Alexis Sanchez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Alexis polecial z Mediolanu do Anglii pożegnać się z kolegami. Jemu serio nie chcę się trenować. Oby Conte wyzwolił w nim ogień, bo na razie widać, że niezbyt zainteresowany Interem.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 29 sie 2019, 13:16 Alexis polecial z Mediolanu do Anglii pożegnać się z kolegami. Jemu serio nie chcę się trenować. Oby Conte wyzwolił w nim ogień, bo na razie widać, że niezbyt zainteresowany Interem.
Taki jakiś nieobecny Alexis, ale może taką ma naturę, niech wraca szybko, bo musi poznać drużyne i zacząć treningi.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Alexis Sanchez

Post autor: KoBa »

CDS oraz LGdS podają, że Sanchez musiał udać się do Londynu z przyczyn biurokratycznych, a nie żegnać się z kolegami.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Ostatnio też leciał po wizę do Londynu i olał trening z United :lol: Ciekawe, że tylko jemu takie rzeczy wypadają.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Alexis Sanchez

Post autor: KoBa »

Nikt tutaj teraz o wizie nie pisał, nie wiem o co dokładnie może chodzić, nigdy nie bylem Chillijczykiem zatrudniającym się we Włoszech, wiem natomiast, że gdyby nie chciało mu się trenować to zostałby w MU, a nie rezygnował z części gaży by trafić pod skrzydła Conte i Pintusa.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Wymienię milion powodów dla których zrezygnowałbym z 500 tysięcy Euro (bo tyle chyba Alexis zszedł z gaży) na rzecz bycia w Słonecznej Italii, a nie w ponurym Manchesterze. Podałeś jeden argument, wyłącznie czysto sportowy, a dla niektórych zawodników w pewnym wieku już jest nieistotny.

Tak czy siak trzymam kciuki żeby Alexisowi znowu się chciało. Prawdopodobnie będzie.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Alexis Sanchez

Post autor: KoBa »

Niby tak ale wcześniej odrzucił ofertę Romy z jeszcze bardziej słonecznego Rzymu, która nie wiązała się z uszczuplaniem zarobku - więc aspekt piłkarski musiał być brany pod uwagę.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Raczej dba o swoją reputację - Roma to zwykły śmietnik. Nie mógł do tego dopuścić niezależnie od tego czy mu się chcę czy nie.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Alexis Sanchez

Post autor: maniekfci »

Nie do końca, Alexis wygląda na takiego, co zjada go presja pracy z Conte, jest wypalony i leniwy. Nie wróżę sukcesu
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Alexis Sanchez

Post autor: kibix »

maniekfci pisze: 29 sie 2019, 17:05 Nie do końca, Alexis wygląda na takiego, co zjada go presja pracy z Conte, jest wypalony i leniwy. Nie wróżę sukcesu
Rozumiem, że poszliscie na piwko i to wywnioskowałeś? Czy gadaliscie na wideo rozmowie?? Musicie się dobrze znać w takim razie :) a tak na poważnie popieram jednego z przedmówców, jakby mu się nie chciało to by sobie siedział dalej w manu i odcinal kuponiki, a nie rezygnował z pół miliona ojro i zapierdzielał całą Europę do nowego klubu.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Alexis z numerem 11. Di Marco oddał mu numer.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Pan Alexis jednak z 7
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Alexis zagrał 90 minut przeciwko Argentynie i zdaniem kibiców był najgorszy na boisku. Mnóstwo strat i niedokładnych podań. Dodam, że w kadrze nie było Pulgara, Vidala czy Medela.

Nie zapowiada się to ciekawie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 6 wrz 2019, 19:39 Alexis zagrał 90 minut przeciwko Argentynie i zdaniem kibiców był najgorszy na boisku. Mnóstwo strat i niedokładnych podań. Dodam, że w kadrze nie było Pulgara, Vidala czy Medela.

Nie zapowiada się to ciekawie.
Podaj proszę imiona i nazwiska tych kibiców. Tak na szybko.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Carlos Rodriguez i Gary Sancho
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Stachoo »

Oni zawsze hejtuja, nie bierz ich na poważnie.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Skepta »

Stacho nie koloryzuj. Ogladalem ten mecz i alexis gral takie gowno ze jasny gwint
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Stachoo »

Nie koloryzuje. Meczu nie oglądałem i mam to w pompie czy zagrał w jakiejś reprezentacji dobrze czy źle. Ponoć reprezentację o niczym nie świadczą, przynajmniej w przypadku Lukaku ciągle było tak gadane. Ważne by dla Interu grał dobrze, w Chile może nawet gówno grać.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

https://www.youtube.com/watch?v=ivcjZhdFPig

Popisy Alexisa w meczu z Argentyną. Dramat
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Alexis Sanchez

Post autor: maniekfci »

Fatalnie, miał być gotowy gość
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Dzonyy »

Dobrze, ze mamy teraz 2 bardzo łatwe mecze to ma kiedy się odbudować.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Endru »

Alexis caly czas wspomina Barcelone on tym zyje niczym Neymar i nie wiem czy bedzie w stanie wykrzesac z siebie ambicje na Inter wszystko w rekach Antonio Conte.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Klinsi64 »

chłop próbuje,nie boi się dryblingu co pokazuje,że jeszcze mu się chce tak czy siak nie mamy piłkarza o takiej charakterystyce w kadrze...ja w niego wierzę
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kredence »

Skoro Wybraniec twierdzi, że nie zapowiada się to za ciekawie oraz po chwilowym spokoju na forum ponownie próbuje trollować, to można być w 100% pewnym, że Sanchez się odrodzi i zagra bardzo dobry sezon.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Jestem chrześcijaninem. Nie wierzę w reinkarnację. Słowo "odrodzić" nie przemawia do mnie. Zaakceptuj to.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Sanchez odpali szybciej niż Wam wszystkim się wydaje. Zresztą sami niedługo zobaczycie to na własne oczy. Forza Inter 💪
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Skepta »

Wybraniec pisze: 7 wrz 2019, 19:41 Jestem chrześcijaninem. Nie wierzę w reinkarnację. Słowo "odrodzić" nie przemawia do mnie. Zaakceptuj to.
mamy nekromante w Interze, także calma
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Antonio Conte: "Alexis Sanchez will be integrated when he does what I'm asking of him, just like any other players. I must do so in the interest of Inter, I don't have to please anyone."

Niech już wraca do United hehhehe
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Alexis Sanchez

Post autor: KoBa »

Mati, gdzie tę wypowiedź znalazłeś? Na konferencji nie było wzmianki o tym, że nie słucha rozkazów jedynie ta druga część.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Przeprowadzałem wywiad z Conte dla portalu fcinter.pl
ODPOWIEDZ