7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: miniu86 »

Ale wy jesteś kurwa niekumaci. Ja pierdole. Gdzie tam jest napisane, że się cieszę?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: KoBa »

Jaszczu91 pisze: 8 paź 2019, 10:44
KoBa pisze: 7 paź 2019, 21:49
Jaszczu91 pisze: 7 paź 2019, 21:11
miniu86 pisze: 7 paź 2019, 20:04 Niech o tym jak podszedł do meczu z nami Juventus powie tylko to, że kibice Juve zachwycają się po meczu z nami, że wreszcie widzą sarrismo, że to w końcu jest to i że to najlepszy mecz Juve jaki widzieli od dawna. Oni się na prawdę przestraszyli Conte i było to widać po jebanych MORRRDACH Nedveda i Paraliticego na trybunach. Kupka w majteczkach.
No i co z tego? Przegrana jest przegraną
A to już odpadliśmy z rozgrywek?
Nie. Ale cieszenie się że juvki się na nas spieły i nas ograli to tak jakbym ja się cieszysz, że prostytutka oskarżyła o gwałt mnie a nie Ciebie, bo jestem ładniejszy...

Wiadomo, mamy dobrą ekipę ale takie podniecanie się porażką jest słabe i tyle. Z Barcą pokazaliśmy się fajnie i można było wyciągnąć pozytywy z tej porażki. Ale teraz zagraliśmy po prostu przeciętnie i tyle
Po trzykroć przeczytałem te prostytutkową metaforę wciąż nie znajduję analogii.
No nie ważne, wracając do tematu - we wpisie minia86 ewidentnie chodzi o radość spowodowaną nie tym, że Juve odczuwało strach, nie tym, że wywołaliśmy u nich jakiś dyskomfort, tylko tym, że ich postawa to wymierny wyznacznik poczynionego przez nas progresu. To kolejny z dowodów na to, że projekt działa, że zmierzamy w dobrą stronę i tak samo byłoby zarówno w przypadku remisu jak i zwycięstwa..
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Wybraniec »

Weźmy na warsztat wszystkie mecze Interu w tym sezonie:

Inter - Lecce - bardzo dobry występ
Cagliari - Inter - wymęczone zwycięstwo
Inter - Udinese - wymęczone zwycieśtwo
Inter - Slavia - kompromitujący występ
Inter - Milan - solidny występ
Inter - Lazio - wymęczone zwycięstwo
Sampdoria - Inter - dobra tylko 1 połowa (nie oglądałem, ale tak czytałem)
Barcelona - Inter - porażka po przeciętnym meczu
Inter - Juventus - porażka po słabym meczu

Już przestańcie się oszukiwać, że jest tak super i cacy, bo jedyny mecz który mnie przekonał to ten z Milanem, sporo z nich wymęczyliśmy, a w niektórych byliśmy po prostu słabi.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: IlCapitano »

No ja to sobie przeanalizowałem wczoraj wszystkie mecze ligowe ze sezona 09/10 i mi wyszło jednak, że myśmy no to rozegrali 3 dobrze mecze w tym całym sezonie. Oba derbowe z Milanem i domowy z Juve. Obłęd jednak.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 8 paź 2019, 14:58 No ja to sobie przeanalizowałem wczoraj wszystkie mecze ligowe ze sezona 09/10 i mi wyszło jednak, że myśmy no to rozegrali 3 dobrze mecze w tym całym sezonie. Oba derbowe z Milanem i domowy z Juve. Obłęd jednak.
No widzisz, można zagrać tylko trzy spotkania dobrze i wygrać wszystko :D natomiast Inter zagrał fajnie z farsa Pana Conte i przegrał, dlatego warto grać tak sobie i zwyciężać, tego dokonał Pan Jose król prawdziwy.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7. kolejka Serie A: Inter - Juventus

Post autor: Endru »

kusy pisze: 8 paź 2019, 15:49
IlCapitano pisze: 8 paź 2019, 14:58 No ja to sobie przeanalizowałem wczoraj wszystkie mecze ligowe ze sezona 09/10 i mi wyszło jednak, że myśmy no to rozegrali 3 dobrze mecze w tym całym sezonie. Oba derbowe z Milanem i domowy z Juve. Obłęd jednak.
No widzisz, można zagrać tylko trzy spotkania dobrze i wygrać wszystko :D natomiast Inter zagrał fajnie z farsa Pana Conte i przegrał, dlatego warto grać tak sobie i zwyciężać, tego dokonał Pan Jose król prawdziwy.
W samo sedno.
ODPOWIEDZ