Wybory Parlamentarne

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Kusy »

Albo ten cały sondaż jest ustawiony, bo niby konfederacja 3.6 % tylko poparcia, a co się pytam znajomych, większość wybiera konfederacje, wiadomo konfederacja największe poparcie ma wśród młodych ludzi 😉
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Generalnie to fascynuje mnie, jak Konfederacja i jej członkowie są nieskazitelni, przejrzyści i czyści.

Ale chyba jeszcze bardziej fascynuje mnie wiara ich wyborców w tę świętość.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 8 paź 2019, 16:05 Generalnie to fascynuje mnie, jak Konfederacja i jej członkowie są nieskazitelni, przejrzyści i czyści.

Ale chyba jeszcze bardziej fascynuje mnie wiara ich wyborców w tę świętość.
Dla mnie to jest zbieranina ludzi z różnych partii, która nie ma jasnego celu, tylko gadanie i gadanie.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

kusy pisze: 8 paź 2019, 16:08
maniekfci pisze: 8 paź 2019, 16:05 Generalnie to fascynuje mnie, jak Konfederacja i jej członkowie są nieskazitelni, przejrzyści i czyści.

Ale chyba jeszcze bardziej fascynuje mnie wiara ich wyborców w tę świętość.
Dla mnie to jest zbieranina ludzi z różnych partii, która nie ma jasnego celu, tylko gadanie i gadanie.


W dupie mam czym dla Ciebie jest. Sam jesteś za lewicą, która jednego dnia jest z KO, drugiego z razem a trzeciego jest tylko SLD. Czym w takim razie oni są?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 8 paź 2019, 16:05 Generalnie to fascynuje mnie, jak Konfederacja i jej członkowie są nieskazitelni, przejrzyści i czyści.

Ale chyba jeszcze bardziej fascynuje mnie wiara ich wyborców w tę świętość.
Co to w ogóle za jakikolwiek argument? Co on ma pokazywać? Co ma udowodnić? Daj jakiś konkret, a nie bełkot.
kusy pisze: 8 paź 2019, 16:08 Dla mnie to jest zbieranina ludzi z różnych partii, która nie ma jasnego celu, tylko gadanie i gadanie.
Ty tak serio? Obejrzałeś jakąś debatę lub konwencję? Poświęciłeś chociaż godzinę że y posłuchać wystąpienia jakiegokolwiek członka Konfederacji?
Ostatnio zmieniony 8 paź 2019, 16:15 przez zoniek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Kusy »

Typowa agresja pisowska, ucinam rozmowe, kiedy pisior zaczyna krzyczeć, co by się nie napisało/powiedziało, zawsze będzie wiedział lepiej i tak :) nie chce mi się przytaczac tutaj argumentów, bo to nie ma sensu. Znam wielu pisowcow i lepiej z nimi ucinać rozmowę, bo to nie prowadzi do żadnej merytorycznej rozmowy.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

kusy pisze: 8 paź 2019, 16:08 Dla mnie to jest zbieranina ludzi z różnych partii, która nie ma jasnego celu, tylko gadanie i gadanie.
Ty tak serio? Obejrzałeś jakąś debatę lub konwencję? Poświęciłeś chociaż godzinę że y posłuchać wystąpienia jakiegokolwiek członka Konfederacji?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E348829

Kusy, jestes przewidywalny :lol: Maniekfci cie zaorał.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2019, 16:22 przez Wybraniec, łącznie zmieniany 1 raz.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Żaden argument, raczej reakcja Wasze posty.

Odbierz to jako zaczepkę i spróbuj obronić się przed nią konkretami, bo póki co to tylko dolewacie tu ściek typu „ci i ci źli, konfederacja jedyna dobra”.

Jesteście zaślepieni i zwyczajnie pierdolicie, no i oczywiście działa na Was manipulacja Korwina, który umie tylko pokazać, ze inni są źli
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

kusy pisze: 8 paź 2019, 16:14 Typowa agresja pisowska, ucinam rozmowe, kiedy pisior zaczyna krzyczeć, co by się nie napisało/powiedziało, zawsze będzie wiedział lepiej i tak :) nie chce mi się przytaczac tutaj argumentów, bo to nie ma sensu. Znam wielu pisowcow i lepiej z nimi ucinać rozmowę, bo to nie prowadzi do żadnej merytorycznej rozmowy.

- pisowiec to, pisowiec tamto
- wołaj o merytoryczną dyskusje XD
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Jak na razie maniekfci tylko siejesz niepotrzebny ferment. Brandzlujesz się ze swoim koleżka, kto wie co tam w nocy robicie. Może sobie głosujcie na tego biedronia. Już wiem skąd ta wasza niechęć do Konfederacji
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maverik »

Ocencie Bolka :lol:

Obrazek

a jeszcze kilka dni temu sapał na konwencji Platformy xD
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

Jaki ferment sieje? Uderzył w samo sedno. Fajnie, że Janusz nie zmienia poglądów od lat, szkoda tylko ze sposób ich przekazywania, sposób prowadzenia kampanii jest prowadzony w taki sam sposób od lat, brak wyciągania jakichkolwiek wniosków. Słyszę to od lat i to nie działa. Dejavu

Ja oddaje na nich głos tylko dlatego, że pozostałe alternatywy są jeszcze gorsze.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2019, 16:33 przez Wybraniec, łącznie zmieniany 2 razy.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Wybraniec z zachowania i z wyglądu pizdowaty :D jakoś trzeba nadrabiać niewyjsciowa mordę :D

A Bolek już zdążył usunąć wpis :D
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

hahaha próbować uderzyć w czyiś wygląd wiedząc, że zostało się wyruchanym :lol: beka z typa
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Dojrzały elektorat Pana Janusza Korwina Mikkego XD

Świetna wizytówka, taka akurat wpisująca się w te 3,6% tych 10-12 latków.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Generalnie zoniek to napisałeś 0 konkretów, 5 jakichś niezweryfikowanych co do swojej partii postów a cała reszta to wulgi i wyzwiska.

Nie mam pojęcia jak chcesz na nich głosować, osoby ubezwłasnowolnione Z powodu choroby psychicznej nie mają prawa wyborczego.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Wybraniec pisze: 8 paź 2019, 16:32 hahaha próbować uderzyć w czyiś wygląd wiedząc, że zostało się wyruchanym :lol: beka z typa
Po prostu już wszystko się stało dla mnie jasne :D lata upokorzeń w szkole, na osiedlu trzeba sobie odbić anonimowo na forum zza komputera :D ty marny przegrywie :D
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 8 paź 2019, 16:34 Generalnie zoniek to napisałeś 0 konkretów, 5 jakichś niezweryfikowanych co do swojej partii postów a cała reszta to wulgi i wyzwiska.

Nie mam pojęcia jak chcesz na nich głosować, osoby ubezwłasnowolnione Z powodu choroby psychicznej nie mają prawa wyborczego.
Próżno szukać jakichkolwiek twoich konkretów. Wkleiłem link do programu, jakbyś chciał podjąć jakąś merytoryczną dyskusję to byś tam zajrzał i coś na ten temat wspomniał. Ale ty wolisz się brandzlowac z koleżka na mesendzerze i siać ferment :) tyle jeżeli chodzi o twoje konkrety
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 8 paź 2019, 16:41
maniekfci pisze: 8 paź 2019, 16:34 Generalnie zoniek to napisałeś 0 konkretów, 5 jakichś niezweryfikowanych co do swojej partii postów a cała reszta to wulgi i wyzwiska.

Nie mam pojęcia jak chcesz na nich głosować, osoby ubezwłasnowolnione Z powodu choroby psychicznej nie mają prawa wyborczego.
Próżno szukać jakichkolwiek twoich konkretów. Wkleiłem link do programu, jakbyś chciał podjąć jakąś merytoryczną dyskusję to byś tam zajrzał i coś na ten temat wspomniał. Ale ty wolisz się brandzlowac z koleżka na mesendzerze i siać ferment :) tyle jeżeli chodzi o twoje konkrety

Proszę o mój konkret wedle twoich standardów - http://pis.org.pl/dokumenty.

Generalnie w tej płytkiej wiedzy nieźle pływasz, ale widać, ze wyjście ponad to sprawia ci dużo kłopotów, dlatego rozumiem te epitety w kierunku innych :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

Rozumiem skąd twoja frustracja i chęć by Korwin wszedł do sejmu. Jesteś jednym z jego nieślubnych bękartów na którego nie płacił alimentów, a jego 5% to dla Ciebie szansa na comiesięczny przelew :lol:.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

maniekfci pisze: 8 paź 2019, 16:05 Generalnie to fascynuje mnie, jak Konfederacja i jej członkowie są nieskazitelni, przejrzyści i czyści.

Ale chyba jeszcze bardziej fascynuje mnie wiara ich wyborców w tę świętość.
Z tego co widzę to udało ci się spłodzić jeden "konkret" według swoich standardów. Poprosiłem o rozwinięcie myśli, ale nie dałeś rady. Daje ci drugą szansę odnieść się do swojej myśli. Chciałbym szczerze poznać powody takiej opinii.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 8 paź 2019, 16:50
maniekfci pisze: 8 paź 2019, 16:05 Generalnie to fascynuje mnie, jak Konfederacja i jej członkowie są nieskazitelni, przejrzyści i czyści.

Ale chyba jeszcze bardziej fascynuje mnie wiara ich wyborców w tę świętość.
Z tego co widzę to udało ci się spłodzić jeden "konkret" według swoich standardów. Poprosiłem o rozwinięcie myśli, ale nie dałeś rady. Daje ci drugą szansę odnieść się do swojej myśli. Chciałbym szczerze poznać powody takiej opinii.

To nie konkret, to subiektywna opinia/wniosek z obserwacji, czyli coś, na co pozwala wiedza, opanowanie i spojrzenie na sprawę na chłodno, zrozumiałbyś, ale gul u ciebie bierze górę :)
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Wybraniec pisze: 8 paź 2019, 16:48 Rozumiem skąd twoja frustracja i chęć by Korwin wszedł do sejmu. Jesteś jednym z jego nieślubnych bękartów na którego nie płacił alimentów, a jego 5% to dla Ciebie szansa na comiesięczny przelew :lol:.
Oj widzę, że kogoś zabolała prawda o sobie :D ujmijmy to tak: potrafię zrozumieć to, że przez te lata rosła w tobie gorycz przez brak akceptacji. Zrozum jednak, że próba radzenia sobie z nią jaką podejmujesz tu na forum jest zła. Chwilowa poprawa samooceny poprzez trollowanie i wprowadzanie zamieszania nie doda ci męskości. Musisz wziąć się w garść i zrozumieć że przeszłość nie może wciąż odciskać piętna na twojej osobie. Zamknij ten rozdział, pogódź się z nim i pokaż wszystkim, że Mateusz to fajny gość, a nie maska, która zakłada na poranione serce. Życzę ci tego!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Woo-cash »

maverik pisze: 8 paź 2019, 16:27 Ocencie Bolka :lol:

Obrazek

a jeszcze kilka dni temu sapał na konwencji Platformy xD
Zablokował mnie ciul na twietterze bo mu tam napisałem dwa słowa. Szkoda na tego konfidenta zwracać uwagę 😂
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

zoniek pisze: 8 paź 2019, 17:00
Wybraniec pisze: 8 paź 2019, 16:48 Rozumiem skąd twoja frustracja i chęć by Korwin wszedł do sejmu. Jesteś jednym z jego nieślubnych bękartów na którego nie płacił alimentów, a jego 5% to dla Ciebie szansa na comiesięczny przelew :lol:.
Oj widzę, że kogoś zabolała prawda o sobie :D ujmijmy to tak: potrafię zrozumieć to, że przez te lata rosła w tobie gorycz przez brak akceptacji. Zrozum jednak, że próba radzenia sobie z nią jaką podejmujesz tu na forum jest zła. Chwilowa poprawa samooceny poprzez obrażanie i wprowadzanie zamieszania nie doda ci męskości. Musisz wziąć się w garść i zrozumieć że przeszłość nie może wciąż odciskać piętna na twojej osobie. Zamknij ten rozdział, pogódź się z nim i pokaż wszystkim, że Zoniek to fajny gość, a nie maska, która zakłada na poranione serce. Życzę ci tego!


Pozwoliłem sobie wprowadzić kosmetyczne poprawki i wychodzi, ze napisałeś autobiografie :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

Ładnie maniek. Siedzi teraz pewnie cały spocony. Aż z niego leci :lol:
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Lopez »

Czekam na opinię Klisniego na ten temat
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Ładnie się tam chłopcy klepiecie po plecach :D
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

maniekfci pisze: 8 paź 2019, 17:03
zoniek pisze: 8 paź 2019, 17:00
Wybraniec pisze: 8 paź 2019, 16:48 Rozumiem skąd twoja frustracja i chęć by Korwin wszedł do sejmu. Jesteś jednym z jego nieślubnych bękartów na którego nie płacił alimentów, a jego 5% to dla Ciebie szansa na comiesięczny przelew :lol:.
Oj widzę, że kogoś zabolała prawda o sobie :D ujmijmy to tak: potrafię zrozumieć to, że przez te lata rosła w tobie gorycz przez brak akceptacji. Zrozum jednak, że próba radzenia sobie z nią jaką podejmujesz tu na forum jest zła. Chwilowa poprawa samooceny poprzez obrażanie i wprowadzanie zamieszania nie doda ci męskości. Musisz wziąć się w garść i zrozumieć że przeszłość nie może wciąż odciskać piętna na twojej osobie. Zamknij ten rozdział, pogódź się z nim i pokaż wszystkim, że Zoniek to fajny gość, a nie maska, która zakłada na poranione serce. Życzę ci tego!


Pozwoliłem sobie wprowadzić kosmetyczne poprawki i wychodzi, ze napisałeś autobiografie :)
10/10. Zoniek leży ciężko znokautowany. Możliwe, że złamałeś mu serce jak Barcelona mecz.
Zablokowany