Alexis Sanchez

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Alfa »

KoBa pisze: 25 wrz 2019, 10:21 Mati, gdzie tę wypowiedź znalazłeś? Na konferencji nie było wzmianki o tym, że nie słucha rozkazów jedynie ta druga część.
skopiowal ode mnie, bo ja ten wpis na sb wrzucalem z twittera, z fedenerazzura bodajze
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Pokazał dzisiaj, że już niedługo odpali i będzie obok Lukaku od pierwszej minuty :) Pozdro dla devilpage :D
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alexis Sanchez

Post autor: miniu86 »

Co za oczywisty scenariusz. Zawodnik, który budził nadzieję na coś więcej z przodu, łamie się na reprezentacji i nie zagra 3 miesiące, a kolejne dwa będzie dochodził do formy fizycznej czyli w czerwcu będzie można go odesłać z powrotem do Anglii. Pfffffff...

Alexis Sanchez
Bardzo dobry mecz z Sampdorią, ale czerwona kartka w głównej mierze przez nieskuteczność Martineza -> nieobecność w arcyważnym i przegranym meczu z Juventusem, w którym zabrakło nam przede wszystkim jakości piłkarskiej -> przerwa reprezentacyjna -> kontuzja podczas meczu reprezentacji i praktycznie strata większości sezonu.
Well, that escalated quickly.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Alexis Sanchez

Post autor: zoniek »

Zakończyć wypożyczenie i odesłać, a w zimę szukać zastępstwa
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Ponoć nie ma zgody na przedłużenie wypożyczenia Sancheza i ten wraca od lipca do United
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Odet »

Ponoć jest odwrotnie.
Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Kusy »

Odet pisze: 24 cze 2020, 13:02 Ponoć jest odwrotnie.
Pozdr.
"Alexis Sanchez w przyszłym miesiącu wróci do Manchesteru United po tym jak klub z Old Trafford nie wyraził zgody na przedłużenie wypożyczenia Chilijczyka do końca sezonu 2019/2020 – informuje Sky Italia." chyba jednak nie :/
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Odet »

up
i to jest konkretna informacja, a nie jakieś pisanie
Ponoć
jak Wybraniec.

Dobrze Kusy że jesteś.

Pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Ostatnimi meczami Sanchez mnie kupił. Fakt, że uwielbiam tego gracza od momentu jego gry w Udine i nie jestem obiektywny, ale sądzę, że można by go kupić pod warunkiem że będzie zgoda na niższy kontrakt.

Trudno mi uwierzyć, że będzie w stanie w przyszłym roku strzelić 20 goli w sezonie i dołożyć 10 asyst (ale niech się pomylę) ale z tą technika i doświadczeniem będzie przydatny.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alexis Sanchez

Post autor: miniu86 »

Chciałbym żeby rzeczywiście okazał się taką wartością dodaną na koniec sezonu, on wiele spraw na boisku czyni po prostu łatwiejszymi.
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Orzeu »

Wybraniec pisze: 1 lip 2020, 22:46 Ostatnimi meczami Sanchez mnie kupił. Fakt, że uwielbiam tego gracza od momentu jego gry w Udine i nie jestem obiektywny, ale sądzę, że można by go kupić pod warunkiem że będzie zgoda na niższy kontrakt.
Kupić :hahaha: ? United tak mu skonstruowalo kontrakt, że nikt go nie kupi. Tylko i wyłącznie tu można liczyć na to, że zawodnik zejdzie z zarobków, a kluby się dogadają na kolejne wypożyczenie i podzielenie się jego pensją.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Alexis Sanchez

Post autor: forzaragazzi »

Gość ma już 32 lata, 2 lata jeszcze kontraktu i kosmiczne pieniądze. Nawet jakby United oddali go nam za darmo to nie jest kwestia zejścia przez niego zarobków 1-2-3 mln rocznie, a dużo więcej. A Marotta raczej kominów płacowych nie chce tworzyć. Wyjątek mógłby zrobić chyba tylko dla Messiego gdyby zechciał do nas przyjść ;)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Wybraniec »

Gds opisuje, że jest porozumienie i Alexis zostaje na przyszly sezon.

Oby zdrowie dopisywalo. Jednak w przyszłym roku w grudniu będzie 33 na karku. Może skończyć się tak, że będzie co roku wypożyczany do końca umowy, będzie grał, wygra jakiś tytuł a przy okazji nic nie straci że swojego kontraktu życia i zakończy karierę.
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Orzeu »

Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Mora »

Wygląda na to, że żegnamy Alexisa. Inter wypłaci mu odprawę, a napastnik podpisze kontrakt z Marsylią.

Mieszane uczucia mam. Chilijczyk często łapał kontuzje i dużo zarabiał, jednak bardzo często wchodząc z ławki dawał drużynie coś extra. Potrafił przedryblować rywala, rozegrać, wywalczyć stały fragment, zanotował trochę goli i asyst. Po prostu wartościowy joker z ławki. Szkoda, że Zhangowy Inter jest tak biedny, że trzeba oglądać każde euro po kilka razy. Z napastników najchętniej pożegnałbym Dzeko, ale kloc nie chce się ruszyć z Mediolanu.

Powodzenia Alexis we Francji.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Alexis Sanchez

Post autor: andyvdm »

Szacunek dla pana Alexisa za to ze mógł siedzieć jeszcze dwa lata na ogromnym kontrakcie w United gdzie miał bodajże 500 tysięcy funtów tygodniówki a mimo to zdecydował się grać dla Interu. Bardzo przydatny zwłaszcza w mistrzowskim sezonie pana Conte
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Imrahil »

Ja go tam lubiłem, mały ale wariat.
Prawda jest też taka, że jego prime skończył się w Arsenalu, i on chyba sam nie mógł się pogodzić z faktem, że stał się tylko własnym cieniem.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Piekarz »

Spox epizod to był, ale mimo wszystko trochę rozczarowujący. Sanchez w prajmie byłby najlepszym ofensywnym piłkarzem w kadrze, lepszym jak sądzę nawet niż Lukaku, i w pewnym sensie było to widać, że by był - było widać ogromne umiejętności, niestety przykurzone przez wypalenie i nieodwołalny zjazd formy. Ciekawe, dlaczego tak - stary szczególnie nie był, zaangażowania nie można było mu odmówić, a jednak gdzieś przed trzydziestką coś w tym grajku bezpowrotnie pękło.

Mimo wszystko byłby pewnie i tak najsensowniejszym rezerwowym, więc ciężko mi się cieszyć, że odchodzi. Zarabiał za dużo na swoją przydatność, tylko co w zamian za tę oszczędność? Gówno, tak? Biedaki chińskie, złodzieje?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Jaszczu91 »

Sanchez przyszedł do Interu za darmo i teraz Inter dopłaca mu żeby odszedł... paranoja. Widziałem gdzieś na twiterze podsumowanie występów Alexisa w barwach Interu. 2900 minut czyli nieco ponad 32 pełne spotkania i 16 goli i 19 asyst. Nie wygląda to źle i aż szkoda że grał tak mało. Swoje zrobił. Przyczynił się do odzyskania Scudetto za Conte a już za Inzaghiego zapewnił Superpuchar Włoch. Ja będę go dobrze wspominał. Uważam, że klub popełnia błąd pozbywając się Sancheza. Mam nadzieję, że te zaoszczędzone 2-3 mln nie odbiją man się czkawką w okolicach marca. Trzeba liczyć, że podstawowa 4 atakujących będzie zdrowa i w formie.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Towarzysz »

Witamy kuzynku z powrotem, graj u nas do emerytury jako profesor i legenda futbolu
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Koziolek »

Liczę, że Alexis nadal będzie dostarczycielem punktów w końcówkach meczów ligowych, po to do nas trafił. Wejście z ławki Alexisa a wejście z ławki Correi to ogromna różnica.

Alexis w lidze w naszych barwach:
19/20: 918 min, 4 gole, 9 asyst. Udział przy golu co 71 min
20/21: 1137 min, 7 goli, 7 asyst. Udział przy golu co 81 min
21/22: 866 min, 5 gole, 3 asysty. Udział przy golu co 103 min
23/24: ???

Co rok spadek zauważalny, choć nadal wierzę, że zakręci się wokół 5 goli i 5 asyst. To byłoby co najmniej satysfakcjonujące.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Bodzek »

Koziolek pisze: 26 sie 2023, 13:41 Liczę, że Alexis nadal będzie dostarczycielem punktów w końcówkach meczów ligowych, po to do nas trafił. Wejście z ławki Alexisa a wejście z ławki Correi to ogromna różnica.

Alexis w lidze w naszych barwach:
19/20: 918 min, 4 gole, 9 asyst. Udział przy golu co 71 min
20/21: 1137 min, 7 goli, 7 asyst. Udział przy golu co 81 min
21/22: 866 min, 5 gole, 3 asysty. Udział przy golu co 103 min
23/24: ???

Co rok spadek zauważalny, choć nadal wierzę, że zakręci się wokół 5 goli i 5 asyst. To byłoby co najmniej satysfakcjonujące.
A w Marsylii jak to wyglądało, bo może niekoniecznie spadek statystyk tylko inna rola w zespole?
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Koziolek »

Bodzek pisze: 26 sie 2023, 14:30
Koziolek pisze: 26 sie 2023, 13:41 Liczę, że Alexis nadal będzie dostarczycielem punktów w końcówkach meczów ligowych, po to do nas trafił. Wejście z ławki Alexisa a wejście z ławki Correi to ogromna różnica.

Alexis w lidze w naszych barwach:
19/20: 918 min, 4 gole, 9 asyst. Udział przy golu co 71 min
20/21: 1137 min, 7 goli, 7 asyst. Udział przy golu co 81 min
21/22: 866 min, 5 gole, 3 asysty. Udział przy golu co 103 min
23/24: ???

Co rok spadek zauważalny, choć nadal wierzę, że zakręci się wokół 5 goli i 5 asyst. To byłoby co najmniej satysfakcjonujące.
A w Marsylii jak to wyglądało, bo może niekoniecznie spadek statystyk tylko inna rola w zespole?
W Marsylii 2696 min, 14 goli, 3 asysty, udział przy golu co 158min. Ale grania Alexisa w Marsylii do grania u nas nie bez sensu porównywać, bo we Francji grał pełne mecze a w Interze najczęściej wchodził z ławki, był ekskluzywnym rezerwowym. Myślę, że on sam zrozumiał, że taka rola jest dla niego obecnie najlepsza.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Alexis Sanchez

Post autor: Speaker »

Nie wiem co o tym myśleć.
Jest to na pewno tylko tymczasowa opcja prawdopodobnie na jeden sezon, ale jeśli przeczyta książkę jokovicia i będzie miał motywację żeby coś udowodnić w Interze to możemy mieć z niego jakąś pociechę, bo jest to legendarny zawodnik.
ODPOWIEDZ