8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

Panowie, wybaczcie lakoniczność trj zapowiedzi, ale.mecz już jutro, a wy się opieprzacie. Poza tym ten temat musi tak brzmieć bo to jest taka historia z tym Sassuolo. Jezeli cos ma się w końcu zmienić to to musi być wygrana. :flaga: :inter:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Wybraniec »

Niedziela
12:30
Sassuolo
Bez Sensiego
Wpierdol bardzo prawdopodobny.
Raczej nie wygramy.
Raczej nie oglądam, bo obrzydzają mnie te mecze z Sass.
Liczę na 15 minut Esposito.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

Miniu86 przeżywa drugą młodość zakładając wspaniały temat na forum a taka randama bez energii i formy od kilku lat odpuszcza mecz z sassuolo bo się boi że przegramy i jak tu go traktować poważnie
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Wybraniec »

Gościu, jak będziesz w moim wieku to zrozumiesz, że energie należy kumulować na ważniejsze rzeczy i poważnych gości, a nie jakichś pionków.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kusy »

12.30 fajna godzina, akurat po sobocie idealna wręcz😁 trzeba pozbyć się klątwy Sas, po prostu musimy zapunktować za trzy pkt. Trzecia porażka z rzędu? nie ma mowy! Panie Conte zrób coś, ponoć jesteś profesjonalista.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: SETE »

Napoli 3 pkt , Juve 3 pkt . Nie widzę innej opcji jak powrót z Mapei stadium z 3 pkt. W każdym zespole są kontuzje , każdy może być zmęczony itd ale inwestycje poczynione przez Suning w to lato obligują ten zespół do udźwignięcia odpowiedzialności w takich meczach. Jeśli potrafią zagrać z Barca jak równy z równym to jakie powinny być oczekiwania w meczu z Sassuolo.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: maverik »

Szczerze to mnie jakoś nie jara powrót Serie A. Po tym bardzo słabym meczu z Juventusem odechciało mi się piłki. Dziś nie obejrzałem żadnego meczu, jakby przerwa trwała jeszcze tydzień to nie byłoby dla mnie różnicy. Jutro mecz obejrzę, bo wypada, bo oglądam każdy mecz Interu od 2017/18, więc passo trwaj. Juventus i Napoli wygrały, więc my też musimy i w dupie mam jakieś klątwy z Sassuolo. Szkoda, że pora meczu najgorsza z możliwych, ale przynajmniej szybciej będzie można ten mecz odhaczyć.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kusy »

Dostałem bana, nie wiem CZEMU. Lukaku Orzeu jest moim idolem, kupię bluzy też. Pozdrawiam, miłej i udanej ndz. Forza INTER
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Odet »

Dziwny mecz Interu, raczej w stylu starego szalonego Interu niż w stylu Interu Conte.
Ważne, że klątwa Sass przełamana.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

A mówiłem i pisałem, że "To pierdolone Sassuolo"? To ktoś bezczelnie zmienił tytuł tego tematu, w głowę się gościu puknij.

Niby klątwa przełamana, ale czy aby na pewno? Te złośliwe ścierwa znowu skutecznie nas postraszyli.

Wielki karny kutas za grę defensywną całej drużyny. To był Pazza Inter Panie Conte, a ja takiego Interu już nie chcę. Samo wycofanie się z puszczania Pazza hymnu klubu nie wystarczy. Czuję ogromny niesmak i tych czterech strzelonych przez nas goli już nawet nie pamiętam.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Mora »

Niepotrzebne emocje w końcówce. Nasi zgubili koncentrację przy wyniku 4:1 i mogło skończyć się remisem, cała drużyna stanęła w miejscu - to niedopuszczalne, Conte ich zje w szatni. Świetny mecz Lautaro i Barelli, przez długi czas mocno irytował Lukaku, ale swoje strzelił. Fatalne zachowanie Bastoniego przy trzeciej bramce Sass. W meczu z Juve też zaspał przy bramce, chyba nieco za wcześnie dla niego na pierwszy skład w tak trudnych meczach. Grunt, że klątwa Sassuolo została przełamana, teraz czas na ciężką przeprawę z BVB.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

Bastoni musi wchodzić z ławki, w takich sytuacjach jak te, od pierwszej minuty powinien wychodzić Ranocchia.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Kusy »

Jedno napisze, jeśli jesteś topem, nie możesz na coś takiego pozwolić.....
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Wybraniec »

Lautaro imponujący występ. Zdecydowanie najlepszy występ Argentyńczyka w Interze w historii jego gry tutaj. Skuteczność nadal szwankuje, ale dziś zagrał jak nowoczesny napastnik.

Lukaku nadal notuje masę strat i niedokładności, nie dochodzi do sytuacji strzeleckich, a pierwszą bramkę zawdzięcza raczej temu koślawcowi z Sass. Poza 2 golami nie powiem nic dobrego o jego występie.

Dam duży plus Gagliardiniemu i Candrevie, którzy zagrali dzisiaj powyżej oczekiwań.

Lazaro fatalne wejście. Jak D'Ambrosio wróci to i tak z ławki się nie podniesie. Gorzej osrany niż Dalbert, ale wiadomo było od razu, że to pokemon.

Skandaliczna postawa defensywy (Skriniar i Bastoni) w drugiej połowie.

Generalnie do 4 strzelonej bramki to był naprawdę dobry mecz, ale zachowaniem w dalszej jego części zepsuli ten wizerunek.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: SETE »

Zmiany dzisiaj pokazały ze nie mamy ławki i kolejny raz w momencie zmian tracimy kontrole nad przebiegiem wydarzeń na boisku . Politano , Vecino i Lazaro wnieśli na plac gry gen porażki i frjerstwa i niewiele brakowało a tak właśnie by się skończyło.
Na plus Lautaro i Barella - mega kozaki
Niezle mimo wszystko Lukaku , aktywny dużo piłek dobrze rozegrał ( m.in. Przy nie uznanej bramce Lautaro )
Bastoni musi się dużo uczyć a Lazaro to niewypał transferowy
Ważne 3 pkt
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piekarz »

Skandaliczny popis dekoncentracji zwieńczył w sumie bardzo dobry, wręcz świetny mecz jaki prowadziliśmy aż do zmian. Sassuolo nie miało wiele do powiedzenia, bo byliśmy skoncentrowani w obronie, a w ataku cały czas ich gnoiliśmy, głównie za sprawą znakomitego dzisiaj Martineza. Niestety po bramce na 1-4 i po zmianach chyba zawodnicy zakodowali, że już jest po meczu i wyszło jak wyszło. Bramka na 2-4 to jeszcze głównie indywidualny błąd w kryciu De Vrija, ale już przy bramce na 3-4 można obarczyć winą nawet pięciu zawodników na czele z całą trójką obrońców. Coś takiego nie powinno mieć miejsca, ale zdobywamy 3 punkty w pełni zasłużenie, jest druga połowa października, a my wygraliśmy w lidze wszystkie mecze poza Juventusem, więc nie będę się nad tym rozwodził bo nie jestem jednym z tych egzotyków, którzy masturbują się do najdrobniejszych potknięć Interu, bo nie lubią trenera.

Oceny:

Handanovic 6 - żadnej z bramek nie miał obowiązku wyjąć, ale powiedziałbym, że nie miał też obowiązku ich wpuszczać; poza tym solidne standardowe zarządzanie polem karnym.
Skriniar 6 - chyba mimo wszystko najlepszy obrońca, ostatnia bramka w dużej mierze na jego konto, ale też był jednym z tych, którzy najmniej spanikowali po tej ostatniej bramce i m. in. dzięki niemu to dowieźliśmy.
De Vrij 6 - w końcu trochę się złamał: do reaktywacji Sassuolo grał świetny występ okraszony asystą, ale zawalił krycie przy 2-4 i mógł chyba zrobić więcej przy 3-4.
Bastoni 5 - przy ostatniej bramce to on idiotycznie stracił piłkę (a to nie był jedyny raz, jak ją w ten sposób stracił) i na sam koniec mógł jeszcze to uratować, ale też tego nie zrobił. Poza tym bardzo solidnie wszak.
Candreva 7 - stworzony do takich meczów, świetnie porusza się wzdłuż linii bocznej, haruje, dobrze współpracuje z Gagliardinim i napastnikami, dzisiaj zabrakło może konkretów, ale powiedzmy że ta harówka sama w sobie jest konkretem na tej pozycji.
Gagliardini 7 - tak samo jak Candreva stworzony do takich meczów, parę błyskotliwych podań (powinien mieć piękną asystę, ale Lautaro musi coś zmarnować) i bardzo płynna współpraca z kolegami, zwłaszcza Candrevą; w końcówce to on razem ze Skriniarem zachował największą trzeźwość, dobrze odbierał i starał się uspokoić.
Brozović 6,5 - bezbłędna administracja/dominacja środka pola (plus asysta) aż do kryzysu, kiedy sam trochę stracił głowę i nie potrafił uspokoić naszej gry, chociaż oczywiście to nie zależało tylko od niego.
Barella 6,5 - jak zawsze bardzo ruchliwy, wywalczył mnóstwo rzutów wolnych i w końcu rzut karny, dzisiaj brakowało mu może trochę dokładności.
Biraghi 5 - bramka na 1-1 podwójnie na jego konto: to on koszmarnie stracił piłkę i to on nie dał rady zablokować Berardiego. Jeszcze i potem Sassuolo miało dziwnie dużo miejsca po jego stronie. Nadrabiał paroma fajnymi akcjami w ataku, ale nigdy nie kończyło się konkretami.
Lautaro 8,5 MVP - trochę go (słusznie) tyrałem na początku sezonu, więc teraz nie oszczędzę mu bardzo wysokiej noty. Piękna bramka, błyskotliwe wywalczenie karnego w pierwszej połowie, bezbłędna egzekucja karnego w drugiej połowie - to tylko to co będzie widać w statystykach. Czego nie będzie widać, to jak inteligentnie i jednocześnie z genialnym instynktem on się porusza po boisku, jak mija rywali jak tyczki, jaki pressing wywiera. Nie będzie też widać, że w sumie to zdobył jeszcze jednego gola. Standardowo dołożył od siebie niewybaczalne zmarnowanie setki, ale grał dzisiaj tak znakomicie, że niewybaczalne stało się wybaczalne. Po występie Handanovica z Lazio to był chyba najbardziej imponujący indywidualny występ zawodnika Interu w tym sezonie.
Lukaku 7 - było go dzisiaj sporo i dobrze. Świetna bramka i pewny karny, natomiast w polu częściej mi się nie podobał niż podobał, przeplatał zgrania świetne z kiepskimi. Swoje tak czy inaczej zrobił.

Politano 5 - miał nie tak mało czasu, a nie pokazał prawie nic. Gdyby wziął na siebie więcej gry, może nie byłoby nerwówki.
Lazaro 5 - niestety jego wejście wprowadziło sporo nerwowości na prawej stronie, ale nie mieszałbym go z błotem, w ostatnich kilku minutach już ogarniał i nie dopuszczał rywala do strzałów.
Vecino BN

Conte 6,5 - taktycznie zneutralizował Sassuolo i dał nam dzisiaj oglądać ciekawą, ofensywną piłkę. Nie trafił jednak ze zmianami, a w końcówce jego drużynie zabrakło trochę mentalności (chociaż trzeba też powiedzieć, że w poprzednich latach skończyłoby się to jeszcze gorzej).
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Trochę mam mieszane uczucia po meczu bo gra w ofensywie mi się podobała no ale trzy stracone bramki i końcówka obniżają notę drużynie. Gra obronna całego zespołu wygladala fatalnie. Brak asekuracji i złe ustawianie sie. Chyba każdy defensor popełnił jakiś błąd indywidualny. Gol Bogi nie miał prawa się zdarzyć.

Wreszcie dobry mecz Lautaro. Dzisiaj był jak natchmiony komisarz Ryba. Jak wściekły byk i Tommy Lee Jones w Sciganym :hahaha: ale też setkę spieprzył i chyba to był kluczowy moment spotkania. Mógł zamknąć ten mecz dużo wcześniej.
Plus też dla Barelli za jego zaangażowanie i niecierpliwość. Z każdym meczem coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Inter powinien mieć z niego sporą pociechę.
Pozytywnie Gaga i Antonio. Lukaku strzelił dwie więc nie ma się co czepiać
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: ddamiann17 »

Jaszczu91 pisze: 20 paź 2019, 16:14 Trochę mam mieszane uczucia po meczu bo gra w ofensywie mi się podobała no ale trzy stracone bramki i końcówka obniżają notę drużynie. Gra obronna całego zespołu wygladala fatalnie. Brak asekuracji i złe ustawianie sie. Chyba każdy defensor popełnił jakiś błąd indywidualny. Gol Bogi nie miał prawa się zdarzyć.

Wreszcie dobry mecz Lautaro. Dzisiaj był jak natchmiony komisarz Ryba. Jak wściekły byk i Tommy Lee Jones w Sciganym :hahaha: ale też setkę spieprzył i chyba to był kluczowy moment spotkania. Mógł zamknąć ten mecz dużo wcześniej.
Plus też dla Barelli za jego zaangażowanie i niecierpliwość. Z każdym meczem coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Inter powinien mieć z niego sporą pociechę.
Pozytywnie Gaga i Antonio. Lukaku strzelił dwie więc nie ma się co czepiać
Jak można pisać, że niewykorzystana setka Lautaro to był kluczowy moment? To byłby gol na 2:0. My prowadziliśmy już w tym meczu 4:1, a i tak mieliśmy gorącą końcówkę.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Piekarz Twoje opisy są lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok,więcej takich merytorycznych wypowiedzi w tym bagnie hejterstwa ;)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Dzonyy »

ddamiann17 pisze: 20 paź 2019, 17:33
Jaszczu91 pisze: 20 paź 2019, 16:14 Trochę mam mieszane uczucia po meczu bo gra w ofensywie mi się podobała no ale trzy stracone bramki i końcówka obniżają notę drużynie. Gra obronna całego zespołu wygladala fatalnie. Brak asekuracji i złe ustawianie sie. Chyba każdy defensor popełnił jakiś błąd indywidualny. Gol Bogi nie miał prawa się zdarzyć.

Wreszcie dobry mecz Lautaro. Dzisiaj był jak natchmiony komisarz Ryba. Jak wściekły byk i Tommy Lee Jones w Sciganym :hahaha: ale też setkę spieprzył i chyba to był kluczowy moment spotkania. Mógł zamknąć ten mecz dużo wcześniej.
Plus też dla Barelli za jego zaangażowanie i niecierpliwość. Z każdym meczem coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Inter powinien mieć z niego sporą pociechę.
Pozytywnie Gaga i Antonio. Lukaku strzelił dwie więc nie ma się co czepiać
Jak można pisać, że niewykorzystana setka Lautaro to był kluczowy moment? To byłby gol na 2:0. My prowadziliśmy już w tym meczu 4:1, a i tak mieliśmy gorącą końcówkę.
Jaszczu w wysokiej formie xD
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: miniu86 »

ddamiann17 pisze: 20 paź 2019, 17:33 Jak można pisać, że niewykorzystana setka Lautaro to był kluczowy moment? To byłby gol na 2:0. My prowadziliśmy już w tym meczu 4:1, a i tak mieliśmy gorącą końcówkę.
Ma to uzasadnienie w przypadku drużyn takich jak Sassuolo(ofensywnych). Z nimi jest tak, że jeśli już Cię napoczną i poczują, że mogą powalczyć to znacznie łatwiej przychodzi im strzelanie dalszych bramek, a jeśli trzymasz ich za mordę z zerowym dorobkiem strzeleckim to są łatwiej "kontrolowni". Nie wspominając o tym, że i twoi zawodnicy zachowują większą pewność siebie.
Takie zjawisko występuje w Calcio, ale to już wyższa szkoła jazdy. To nie jest wiedza podstawowa.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Stachoo »

Dzonyy pisze: 20 paź 2019, 19:05
ddamiann17 pisze: 20 paź 2019, 17:33
Jaszczu91 pisze: 20 paź 2019, 16:14 Trochę mam mieszane uczucia po meczu bo gra w ofensywie mi się podobała no ale trzy stracone bramki i końcówka obniżają notę drużynie. Gra obronna całego zespołu wygladala fatalnie. Brak asekuracji i złe ustawianie sie. Chyba każdy defensor popełnił jakiś błąd indywidualny. Gol Bogi nie miał prawa się zdarzyć.

Wreszcie dobry mecz Lautaro. Dzisiaj był jak natchmiony komisarz Ryba. Jak wściekły byk i Tommy Lee Jones w Sciganym :hahaha: ale też setkę spieprzył i chyba to był kluczowy moment spotkania. Mógł zamknąć ten mecz dużo wcześniej.
Plus też dla Barelli za jego zaangażowanie i niecierpliwość. Z każdym meczem coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Inter powinien mieć z niego sporą pociechę.
Pozytywnie Gaga i Antonio. Lukaku strzelił dwie więc nie ma się co czepiać
Jak można pisać, że niewykorzystana setka Lautaro to był kluczowy moment? To byłby gol na 2:0. My prowadziliśmy już w tym meczu 4:1, a i tak mieliśmy gorącą końcówkę.
Jaszczu w wysokiej formie xD
No Jaszczu z tym kluczowym to pojechałes. Gdyby to napisał vujek to bym się nie zdziwił tak :p kluczowe to byli wejście Lazaro...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Piter »

Myślę podobnie jak miniu, powinniśmy strzelić na 0-2 i zamknąć mecz, a oni wyrównali. Na 99% gdybyśmy strzelili na 0-2 to wygralibyśmy 0-7, a tak to sazuolo powalczyło
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Nasir »

Klinsi64 pisze: 20 paź 2019, 18:13 Piekarz Twoje opisy są lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok,więcej takich merytorycznych wypowiedzi w tym bagnie hejterstwa ;)
Klinsi rozpoczyna kampanie ocieplania stosunkow, chyba liczy na wysylke kraftowego.

Co do meczu to po raz kolejny trener wykazal sie indolencja przy przeprowadzaniu zmian. Na plus oczywiscie Pokemon ktorego miesiac temu cale sb sprzedawalo. Wahadel jak nie bylo tak nie ma i nic nie zapowiada poprawy w tej kwestii.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: SETE »

Nasir a na logike kogo Conte miał wprowadzić , jak widział, ze Lautaro już się nie porusza a Candreva oddychal rękawami ? No wprowadzil Politano i Lazaro, naturalnych zmiennikow dla wyżej wymienionych. Nie ma lawki i to rozumie chyba każdy, ze dopóki na placu jest pierwszy garnitur wygląda to b dobrze. Tu potrzeba jeszcze ze 2/3 dobrych okienek .
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: KoBa »

No najważniejsze, że klątwa przełamana, a w jaki sposób to już kwestia drugorzędna, zresztą były w tej kolejce ekipy, które znacznie szczęśliwiej dowiozły trzy punkty - tak wyglądają mecze po przerwach reprezentacyjnych w wykonaniu drużyn, którym kilkunastu graczy rozjeżdża się na zgrupowania. 8 graczy z naszej 11 było na zgrupowaniach, 7 grało mecze w tygodniu, nic więc dziwnego, że przygotowujące się praktycznie całą kadrą przez 3 tygodnie do tego meczu Sassuolo miało więcej pary od 70 minuty.

Zauważyłem, że panuje ostatnio, nie pierwszy z resztą raz, trend do oceniania graczy "z rozpędu" i tak po meczu hejty zebrał Skriniar, a fakt jest taki, że w przeciwieństwie do pozostałych obrońców nie zawalił w znaczącym stopniu przy żadnej bramce. Ew. można przyczepić się o bramkę Bogi, ale odpowiedzialnością dzielić należy się z 3 innymi zawodnikami, dodatkowo Milan rywala "dostał" od kolegów już w pełnym biegu i obrębie pola karnego więc mógł zrobić najmniej. Zmierzam do tego, że widać jak na dłoni prace Skriniara nad specyfiką nowego ustawienia i choć nie wszystko było dzisiaj idealne, to jednak zaczynam nabierać pewności, że wkrótce ujrzymy naszą bestię z minionego sezonu.

Kolejny Lazaro - ok, był elektryczny, można jego również posadzić na ławie oskarżonych ws. gola Bogi, ale ogólnie wziął na klatę szybkiego Francuza i ciężko przy nim pracował do samego końca. Nie twierdzę, że zagrał bardzo dobrze, że dał świetną zmianę, ale nie można wg mnie nazwać tego "fatalnym", "frajerskim" czy "gównianym" jak powyżej, bo w takim wypadku jakie przymiotniki zostają do opisu wyczynów Dalberta z Empoli czy Santona z Juve?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Wybraniec »

Wszystkie włoskie dzienniki krytykują grę Lazaro, fcinternews wystawia mu ocenę 4.5, a Koba próbuje typa bronić :lol: 2 bramka na jego konto po debilnym podaniu, później masa błędów w ustawianiu się.

Skriniar nie zawalił przy żadnej bramce :lol: Za Spallettiego to był zdecydowany i pewny siebie chłopak u Conte wygląda na zesranego i przestraszonego. Przy bramce 2 i 3 Skriniar w formie po prostu odebrałby piłkę.

Przestań oglądać mecze pijany.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Odet »

Niektórzy krytykują tak po prostu dla samego krytykowania.

Przełamaliśmy klątwę Sassuolo więc trzeba się cieszyć.

Dwa tygodnie temu, połowa strony biadoliła nad naszymi napastnikami, a tu rach ciach, strzelają oni 4 bramki...
No to teraz hejterzy dowalą się do obrony, czy zmian trenera ;-)
Biraghi owszem zawalił tego pierwszego gola, ale tez Samir mógł zrobić tu coś więcej. Biraghi ładnie pracował za to w ataku (szkoda tej główki po centrze zdaje się Candrevy).
Ogólnie wahadła zagrały b.dobrze, ale psioczyć oczywiście musicie.
Lazaro miał prawo się obsrać, ale spokojnie, oceńmy go latem, a nie teraz.
Bastoni, jest b.młody, trudno żeby grał bezbłędnie.
Martwi mnie jedynie Politano, ale pewnie Conte to widzi.

Pamiętajmy, ważne 3 punkty. Ze SPalle na ławce (czy tam innym wynalazkiem) 3 pktów byśmy nie zdobyli.

Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: KoBa »

To porażające, jak bez zrozumienia czytasz posty.

4.5, które przytaczasz to adekwatna ocena, ja osobiście dałbym 5.0 proponowane przez Piekarza*. Nie jest to wysoka nota i to się zgadza, bo wysokiej być nie może.
Chodziło mi o to, że "frajerski gen", "fatalny" czy "gówniany" to raczej określenia do not 1-3. Lazaro zagrał poniżej oczekiwań, ale nie był to występ godny zmieszania z błotem.
Rozumiesz teraz o co mi chodzi?

Przy golu nr 2 Skriniar raczej będąc w życiowej formie niczego nie zrobiłby pewnie dlatego, że krył innego zawodnika 5 metrów obok, ale przy golu Bogi mógłby zrobić lepiej i o tym napisałem (2 linijka 2 akapitu) dlatego też wyczekuję Skriniara z czasów Spalla, teraz z większą nadzieją, a nie uważam, że właśnie go odzyskaliśmy (4 linijka 2 akapitu).
Rozumiesz teraz o co mi chodzi?
_____________
*Piekarz od początku sezonu raczy nas bardzo trafnymi i rzeczowymi ocenami po meczu. Czytam zawsze z zainteresowaniem i propsuję.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 8. Kolejka Serie A: Sassuolo - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Stachoo pisze: 20 paź 2019, 21:12
Dzonyy pisze: 20 paź 2019, 19:05
ddamiann17 pisze: 20 paź 2019, 17:33
Jaszczu91 pisze: 20 paź 2019, 16:14 Trochę mam mieszane uczucia po meczu bo gra w ofensywie mi się podobała no ale trzy stracone bramki i końcówka obniżają notę drużynie. Gra obronna całego zespołu wygladala fatalnie. Brak asekuracji i złe ustawianie sie. Chyba każdy defensor popełnił jakiś błąd indywidualny. Gol Bogi nie miał prawa się zdarzyć.

Wreszcie dobry mecz Lautaro. Dzisiaj był jak natchmiony komisarz Ryba. Jak wściekły byk i Tommy Lee Jones w Sciganym :hahaha: ale też setkę spieprzył i chyba to był kluczowy moment spotkania. Mógł zamknąć ten mecz dużo wcześniej.
Plus też dla Barelli za jego zaangażowanie i niecierpliwość. Z każdym meczem coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Inter powinien mieć z niego sporą pociechę.
Pozytywnie Gaga i Antonio. Lukaku strzelił dwie więc nie ma się co czepiać
Jak można pisać, że niewykorzystana setka Lautaro to był kluczowy moment? To byłby gol na 2:0. My prowadziliśmy już w tym meczu 4:1, a i tak mieliśmy gorącą końcówkę.
Jaszczu w wysokiej formie xD
No Jaszczu z tym kluczowym to pojechałes. Gdyby to napisał vujek to bym się nie zdziwił tak :p kluczowe to byli wejście Lazaro...
Jestem przekonany, że gdyby Lautaro trafił na 0-2 w 14 minucie to mecz by się skończył 0-5. Po takich gongach na dzień dobry Sassuolo by straciło chęć do dalszej gry.
ODPOWIEDZ