7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Wybraniec »

Sorry, że post nie rozbudowany, ale odkryłem pewną prawidłowość. Maverik jak zakłada tematy meczowe to przepierdalamy. Ze Slavia przepierdolone, z Barcą przepierdolone. To klątwa. Nie zakładaj jak Ci Inter miły.

Musiałem Cie uprzedzić na wypadek gdybyś chciał nam spierdolić niedzielny wieczór.

A tak to Wygramy a co.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 7 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: maniekfci »

no moim zdaniem to należy się ban za nadużywanie wulgaryzmów.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 7 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Wybraniec »

W wzniosłym celu się nie liczy.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 7 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Stachoo »

maniekfci pisze: 4 paź 2019, 13:38 no moim zdaniem to należy się ban za nadużywanie wulgaryzmów.
Jak nie na całe forum, to 'dajta' mu bana chociaż na temat o Barelli.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

Stachoo pisze: 4 paź 2019, 13:59 Jak nie na całe forum, to 'dajta' mu bana chociaż na temat o Barelli.
Za daleko to zaszło, teraz już musi to kontynuować :lol:

Najważniejszy mecz rundy, mam nadzieję, że będą odpowiednio zregenerowani po tej mordędze w Barcelonie. Jeśli zagramy tak jak pierwszą połowę na Camp Nou to ich zmiatamy z powierzchni ziemi. Ten mecz to osobista sprawa Conte, zatem wierzę, że będzie podwójnie zmotywowany co w sposób oczywisty przełoży się na drużynę. No i gramy u siebie, a to kwestia szalenie ważna. Zapowiada się kapitalne widowisko, nie przypominam sobie kiedy po raz oczekiwałem w ten sposób Derbów Włoch.
Obawiam się, że ktoś z kapitalnej trójki Barella - Brozović - Sensi dostanie wolne i wyjdzie Gagliardini lub Vecino. Chociaż z drugiej strony ten drugi ma dar strzelania bramek w ważnych meczach no i będzie fizyczną odpowiedzią na ten drewniany środek Juve Matuidi - Pjanić - Khedira.
Najważniejsze, że wraca Lukaku. Kilka razy przestawi Holendra.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 7 kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Wybraniec »

Liczę, że wygramy 3:1, a Barilla strzeli samobója. Tak żeby wilk był syty i owca cała.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: maverik »

Wybraniec pisze: 4 paź 2019, 13:31 Sorry, że post nie rozbudowany, ale odkryłem pewną prawidłowość. Maverik jak zakłada tematy meczowe to przepierdalamy. Ze Slavia przepierdolone, z Barcą przepierdolone. To klątwa. Nie zakładaj jak Ci Inter miły.

Musiałem Cie uprzedzić na wypadek gdybyś chciał nam spierdolić niedzielny wieczór.

A tak to Wygramy a co.
Ale mój temat meczowy z Sampdorią to pominąłeś.
Wybraniec pisze: 22 wrz 2019, 07:35 Taki ważny mecz dla każdego kibica Interu, a Orzeu w temacie meczowym napisał 3 linijki w którym jedna odnosi się do mnie. Niesamowite zaangażowanie, już lepiej jak maverik zakłada.
Postaraj się następnym razem co.

Co do meczu to sprawa jest prosta, zgarniamy 3 punkty i nie ma innej opcji. Opisywałem tak samo 3 lata temu jak nas De Boer prowadził, a wtedy byliśmy mocno w dupie i tak wygraliśmy, więc teraz nie może być inaczej. Trzeba sobie odbić zwłaszcza 2017 rok. Skład raczej ten sam co na Barcelonę poza Alexisem którego zastąpi Lukaku. Być może któryś ze środkowych pomocników odpocznie i/lub Candrevę zmieni D'Ambrosio, ale to raczej decyzje przedmeczowe.
Liczę na gola/gole Lukaku, byłoby to wspaniałe dopełnienie letniego mercato.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: TomHardy »

Chyba już wolę zobaczyć tego DD niż Candrevę, ale to jest wybór jak przy głosowaniu do sejmu i senatu w Polsce - wybieram mniejsze zło.

Oby tylko nie wybiegł żaden gagliardini czy vecino bo to drewna są niestety. Zobaczymy co pokaże Martinez po dobrym występie na Camp Nou. Czy zagrał pod transfer czy coś pokaże w końcu w lidze.

Trzeba wygrać ze starą k....ą! Forza Inter!
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Mora »

Przed meczem mam obawy tylko o dwie sprawy: kondycję po 1,5 godzinnym bieganiu za Barcą oraz o pedzia z gwizdkiem, który ewidentnie nie trawi Interu. Jeśli sił starczy, a ten cwel nie będzie nam robił pod górkę to wygramy. Dla Conte to szczególny mecz, z pewnością myślał o nim od dawna. Wie, jak ich pokonać. Lider musi pozostać w Mediolanie, najlepiej z przewagą 5 punktów. Forza Inter!
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 4 paź 2019, 13:31 Sorry, że post nie rozbudowany, ale odkryłem pewną prawidłowość. Maverik jak zakłada tematy meczowe to przepierdalamy.
Mam nadzieję, że żaden bukmacher się nie zorientuje, bo Twoje życie byłoby zagrożone.
Byłby to niepowetowana strata oczywiście.

Sam mecz, to dla mnie najważniejsze wydarzenie tej rundy (a może i sezonu).

Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: SETE »

Niecałe 12 h do meczu z Juve , dla mnie bezsprzecznie jest to najważniejszy mecz rundy jesiennej , a może i całego sezonu. Cała Italia czeka na to starcie. Chciałbym napisać ze ten mecz wiele nam powie o tym czy możemy nawiązać walkę z Juventusem jednak nie do końca musi tak być. Osobiście jestem wkurzony o moment rozgrywania tego spotkania. Faktem jest ze mieliśmy w ciągu tygodnia 2 ciężkie mecze , w 10 na Sampie i ultramaraton na camp nou podczas gdy Juventus miał można powiedzieć 2 przetarcia ze Spal i leberkusen. Inter w tym meczu nie będzie w 100 % dyspozycji fizycznej i tego się obawiam. Nie mamy ławki i nie ma kim rotować . Skład wyjdzie praktycznie taki sam na ja na Barcelonę. Bardzo jestem ciekawy taktyki na ten mecz mając w głowie to ze możemy zagrać na wysokim poziomie ok 60 minut. Oglądając ostatnio juve to mam wrażenie ze oni wlasnie dopiero w 2 połowie wrzucają kolejny bieg. Jaka drogę obierze Conte ?
Chciałbym zwycięstwa nad Juve jak chyba nigdy dotąd ale patrząc na okoliczności z remisu także będę zadowolony. Forza Inter
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Piter »

Zrobimy to dziś
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kusy »

Piter pisze: 6 paź 2019, 11:30 Zrobimy to dziś
Wyślij jakieś zdj z Mediolanu może co
Kredense
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kredense »

Kusy ssij jaja cwelu
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Woo-cash »

Kredense pisze: 6 paź 2019, 13:17 Kusy ssij jaja cwelu
Podziękuj mamusi że cie zlizała z chuja listonosza bo po dziś dzień byś leżał w kondonie zza szafą.
Psa nie masz a kolegów szukasz ?
Wypierdalaj do siebie na śmietnik jebany atencjuszu.

Przepraszam. Wkurwiłem się 🤷‍♂️
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: maniekfci »

mastersnake pisze: 6 paź 2019, 14:03
Kredense pisze: 6 paź 2019, 13:17 Kusy ssij jaja cwelu
Podziękuj mamusi że cie zlizała z chuja listonosza bo po dziś dzień byś leżał w kondonie zza szafą.
Psa nie masz a kolegów szukasz ?
Wypierdalaj do siebie na śmietnik jebany atencjuszu.

Przepraszam. Wkurwiłem się 🤷‍♂️


Xddddddd 10/10
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

Master snejk proponuję ignorować, bo szkoda nerwów, ale generalnie to wyjaśnienie oceniam na mocną dyszkę w 10-stopniowej skali, masakra
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Stachoo »

Kto tworzy te lewe konta? Gdzie jest administracja? Posty potraficie usuwać zwykłych userow, a takie gówna zostawiacie. Ljarro gdzie jesteś?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: maniekfci »

Stachoo pisze: 6 paź 2019, 14:51 Kto tworzy te lewe konta? Gdzie jest administracja? Posty potraficie usuwać zwykłych userow, a takie gówna zostawiacie. Ljarro gdzie jesteś?


Oooo święte słowa!!!!!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Woo-cash »

IlCapitano pisze: 6 paź 2019, 14:47 Master snejk proponuję ignorować, bo szkoda nerwów, ale generalnie to wyjaśnienie oceniam na mocną dyszkę w 10-stopniowej skali, masakra
Masz rację ale wchodząc na forum chce widzieć merytoryczne posty a nie jakiegoś smarka który się panoszy jak u siebie jak gówno w szambie i nikt z nim porządku nie zrobi.

Wracając do tematu to marzy mi się aby pierwsza drużyna powtórzyła wynik primavery i wyjaśniła Piemonte Calcio i pokazała im miejsce w szeregu w tym sezonie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Piter »

Duet Vecino dambrosio xdddddddd
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Yascarr »

Ale to jest żałosne, kolejny sezon bez wygranej z Juventusem. Płakać się chce jak się pomyśli.

Lukaku jest o dwie klasy gorszy od Mauro
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Dzonyy »

Różnica klas. Kompletnie nic dzisiaj nie pokazaliśmy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Wybraniec »

Lukaku>Icardi :lol:

Bardzo słaby występ Barelli, Brozovicia, Godina i katastrofalny Belga.

Na plus za zadziornośc D'Ambrosio, Skriniar i Lautaro.

Dzisiaj zostaliśmy zweryfikowani, nie ma co myśleć o tytule tylko skupić się na zdobywaniu punktow
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Odet »

Zimny prysznic.
Piłkarze zawiedli.
Juventus lepszy.
Pozdr.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: SETE »

Wynik niestety bardzo spawiedliwy. Inter się starał , walczył ale sił nie było i to było widać od poczatku meczu. Juventus na nas siadł od poczatku i nas zjadł fizycznie. Coś co miało być naszym atutem dzisiaj tym atutem nie było. Patrząc z perspektywy tego meczu to jesteśmy dalej od Juve niż za Spalettiego , ale okoliczności w jakich był rozgrywany ( po ultra fizycznym meczu na Camp Nou ) nie napawały mnie optymizmem. Z natury nie jestem optymista a raczej realista i pisałem o porażce na camp Nou i wycieńczeniu fizycznym które nie pozwoli nam rozegrać dobrego meczu z Juve. Nie mieliśmy argumentów dzisiaj a porażka z juve boli podwójnie.
Nie ma ławki na gre na 2 fronty
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Jaszczu91 »

Ten mecz był rozgrywany w najgorszym możliwym dla nas terminie. Porażka niestety zasłużona i spowodowana głównie kontuzją Sensiego. Bez niego nie było komu rozegrać piłki na połowie rywala. Walczący Martinez w zasadzie jedyny na plus. Reszta poniżej moich oczekiwań. Z Conte na czele.
Trzeba wrócić do ogrywania ogórków w lidze bo do tego ten zespół jest stworzony.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: jackop »

GG
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

Myślałem, że coś w tym meczu zobaczę, ale już pierwsze 15 minut utwierdziło mnie, że jednak nie.
Zasłużona wygrana Juve i patrząc na wydarzenia boiskowe na przestrzeni meczu całkowicie do przewidzenia.
Inter momentami elektryczny - szczególnie pierwsze 5 minut - później wielkie osłabienie przez kontuzję Sensiego, przy okazji uwidoczniła ta sytuacja jaką my w porównaniu do Juve mamy biedę na ławce. Vecino w 11 minut po wejściu zaliczył 6 strat i mimo, że grał tak krótko to do przerwy był w tej statystyce w samej czołówce. Barella dwoił się i troił, ale luki po Sensim nie mógł sam załatać.
Juventus bardzo zdeterminowany co było widać już od pierwszych minut. Podgrzewanie atmosfery przez media wyraźnie im się udzieliło bo często przyjeżdżali do nas znacznie bardziej ospali i na wyjebce przez co pokonać zdołał ich nawet Inter Franka de Boera.
W personalia wchodzić mi się nie chce, ale trochę wkurzyło mnie to nonszalanckie przepuszczenie piłki przez Lukaku do Vecino bo to była sytuacja na gola. Mój wielki Kongijczyk nie pomyślał w tej sytuacji.
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Moldar3 »

Brak ławki aż za bardzo widoczny w tym meczu. Co wejście to praktycznie osłabienie zespołu.

Na plus Lautaro, walczył ile mógł, na minus oczywiście Vecino i Lukaku, niestety niby czołg, ale bardzo nieprzydatny.
ODPOWIEDZ