6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: maverik »

Mija rok bez jednego dnia i znów znajdujemy się w bliźniaczo podobnej sytuacji w Lidze Mistrzów. Rok temu też mieliśmy 7 punktów po 5 meczach, też mieliśmy tyle samo punktów co drużyna z drugiego koszyka i też mieliśmy problemy w pomocy. Rok temu wyszliśmy Valero-Brozović-Candreva w środku pola, a teraz na 99% wyjdziemy Valero-Brozović-Vecino. Jedną kluczową różnicą jest to, że nie musimy oglądać się na wynik BVB tylko sami możemy zadecydować o awansie.

Skład chyba jest oczywisty: Handanović - Godin de Vrij Skriniar - Lazaro Vecino Valero Brozović Asamoah (o ile jest gotów na grę od początku) - Lukaku Lautaro

Liczę, że Barcelona wyjdzie mocno rezerwowym składem tak jak rok temu z Tottenhamem. Jeżeli nie sprawimy prezentu tak jak właśnie rok temu Asamoah podarował gola PSV to awansujemy. Myślę, ze kluczowe będzie strzelenie gola jako pierwsi (i oby ostatni).
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piekarz »

maverik pisze: 8 gru 2019, 18:39 Mija rok bez jednego dnia i znów znajdujemy się w bliźniaczo podobnej sytuacji w Lidze Mistrzów. Rok temu też mieliśmy 7 punktów po 5 meczach, też mieliśmy tyle samo punktów co drużyna z drugiego koszyka i też mieliśmy problemy w pomocy. Rok temu wyszliśmy Valero-Brozović-Candreva w środku pola, a teraz na 99% wyjdziemy Valero-Brozović-Vecino. Jedną kluczową różnicą jest to, że nie musimy oglądać się na wynik BVB tylko sami możemy zadecydować o awansie.
Myślę, że jednak bardziej kluczową różnicą jest to, że wtedy graliśmy z PSV, a teraz z Barceloną. ;)

Nie ukrywam, że trochę oczekuję tego zwycięstwa, nawet jeśli nasza pomoc wygląda bardzo słabo. Oczywiście nie będę rozdzierał szat, jeśli Barcelona zagra na wysokich obrotach, bo jeszcze jesteśmy dość daleko od poziomu ich najwyższych obrotów, ale jeśli będę widział mecz do wygrania (a tak najpewniej będzie - po co Barca miałaby oddawać życie za mecz o pietruszkę przed gran derbi?), to rozczaruję się remisem/porażką. Satysfakcjonującym wynikiem w takiej grupie na ten moment rozwoju Interu byłyby dwa zwycięstwa ze Slavią, jedno z BVB i porażki w pozostałych trzech meczach. Nie wygraliśmy najłatwiejszego meczu, więc jeśli w zamian za to nie wygramy jednego z trudniejszych, którego normalnie nie musielibyśmy wygrać, to trzeba będzie ocenić nasz występ w LM po prostu negatywnie. Bardziej negatywnie niż rok temu.

Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu tego meczu na rzecz ligi. Trzeba go wygrać za wszelką cenę, nawet jakbyśmy mieli przez to dołożyć do kolekcji kolejne dwie kontuzje. Awans z grupy to mniej więcej taka kasa jak roczna pensja Conte, a jeszcze dochodzą do tego wpływy z biletów z meczu 1/8 i okazja na wyciśnięcie więcej kasy z kolejnych awansów. Co znaczy tyle, że zwycięstwo w tym meczu może mieć ważny wpływ na losy scudetto.

Z Romą ewidentnie się oszczędzaliśmy, więc jestem praktycznie pewien, że Conte myśli tak jak ja i wyjdziemy na pełnej. Byle tym razem rozłożyli siły na obie połowy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: maverik »

Piekarz pisze: 8 gru 2019, 19:11
Myślę, że jednak bardziej kluczową różnicą jest to, że wtedy graliśmy z PSV, a teraz z Barceloną. ;)
Też, aczkolwiek Barcelona Barcelonie nierówna. Tottenham miał sporo szczęścia grając z Katalończykami w ostatnim meczu, bo gdy Barca wyszła na pełnej to w Londynie dostali czwórkę. Nie zmienia to faktu, że sami też zaprzepaściliśmy szansę.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Wybraniec »

Neto
Wague Todibo Umtiti Junior Filpo
Vidal Alena Rakitic
Perez Suarez Grizzman

Taki skład w najlepszym razie dla nas może wystawić Valverde.
W Barcelonie masa kontuzji: Alba, Semedo, Arthur, Dembele, Fati.
Jakby to był mecz na CN to pewnie zagraliby mocniejszym składem, ale po co zabierać najważniejszych piłkarzy do Mediolanu, jeśli jest to mecz o pietruszkę, a na dodatek w sobotę gram mecz na wyjeździe w Sociedad?
Raczej Valverde wystawi full rezerwy.

Tak czy siak łatwo nie będzie wcale, ale odniosłem wrażenie, że ten piątkowy mecz nie był grany na 100% i było nieco kalkulacji. We wtorek powinniśmy wyglądać lepiej.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Nasir »

Piatkowy mecz nie byl grany na 100% masz racje mysle ze jakies 75% skoro gralismy bez formacjo pomocy, niestety z barcelona bedzie powtorka, kwestia czy barca nam zrobi kilka prezentow jak roma i czy tym razem uda sie cos wykorzystac. Trzeba liczyc na Lautaro jego zwinnosc i zmysl przed polem karnym. Barca nie wazne kim zagra i tak bedzie miala 70% posiadania.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Jaszczu91 »

Barcelona w okrojonym składzie to nadal Barcelona. Nie spodziewałem się aż takich rezerw ale uważam, że ciężko będzie Interowi o zwycięstwo. Pozostaje nam liczyć na błysk duetu LuLA i perfekcyjną grę w obronie. Przed ogłoszeniem kadr meczowych byłem niemal pewien, że Inter nie da rady. Teraz pojawiła się jednak nadzieja.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Mora »

Barcelona nawet przy mocno okrojonej kadrze może wystawić de Jonga, Vidala i Rakiticia w pomocy oraz Suareza, Griezmanna i młodego Fatiego w ataku. Ciekawe na jaki wariant zdecyduje się Valverde, na pewno nie będą sobie przesadnie wypruwać żył w meczu o pietruszkę. Gdybyśmy mieli zdrowych Sensiego i Barellę, to byłbym spokojny o końcowy wynik, ale z taką linią pomocy pozostaje naszym tylko granie długiej lagi do napastników i liczenie na magię duetu Lukaku-Lautaro, ewentualnie błędy katalońskich obrońców. Szansa na pewno jest, naszym pomoże pełne San Siro, no i tym razem nie sędziuje Varciniak :-P Wkurwię się, jak drugi sezon z rzędu we frajerski sposób pożegnamy się z LM już w grudniu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Baribals08
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2019, 10:17

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Baribals08 »

Szanse sa, bo obrona Barcelony jest niezle pokiereszowana, nie bedzie tez Pique. Tak wiec obrona bedzie prawie w drugim skladzie. Na nieszczescie jest jeszcze Lenglet i wracajacy po kontuzji Umtiti. Jednak jest szansa dla naszego duetu, szkoda wlasnie ze nie wystapi ani Barella ani Sensi, ale licze na jakis blysk w pomocy i ze ktoremus cos w glowie przeskoczy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Wybraniec »

Chciałbym podziękować nastepującym osobom za brak awansu Interu do fazy pucharowej LM:

1. Romelu Lukaku za 20% skuteczność w sytuacjach klarownych.
2. Antonio Conte za wprowadzenie powiewu świeżości na lewej stronie w postaci Valentino Lazaro
3. Antonio Pintusowi za skontuzjowanie 1/3 kadry
4. Beppie Marottcie za oddanie Nainggolana i Icardiego.

Dziękuje Państwu i powodzenia w Lidze Europy.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Nasir »

tak jak pisalem wczesniej niestety posty znikaja xd krul jednak nie dal rady z rezerwami, wiem ze zaraz przyjdzie ilcapitano i powie ze LM go nie interesuje no ale niestety prawda jest taka ze poza obijaniem ogorkow w lidze to pan conte przegral wszystkie mecze z powazniejszymi rywalami, chociaz nie przepraszam, dzisiejszy rywal to tej kategorii sie nie zalicza. no nic niech ten sen wielkosci pana conte trwa nadal. mozecie wracac do szkalowania jedynego trenera ktory w tym wieku cos z nami osiagnal, pzdr.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Adriano_forever »

Nie ma wytłumaczenia dla tej porażki.

Kolejny rok na własne życzenie odpadamy z tej LM.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Jaszczu91 »

Ależ daliśmy popis frajerstwa w tym meczu. Jestem tak wkurwiony że szok. Awans był na wyciągnięcie ręki ale jak się nie trafia z 5 metrów na pustaka to nie ma co liczyć na awans. Daliśmy dupy bo Barcelona grała słaby mecz i Inter miał obowiązek to wykorzystać. Drugi raz w fatalnym stylu odpadamy przed własną publicznością.
Ta liga Europy potrzebna nam jak nie wiem... dramat
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Mora »

Kompromitacja większa, niż rok temu. Porażka u siebie z grającą o pietruszkę Barceloną B z amatorem na ławce. Ja pierdolę, co za dramat. Z kim przegramy za rok, z Legią Warszawa? Miałem deja vu z Interu Cupera, tam też była drewniana linia pomocy i szła długa laga na duet Vieri-Crespo. Tylko tamten Inter otarł się o finał...

Nie chce mi się pisać o personaliach. Mam tylko nadzieję, że Lautaro jest bardziej przywiązany do barw, niż Icardi, bo ciężko go będzie zatrzymać latem. Przy okazji też karny kutas dla Lazaro.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Wybraniec »

Kondzik czy mógłbyś opisać klocka. Proszę. Możesz to zrobić nawet pijany.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piekarz »

No cóż, odpadamy w 110% zasłużenie, i tak mieliśmy trochę szczęścia w tej fazie grupowej. Mecz zawalił nam Lukaku i gówniani zmiennicy. Ciężko mieć pretensje do Conte: z takimi kalafiorami jak Biraghi, Vecino, Valero, Politano, a nawet Brozović (kolejny raz nie udźwignął dużego meczu) czy D'Ambrosio, to można grać ze SPAL a nie z Barceloną, nawet jeśli ma się genialny atak i obronę. Barca w rezerwowym składzie, ale Barca to jeden z dosłownie kilku klubów na świecie, gdzie nikt nie gra z przypadku. U nas wystarczy wyściubić nos poza podstawowy, niekontuzjowany skład i już zaczynają się ludzie przypadkowi. Nastawienie było bezbłędne, niestety braki w jakości były boleśnie widoczne. Nasze zachowanie w polu karnym Barcelony było dzisiaj katastrofalne, wszyscy poza absolutnie genialnym Lautaro tracili głowę. W środku pola też to wyglądało zupełnie inaczej niż z Barellą i Sensim, walka o piłki była chaotyczna, nieporadna.

No nic, szkoda głównie kasy i prestiżu, bo to zdecydowanie nie jest jeszcze sezon na równą walkę w LM, nawet już nie o trofeum, ale o jakiś półfinał. Liczę, że w zimie będą poważne wzmocnienia i dzięki temu nie będziemy musieli odpuścić LE. W tym roku wyjątkowo nie gra tam ani jedna wielka drużyna i ja oczekuję od Conte walki o to trofeum.

Nasir, jesteś tragiczny, nie przypominam sobie wielu bardziej żałosnych typów w historii tej strony. Mamy szpital, odpadamy z najtrudniejszej grupy w LM, w lidze mamy wynik punktowy z kosmosu, a ty wyłazisz z kanału jak szczur po porażkach walić konia do potknięć "swojego" klubu. Nieważny Inter, ważne że trener którego nie lubisz przegrał mecz i jest szansa że twoja kompromitacja z oceną Conte trochę zmniejszy rozmiar. Spierdalaj na juvepoland szukać kolegów. To ostatnie co do ciebie napisałem, wstyd mi że w ogóle to robię.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: maverik »

No niestety kolejny mecz ważniejszy w tym sezonie i znów dajemy dupy. Barcelona przyjeżdża w najbardziej możliwych rezerwach rozkładając nogi i mając kompletnie w dupie ten mecz wyjeżdża z kompletem punktów to my nie jesteśmy poważni. No ale jak się wychodzi wahadłami Biraghi-DD które nic nie dają w ofensywie wiedząc, że ma się gównianą pomoc no to czego oczekiwać. Najlepsze piłki nam grali Godin z De Vrijem. Może teraz ci co tak obrażali Spallettiego rok temu teraz przemyślą trochę spraw, choć wątpie. Rok temu nie było istotne, że gramy w pomocy Valero i Candreva, który nie jest pomocnikiem, a dzisiaj to jest wymówka.
Naprawdę lepszej okazji do awansu nie mogliśmy mieć i to jeszcze odpadamy kosztem gównianej BVB, która zagrała jedną dobrą połówkę z Interem...

Mora pisze: 11 gru 2019, 00:07 Kompromitacja większa, niż rok temu. Porażka u siebie z grającą o pietruszkę Barceloną B z amatorem na ławce. Ja pierdolę, co za dramat. Z kim przegramy za rok, z Legią Warszawa? Miałem deja vu z Interu Cupera, tam też była drewniana linia pomocy i szła długa laga na duet Vieri-Crespo. Tylko tamten Inter otarł się o finał...

Nie chce mi się pisać o personaliach. Mam tylko nadzieję, że Lautaro jest bardziej przywiązany do barw, niż Icardi, bo ciężko go będzie zatrzymać latem. Przy okazji też karny kutas dla Lazaro.
Amen.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Chuchu »

Wstyd.

Jak zwykle.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: miniu86 »

Tak to już jest, remis u siebie ze Slavią, porażka w Barcelonie po bardzo dobrej pierwszej połowie, porażka w Dortmundzie mimo prowadzenia 2-0 no i na koniec nieskuteczność dnia dzisiejszego. Czasami wydaje się, że było tyle okazji, żeby pokrzyżować plany losu, a ten mimo wszystko i tak się wypełnił.
Narzekać nie będę bo na nic szczególnego się w tej LM nie nastawiałem. Nie wiem tylko co teraz z tą LE? Trochę jak z podrzuconym dzieckiem.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Raffal »

Krótka ławka i brak zamienników.mamy 12 graczy a reszta to poziom jak widać.
Martwi trochę też talent esposito bo po hurra euforii pozostały bezbarwne minuty. W sumie nie pamiętam za wiele dobrych zagrań.
Natomiast biraghi , valero to jest już inny poziom. Brak skrzydeł, brak środka i efekt widać.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Woo-cash »

Większość piszę że przegraliśmy z drugim składem Barcelony. A my kim wyszliśmy w pomocy. Sorry ale taki Borha czy Vecino to nawet w trzecim składzie Barcy by nie grali.
Teraz wielki lament. Trzeba było się podłożyć pepikom plus dzisiejszy wpierdol i nie byłoby problemu.
Po za tym chyba już jesteśmy przyzwyczajeni do odpadania z wszelkiej maści rozgrywek we frajerski sposób więc to żadna nowość a i na pewno nie ostatni raz.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piter »

Kompletnie mnie to jebie. Po meczu w Dortmundzie pogodziłem się z odpadnięciem z LM i dzisiejszy mecz to tylko formalność.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Nasir »

Pisalbym czesciej ale twoj kolega orzeuek mnie banuje notorycznie w sumie to nie wiem za co, pewnie dlatego ze osmielam sie miec swoje zdanie i nie klaszcze slepo tylko opisuje realnie jak to wyglada. gadanie glupot ze kadra ze kontuzje, pan conte ma taki sklad jak chcial wiec szukanie wymowek jest typowe dla przegrywow, wystarczylo nie dac dupy z amatorami ze slavii u siebie ale przeciez tego juz nie pamietacie. nigdy nie powiedzialem zlego slowa na Inter, w przeciwienstwie co do niektorych panow ktorzy systematycznie szkaluja mourinho pzdr
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Odet »

Nie ma to jak się oszczędzać z Romą, żeby przegrać z Barceloną.

A juz poważniej, jak się nie wykorzystuje okazji, to się nie wygrywa (i awansuje).

Pozdr.
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: nagato3211 »

;( ;(

Tu nie ma co zwalać winy na kontuzję, czy słabą ławkę. Przegraliśmy z rezerwami Barcelony do ch..ja Pana.
Większego frajerstwa nie widziałem.

Forza Inter :inter: :inter:
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Moldar3 »

Różnica taka, że nasza pomoc nie znalazła by się w rezerwach Barcelony.

Byle do przodu, grupa była ciężka, trochę na własne życzenie, ale i tak pełen optymizmu.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: SETE »

Porażka z Barca przykra , ale finał tej edycji LM jest taki jak zakładałem po losowaniu. Szkoda bo wsadziliśmy mnóstwo zdrowia a efekt zaden , chyba ze Conte wyciągnie dobre wnioski po tych porażkach. Awans przegraliśmy w Dortmundzie tak naprawdę.
Doping wczoraj na Meazza był chyba jednym z lepszych jakie widziałem.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Piekarz »

Nie podniecajcie się tak tą "przegraną z rezerwami Barcelony". Gdyby nie to, że musieliśmy wygrać i się maksymalnie odsłonić, to byśmy nie przegrali tylko co najwyżej zremisowali, to raz. Na rezerwy Barcelony patrzycie chyba przez pryzmat naszej gównianej ławki, a w klubie który od kilkunastu lat utrzymuje się na ścisłym topie bez przerwy rezerwy to nie są jakieś odpady, tylko po prostu druga kadra, ludzie wyselekcjonowani niewiele mniej ściśle od pierwszego składu i gotowi w każdej chwili zastąpić wyjściowych i zrobić to dobrze, walczący o ich wygryzienie, nauczeni tych samych zabójczych schematów co cała Barca od lat. Prawda jest taka, że gdyby Lukaku wykorzystał tylko jedną z trzech setek jakie miał to byśmy to po prostu wygrali i to w pełni zasłużenie, bo nie licząc skuteczności byliśmy lepsi. Też grając rezerwową pomocą, przeciwko rezerwowej pomocy Barcy z Vidalem i Rakiticiem.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Wybraniec »

Graliśmy na własnym stadionie
W pierwszym składzie Barcelony zabrakło Messiego, Suareza, Alby, Pique, Ter Stegena i Busquetsa.
Zagrały jakieś gówna typu Perez czy Alena.
Mówią, że Inter zagrał rezerwami, a to kłamstwo. W 11 znalazło się co najmniej 8 zawodników pierwszego składu.
Barcelona zagrała na kompletnej wyjebce, co pokazuje najbardziej fragment między 65 a 80 minutą kiedy kompletnie oddali nam pole gry a my tego nie wykorzystaliśmy.
Nie wiedząc czemu w ostatnim kwadransie gry zaczęliśmy bronić 3 zawodnikami, w pewnej chwili poszła kontra barcelony 5 na 3, już wtedy należało zakładać, że nie wygramy tego meczu.
Lukaku skompromitował się po raz kolejny w meczu z silniejszym rywalem. Beznadziejne mecze z Borussią na GM, z Juventusem na GM, z Romą na GM no i teraz. Nadaje się co najwyżej do ogrywania ogórków.
Lautaro pokłony przed Tobą, bo zdaje się, że jesteś nie mniej wartościowy niż Skriniar sprzed dwóch lat.
Należy zaakceptować, że Conte to świetny trener na ogórki, ale w wielkich meczach zwyczajnie sobie nie radzi.
Z Icardim i Nainggolanem wyszlibyśmy z tej grupy, a już na pewno nie zagrałby wczoraj Valero.
Pintus przesadził z przeciążeniami.
Klątwę nad tym klubem może zdjąć tylko pewien Portugalczyk.
Nicolas Pepe gol i asysta ostatnio.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: miniu86 »

Piekarz jak zwykle celnie, szczególnie przy ocenie kadry. My mamy tak na prawdę 3 dobrych pomocników z czego 2 ma kontuzje. Z Sensim i Barellą wygralibyśmy zarówno wczoraj jak i z Romą.
Dużo też mówi to, że my widzimy swoje potencjalne wzmocnienia w Vidalu i Rakiticu, rezerwowych w Barcelonie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter - Barcelona

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 11 gru 2019, 10:19 Z Icardim i Nainggolanem wyszlibyśmy z tej grupy, a już na pewno nie zagrałby wczoraj Valero.
Z gorszej grupy rok temu nie wyszli, to z mocniejszej w tym by wyszli. To tyle, nie będę Ci podbijał atencji.
ODPOWIEDZ