4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

Dzień dobry,

jako że Mateusz nas opuścił na kilka dni (lat?) to zakładam temat derbowy.

Przewidywany skład:
Handanović - Godin, Skriniar, De Vrij - D'Ambrosio, Sensi, Brozović, Vecino, Asamoah - Lukaku, Lautaro

przewiduję męczenie buły i rozstrzygnięcie meczu dopiero w 2 połowie. Najprawdopodobniej przez kogoś z dwójki Politano - Sensi.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: zemaria »

Bardzo liczę, że jutro Mateusz zjawi się w barze , tak jak zapowiedział.

A co do meczu gładkie 2:0 , nie ma o czym nawet dyskutować.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: Kusy »

Nie wiem czemu, wyczuwam, że odniesiemy zwycięstwo na pełnym luzie, takie 3-1 przeczuwam. Cały czas liczę, że Sanchez dostanie szansę od pierwszej minuty, żeby zobaczyć jak się prezentuje od początku, ale pewnie dostanie jakies 20-30 min. Forza Inter 💪 po trzy pkt.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: Piter »

może nie wizja, a bardziej pragnienie składu na mecz z merdasami, a mianowicie
Handanović, Godin de Vrij Skriniar, Lazaro Vecino Barella Sensi Asamoah, Sanchez Lukaku

Z takim składem milan zostałby wdeptany w ziemię.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: Endru »

Ja mam nadzieje ze nie zobacze Candrevy Gagi DD i Lautaro wtedy bede bardzo zadowolony i pewny swietnej gry po stronie Interu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: TomHardy »

Endru pisze: 20 wrz 2019, 15:00 Ja mam nadzieje ze nie zobacze Candrevy Gagi DD i Lautaro wtedy bede bardzo zadowolony i pewny swietnej gry po stronie Interu.
Dokładnie mordo.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: maniekfci »

TomHardy pisze: 20 wrz 2019, 16:19
Endru pisze: 20 wrz 2019, 15:00 Ja mam nadzieje ze nie zobacze Candrevy Gagi DD i Lautaro wtedy bede bardzo zadowolony i pewny swietnej gry po stronie Interu.
Dokładnie mordo.
mówicie jakby Lazaro był gwarantem lepszej gry od Candrevy XD
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: KoBa »

Ja opisze moja wizję na derby: Handa - Wiadomo - Candreva,Barella,Brozovic,Asamoah - Sensi,Politano - Lukaku czyli tak, jak z Udinese tylko Barella w pierwszym składzie. W tym zestawieniu nie było takiej dziury między atakiem a pozostałymi formacjami.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: Dzyl »

Conte jest wkur*iony po kompromitacji ze Slavią więc na pewno odpowiednio ich zmotywuje i myślę, że i nasi piłkarze będą chcieli odpokutować to wtorkowe kompro. Także obstawiam wygraną po dominacji z naszej strony. Powinniśmy wyjść na pełnej kur*ie i strzelić szybko bramkę po czym już Milan się zesra i bardziej otworzy, a potem już tylko ich bardziej dojedziemy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 4 kolejka Serie A: Inter vs Milan

Post autor: maverik »

Ostatnie 2 lata to dominacja i wygrane nad Milanem. Mam nadzieję, że Conte wyciągnął wnioski i nie będzie powtórki ze Slavii. Na szczęście Milan to nie Slavia, więc powinno nam się udać zgarnąć 3 punkty. Strata punktów z Milanem, który jest bez formy, a trener nie wie co grać będzie boleć.

Skład: Handanović; Godin De Vrij Skriniar; Candreva Barella Brozovic Sensi Asamoah; Lukaku Politano

Candreva jak będzie zdrowy to zagra i dobrze, bo Lazaro nic szczególnego w ofensywie ze Slavią nie pokazał, ale za to w obronie był słabiutki i to właśnie jego stroną Slavia mocno atakowała. Dalej dałbym szansę Barelli, choć media awizują mocno Vecino. Jak dla mnie to wszyscy byle nie Gagliardini. Brozo, Sensi pewniacy, Asamoah musi zagrać chociażby po to by nie popełnić błędu Manciniego, który z dupy wystawił Santona na derby. Kwadwo ograny i najlepszy z naszych trzech lewych obrońców mimo iż jest w średniej formie to derby nie są dobrym momentem na eksperymenty. W ataku dałbym szansę Politano zamiast Lautaro, który lepiej się spisuje wchodząc z ławki. Lukaku musi zagrać, podobna sytuacja jak z Icarem, na derby takiego napastnika się nie sadza na ławkę (oby był w pełni zdrowy).
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

Myślę, że kompromitacja ze Slavia pozytywnie odbije się na dzisiejszym meczu.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Jaszczu91 »

Stachoo pisze: 21 wrz 2019, 08:09 Myślę, że kompromitacja ze Slavia pozytywnie odbije się na dzisiejszym meczu.
Ja tak myślałem po meczu z Udinese, że Slavie rozjedziemy i pokażemy zaangażowanie i dyscyplinę. Teraz nie mam oczekiwań co do tego meczu. Myślę, że Inter Conte jest słabszy niż wszystkim się wydaje.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maniekfci »

ugułem to tu i na sb strasznie cicho, jakby meczu nie było, a tu derby za chwilę.

to pewnie dlatego, że Orzeu temat założył a nie Kandydat na Prezydenta
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stryjek »

Milan vs Inter
Obrazek
Forza Inter po 3 pkt
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Mora »

Gdybym kibicował np. Bayernowi i nie interesował się calcio, to ze składu Milanu znałbym pewnie tylko Donnarummę, Piątka no i Rebicia z mundialu. Rywale zza miedzy są spokojnie do ogrania, liczę że Conte w męskich słowach dał naszym graczom do zrozumienia, że granie na stojąco (vide mecz ze Slavią) u niego nie przejdzie i na Milan wyjdą naładowani pozytywną energią. Tak jak tu ktoś kiedyś cytował Zbyszka Rybaka z HFA "musimy ich rozpierdolić pierwszym pierdolnięciem". Wiem, że to derby i różnie może być, ale pomimo kompromitacji ze Slavią jestem w miarę spokojny o wynik. Forza Inter!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: maverik »

No i tak jak opisałem, Lazaro zbyt słaby w obronie, a skoro Candreva nie jest zdrowy to cyk DD na wahadło. Mimo wszystko trochę kompro Lazaro.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Klinsi64 »

ktoś tego Lazaro ściągnął i miał z niego zrobić kozaka...wybory Conte ocenimy po meczu
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piter »

Wszystkie podania otwierające na prawą stronę do placka dambrosio a on nie wie co z piłką zrobić xd kurwa @PanieConte wypierdalaj pan już z nim

Ps. słupka nie komentuję bo to jest porażka kompletna
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

Slavia to był zespół o dwa poziomy trudniejszy. Dziś Milan słabiutko, co tym bardziej Inter zamknął mordy hejterom.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

Stało się to co stac się musiało. Ten Milan jest słabszy niż Lecce.

Mnie się szczególnie dziś podobali Asamoah i Godin (z wyjątkiem tej straty z 94min).

Pozdrawiam Placków, którzy naśmiewali się z (i nazywali plackiem) Barelli. Placki wiedzą o kogo chodzi :-)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Dzonyy »

Bardzo mi smutno, że Nasir nie będzie wchodził na stronę bo Inter Conte się nie potknal.
batistuta
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2006, 22:53

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: batistuta »

Lukak niestety nie widoczny. Strzelił bo musiał to strzelic, przy lepszych rywalach m.in. w LM takich okazji nie będzie. Spacerować to może po lesie wśród drzew jak on. Martineziak ok ale to nie co potrzebujemy. Przy 2 napastnikach niestety nasz atak wygląda najslabiej z wszystkich pozycji. Barella poprawny mecz oby się jeszcze poprawił. Godin profesor. Lazaro przegrywa z Ambrozym no masakra z typa, narazie jest na piłkarskim dnie czekam na jakieś wynużenie z bagna parodystow. Milan niestety ale to poziom drugiej połowy tabeli na ten moment. Inter nie gra wielkiej piłki ale punktujemy. Weryfikacja przyjdzie na Barcie, Borussi lub Juve. Ciekawie może być z Lazio.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2019, 22:57 przez batistuta, łącznie zmieniany 3 razy.
Zako
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2018, 18:59

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Zako »

Gratulacje, Milan prawdopodobnie nie wygrałby tego gdybyście wyszli samym Handanovicem i obrońcami. Gdyby taka linia obrony jak Interu była w którejś druzynie Premier League to byłby spust na cały świat. Giampaolo na razie Gasp w Interze bis, kadra nie powala, ale sam idiotycznymi decyzjami personalnymi sobie nie pomaga, a światełka w tunelu nie widać poza pojedynczymi przebłyskami. Do lutego, ciekawe tylko czy w tym samym składzie personalnym na ławkach trenerskich, oczywiście z naszej strony.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Mora »

Spokojne 2:0, a mogło (i powinno) być jeszcze wyżej. Ten Milan jest dramatycznie słaby, kompletnie bez pomysłu na grę. Jedyne, co mi się w tym Milanie podoba to koszulki Pumy hehe Liczę na podtrzymanie ligowej serii zwycięstw w starciu z Lazio, które będzie mieć jeden dzień mniej na odpoczynek.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: zemaria »

Fantastycznie bawiłem się na tych derbach. Delikatna nutka emocji w doskonałym warszawskim gronie była bardzo dobrym środkiem na spędzenie sobotniego wieczoru. Razem z Wybrańcem kontemplowaliśmy i opisywaliśmy to całe calcio przez cały wieczór i uważam, że było dobrze.

Milan jest cieńki niczym Lecce i takie są fakty. A Piątek? Ja pierdole... Dajcie spokój.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: IlCapitano »

Meczu oczywiście nie oglądałem, bo nie było ku temu najmniejszego sensu. Rezultat był pewny od momentu rozlosowania terminarza, także w ogóle nie ekscytuje mnie to zwycięstwo. Podrzędny rywal i tyle. Szkoda tego remisa ze Slawją, ale takie wypadki przy pracy zdarzają się. Przynajmniej taka Kusa czy Nadzyr otwarcie przyznali dzięki temu, że są antykibicami i czekają wyłącznie na wpadki. Straszliwie gardzę, nieopisanie wręcz.
A co do mecza i tej ligi całej, no co ja mam napisać? 4 mecze 12 pkt, to było oczywiste, to będzie trwać jeszcze bardzo długo niestety.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Nasir »

Ja to czekam na mecz z rywalem na podobnym poziomie bo na razie same ogórki. Jeszcze czekam na hajs za Alvareza i na przesylke z Chin gdzie zamówiłem tupecik a la pan conte. No i jeszcze czekam na dobre przyjęcie piłki naszego napastnika za 70 mln.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Wybraniec »

Taki ważny mecz dla każdego kibica Interu, a Orzeu w temacie meczowym napisał 3 linijki w którym jedna odnosi się do mnie. Niesamowite zaangażowanie, już lepiej jak maverik zakłada.

Mimo, że w ostatnich latach niemal całkowicie zdominowaliśmy mecze z Milanem to nigdy nie zrobiliśmy to z takim spokojem jak wczoraj. Poza jedną stratą Sensiego i spartoloną świetną szansą przez Suso Milan w ataku nie zrobił dosłownie nic. To nie był jakiś rewelacyjny mecz, ale na pewno najbardziej poukładany ze wszystkich do tej pory rozegrany. W defensywie otarliśmy się o świetny występ.

Zawodnikiem derbów wybieram chyba Godina. Leao nakryty czapką, kilka widowiskowych przechwytów i bardzo dobre wyprowadzanie piłki. Swoją drogą nie wiedziałem, że Urugwajczyk tak dobrze dośrodkowuje.

Sensi zagrał swoje najgorsze spotkanie, ale i tak ma asystę, także nie jest źle. Lautaro za dużo złych decyzji.

D'Ambrosio chyba skończy sezon na tym wahadle jako podstawowy zawodnik. Jak co roku nikt go nie może wygryźć. Karny kutas za spartoloną 200%. Sama gra jak to u D'Ambrosio - masa fauli i złych dośrodkowań.

Politano z ławki to świetna opcja. Jak jest dużo miejsca to Włoch to po prostu wykorzystuje. Z Cagliari miał 2-3 strzały po wejściu, a dziś przeszkodziła poprzeczka. Znakiem czasów jest to, że w tak ważnym meczu Conte nie musiał korzystać z Alexisa. Normalnie byłoby to nie do pomyślenia.

Jeszcze słówko co do bramki Lukaku. Obejrzyjcie sobie asystę Alexisa do Belga w meczu United z poniżej kompilacji (5 minuta 20 sekunda). Bliźniacza akcja do tej z Barellą. Może tak trzeba zacząć dośrodkowywać?

https://www.youtube.com/watch?v=v5lQoYB3SJQ

Pozdro Warszawa. To teraz na Barcelone co.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Klinsi64 »

Milan klepnięty na luzie,a to i tak nie był jakiś wielki mecz tej drużyny :) ważne,że po wpadce ze Slavią odpowiednio zareagowaliśmy.Najbardziej cieszą kolejne pozytywne sygnały od Barelli i gol Lukaku.Teraz trzeba w pierwszym garniturze obić te pjerdolone Lazio które lubi dokuczać i na Sampę wyjść rezerwami...a potem Barca i juve tam to już wszystko będzie się działo samo ;)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: KoBa »

Kapitalna organizacja gry, doskonała intensywność i zaangażowanie, oglądało się to z dużą przyjemnością. Gdybym miał na siłę szukać minusów to wskazanym na brak większego cynizmu pod bramką Milanu, były momenty gdzie siedzieliśmy na nich ale nie umieliśmy przekuć tego na bramkę.

Milan na pewno rozczarował swoich kibiców, ale wg mnie nie są tak słabi jak się wczoraj mogło wydawać, zdaje się że Giampaolo po prostu jak na razie kompletnie sobie z tym nie radzi.

Na koniec chciałbym wyróżnić cichego bohatera meczu - Kwadwo. Fenomenalny powrót i bardzo, bardzo ważna interwencja przy akcji Suso. Być może odrobilibyśmy ew. straconą bramkę, ale oszczędził nam wszystkim niepotrzebnych nerwów.
ODPOWIEDZ