1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: maverik »

Podobnie jak przed rokiem gramy na inaugurację nowego sezonu Ligi Mistrzów. Również u siebie i również zwycięsko mam nadzieję. Remis bądź porażka to będzie kompromitacja. Zespół już nie jest niedoświadczony, jedynie Barella i Sensi z ważniejszych piłkarzy nie wiedzą co to znaczy biegać w meczu LM. Slavia to najsłabszy zespół z którym będziemy się mierzyć w LM na przestrzeni tego i poprzedniego sezonu, więc 3 punkty obowiązkowo.

Skład jaki bym chciał to chyba byłby taki:
Handanović
Godin de Vrij Skriniar
Candreva Barella/Vecino Brozović Sensi Asamoah
Lautaro Lukaku

Nie wiem kto na trzeciego pomocnika. Dałbym znów szanse Barelli, ale z kolei Vecino w LM to był lepszy piłkarz niż zwykle i dawał ważne gole/asysty. Lautaro niech wraca do pary z Lukakiem bo najlepiej to wyglądało. Wygrać ze 2:0 i szykować się na Derby.

Fascynuje mnie obejrzenie Interu ze Slavia o 19, a o 21 można obejrzeć drugi mecz z naszej grupy BVB - Barcelona.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: ddamiann17 »

Myślę, że Conte wie, że do tego meczu trzeba podejść bardzo poważnie i odpowiednio zmotywować graczy. Jakoś nie mam obaw o motywację naszych zawodników i liczę na pewne 3 punkty. Dobrze byłoby strzelić dwie/trzy bramki do przerwy i potem już oszczędzać siły na weekendowe Derby.

Skład, który podałeś jest zdecydowanie najlepszy, ale dałbym jednak Vecino - ma doświadczenie w LM i zawsze dobrze sobie radził w tych rozgrywkach.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Wybraniec »

Maverik na przyszłość nie zakładaj proszę tematów meczowych, bo to moja rola. Ty robisz to źle. Albo ja albo ty zrozum.

Co do samego meczu to niestety Slavia w ostatnim roku w LE grała naprawdę nieźle, nie zmienia to faktu, że według transfermarkt ich kadra jest warta mniej więcej 35 mln euro, co oznacza, że moglibyśmy wystawić tylko Alexisa i Handanovicia i oczekiwać zwycięstwa.

Z Udine to było na bank oszczędzanie sił kontrola meczu, zresztą ciągle odnoszę wrażenie, że piłkarze nadal nie są w najwyższej formie fizycznej. 6 punktów ze Slavią jest kluczowe, bo w Pradze wcale tak łatwo wygrać nie jest i moim zdaniem ktoś się tam potknie, oby nie my. Tak czy siak jutrzejszy mecz będzie trzeba wybiegać, bo Czesi na 100% zostawią zdrowie.

GdS podaje, że prawdopodobny jest występ Lazaro od 1 minuty. Jednak Candreva ma swoje lata, a na Derbach pewnie będzie chciał z niego Conte skorzystać, co by oznaczało występ D'Ambrosio lub Lazaro na wahadle ze Slavią.

W sumie wiadomo jakich 9 zawodników jutro zagra: Handanovic, De Vrij, Skriniar, Vecino, Brozovic, Sensi, Asamoah, Lukaku i Lautaro. Ostatnie dwa nazwiska to D'Ambrosio/Godin/Lazaro/Candreva.

Oby 2:0 do przerwy i potem kontrola meczu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 16 wrz 2019, 08:44 Maverik na przyszłość nie zakładaj proszę tematów meczowych, bo to moja rola. Ty robisz to źle. Albo ja albo ty zrozum.
Widzę, że forma wysoka na początku tygodniu. Oby tak dalej.

Jeśli chodzi o mecz to musimy wygrać bo zgubienie punktów może mieć tragiczne konsekwencje. Stawiam 2:0 po bramkach Lukaku i Sensiego.

Forza Inter!
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: SETE »

Moim zdaniem Lukaku nie zagra. Conte da mu dogrzać plecy na Milan :)

Handanovic
Godin - de Wrij - Skrinar
Lazaro-Vecino-Brozovic-Sensi-Asamoah
Sanchez - Lautaro
sqr3byko
Posty: 11
Rejestracja: 14 gru 2008, 16:57

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: sqr3byko »

Witam,

Gdzie można tanio kupić bilety na mecz Slavia-Inter?
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: miniu86 »

Jako swój wkład do tego tematu dodam tylko, że rok temu awans z grupy przegraliśmy z PSV na swoim stadionie.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Seba »

SETE pisze: 16 wrz 2019, 10:11 Moim zdaniem Lukaku nie zagra. Conte da mu dogrzać plecy na Milan :)

Handanovic
Godin - de Wrij - Skrinar
Lazaro-Vecino-Brozovic-Sensi-Asamoah
Sanchez - Lautaro
Piękny skład ;-) W drugiej połowie przy bezpiecznym wyniku Barelka, Gagliardini i Biraghi za Brozovica, Sensiego i Asamoah. Niech odpoczywają przed derbami.
Obrazek
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: KoBa »

Musimy jutro wygrać, nie musi koniecznie to być jakiś festiwal strzelecki bo bynajmniej z amatorami nie gramy, ale jeżeli faktycznie chcemy być TOP10 europejskich marek to w takich meczach musimy wykazać pełną dominację i kontrolę boiskowych wydarzeń.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Mora »

Liczę na pewne i bezstresowe zwycięstwo. Oczywiście Slavia to nie jakaś zbieranina kelnerów i piekarzy z Luksemburga, ale choćby skały srały to na Czechach musimy zrobić 6 punktów w tej grupie.

W starciu Borussia-Barcelona liczę na zwycięstwo Zraszaczy, choć remis też nie będzie złym wynikiem.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Jaszczu91 »

Jestem ciekaw czy slaba gra w meczu z Udinese była wynikiem słabej dyspozycji zespołu czy był to celowy zabieg żeby oszczędzać siłę na Slavie w lidze mistrzów.

Oczekuje agresywnej gry od pierwszej minuty i totalnej dominacji jak z Lecce. W ataku Lukaku - Lautaro. W obronie najlepszy trójkąt A na prawej stronie chętnie zobaczył bym Lazaro zamiast Candrevy. Stawiam na wynik 2:0
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: IlCapitano »

Slavia to nie są byle kelnerzy pokroju jakiegoś polskiego podklubu z najgorszej ligi piłkarskiej w Europie, ale mamy taką grupę, że trzeba na nich zrobić 6 pkt. Nie rady. Nauczeni doświadczeniami z ubiegłorocznego meczu domowego z PSV, mając lepszą kadrę i lepszego trenera nie mamy prawa tego nie wygrać. Liczę na spokojne 2:0 i czekamy na derby. Slavie stuknąć na lekko, to Milan ma zostać zniszczony to pewne.

Handanović - Godin, de Vrij, Skriniar - Lazaro, Vecino, Brozović, Sensi, Biraghi - Lukaku, Martinez. A na derby Candreva w miejsce Lazaro, Barella w miejsce Vecino, Sanchez w miejsce Martineza i Asamoah w miejsce Biraghiego. Bo tak rozkazałem i ja nie będę dwa razy powtarzał.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: DonDawido »

Handanovic - D'ambrosio, Ranocchia, Skriniar - Lazaro, Gagliardini, Brozovic, Barella, Biraghi - Sanchez, Martinez.

Godin i De Vrij niech będą w pełni sił na Milan. Skriniar jest turem, D'ambrosio jako stoper pokazywał się już z całkiem dobrej strony, a Ranocchia jest obecnie nad wyraz solidny.
Lazaro będzie miał dobry moment żeby zadebiutować i pokazać co potrafi. Gagliardini pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Udinese, Brozo jest obowiązkowy, a Barella powinien dostać sygnał zaufania od trenera. Chłopak ma przebłyski, potrafi grać, teraz musi dostać tylko trochę wsparcia. Biraghi jest solidny, zna 3-5-2, a Asamoah niech będzie świeży na Milan.
W ataku idealny moment na sprawdzenie południowoamerykańskiego duetu, który może pograć trochę kombinacyjnie, a Lukaku niech leczy plecy na derby.

2:0 dla Interu. Będzie spokojne wejście w mecz, później dwie szybkie bramy i kontrola gry przez resztę spotkania.
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Zzzz »

jak gracie w https://gaming.uefa.com/en/uclfantasy/ to zapraszam do ligi: 30EZ9KKUTV
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Skepta »

Niestety ale Lukaku nie potrafi ANI sie przepchać, ani odegrać, NIC. On coś potrafi?
Cala druzyna wyglada ogolnie jakby byla na finiszu sezonu i grali wczoraj ligowy mecz, tymczasem jestesmy po 3 kolejkach ligi a nasze gwiazdy oddychaja rekawami i daja sie gwałcić w pysk jakiemus smiesznemu klubowi z Czech NA WŁASNYM STADIONIE.


Dzisiejszy mecz to powinny być 3 pkt obowiazkowe jesli chcemy myslec o awansie, jesli tak sie nie stanie - Mozna gasić światło jeśli chodzi o europe


@Dzony
nie moge ci odpisac bo mam bana
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2019, 20:44 przez Skepta, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Dzonyy »

Wszystko wina Spalettiego.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Nasir »

No co ja moge powiedziec, tylko nieliczni mecenasi calcio juz w lipcu wiedzieli ze to sie nie uda z przeszczepem na lawce, wiekszosc sb dala sie oslepic idealnie lsniacej grzywce tyrynskiego szpiega, i to wszystko za 11mln rocznie. mam rozumiec ze dzisiaj zbieralismy sily na milan? wielka mysl taktyczna antonia kąte brutalnie zweryfikowana przez nikomu nieznanych pacholkow. no ale najwazniejsze ze pozbylismy sie szkodnikow radji i icardiego xd czekam na komentarze zwlaszcza gulasza i mebloscianki. prowadz nas krulu xdddd
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: sampam »

Valentino Lazaro powinien miec zakaz gry w pilke nozna.
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Adriano_forever »

Remis. Co za wstyd.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: zemaria »

Zostaliśmy zabiegani przez zespół z Czech, co za pressing - coś niesamowitego!

Candreva, Gagliardini to zawodnicy nienadający się do grania w takim klubie jak Inter.

Lazaro to nie ten mental, wszedł i osrany, wszystko asekuracyjnie. Nic z niego nie będzie.

Gratulacje dla Slavii, nie moge wyjść z podziwu jak oni dzisiaj biegali i życzę im 3 miejsca.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

Od pierwszej do ostatniej minuty byliśmy żenująco słabi. Lukaku chyba najsłabszy, idzie do niego podanie, a on większość traci, lub źle sie ustawia, jego pierwsze 5 metrów do piłki jest tragiczne, bardzo powolne i przewidywalne, może ciężkie treningi Conte do tego doprowadziły. Masakra dzisiaj, mam nadzieję, ze tak słabego Interu w tym sezonie nie będzie nam dane oglądać! FORZA INTER
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Jaszczu91 »

Kończymy przygodę z liga mistrzów. Slavia Praga wyciera Interem podłogę na San Siro. Jakiś gol z dupy pod koniec niczego nie zmienia. Przeszczep się nie przyjął. Inter w 3-5-2 nigdy nie grał dobrze i grał nie będzie. Za Icardim szybko zatesknimy niestety. Lukaku kloc jak nie wiem. Martinez pokemon.
batistuta
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2006, 22:53

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: batistuta »

Lukaku i Martinez dali kolejny pokaz swojej impotencji.
Lazaro za mało minut póki co ale predyspozycje na Dalbercika lub Ze Marie ma spore.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: maverik »

Zero pomysłu na grę, bym powiedział taki typowy Conte w Lidze Mistrzów. Nie dość, że Slavia nam strzeliła bramkę to jeszcze atakowała po kolejną a Inter nic i jeszcze do tego Skriniar rozgrywający piłkę i strzały z dystansu D'Ambrosio to jedyne na co było nas stać gdy trzeba było gonić wynik :lol: Dobrze, że mamy z Conte zwycięską mentalność, dość kompromitacji...a nie czekaj. Swoją drogą nie dałoby się zmienić trenera na Ligę Mistrzów? Bo z Conte i jego 3-5-2 rozczytanym przez trenera z Czech to nigdzie nie zajedziemy.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Mora »

Kompromitacja. Pepiki przyjechały na San Siro i zjedli, przetrawili, a następnie wysrali 3-5-2 Conte.

Jeżeli całym pomysłem Conte (przypominam trenera za 11 mln euro rocznie) jest długa laga na Lukaku, to każdy z nas może być trenerem. Nic dzisiaj nie działało jak należy: obrońcy nie "przekazywali" sobie graczy Slavii, tylko oglądali się jeden na drugiego, pomoc grała na stojąco i asekuracyjnie, napastnicy odcięci od podań...Po prostu dramat. Wystarczyło szybkie doskakiwanie do naszych graczy i Inter nie istniał.

Z taką grą Barca i BVB nas rozjadą i powalczymy o LE ze Slavią.

PS. Całkiem spoko ten trzeci komplet strojów.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: miniu86 »

Jesteśmy za krotcy na LM. Smierdzialo mi tutaj wpadką na kilometr dlatego zupełnie odpuściłem ten mecz.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: SETE »

Remis to nie tylko w naszym przypadku jest jak porażka , do tego dochodzi kupa wstydu a to już fajne nie jest.
Mecz wizualnie bardzo podobny do tego z Udine, nie było większego pomysłu na rozmontowanie defensywy przeciwnika. Mecz z Lecce i kolejne 2 zwycięstwa trochę zamazują obraz taki jaki jest faktycznie. Przed Conte ogrom pracy.
Po tych 4 oficjalnych meczach moge napisać , ze brakuje koksa w środku pola, takiego pewniaka co weźmie grę na siebie , gracza technicznego i jednocześnie mocnego fizycznie ( taki Rakitic ). O ile w serie a możemy pociągnąć bez takiego gracza , to jednak w LM jest już inna sytuacja.
LM mamy już myśle pozamiatana. Juz po losowaniu byłem niezadowolony , pisałem ze nie dosc ze z grupy nie wyjdziemy to jeszcze te ciężkie mecze z prestiżowymi rywalami mogą się odbić na serieA ... korzystając z okazji pozdrawiam tych co mieli ze mnie bekę jak pisałem ze BVB kadrowo jest poza naszym zasięgiem.
Pełna koncentracja na derby w sobotę bo od tego meczu zależy bardzo wiele ..albo dostaniemy wiatr w żagle na najbliższy czas albo polamiemy żagle. Dzisiejszy wynik jest kubłem zimnej, bardzo zimnej wody na głowy tych którzy twierdzili ( tak zakładam, ze twierdzili ) ze rozjedziemy Milan :)
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: forzaragazzi »

1-1... Dramat. Bardzo słabo Brozo, Lukaku i niestety Sensi któremu dzisiaj nie wychodziły dośrodkowania. Ten pierwszy przy bramce gospodarzy postanowił zrobić sobie krokodylka przy naszej linii końcowej. Romelu przyzwyczaił nas że jest raczej "surowy technicznie" w rozegraniu, ale dzisiaj przegrywał pojedynki fizyczne i główkowe z graczami Slavii. Pierwszy raz dokładnie piłkę zgrał w okolicach 68 minuty. Gagliardini - cień na boisku. Kogo można wyróżnić? Barellę nie tylko za bramkę, ale także za to, że widać było że mu choć trochę zależało. No i standardowo Skriniar, de Vrij i Handa... z tym że nie graliśmy z Barcą na wyjeździe, a ze Slavią u siebie.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Kusy »

Dodam jeszcze coś, taka taktyka Conte, powoduje, ze zespół, który dużo biega, powoduje, ze cala układanka Conte rozpada się. Najgorsze w tym wszystkim, ze pan Conte nie miał żadnej alternatywy na zmianę schematu w drugiej połowie gry, graliśmy tak samo, po co byla ta przerwa, byli na kolacji podczas przerwy?. To pokazuje, ze Conte moze i ogarnia krajowe podwórko, ale w lidze mistrzów przeważnie sie kompromitował. Tak jak powiedział komentator Polsatu, Inter mial słabych przeciwników w lidze i teraz w kilku najbliższych kolejkach będzie weryfikacja co tak naprawde może osiągnąć w tym sezonie, po trzy pkt z Milanem. Forza Inter.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 1. kolejka Ligi Mistrzów: Inter - Slavia

Post autor: Seba »

Brozovic ponownie udowodnił, że potrafi kierować grą, tylko jeśli ma dużo miejsca w środku pola. Wysoki pressing i Chorwat nie wie co się dzieje. Do tego nieruchawy Gagliardini i Sensi został praktycznie sam. Dopiero wejście Barelli ożywiło nieco grę. Przede wszystkim fajnie wychodził na pozycje i był bardzo dynamiczny, przez co trudniej było go upilnować. Zawiódł mnie Lukaku, ale nie dlatego, że był niewidoczny (partnerzy zresztą nie ułatwili mu gry), ale dlatego, że przegrał praktycznie wszystkie pojedynki siłowe. Jeśli się okaże, że znowu grał z bólem pleców, to ogromny minus dla Conte. Wstrzymałbym się z wylewaniem wiadra pomyj na Lazaro. To był jego debiut i w dodatku w bardzo trudnym momencie dla drużyny. Inni nie zrobili wcale więcej od niego. Póki piłka w grze walczymy do końca, a teraz najważniejsze, aby ograć Milan.
Obrazek
ODPOWIEDZ