Mercato

To co każdy kibic lubi...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Czemu Wy się dalej na to nabieracie, ludzie złoci
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Inter potrafił wyczyścić szatnie ze zgniłych jaj to i fci.pl sobie poradzi,nawet się dobrze składa: kusy alkus i imprezowicz = Radja,Wybraniec to siatkarz jak Perisic,a maniek to pantofel czyli Icardi...Orzeu będzie Marottą ;)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

A klinsi to Damrbosio, zawsze jest, czasem coś się uda ale generalnie przegryw
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dzień Dobry,

przygotowuję swoją listę życzeń na lato. Będę ją aktualizować na bieżąco. Oto jej pierwsze nazwiska:

1. Sandro Tonali - talent czystej wody, mój numer 1 na liście. Mam nadzieje, że młody nie wybierze klubu drogą sympatii (bo ponoć jest fanem Milanu) tylko wybierze klub w którym będzie miał potencjał do rozwoju. To będzie artysta.

2. Christian Eriksen - dostępny za darmo. Ciekawe czy dyrektorzy będą próbowali z nim rozmawiam, choć nasza pozycja w negocjacjach baardzo trudna.

3. Thomas Meunier - nie wiem na ile aktualne dane z transfermarkt, ale to byłoby idealne wzmocnienie na wahadło, na dodatek za darmo. Biorąc pod uwagę słabość naszych boków powinien być to główny cel.

4. David Silva - też z wolnego transferu, niekoniecznie pasujący do systemu Conte, ale to po prostu zawodnik wielkiej klasy, którego przy dobrych warunkach chętnie zobaczyłbym w Mediolanie na rok czy dwa.

5. Federico Chiesa - w 100% nadal do chłopaka nie jestem przekonany, ponieważ przeplata mecze bardzo słabe z bardzo dobrymi, ma momentami genialne zagrania, a momentami wygląda jak jeździec bez głowy. W przyszłym roku czeka nas wielka rywalizacja z Juventusem o nim. Zobaczymy jak się będzie rozwijał.

6. Sergiej Milinkovic-Savic - alternatywa dla Tonaliego, Eriksena i Silvy dla mnie. Piłkarz ma tendencje zniżkową formy, często przechodzi obok meczów, niedawno przedłużył kontrakt, latem znowu zaśpiewają za niego wielki hajs, a nauczony doświadczeniami z Hernanesa...

7. Ciro Immobile - kończy niebawem 30 lat, więc wszystko zależy od ceny, ale osobiście bardzo lubię tego napastnika i cenię za skuteczność. W zależności od tego jak się sprawdzą pozostali napastnicy - rozważyłbym przy rozsądnej cenie jego kandydaturę.

W moim notesie są jeszcze nazwiska Pulgara i Belottiego, ale muszę ich jeszcze trochę poobserwować a co.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 9 paź 2019, 11:11 Dzień Dobry,

przygotowuję swoją listę życzeń na lato. Będę ją aktualizować na bieżąco. Oto jej pierwsze nazwiska:

1. Sandro Tonali - talent czystej wody, mój numer 1 na liście. Mam nadzieje, że młody nie wybierze klubu drogą sympatii (bo ponoć jest fanem Milanu) tylko wybierze klub w którym będzie miał potencjał do rozwoju. To będzie artysta.

O.k. Barella - Sensi - Tonali - na przyszłość kozacko wygląda.

2. Christian Eriksen - dostępny za darmo. Ciekawe czy dyrektorzy będą próbowali z nim rozmawiam, choć nasza pozycja w negocjacjach baardzo trudna.

Zdecydowanie mega wzmocnienie, jeszcze za darmo.

3. Thomas Meunier - nie wiem na ile aktualne dane z transfermarkt, ale to byłoby idealne wzmocnienie na wahadło, na dodatek za darmo. Biorąc pod uwagę słabość naszych boków powinien być to główny cel.

O Meuniru to już od kilku sezonów marze, żeby zagrał w naszej koszulce.

4. David Silva - też z wolnego transferu, niekoniecznie pasujący do systemu Conte, ale to po prostu zawodnik wielkiej klasy, którego przy dobrych warunkach chętnie zobaczyłbym w Mediolanie na rok czy dwa.

Nie mam zdania, ale chyba bym podziękował.

5. Federico Chiesa - w 100% nadal do chłopaka nie jestem przekonany, ponieważ przeplata mecze bardzo słabe z bardzo dobrymi, ma momentami genialne zagrania, a momentami wygląda jak jeździec bez głowy. W przyszłym roku czeka nas wielka rywalizacja z Juventusem o nim. Zobaczymy jak się będzie rozwijał.

Przesunę to na 1 pozycję.

6. Sergiej Milinkovic-Savic - alternatywa dla Tonaliego, Eriksena i Silvy dla mnie. Piłkarz ma tendencje zniżkową formy, często przechodzi obok meczów, niedawno przedłużył kontrakt, latem znowu zaśpiewają za niego wielki hajs, a nauczony doświadczeniami z Hernanesa...

Zdecydowanie ten, którego brakuje po minionym okienku.

7. Ciro Immobile - kończy niebawem 30 lat, więc wszystko zależy od ceny, ale osobiście bardzo lubię tego napastnika i cenię za skuteczność. W zależności od tego jak się sprawdzą pozostali napastnicy - rozważyłbym przy rozsądnej cenie jego kandydaturę.

Jako uzupełnienie linii ataku, zdecydowanie na tak. Na tak za nami przemawia fakt, że to mogłaby być ostatnia szansa dla niego na osiągnięcie czegoś w piłce na wyższym poziomie niż średnie Lazio.

W moim notesie są jeszcze nazwiska Pulgara i Belottiego, ale muszę ich jeszcze trochę poobserwować a co.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 9 paź 2019, 11:11 Dzień Dobry,

przygotowuję swoją listę życzeń na lato. Będę ją aktualizować na bieżąco. Oto jej pierwsze nazwiska:

1. Sandro Tonali - talent czystej wody, mój numer 1 na liście. Mam nadzieje, że młody nie wybierze klubu drogą sympatii (bo ponoć jest fanem Milanu) tylko wybierze klub w którym będzie miał potencjał do rozwoju. To będzie artysta.

2. Christian Eriksen - dostępny za darmo. Ciekawe czy dyrektorzy będą próbowali z nim rozmawiam, choć nasza pozycja w negocjacjach baardzo trudna.

3. Thomas Meunier - nie wiem na ile aktualne dane z transfermarkt, ale to byłoby idealne wzmocnienie na wahadło, na dodatek za darmo. Biorąc pod uwagę słabość naszych boków powinien być to główny cel.

4. David Silva - też z wolnego transferu, niekoniecznie pasujący do systemu Conte, ale to po prostu zawodnik wielkiej klasy, którego przy dobrych warunkach chętnie zobaczyłbym w Mediolanie na rok czy dwa.

5. Federico Chiesa - w 100% nadal do chłopaka nie jestem przekonany, ponieważ przeplata mecze bardzo słabe z bardzo dobrymi, ma momentami genialne zagrania, a momentami wygląda jak jeździec bez głowy. W przyszłym roku czeka nas wielka rywalizacja z Juventusem o nim. Zobaczymy jak się będzie rozwijał.

6. Sergiej Milinkovic-Savic - alternatywa dla Tonaliego, Eriksena i Silvy dla mnie. Piłkarz ma tendencje zniżkową formy, często przechodzi obok meczów, niedawno przedłużył kontrakt, latem znowu zaśpiewają za niego wielki hajs, a nauczony doświadczeniami z Hernanesa...

7. Ciro Immobile - kończy niebawem 30 lat, więc wszystko zależy od ceny, ale osobiście bardzo lubię tego napastnika i cenię za skuteczność. W zależności od tego jak się sprawdzą pozostali napastnicy - rozważyłbym przy rozsądnej cenie jego kandydaturę.

W moim notesie są jeszcze nazwiska Pulgara i Belottiego, ale muszę ich jeszcze trochę poobserwować a co.
Nie licząc Silvy to to wizja podoba mi się bardzo i z wszystkim się zgadzam.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Śmiesznie, że wymienił tylko jedno nazwisko na prawe wahadło i żadnego do środka obrony. Skriniar zdecydowanie traci sporo swoich walorów w grze 3 z tyłu, a Godin jest po prostu niepewny.

A poza tym jest to mało doprecyzowana wizja, bo wskazał tylko na transfer do klubu, a sprzedaży zero. Pewnie chciałby samych wypożyczeń. Jak Marotta.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

teraz to na zimę ewentualnie można myśleć, a nie na lato już bo sezon zweryfikuje jeszcze nasze potrzeby i formę wymienionych piłkarzy.

Co do listy powyższej to Pulgar, SMS, Tonali to nazwiska którymi warto się interesować.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Co to znaczy, ze nie warto myśleć, wymieniłem same topowe nazwiska pod które Miernota powininen już robić podchody i badać szanse na ich wyciągnięcie latem zrozum.

Zimą żaden z pomocników których wymieniłem nie będzie do wyciągnięcią, niestety.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

W Juve jest CR7, w Barcelonie Messi, a to dwie drużyny, z którymi regularnie się spotykamy i brakuje nam takich gwiazd do podjęcia walki. Brakuje nam tego jednego, który zrobi różnicę. Zawodnikiem na podobnym poziomie jest Bale. Trzeba zrobić wszystko, by u nas zagrał. Zwłaszcza, że teraz sam chce odejść.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Gdzie Bale miałby grać u nas? Wahadło? :D Jeśli miałby formę jaką miał grając w Tottenhamie zapierniczając od bramki do bramki po boku to byłby mega wzmocnieniem.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Lol, piłkarza o takich możliwościach ustawiłbyś na wahadle? :lol: Gareth jest jednym z tych piłkarzy, którzy potrafią zrobić różnicę jednym zagraniem, taki transfer to marzenie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Nie róbcie sobie jaj z tym golfistą z Walii, bo to słabe zwyczajnie.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

No bekę mam że są osoby które Bale albo Chiese by na skrzydle ustawili xd
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Piter pisze: 9 paź 2019, 16:49 No bekę mam że są osoby które Bale albo Chiese by na skrzydle ustawili xd

No a gdzie, jak nie skrzydło? Odróżniasz skrzydło od wahadła?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Dzyl pisze: 9 paź 2019, 16:30 Gdzie Bale miałby grać u nas? Wahadło? :D Jeśli miałby formę jaką miał grając w Tottenhamie zapierniczając od bramki do bramki po boku to byłby mega wzmocnieniem.

To zostawiam bez komentarza :lol:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

maniekfci pisze: 9 paź 2019, 16:53
Piter pisze: 9 paź 2019, 16:49 No bekę mam że są osoby które Bale albo Chiese by na skrzydle ustawili xd

No a gdzie, jak nie skrzydło? Odróżniasz skrzydło od wahadła?
Miało być wahadło ofc, moja pomyłka bo oczywiście pan Conte skrzydłami u nas nie gra. Dziękuję za merytoryczne zwrócenie uwagi.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Mam nadzieje, że nie myślimy poważnie o tym Rakiticiu. Konkretne oferty były latem to Chorwat nas osrał. Modric to samo - wykorzystał Inter do gry o kontrakt.

Won z Chorwatami.

Jak będzie dobra oferta za Brozo to latem też niech idzie, bo ten typ nie ma mentala do gry o najwyższe cele. Macha tymi łapami. Nerwowy. Zaburzenia psychiczne 100%
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Wzięliśmy kloca z United i bardzo dobrego zawodnika (ale niestety już niepełnosprawnego) z Chile, a zabrakło 20 mln na Dzeko :lol:

Esposito - obyś był czymś więcej niż talent.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Jedno nazwisko na prawe wahadło,a na lewe które wcale nie jest lepsze od prawego ,żadnego nazwiska :D
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Petagna lub Lasagna. Szykujcie już koszulkę dla jednego z nich.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Pozdro z takimi nazwiskami xD To już niech ten gówniarz lepiej gra.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 15 paź 2019, 13:31 Pozdro z takimi nazwiskami xD To już niech ten gówniarz lepiej gra.
Z góry mówię, że to nie moje propozycję i wymarzeni napastnicy na zmienników.

Żeby nie było :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... 28x3NFBKiw

I takie kandydatury to ja rozumiem :P Wolę starego Zlatana od Keitów, Girudów czy Gabigolów.

Niech to się stanie, chociaż na pół roku. <3
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Pomimo wieku, myślę że taki kozak jak Zlatan spokojnie by sobie poradził i dał nam kilka bramek i asyst. Jeżeli Szwed rzeczywiście chciałby jeszcze pograć te pół czy 1,5 roku we Włoszech to nie ma co się zastanawiać.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Już w letnim mercato zastanawiałem się, czemu Inter się Zlatanem nie zainteresuje.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Stachoo pisze: 18 paź 2019, 06:11 Już w letnim mercato zastanawiałem się, czemu Inter się Zlatanem nie zainteresuje.
Myślę, że głównym powodem była pensja jakiej potencjalnie oczekiwał. Nie sądzę żeby przyszedł do nas grać za kwotę rzędu 3-4 mln. Do tego mam spore wątpliwości czy Zlatan charakterologicznie pasuje Conte a może przede wszystkim Beppe, ale to już tylko moje domysły. Dzisiaj łatwo można napisać, że było brać Ibre, ale kto mógł przewidzieć, że Sanchez jak już zacznie dawać pozytywne sygnały to najpierw złapie kretyńską czerwoną kartkę a potem na kadrze rozwalą mu nogę co w konsekwencji sprawi, że będzie musiał iść na stół i pauzować 3 miechy. Zlatan ma 38 lat, już widzę ten dziki hejt jakby do nas przyszedł w lato. Dzisiaj jesteśmy mądrzejsi, ale pewnych rzeczy przewidzieć się nie da.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Jeżeli miałby przyjść tylko na pół roku w zastępstwo za Sancheza to czemu nie. Sancheza i tak nie wykupimy, Zlatan po pół roku by odszedł i latem byśmy kupili kogoś porządnego do ataku.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Ja jestem za transferem Zlatana. Jeden z moich ulubionych zawodników w historii Interu. Charakterem też pasuje do Interu Conte. Na pół roku brać bez zastanowienia. Czuje, że jeszcze by Martineza zawstydził w wieku 38 lat. Seria A liga dla emerytów przecież.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Zlatan:

"Od ukończenia 30 lat maniakalnie pracuje nad swoim ciałem aby utrzymać wysoką formę. Czy wrócę do Włoch? Spędziłem tam niesamowite chwile. Jeśli wrócę to tylko by wygrać po raz kolejny Scudetto. Juventus pozostaje faworytem do tytułu, ale Inter z Conte jest blisko nich."

Takiej charyzmy potrzebujemy.
ODPOWIEDZ