Wybory Parlamentarne

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

mastersnake pisze: 8 paź 2019, 17:02 Zablokował mnie ciul na twietterze bo mu tam napisałem dwa słowa. Szkoda na tego konfidenta zwracać uwagę 😂
Mnie na fb. Lektura komentarzy pod jego wpisami to jest jedna wielka cukrownia. Kółko wzajemnej adoracji. Czekam czasów kiedy zmienią nazwę portu lotniczego w Gdańsku oraz gdy wyjdą podręczniki do historii z uwzględnieniem jego "zasług".
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Klinsi64 »

zoniek,a generał na kogo głosuje?
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Klinsi64 pisze: 8 paź 2019, 17:13 zoniek,a generał na kogo głosuje?
Jak wyjmiesz faje swojego psa z buzi to go zapytaj :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

xDDDDDD

lekarza.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 8 paź 2019, 17:17 xDDDDDD

lekarza.
Za późno.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

A tymczasem, wracając do dyskusji, pod linkiem jest rozkład najbliższych debat. Warto zerknąć.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E36C7CA

Co zaskakuje to fakt, że Polsat wyręcza tvpis w należytej prezentacji kandydatów.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

Po co jakiś no-name z konfederacji do telewizji polskiej zapraszać jak oni tylko tak jak zoniek potrafią czyli UWAGA CYTUJĘ:
Yyyyyy eeeee ZOSTAW PAN NIE BIJ PAN yyyy głosujcie na konfederację

lista numer 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Claudio »

Dzięki chłopaki. Wspaniała lektura do obiadu :piwko:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

Claudio pisze: 8 paź 2019, 18:40 Dzięki chłopaki. Wspaniała lektura do obiadu :piwko:
Czemu tak późno jesz obiad? Opisz.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Claudio »

Kurde po pracy prosto pojechałem na mecz https://www.flashscore.pl/mecz/QsWaqzOn
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

https://www.youtube.com/watch?v=EesDykJvfVU

podnieca mnie ta debata, bardzo dynamiczna i mało merytoryczna ze strony lewicy, konfederacji oraz PSLu.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

Piter pisze: 8 paź 2019, 19:42 https://www.youtube.com/watch?v=EesDykJvfVU

podnieca mnie ta debata, bardzo dynamiczna i mało merytoryczna ze strony lewicy, konfederacji oraz PSLu.
(nie mogę edytować poprzedniego postu)

jednak koalicja obywatelska się skompromitowała, wynik wyborów jest już znany
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Claudio »

Piter pisze: 8 paź 2019, 19:42 https://www.youtube.com/watch?v=EesDykJvfVU

podnieca mnie ta debata, bardzo dynamiczna i mało merytoryczna ze strony lewicy, konfederacji oraz PSLu.
Widziałem już kilka debat i jeszcze nie widziałem by pytania były skierowane zdecydowanie w daną partię (tematy które KO wyciąga przeciwko partii rządzącej), a prowadzący zdecydowanie nastawieni negatywnie w stosunku do konkretnego przedstawiciela danej partii. Oj TVN i podwójne standardy. Horała i Bosak najlepiej się zaprezentowali mimo wszystko.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

Claudio pisze: 8 paź 2019, 20:59
Piter pisze: 8 paź 2019, 19:42 https://www.youtube.com/watch?v=EesDykJvfVU

podnieca mnie ta debata, bardzo dynamiczna i mało merytoryczna ze strony lewicy, konfederacji oraz PSLu.
Widziałem już kilka debat i jeszcze nie widziałem by pytania były skierowane zdecydowanie w daną partię (tematy które KO wyciąga przeciwko partii rządzącej), a prowadzący zdecydowanie nastawieni negatywnie w stosunku do konkretnego przedstawiciela danej partii. Oj TVN i podwójne standardy. Horała i Bosak najlepiej się zaprezentowali mimo wszystko.
No Horała pozamiatał elegancko, występ 10/10. Nie dał się sprowokować i na koniec pięknie pojechał po TVN na ich własnej stacji xd
Ogólnie podsumowując na przestrzeni całej debaty to Bosak również bardzo dobrze, nie jak ta ciamajda z konfederacji która brała udział w debacie o światopoglądzie. Przy pytaniu o invitro nie miał zielonego pojęcia, ale potem pięknie wbił szpilkę w koalicje obywatelską i ta debata nie była już tak bardzo anty PiS.
Koalicja obywatelska to nie ważne jak się postara, zawsze wystawi jakąś głupią kobietę która sie skompromituje i tak było również tym razem jak chciała zabłysnąć, że jest jedyną kobietą biorącą udział w debacie xd
Lewicy i PSLu tak trochę nawet nie chce mi się podsumowywać, po prostu mam nadzieję że obydwa ugrupowania nie przekroczą 5%.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Kusy »

"Konfederacja Wolność i Niepodległość. Tym razem mowa jest o tym, jak "rozdysponować" 6 milionów z subwencji, którą Konfederacja może otrzymać po wyborach. Politycy zastanawiali się, jak za pośrednictwem zaprzyjaźnionych fundacji i kancelarii prawnych wyprowadzać pieniądze poza partię, a część zwrócić Korwinowi."
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

Przypominam, żeby nie głosować na mniejsze zło, a większe dobro.
Prawo i sprawiedliwość lista numer 2
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

Ciekawe czy zoniek głosuje za zońka czy za generałaip ? Jak myślicie ? Jakbym miał obstawiać to bym dał, że zońka. Wychodzi mi klasyczny łamak.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

A kto ci pozwolił kutasiarzu używać telefonu na lekcji :)? Ryj cię swędzi :)?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Dzonyy »

zoniek pisze: 9 paź 2019, 14:22 A kto ci pozwolił kutasiarzu używać telefonu na lekcji :)? Ryj cię swędzi :)?
Powiało grozą. Byle co wystarczy napisać i od razu ci gul skacze.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Taki cwany frajerzyno zza komputera jesteś :)? Dzieciaku zakompleksiony won do lekcji :)

Co to w bani trzeba mieć żeby jarać się takim trollowaniem :)? Ile ty masz lat naplecie :)? Jak masz taką obsesję na moim punkcie to dawaj na solo ciamajdo :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wybraniec »

xDDDDDDD

Prawdziwy Narodowiec.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Wybraniec pisze: 9 paź 2019, 14:31 xDDDDDDD

Prawdziwy Narodowiec.
Mam się bawić w jakąś dyplomację z frajerem? Wielce zdziwieni wszyscy hahaha
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

@Orzeu zmień zońkowi nick na Marik1234

https://www.youtube.com/watch?v=w4WRF8caYuE
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Piter »

zoniek pisze: 9 paź 2019, 14:33
Wybraniec pisze: 9 paź 2019, 14:31 xDDDDDDD

Prawdziwy Narodowiec.
Mam się bawić w jakąś dyplomację z frajerem? Wielce zdziwieni wszyscy hahaha
Dominik Janas z Bełchatowa chciałby z tobą pogadać
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Wirtuoz »

Kuc - zamieszkuje piwnice, internetowy wojownik, wierny strażnik zasad wolnego rynku. Potrafi cytować z pamięci wszystkie wpisy na blogu Krula. Kuce przybyły z KucPlanety, z odległej Akaptyki. Prawilne kuce przestrzegają dekalogu prawilnego kuca.

Co zrobisz kucu
Gdy łapie chcica
A w oczach Korwin
W duszy piwnica?
Włączę komputer
Fejsa odpalę
Karyny postalkuję
I sam sobie zwalę
Co tam Karyna
Gdy mam Korwina
Do jego wąsa
Gruchę potrząsam
Nie jestem z lewicy
Nie jestem z prawicy
Jam ze stęchłej piwnicy


Pozdrawiam Zońka i Generałaip.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: kibix »

IlCapitano pisze: 8 paź 2019, 09:23 Podniesienie kwoty wolnej od podatku, obniżenie podatków, likwidacja ZUS-u. To są kwestie kluczowe, a nie zakaz hodowli zwierząt na futra człowieku, no ale jak chcesz to idź głosuj na czerwonych(tęczowych), w końcu Łódź od zawsze była czerwona, jak to celnie opisali w Pułkowniku Kwiatkowskim.
Obyś zgnil w klatce jak te zwierzęta. Nie mówię że ta pedolewica jest fajna, bo wszyscy to lurwy, ale jak my jeżeli chcemy się nazywać niezwierzetami, to powinniśmy im pomagać, bo przez naszą zachlannosc one przeżywają prawdziwa apokalipse. Pytanko, uważasz że różnimy się czymkolwiek od zwierzęcia, skoro mając 'świadomość' mamy w pźdzcie ich cierpienie? Według mnie jesteśmy czymś dużo gorszym, przez co cały nasz kureski gatunek jest najpodlejszym gownem we wszeswiecie.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: Saff »

Mnie to zawsze jedno zastanawia w kontekście wszystkich obrońców praw zwierząt i przeciwników hodowli zwierząt futerkowych, jakichś wegan itp itd - wiecie, że walcząc z takim przemysłem i rzekomo mając na uwadze dobro tych zwierząt, de facto skazujecie je na wyginięcie?

Jaki jest sens zakazywania takich hodowli i odcinania kolejnej gałęzi przemysłu (przecież to nie zniknie, tylko biznes przeniesie się do innego państwa - a im biedniejszy kraj zezwalający na takie praktyki, tym gorsza jakość tychże hodowli), zamiast pogodzić się z faktem, że jest popyt na takie produkty i wyegzekwować odpowiednie standardy przetrzymywania zwierząt.

A jednocześnie warto dodać, że wszyscy eko wariaci walczący o ochronę zwierzątek i środowisko nie biorą pod uwagę prostego faktu, że produkcja sztucznych futer też do ekologicznych nie należy (tak samo utylizacja odpadów czy zużytych produktów).
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: KoBa »

Dokładnie Saff. Dodam tylko, że od dłuższego czasu z ogromnym zniesmaczeniem można przyglądać się temu, jak podnosi się zwierzęta do rangi człowieka, a człowieka degraduje się do poziomu zwierzęcia. Dzieci w rodzinach patologicznych, dzieci głodujące, dzieci chore z absurdalnymi terminami do specjalistów i kosmicznymi kosztami przewlekłych leczeń, niska liczba domów starców, skandaliczny poziom standardu tychże domów to są problemy a nie jakieś zwierzątka futerkowe.

Żeby mi tu ktoś nie wyskoczył jak kibix powyżej - nie popieram, jak każdy normalny człowiek, krzywdy zwierzęcia i uważam, że przemysł wykorzystujący je powinien mieć coraz bardziej rygorystyczne wytyczne co do humanitarnego podejścia do zwierząt.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: maniekfci »

Saff i KoBa amen.

Żyjemy w czasach ludzi skrajnie popierdolonych albo w lewo albo w prawo i często ludzie bronią jednego kosztem zdrowia lub życia drugiego. Nie ma zdrowego balansu.

PS. nie ma zdrowego balansu, co widać na przykładzie kibixa - uważasz inaczej - jesteś gównem, zdechnij.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Wybory Parlamentarne

Post autor: zoniek »

Znak czasów kiedy pewna grupa ludzi ujmuje się za kornikiem drukarzem, dzikami, karpiami, zwierzętami futerkowymi i jednocześnie postuluje skrobankę do 3 miesiąca od poczęcia.
Zablokowany