Wszystko o pięściarstwie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Mamy za sobą ważenie przed jutrzejszą gala. Ruiz chyba się ostro zapuscil bo jest prawie 9kg cięższy niż w ostatniej walce. Z drugiej strony AJ najlzejszy od lat.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Wielkie grzmoty już dzisiaj! 💪👍📺
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Mora »

Walka o normalnej godzinie, może obejrzę rewanż. Ruiz ulany jak Magda Gessler, Brytyjczyk wróci na wyspy z pasami.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Mora pisze: 7 gru 2019, 17:52 Walka o normalnej godzinie, może obejrzę rewanż. Ruiz ulany jak Magda Gessler, Brytyjczyk wróci na wyspy z pasami.
Ruiz zapowiadał, że schudnie... okazało się jednak, że przytył 9 kg.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Porządna dawka motywacji, polecam obejrzeć

#TeamRuiz #SportoweSB
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Dzonyy pisze: 26 lis 2019, 09:15 Mariusz Wach przymierzany do walki z Whytem xD Przewiduje ostry łomot na Waszce.
Łomotu nie było. Wach pokazał się z dobrej strony. Brawo Mariusz! :)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

Wach niech popracuje nad siłą ciosu, taki chłop a nie potrafi zdrowo przypierdolić. gdyby dysponował ciosem rodem z wagi ciężkiej, to by to wygrał, chuj się nadaje
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Chuj się nadaje te całe boksery. Flex teraz będzie obijał ogórków i unikał Wildera, bo ten go zabije z jego szklaną szczęką. Jebac.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Mora »

Senna ta ekhm..."walka", niewiele się działo. Brytol mądrze trzymał dystans, a ulany Ruiz chuja mógł zrobić. Pisałem to już w tym temacie i muszę powtórzyć: obecna waga ciężka to jakiś żart w porównaniu do końcówki lat 90-tych. Taki Lennox czy Evander wytarłby ring jednym, a potem drugim.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

za takie walki to ja dziękuję
Ruiz widać już się spełnił bo pojedynek kompletnie odpuścił, a Joshua nie znokautował gościa co wyszedł tylko po wypłatę
chuj się nadają ci bokserzy, numer 1 obecnie to Wilder, który by na hita zabił dżoszłe
22 luty 2020 czekamy
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Piter pisze: 8 gru 2019, 00:25 za takie walki to ja dziękuję
Ruiz widać już się spełnił bo pojedynek kompletnie odpuścił, a Joshua nie znokautował gościa co wyszedł tylko po wypłatę
chuj się nadają ci bokserzy, numer 1 obecnie to Wilder, który by na hita zabił dżoszłe
22 luty 2020 czekamy
Taka gale szanuje, hajs się zgadza w mojej kieszeni 💪
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

kusy pisze: 8 gru 2019, 00:30
Piter pisze: 8 gru 2019, 00:25 za takie walki to ja dziękuję
Ruiz widać już się spełnił bo pojedynek kompletnie odpuścił, a Joshua nie znokautował gościa co wyszedł tylko po wypłatę
chuj się nadają ci bokserzy, numer 1 obecnie to Wilder, który by na hita zabił dżoszłe
22 luty 2020 czekamy
Taka gale szanuje, hajs się zgadza w mojej kieszeni 💪
Umiejętne mnożenie majątku na zakładach sportowych to szanuję, gratulacje Kamil 💪💪💪
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Joshua strach w oczach i uciekanie przed spasionym Ruizem :lol: Co runda jakieś głupie prowokacje w kierunku meksykanina, typ jest psychicznie rozbity. Wilder i Fury w normalnej formie kładą typa na deski, a kto wie czy tego samo nie zrobiłby teraz Powietkin czy Ortiz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Wybraniec pisze: 8 gru 2019, 10:00 Joshua strach w oczach i uciekanie przed spasionym Ruizem :lol: Co runda jakieś głupie prowokacje w kierunku meksykanina, typ jest psychicznie rozbity. Wilder i Fury w normalnej formie kładą typa na deski, a kto wie czy tego samo nie zrobiłby teraz Powietkin czy Ortiz.
Wyjątkowo się zgadzam całkowicie, jestem absolutnie zażenowany walką wieczora, Wach i Sasza wyszli się bić, a kulturysta spierdalał przez 12 rund po ringu, TFU won
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 8 gru 2019, 10:08
Wybraniec pisze: 8 gru 2019, 10:00 Joshua strach w oczach i uciekanie przed spasionym Ruizem :lol: Co runda jakieś głupie prowokacje w kierunku meksykanina, typ jest psychicznie rozbity. Wilder i Fury w normalnej formie kładą typa na deski, a kto wie czy tego samo nie zrobiłby teraz Powietkin czy Ortiz.
Wyjątkowo się zgadzam całkowicie, jestem absolutnie zażenowany walką wieczora, Wach i Sasza wyszli się bić, a kulturysta spierdalał przez 12 rund po ringu, TFU won
Walczy się tak, jak pozwoli mistrz :) złota zasada boksu, wygraj byle jak, za 30 lat nie będą pamiętali jak wygrałeś, zapamiętaja zwycięstwo 🥇 :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Wybraniec pisze: 8 gru 2019, 10:00 Joshua strach w oczach i uciekanie przed spasionym Ruizem :lol: Co runda jakieś głupie prowokacje w kierunku meksykanina, typ jest psychicznie rozbity. Wilder i Fury w normalnej formie kładą typa na deski, a kto wie czy tego samo nie zrobiłby teraz Powietkin czy Ortiz.
Według mnie Ortiz byłby faworytem w walce z Joshuą, powietkin bez szans, a taktyka jaką przyjął AJ była genialna. Szybki lewy prosty który uniemożliwił Ruizowi skracanie dystansu. Nie widzę powodu czemu Joshua miałby iść na całość i napierdalać się z typem 20kg cięższym i męczyć z nim w klinczu mając tak ogromną przewagę w zasięgu i szybkości, a kondycji starczyło na całą walkę czym zaskoczył pozytywnie. Ruiz jakoś mocno to trafił go raz na koniec rundy, mocniej dostawał od Kliczki, gdzie wstał i walczył dalej.
Ruiz poszedł w ślady Furego, tylko wyszedł jeszcze po wypłatę życia, a Anglik zdążył stracić licencję. Ciekawe czy grubasek jeszcze znajdzie tą motywację aby wrócić do formy życia czy już tylko snikersy i skrzydełka z kurczaka ociekające tłuszczem
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

Piter pisze: 8 gru 2019, 10:33
Wybraniec pisze: 8 gru 2019, 10:00 Joshua strach w oczach i uciekanie przed spasionym Ruizem :lol: Co runda jakieś głupie prowokacje w kierunku meksykanina, typ jest psychicznie rozbity. Wilder i Fury w normalnej formie kładą typa na deski, a kto wie czy tego samo nie zrobiłby teraz Powietkin czy Ortiz.
Według mnie Ortiz byłby faworytem w walce z Joshuą, powietkin bez szans, a taktyka jaką przyjął AJ była genialna. Szybki lewy prosty który uniemożliwił Ruizowi skracanie dystansu. Nie widzę powodu czemu Joshua miałby iść na całość i napierdalać się z typem 20kg cięższym i męczyć z nim w klinczu mając tak ogromną przewagę w zasięgu i szybkości, a kondycji starczyło na całą walkę czym zaskoczył pozytywnie. Ruiz jakoś mocno to trafił go raz na koniec rundy, mocniej dostawał od Kliczki, gdzie wstał i walczył dalej.
Ruiz poszedł w ślady Furego, tylko wyszedł jeszcze po wypłatę życia, a Anglik zdążył stracić licencję. Ciekawe czy grubasek jeszcze znajdzie tą motywację aby wrócić do formy życia czy już tylko snikersy i skrzydełka z kurczaka ociekające tłuszczem

amen kałesiak. walkę oglądało się marnie, ale Joshua się dobrze do niej przygotował i prowadził w niej grubasa jak chciał. to był po prostu boks jednego typa, który tym razem miał wszystkie argumenty po swojej stronie, a po stronie przeciwnika nie było żadnych. jeśli narzekacie na Joshue, bo nie szedł a głupie wymiany i uniknął bijatyki, to puśćcie sobie na sadisticu bójki patoli, tam będą wymiany bez unikania ciosów przeciwnika.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

maniekfci podniecony walką joshuy, jak go broni. on uwielbia takich umięśnionych chłopaków.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

za to nie trudno zrozumieć, patrząc na Twoją sylwetkę, czemu Ruiz jest Twoim idolem.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Tobie też bliżej do Ruiza niż Joshuy, chujowa forma u ciebie.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

fizycznie jestem pomiędzy Wilderem a Kliczką, po roku treningów mógłbym się zmierzyć z Kownackim w oficjalnej walce.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

maniekfci pisze: 8 gru 2019, 11:05 fizycznie jestem pomiędzy Wilderem a Kliczką
Amen
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 8 gru 2019, 11:05 fizycznie jestem pomiędzy Wilderem a Kliczką, po roku treningów mógłbym się zmierzyć z Kownackim w oficjalnej walce.
Zapraszam na Kaliska.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

To już pewne, 22 luty czekamy
Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Kownacki vs Helenius 7 marca w Barclays Center. Przewiduje easy win. Helenius to już jest wrak.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

W końcu telenoweli dobiegła końca i oficjalnie potwierdzono, że Cieślak vs Kalenga 31 Stycznia w kinszasie
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Cieślak obity, Głowacki obity, Szeremeta zmasakrowany. Powtórka z Rygi i Sulęcki - Andrade, znów wielkie nadzieje a potem wał lub obraz nędzy i rozpaczy, to absolutnie typowe iwogle.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Woo-cash »

Ostatnio rzuciła mi się w oczy książka Tysona Fury w robocie.
Wydaje mi się że może być ciekawą lekturą.
Ciekawe czy będzie przetłumaczona na polski?
ODPOWIEDZ