Alexis Sanchez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Nie ma na co czekać, Alexis nadchodzi więc zakładam temat o zawodniku. Ogólnie w czerwcu sobie myślałem czy nie warto byłoby po tego Alexisa ruszyć, bo to aż dziwne, żeby zawodnik tak wysokiej klasy grał tak słabo w Manchesterze.

Wielkie wyzwanie przed Conte żeby przywrócić tego piłkarza do gry na wysokim poziomie. W Turynie udało mu się odbudować Teveza, w Londynie to samo zrobił z Pedro, zobaczymy jak pójdzie z Alexisem. Sanchez w najlepszym momencie swojej kariery był absolutną gwiazdą europejskich boisk, w pewnym momencie był tuż za Messim i Ronaldo. Nie przypuszczam, że do tego wróci, bo w grudniu kończy już 31 lat, ale niech sztab wydobędzie z niego podkłady energii, niech mu się po prostu chcę grać i wtedy będzie naprawdę dobrze.

W ostatnich miesiącach Alexis wyglądał bardzo źle przede wszystkim fizycznie, przypuszczam, że to będzie nadrzędny cel pierwszych tygodni współpracy aby nad tym popracować i będziemy musieli trochę poczekać na najlepszą wersję zawodnika.

Forma transakcji świetna, pytanie tylko czy to wybór Conte czy jednak nagroda pocieszenia po fiasku z Dzeko, oby to pierwsze.

Niech mu tylko zdrowie dopisuje, bo grać tutaj po prostu powinien - tak czy siak będzie największą gwiazdą zespołu. Zawsze chciałem tego gościa w Interze, szkoda, że dopiero teraz, ale lepiej później niż wcale.

Forza Alexis!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Alexis Sanchez

Post autor: SETE »

Wybraniec , wielkie wyzwanie to miałby Conte gdyby dostal teraz do ataku Rasiaka i musiałby go przywrócić 😀
Sanchez do 1 składu wskoczy w 4 kolejce.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Piter »

Pan Sanchez jeszcze musi ustalić z panem Conte ile goli ma strzelić i może podpisywać kontrakt. Witamy
Italianooo
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2012, 15:55

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Italianooo »

Widzieliscie film potwierdzajacy transfer Sancheza w United? Znalazlem przeróbkę:

https://twitter.com/Calcio24_PL/status/ ... 7869162496
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Ormai ci siamo: Alexis Sanchez sta per diventare un nuovo giocatore dell’Inter. (Di Marzio)

Mówiłem Domin żebyś nie srał po gaciach. Po prostu wiedziałem.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... efinitivo/
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Alexis Sanchez

Post autor: SETE »

Hmmm , brak opcji wykupu to kamyczek do ogródka Marotty. Jest to pewnego rodzaju zaskoczenie , gdyz żadne ? źródło nie podawało takiej informacji , raczej chodziło o kwestie ile procent pensji pokryje Inter oraz o właśnie kwotę wykupu . Jak Alexis odpali to cena będzie zaporowa
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Alexis Sanchez

Post autor: zemaria »

bardzo nie podoba mi się brak możliwości wykupu Sancheza
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Endru »

Sanchez to opcja tymczasowa jest to klasowy zawodnik wiec pewnie sie u nas odbuduje ale nie trzeba nikomu przypominac, ze wypozyczylismy mase szrotu i moze ktos ten szrot wykupi po sezonie i bedzie nas stac na kogos bardziej perspektywicznego niz Sanchez.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Przecież klauzula wykupu może być zawarta tylko wtedy gdy piłkarz ma porozumienie z klubem co do kontraktu. W zeszłym roku wypożyczaliśmy Keite, Vrsaljko i Politano z prawem wykupu i ustalaliśmy z nimi wysokość pensji (media podawały nawet, że zawodnicy dostawali 5-letnie kontrakty).

Sanchez zarabia ogromne pieniądze, ale był ostatnio bez formy i my nie jesteśmy w stanie określić ile moglibyśmy mu zaproponować, a sam piłkarz na pewno nie zgodziłby się na drastyczną obniżkę zarobków. Niech zagra dobry sezon, strzeli co najmniej 10 bramek, dolozy drugie tyle asyst to będziemy się martwić kwestią zarobków, bo na pewno nie kwotą wykupu - bo to jest pewnie z Woodwardem i agentem dogadane tylko z przyczyn prawnych nie możemy wpisać tego w umowę.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Odet »

Ja akurat się cieszę brakiem opcji wykupu.
Sanchez jest tylko dla nas opcją tymczasową, taką na rok.
Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Witamy. Jestem przekonany, że da nam dużo radości. Świetny deal z naszej strony.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Skepta »

ALEXIS!!!!!!!!!!!!! MASAKRA JAKAŚ

Witamy

Vilkommen


Welcome


Bonjour


Goeie more


Miremengjes


እንደምን አደርክ


صباح الخير


Sabahınız xeyir



Egun on



সুপ্রভাত



Добрай раніцы



မင်္ဂလာနံနက်ခင်းပါ



Dobro jutro


Добро утро



Maayong buntag



早上好


早上好


Dobro jutro


M'mawa wabwino



God morgen



Bonan matenon



Tere hommikust



Magandang umaga



Hyvää huomenta



Bonjour


Goeie moarn


Bos días



Καλημέρα



დილა მშვიდობისა



સુપ્રભાત



Good morning


Aloha kakahiaka



בוקר טוב



शुभ प्रभात


Buenos días



zoo thaum sawv ntxov



Goedemorgen



Ụtụtụ ọma



Selamat pagi



Maidin mhaith



Góðan daginn



おはようございます



Sugeng enjang



גוט מארגן



E kaaro



ಶುಭೋದಯ



Bon dia



Қайырлы таң



អរុណ​សួស្តី



Куттуу таң



좋은 아침



Bonghjornu



Bonjou



Beyanî baş



ສະ​ບາຍ​ດີ​ຕອນ​ເຊົ້າ



Gudde Moien


Bonum mane



Labrīt



Добро утро



സുപ്രഭാതം



Selamat Pagi



Salama



Bongu



ata pai



सुप्रभात



Сайн өглөө



शुभ - प्रभात



Guten Morgen



God morgen



Բարի առավոտ



سهار مو پخير



ਸ਼ੁਭ ਸਵੇਰ



صبح بخیر




Bom Dia



Доброе утро



Buna dimineata



oa mai le ataeao


Добро јутро



Mangwanani akanaka



صبح جو سلام



Dobré ráno



Dobro jutro


Subax wanaagsan



Khotsong



Habari za asubuhi



Wilujeng énjing



සුභ උදෑසනක්



Madainn mhath



God morgon



Субҳ ба хайр



สวัสดี



காலை வணக்கம்



శుభోదయం



Günaydın



Доброго ранку



صبح بخیر



Xayrli tong



bore da



Jó reggelt



Chào buổi sáng



Buongiorno



Mholo ngalentsasa

xhosa
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Alexis Sanchez

Post autor: zoniek »

Gość ma 31 lat więc po co nam ustalanie kwoty ewentualnego wykupu? Zawodnik z topu, na rok, za 5 baniek to świetna opcja.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

In prestito secco e senza diritto, visto che Sanchez ha altri due anni di contratto con lo United a cifre mostruose (12 milioni netti a stagione) e per questo l'intesa sullo stipendio - in caso di riscatto - era ancora tutta da definire.

No i jak zwykle mam rację. Nie ma prawa wykupu bo nie bylismy w stanie ustalić kwoty wynagrodzenia po wykupie.

Jestem Punktem Odniesienia.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Alexis Sanchez

Post autor: domin98 »

Wybraniec pisze: 28 sie 2019, 11:16 In prestito secco e senza diritto, visto che Sanchez ha altri due anni di contratto con lo United a cifre mostruose (12 milioni netti a stagione) e per questo l'intesa sullo stipendio - in caso di riscatto - era ancora tutta da definire.

No i jak zwykle mam rację. Nie ma prawa wykupu bo nie bylismy w stanie ustalić kwoty wynagrodzenia po wykupie.

Jestem Punktem Odniesienia.
Na pewno miałeś te doniesienia od kolegi, który jest na stażu w MU
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Nom
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Alexis Sanchez

Post autor: maniekfci »

wylądował, witamy
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Alexis Sanchez

Post autor: zemaria »

witamy / benvenuto / łilkomen
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Lukaku - Sanchez. To się musi udać, nikt już tego nie zatrzyma. Maszyna ruszyła.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

No cóż - na pierwszy rzut oka nie chce mu się grać, jest zmęczony, stary i jest wrakiem.

Ale Conte go odrestauruje. Może to nie będzie Felicita, ale przynajmniej Chicago's Gril Bar.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Alexis Sanchez

Post autor: domin98 »

Wybraniec oceń to, jak Maverik wyśledził lot Alexisa na Flightradar, bo mnie to np fascynuje
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Maverik to dobry chłopak, pojmuje Calcio, tylko niepotrzebne naraża się Timonowi.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Alexis Sanchez

Post autor: timon »

Wybraniec pisze: 28 sie 2019, 16:48 Maverik to dobry chłopak, pojmuje Calcio, tylko niepotrzebne naraża się Timonowi.
Temat Maverika zakonczyl sie wraz z odejsciem spalettiego ;)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Chuchu »

Szkoda, że ostatecznie bez opcji wykupu, bo jak da radę, to potem ciężkie negocjacje mogą być. Tak czy siak Alexis na pewno w tym sezonie będzie u nas wartością dodatnią. Czekamy jeszcze na pomocnika.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Chuchu pisze: 28 sie 2019, 18:34 Szkoda, że ostatecznie bez opcji wykupu, bo jak da radę, to potem ciężkie negocjacje mogą być. Tak czy siak Alexis na pewno w tym sezonie będzie u nas wartością dodatnią. Czekamy jeszcze na pomocnika.
dokładnie, wcześniej coś pisali, że opcja wykupu 15 baniek, teraz jak będzie miał mega sezon, a będzie miał taki na pewno, będą chcieli znacznie więcej.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Czarson »

Chyba każdy jest obecnie przekonany, że Sanchez zmieniając deszczową Anglię na słoneczne Włochy odrodzi się pod wodzą Antoniego. Nawet ligowi rywale chąc wbić szpilkę zauważają, że po świetnym sezonie, który niewątpliwie nas czeka Alexis będzie drogi przy ewentualnym transferze definitywnym :)
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Alfa »

no to teraz licze ze zabiora miętusowi nr 7 i oddadza go Alexisowi a Icar dostanie jakis 69 czy cos
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Alfa pisze: 28 sie 2019, 18:44 no to teraz licze ze zabiora miętusowi nr 7 i oddadza go Alexisowi a Icar dostanie jakis 69 czy cos
Już chyba nie mogą mu zabrać numeru siedem, skoro go zgłosili z takim numerem, jedyna opcja żeby dostał siódemke Sanchez, to sprzedaż Icara.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Alfa »

kusy pisze: 28 sie 2019, 18:50
Alfa pisze: 28 sie 2019, 18:44 no to teraz licze ze zabiora miętusowi nr 7 i oddadza go Alexisowi a Icar dostanie jakis 69 czy cos
Już chyba nie mogą mu zabrać numeru siedem, skoro go zgłosili z takim numerem, jedyna opcja żeby dostał siódemke Sanchez, to sprzedaż Icara.
zglosili ale ostateczna lista zgloszenia bedzie chyba po okienku transferowym tylko nie wiem czy wtedy mozna zmieniac numery, tak czy siak chcialbym zeby go zdeptali upokorzyli napluli mu w ryj tak jak on nam naplul ruchajac sie z juve i odmawiajac gry
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Sanchez wybrał 17. Tak jak w Udine. Wraca do starych nawyków. Chcę być jak dawniej.
ODPOWIEDZ