Wszystko o pięściarstwie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

A Ty może nauczysz się pisać słowo " w ogóle" poprawnie, spójrz na swoje wcześniejsze posty, od roku cały czas popełniasz ten sam błąd pisząc "wogole", jest to irytujące, wiele razy Ci to wypominalem, ale nie uczysz się na błędach.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Znowu piszesz jak upośledzony. Beznadziejna składnia.

A może jesteś napierdolony?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Stachoo »

kusy pisze: 9 paź 2019, 14:09
Stachoo pisze: 9 paź 2019, 11:52
Piter pisze: 8 paź 2019, 21:48
Stachoo pisze: 8 paź 2019, 20:34 Ktoś z was coś trenuje czy tylko oglądacie?
A ty trenujesz coś? Pewnie tak bo tam w Poznaniu sporty walki są dość popularne, macie kilku dobrych reprezentantów sportów walki, mam na myśli bardziej tych z MMA jak Borys Mańkowski, Mateusz Gamrot czy Piotr Witczak
Rozpocząłem niedawno przygodę z tajskim boksem.
Jakie pierwsze wrażenia? Mam nadzieję, że same pozytywne wrażenia.
Jestem zadowolony. Dużo czasu minie, aż opanuje wszystkie techniki na sposób naturalny, ale nie mam presji czasu, więc wszystko małymi krokami. Podstawą to rozciąganie i nad tym musze pracować.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

Napisz wagę i wzrost, załatwię Ci sparing z Krzyśkiem Włodarczykiem
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Stachoo »

74 kg - 181 cm. Dawaj Krzysia!
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

IlCapitano pisze: 10 paź 2019, 16:20 http://www.bokser.org/content/2019/10/1 ... 91TOhj4Otk

Masakra jakaś i tyle
Masakra. Jeden z moich ulubionych pięściarzy. Ostatnia walka z Porterem była kapitalna. Ciekawe czy wogóle wróci do sportu.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

No to co Panowie. Alabama - Ortiz 2 w sobote.

Będę sobie siedział na lotnisku nad ranem to na bank będzie oglądane.

Generalnie niespodzianki nie będzie. Wilder przez zabójstwo do 7 rundy.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Klinsi64 »

Wybraniec pisze: 18 lis 2019, 13:52 Będę sobie siedział na lotnisku nad ranem to na bank będzie oglądane.
mogłes tylko to napisać bez zawracania dupy
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Klinsi64 »

Wybraniec pisze: 18 lis 2019, 13:52 Będę sobie siedział na lotnisku nad ranem to na bank będzie oglądane.
mogłes tylko to napisać bez zawracania dupy
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

Klinsi64 pisze: 18 lis 2019, 15:22
Wybraniec pisze: 18 lis 2019, 13:52 Będę sobie siedział na lotnisku nad ranem to na bank będzie oglądane.
mogłes tylko to napisać bez zawracania dupy

zła odpowiedź. miałeś spytać gdzie się wybiera. nie umiesz w atencję
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Fascynująca nowina:

Niedzielną galę z Las Vegas pokaże na żywo TVP Sport. Początek już o 3:55, natomiast Wilder z Ortizem powinni wyjść koło 5:30.

Pozdro 600 essa.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 20 lis 2019, 17:21 Fascynująca nowina:

Niedzielną galę z Las Vegas pokaże na żywo TVP Sport. Początek już o 3:55, natomiast Wilder z Ortizem powinni wyjść koło 5:30.

Pozdro 600 essa.
Idealna godzina, wtedy odczuwam błogość życia codziennego. Wilder pozamiata do 7 rundy.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

kusy pisze: 20 lis 2019, 18:41
IlCapitano pisze: 20 lis 2019, 17:21 Fascynująca nowina:

Niedzielną galę z Las Vegas pokaże na żywo TVP Sport. Początek już o 3:55, natomiast Wilder z Ortizem powinni wyjść koło 5:30.

Pozdro 600 essa.
Idealna godzina, wtedy odczuwam błogość życia codziennego Wilder pozamiata do 7 rundy.
dokładnie
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Chodzą plotki, że Kownacki vs Pulev 22 lutego o wakujacy pas IBF. Jeśli to prawda to jest mega szansa na tytuł. Pulev to dobry piesciarz, ale myślę, że babyface może go spokojnie rozjechac.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Dzonyy pisze: 23 lis 2019, 00:14 Chodzą plotki, że Kownacki vs Pulev 22 lutego o wakujacy pas IBF. Jeśli to prawda to jest mega szansa na tytuł. Pulev to dobry piesciarz, ale myślę, że babyface może go spokojnie rozjechac.
Dokładnie coś jest na rzeczy. Czyżby w końcu nasz rodak został mistrzem świata? Oczywiście Pan Andrzej Gołota dwukrotnie powinien zostać mistrzem świata, bo jak wiadomo walki z Byrdem i Ruizem wygrał mistrzowskie, ale wtedy Don King nie mógł pozwolić Andrew wygrać, jego stajnia wiele by na tym straciła, dlatego sam dobierał sędziowski skład itd itp. Udanej soboty :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 18 lis 2019, 13:52 No to co Panowie. Alabama - Ortiz 2 w sobote.

Będę sobie siedział na lotnisku nad ranem to na bank będzie oglądane.

Generalnie niespodzianki nie będzie. Wilder przez zabójstwo do 7 rundy.
Dobry typ. Prawie jak pewniaczek, łamaczek od zońka.

Już za tydzień kolejny hit w wadze ciężkiej. Myślę, że poprzednia porażka to był tylko wypadek przy pracy i Joshua zleje Ruiza.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Wilder rozjebał go na hita i tyle, to chyba jeden człowiek na świecie który mówiąc "mam cię na strzała" mówi prawdę xd
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Mariusz Wach przymierzany do walki z Whytem xD Przewiduje ostry łomot na Waszce.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Oficjalnie wach vs Whyte na gali Joshua vs Ruiz 2. Mariusz musi przytulić niezły hajs.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Dzonyy pisze: 27 lis 2019, 17:23 Oficjalnie wach vs Whyte na gali Joshua vs Ruiz 2. Mariusz musi przytulić niezły hajs.
Otrzymał pewnie propozycje z tych nie do odrzucenia.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Hrgovic - Molina
Whyte - Wach
Powietkin - Hunter
Joshuha - Ruiz

Jezu co za sobota :OOOOOOO I to wszystko w sensownych godzinach.

ANDY MUSISZ.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Fake, szukają rozgłosu. Zostało już dawno zdementowane, trzeba czytać sprawdzone źródła. Do 6 rundy Joshua znokautuje Ruiza.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Aktualnie 1,50 na Joshue, wzrost o koło 0,15-0,20 w porównaniu do poprzednich miesięcy. jak wiadomo - buki wiedza wiecej.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Obejrzałem trening medialny.

Ruiz pełen luz, szybkość, zwinność, technika. Jeśli jest lżejszy to naprawdę niewiele.

Joshua nerwowy, zamyślony, mocno rozbity, strasznie pierdoli w wywiadach. Zrzucił masę i zdaje się że będzie poniżej 110 kg. Niestety niewiele to pomoże. Mniejsza siła, ale niekoniecznie dużo lepsza kondycja. Kumaci wiedzą, że kulturyści próbujący swoich sił w sportach walki pomimo szczerych chęci i zrzuceniu mięśnia i tak mają problem z ich dotlenieniem. A Joshua to bardziej kulturysta niż bokser.

Ruiz to koszmar stylowy dla Joshui, on może walczyć na dystans i punktować go, ale Meksykaniec jest twardy i w końcu dystans skróci i ubije Joshue. Za szybki dla Flexa.

Mój typ to zwycięstwo Ruiza przed czasem do maksymalnie 6 rundy.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

#TeamJoshua idealnie przygotował kontrakt przed pierwszą walką, czyżby przeczuwali porażkę, a może już przed walką o niej wiedzieli? Już nie takie wałki w boksie były za czasów Don Kinga, żeby szybko dorobić się większego hajsu. W kontrakcie byl zapis, że rewanż musi być bardzo szybko i Joshua dostaje około 80 % wypłaty. Ruiz jest mistrzem dostanie za walkę 13 mln dolarów, a pretendent Joshua 86 mln dolarów. Wszystko układa się teraz w całość. Wyczuwam gładkie zwycięstwo Joshuy.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

kusy pisze: 4 gru 2019, 11:18 #TeamJoshua idealnie przygotował kontrakt przed pierwszą walką, czyżby przeczuwali porażkę, a może już przed walką o niej wiedzieli? Już nie takie wałki w boksie były za czasów Don Kinga, żeby szybko dorobić się większego hajsu. W kontrakcie byl zapis, że rewanż musi być bardzo szybko i Joshua dostaje około 80 % wypłaty. Ruiz jest mistrzem dostanie za walkę 13 mln dolarów, a pretendent Joshua 86 mln dolarów. Wszystko układa się teraz w całość. Wyczuwam gładkie zwycięstwo Joshuy.
Klauzule o rewanżu to standard w boksie.

Ja liczę, że przegrana AJ to był tylko wypadek przy pracy i tym razem ubije grubego. Stawiam wygrana przez KO. Zagram na niego i Whyta przez KO, ale nie wiem tylko do której rundy postawić, że Waszka padnie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Co to znaczy że rewanż musi być bardzo szybko? Ma być jutro za tydzień czy za rok? Pytanie kieruję do #teamJoshua
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kredence »

Dzonyy pisze: 4 gru 2019, 13:39
Klauzule o rewanżu to standard w boksie.

Ja liczę, że przegrana AJ to był tylko wypadek przy pracy i tym razem ubije grubego. Stawiam wygrana przez KO.
Uważam podobnie. Jak dla mnie jest to sytuacja jak niegdyś Lewis- Rahman. Mistrz podszedł lekceważąco do przygotowań, ewidentnie nie docenił rywala i stało się. Potem rewanż i w ringu prawie doszło do morderstwa.
Joshua ma wszystko po swojej stronie, jeśli psychika wytrzyma ( a to w jego przypadku nie jest dla mnie takie oczywiste) to ubije grubego prędzej czy później. Jak Joshua podejdzie spokojnie do sprawy, nie będzie się starał udowodnić całemu światu, że jest wstanie zmasakrować grubasa i będzie spokojnie kłuł prostymi czekając na odpowiedni moment, to musi to wygrać. Jednak jego baaaardzo mocno podejrzana szczęka i jak dla mnie mocno niepewna psychika sprawia, że będzie to fascynujący pojedynek.
ODPOWIEDZ