Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Klinsi64 pisze: 24 sie 2019, 20:39
Piekarz pisze: 24 sie 2019, 20:03 No tak, pokusiłem się na maraton z Serie A w pierwszej kolejce i ledwo wysiedziałem na pierwszym meczu, i tak oglądając go z przerwami.
:D miałem tak samo,o 19:30 przełączyłem na Kiepskich,ale Napoli obejrzę,bo to ekipa do której powinniśmy w tym sezonie równać...Dybala cały mecz na dupie więc mały płomyczek jeszcze się tli,chociaż różnica w wycenie obu piłkarzy plus zamieszanie z prawami do wizerunku raczej przekreśla ten ruch,za mało czasu
No ja również tak samo, czyli można dojść do wniosku, że to normalne. Nie mogłem oglądać jak parma po prostu wypięła dupę i była gotowa dać się wyruchać, taka jest prawda. No ale Napoli to mam ogromne pragnienie obejrzeć, świetna impreza sportowa, której pragnę być częścią.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Serie A

Post autor: Stryjek »

Fiorentina Napoli 1-2 do przerwy, sędzia kryminał - do tej pory zastanawiam się za co karny dla Napoli.
Fiorentina grała bardzo dobry mecz, po tym karnym się posrali.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

Czytam jakbym słuchał kompletnych laików Calcio. Parma - Juventus naprawdę dobrze się oglądało. W drugiej połowie Parma mogła ugryźć, ale ten Inglese to gówno się nadaje. Generalnie to w pierwszej połowie było widać zalążki pracy Sarriego, ale w drugiej to była drużyna Allegriego.

Drągowski mało nie zatrzymał Inter w walce o LM, a teraz fatalna postawa przy strzale Mertensa i debilne zachowanie przy obronie karnego. Lada moment się zesra i siądzie na ławce.

Fascynuje mnie Pulgar i jego rozwój. Będę go uważnie obserwował w tym sezonie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Serie A

Post autor: zoniek »

CO SIĘ KU*WA W TEJ FLORENCJI DZIEJE?!
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

O kurwa
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: jaszczomb »

Piękny pokaz Calcio. Cudownie się to ogląda i na to się czekało.
Obie drużyny zapomniał zabrać obrony z szatni mimo tego po prostu świetny mecz.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Serie A

Post autor: Kusy »

jaszczomb pisze: 24 sie 2019, 22:18 Piękny pokaz Calcio. Cudownie się to ogląda i na to się czekało.
Obie drużyny zapomniał zabrać obrony z szatni mimo tego po prostu świetny mecz.
Magia Calcio się nazywam.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

Fiorentina mocno wyruchana przez sędziego szkoda.

Musimy klepnąc Chiese na przyszły rok. Jak poprawi strzał będzie kotem.

Fiorentina ma fajną, dla mnie mocno sentymentalną kadrę i życzę im miejsca w pierwszej 6-tce, ale z tym przegrywem na ławce się to nie uda.

Mecz byłby 10/10 gdyby nie te pedały na stanowisko komentatorskim.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2019, 22:43 przez Wybraniec, łącznie zmieniany 1 raz.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Serie A

Post autor: Wirtuoz »

Cała ekipa sędziowska ze spotkania Fiorentina - Napoli nie powinna już w tym sezonie sędziować nawet jednego spotkania. Totalna kpina, że nie podjęto decyzji o VAR'ze przy sytuacji z pajacującym Mertensem i niepodyktowaniu karnego dla Fiorentiny po faulu na Riberym. Mimo wszystko spotkanie było bardzo interesujące, w przeciwieństwie do spotkania Parma - Juventus, które powodowało ból w oczodołach.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

jaszczomb pisze: 24 sie 2019, 22:18 Piękny pokaz Calcio. Cudownie się to ogląda i na to się czekało.
Obie drużyny zapomniał zabrać obrony z szatni mimo tego po prostu świetny mecz.
Obrona to nawet była, tylko, że w najciekawszej lidze świata, wystarczą sekundy i padają gole (Mertens, Boateng)

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Po golu fiorentiny na 1-0 obstawiłem na live
Obrazek
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Serie A

Post autor: Stryjek »

Świetny mecz szkoda,że sędzia wypaczył wynik
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Serie A

Post autor: Piekarz »

Wybraniec pisze: 24 sie 2019, 21:50 Parma mogła ugryźć
I Ty masz czelność innych od laików odsądzać. Gówno mogła, bo od początku była obsrana przed majestatem wielkiego Juve i przy wykończeniu / ostatnim podaniu jej zawodnikom zawsze zaplątałyby się nogi ze strachu. Juventus musiałby sobie sam do bramki wjechać, żeby tam się coś zmieniło.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

Przecież tak wygląda 90% meczów drużyn z miejsc 13-20 z czołówką, tym bardziej nie rozumiem o co się prujesz.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Serie A

Post autor: Piekarz »

Tylko w przypadku Juve wynik też w 90% tak wygląda, a Ty pierdolisz coś że Parma mogła ugryźć. Jakbyś nie wiedział że takich meczów Juventusu było przez parę ostatnich lat już setki i jakimś trafem remisem nie skończył się prawie żaden z nich. W dupę się mogła ugryźć, była osrana i nie wiedziała co się dzieje jak podchodziła pod pole karne Juve, schemat przerabiany wiele razy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

Parma grała świetnie i była bliska remisu
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Serie A

Post autor: Stryjek »

Juve w swoim stylu 1-0 po farfoclu
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Piekarz pisze: 24 sie 2019, 23:10 Tylko w przypadku Juve wynik też w 90% tak wygląda, a Ty pierdolisz coś że Parma mogła ugryźć. Jakbyś nie wiedział że takich meczów Juventusu było przez parę ostatnich lat już setki i jakimś trafem remisem nie skończył się prawie żaden z nich. W dupę się mogła ugryźć, była osrana i nie wiedziała co się dzieje jak podchodziła pod pole karne Juve, schemat przerabiany wiele razy.
Dokładnie, w pierwszej połowie Parma się dała wyruchać, w drugiej to było typowe cyniczne juve dlatego Parma grała lepiej piłką, bez rezultatów bo oddali 0 celnych strzałów, takie podsumowanie
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze: 24 sie 2019, 23:00
Wybraniec pisze: 24 sie 2019, 21:50 Parma mogła ugryźć
I Ty masz czelność innych od laików odsądzać. Gówno mogła, bo od początku była obsrana przed majestatem wielkiego Juve i przy wykończeniu / ostatnim podaniu jej zawodnikom zawsze zaplątałyby się nogi ze strachu. Juventus musiałby sobie sam do bramki wjechać, żeby tam się coś zmieniło.
Taka prawda kuzynku. Cukiernik ładnie Wybranca wypunktowal tym komentarzem jak Juve Parme, a on niestety się trochę obsral po tej długiej przerwie od calcio i brakuje mu tej rutyny w ocenie meczów, ale wybaczam. To jak z jazda na rowerze. Tego się nie zapomina. Obiecaj jednak poprawę na dziś.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

Jaka poprawe gosciu, Parma byla bliska remisu i byl to piekny mecz, jednak rozumiem, ze niedzielny kibic z.wroclawia robi raz na 38 kolejek.wyjatek i poza meczem Interu oglada tez inne.druzyny. w pozostalych 37 spedza czas w swojej piwnicy albo sluchajac jazzu. Akceptuje wiec jego rozczarowanie. Z drugiej strony sam pisze, ze robil sobie przerwy ogladajac, wiec moze te swietne momenty bylyz wtedy, kiedy nie ogladal. Bywa.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: KoBa »

Ale mnie rozjuszył przebieg wydarzeń we Florencji, bo takiego cyrkowego karnego jak tego Mertensa to nie widziałem już od 2-3 lat.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Serie A

Post autor: Stryjek »

1-0 - Parma nie miała nic do powiedzenia ,typowy mecz do zapomnienia.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

W sumie to szkoda mi bylo Violi, ale z drugiej strony pamietam jak nas wyruchali z varem we florencji rok temu, a w nastepbym meczu ze Spal Fiora znowu dostala prezent od arbitrow. Niech sie pucuja. Oliwa sprawiedliwa. Dobrze im tak
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

W tym roku Fiorentina też nam ochoczo zabierze punkty. Zupełnie nie potrafimy tam grać.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Serie A

Post autor: Wybraniec »

Nie spodziewałem się aż takiej żenady po Milanie. Praktycznie żadnego jasnego punktu, bo nawet Dolar zaliczył parę błędów. Piątek już zesrany. Za 2 lata będzie kopał w jakiejś Bolonii.

Szkoda tego De Paula, że ostatecznie u nas nie wylądował, ale pewnie nie pasuje Conte. Świetny piłkarz, dziwne, że nikt z czołówki go nie wziął.

A no i ten bol dupy tego śmiecia z Eleven, że nie dostali karnego xDDD Bardzo dobrze.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Serie A

Post autor: Kusy »

Milan przegrał z bardzo słabym Udine, nie rokuje im to dobrze, czyżby 10 miejsce? 😉
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Serie A

Post autor: Piekarz »

Wybraniec pisze: 25 sie 2019, 20:00 Nie spodziewałem się aż takiej żenady po Milanie. Praktycznie żadnego jasnego punktu, bo nawet Dolar zaliczył parę błędów. Piątek już zesrany. Za 2 lata będzie kopał w jakiejś Bolonii.
No krótko na temat. Zero celnych strzałów, zero stylu, zero poważnych zawodników w polu, po prostu zero. Piękny był ten moment, jak Udine zrozumiało z kim mają do czynienia i zaczęło z nimi jechać na ostro. No nie zazdroszczę kuzynkom zza miedzy, Milan wyglądał dzisiaj dokładnie tak jak wygląda ich skład na papierze.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

No obejrzałem cały meczyk gównianej strony mediolanu i dziwnym trafem dostałem sraczki po końcowym gwizdku sędziego xd

ps. domin98 pw, zrób coś
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Serie A

Post autor: emika »

milan is back na 10 miejsce chyba
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Serie A

Post autor: maniekfci »

Gianpaolo mediolański kret interowski, los milana jest przesądzony
ODPOWIEDZ