

Post autor: Piter »

Wybraniec pisze: 23 sie 2019, 14:34 Sky – Icardi resta all’Inter: si allenerà al 101% e proverà a convincere Conte.

:D No to zobaczymy co teraz zrobią
Przetłumacz
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Icardi zostaje w Interze, trenuje na 101% i próbuje przekonać do siebie Conte, aby ten włączył go do projektu.

Icardi - Lukaku

Za plecami Alexis

Lautaro i Politano zmiennicy

Jak włączą Mauro to kadry do gramy o Scudetto.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Dwie typowe 9 w pierwszym składzie, nie bardzo...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mauro Icardi

Post autor: Alfa »

moze z lukaka zrobia odgrywajacego, warunki ma, tylko z technika i podaniem troche gorzej, imo icardi i tak bedzie lawka a martinec za niego
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Czemu ten pajac robi problemy ,niech już idzie do Napoli
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Alfa pisze: 23 sie 2019, 15:28 moze z lukaka zrobia odgrywajacego, warunki ma, tylko z technika i podaniem troche gorzej, imo icardi i tak bedzie lawka a martinec za niego
Zobaczymy jaką skuteczność będzie miał Lautaro, bo jeśli tego nie poprawił, wtedy od 1 minuty ciężko będzie miał, żeby znaleźć się w składzie.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, 15:32 przez Kusy, łącznie zmieniany 1 raz.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Stryjek pisze: 23 sie 2019, 15:31 Czemu ten pajac robi problemy ,niech już idzie do Napoli
Temu żebyś mógł się produkować dalej i żyć w nienawiści do niego. Odbiór
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Mauro Icardi - Romelu Lukaku
Alexis Sanchez
Asamoah Sensi Brozo Lazaro
Skriniar De Vrij Godin
Handanovic

Zmuszony będę wstawić Inter na 1 miejsce jeśli będą Maurito i Alexis równocześnie, podnieca mnie to.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

kusy pisze: 23 sie 2019, 15:32
Stryjek pisze: 23 sie 2019, 15:31 Czemu ten pajac robi problemy ,niech już idzie do Napoli
Temu żebyś mógł się produkować dalej i żyć w nienawiści do niego. Odbiór

Nie dość,że robi problem dla Interu to jeszcze dla jego kibiców,bo większość już go nie chce w klubie.
Obie strony zyskałyby na jego odejściu.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Bzdura. Zyskujemy najlepszego napastnika i to za Free.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mauro Icardi

Post autor: Endru »

Jestem za tym zeby Icardi sie odbudowal kazdy zasluguje na druga szanse. Icardi kocha Inter i tylko Interu pragnie.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Stryjek pisze: 23 sie 2019, 15:42
kusy pisze: 23 sie 2019, 15:32
Stryjek pisze: 23 sie 2019, 15:31 Czemu ten pajac robi problemy ,niech już idzie do Napoli
Temu żebyś mógł się produkować dalej i żyć w nienawiści do niego. Odbiór

Nie dość,że robi problem dla Interu to jeszcze dla jego kibiców,bo większość już go nie chce w klubie.
Obie strony zyskałyby na jego odejściu.
Przyznaj się Vvujek, że jesteś fanatykiem SMS, a Pan Icardi swomi pozostaniem
blokuje ten transfer i dlatego tak się zachowujesz co
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Endru pisze: 23 sie 2019, 15:49 Jestem za tym zeby Icardi sie odbudowal kazdy zasluguje na druga szanse. Icardi kocha Inter i tylko Interu pragnie.
Głos rozsądku. 10/10" itd itp. Wiara, siła, motywacja i wymówki dla słabych 👍💪
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Beka z tych znawcuf co opisują żeby posadzić Icardiego na trybunach, bo Curva Nord coś pierdnęła :lol: Już teraz mamy najlepszą obronę w lidze, mamy najlepszego bramkarza w lidze, a z Icardim i Alexisem mamy atak na równi z Juventusem i Napoli, jeśli nawet nie przewyższamy ich w tej formacji. Jedynie gdzie byśmy odstawali to wyłącznie w pomocy i moglibyśmy realnie włączyć się do walki o tytuł.

To byłaby piękna historia. Chcę tego.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

Fanatykiem może nie jestem,ale chętnie bym wymienił Icara na sms'a

Icardi z legendy/idola stał się wrogiem nr1 .. jak można tak wszystko zje bać ?

Randama jest za Icarem bo tak jak on jest wygnańcem.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

Maurito
Romelu
Lautaro
Alexis
Matteo

Juventus może się w dupę pocałować.

Coś mi się zdaję, że Marotta i Icardi przeprowadzają dywersję na Juve, Icardi udaje, że pójdzie tam pod koniec okienka, a ostatecznie zostanie u nas, będzie grał pierwsze skrzypce, a Juve - zostanie bez napastnika.

Analiza której nie powstydziła by się Curva Nord. Wierzę w ten scenariusz.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mauro Icardi

Post autor: Alfa »

Jeśli icardi zostanie przywrócony do drużyny i będzie grał to będzie to koniec końców zwycięstwo Interu który nie wyda ani grosza na podwyżkę mietusa
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mauro Icardi

Post autor: maniekfci »

generalnie przekonuje się coraz bardziej do teorii, że Marotta to tak naprawdę kret mediolański - ta cała sytuacja z Icarem blokuje juve sprzedaż/kupno napastnika i rozgrywamy ich jak chcemy, a ta afera to tylko zasłona dymna, bo wszyscy kochają Inter i Inter kocha wszystkich, łącznie z Mauro Icardim.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mauro Icardi

Post autor: Wybraniec »

[quote=Alfa post_id=224622 time=1566570382 user_id=112749]
Jeśli icardi zostanie przywrócony do drużyny i będzie grał to będzie to koniec końców zwycięstwo Interu który nie wyda ani grosza na podwyżkę mietusa
[/quote]

xDDDD Marotta bohaterem. Beka
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mauro Icardi

Post autor: Kusy »

Alfa pisze: 23 sie 2019, 16:26 Jeśli icardi zostanie przywrócony do drużyny i będzie grał to będzie to koniec końców zwycięstwo Interu który nie wyda ani grosza na podwyżkę mietusa
Obopólne zwycięstwo Interu i Icardiego 🤗 Panie Conte musisz Pan teraz ugryźć się w język, bo trzymać napastnika takiej klasy na trybunach poza drużyna, będzie rozwiązaniem pozbawionym jakiegokolwiek sensu.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mauro Icardi

Post autor: Alfa »

maniekfci pisze: 23 sie 2019, 16:31 generalnie przekonuje się coraz bardziej do teorii, że Marotta to tak naprawdę kret mediolański - ta cała sytuacja z Icarem blokuje juve sprzedaż/kupno napastnika i rozgrywamy ich jak chcemy, a ta afera to tylko zasłona dymna, bo wszyscy kochają Inter i Inter kocha wszystkich, łącznie z Mauro Icardim.
Amen
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mauro Icardi

Post autor: Stryjek »

No nie wiem alfa kontrakt jeszcze 2 lata,a Mauro pójdzie za free do juve po tym czasie , na tym wszystkim ostatecznie wygra icar i juve. A jak bedzie siedział 2 lata na trybunach to nikt nie wygra.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mauro Icardi

Post autor: Alfa »

Stryjek pisze: 23 sie 2019, 16:35 No nie wiem alfa kontrakt jeszcze 2 lata,a Mauro pójdzie za free do juve po tym czasie , na tym wszystkim ostatecznie wygra icar i juve. A jak bedzie siedział 2 lata na trybunach to nikt nie wygra.
Przedłuża z nim do grudnia, dadzą mu 6-8 i wszystko wróci do normy
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mauro Icardi

Post autor: Klinsi64 »

Ciekawe jak pismaki obliczyli te 101 % na treningach?nie po to go kisili całe lato,by teraz przywracać na boisko robiąc sobie z gęby dupę
ODPOWIEDZ