Christian Eriksen

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Witam w Interze szanownego Christiana Eriksena tym oto filmikiem. Kompromitacją obchodzącego dziś 57 urodziny Jose Mourinho.

https://www.youtube.com/watch?v=XIFcHXW7fCY

Polecam. Portugalczyk w słabej formie.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: Christian Eriksen

Post autor: miko »

Ja go bardzo szanuję za to czego dokonał w Interze, ale takie żale nie powinny mieć miejsca. Jego zdaniem to Inter jest winny bo nie dał 20 mln wcześniej. Ja też wolałbym jego na początku stycznia, a oni wiedząc że są duże szanse na ten transfer powinni kogoś szukać. Zresztą kupili Gedsona. Mają chyba 8 środkowych pomocników, więc WTF?!
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Christian Eriksen

Post autor: Stachoo »

Nie 8, ale nawet 9 środkowych.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: Christian Eriksen

Post autor: miko »

Stachoo pisze: 26 sty 2020, 12:00 Nie 8, ale nawet 9 środkowych.
No widzisz, więc nie rozumiem tego płaczu. A wczoraj ściągnęli Janssena - napastnika a nie pomocnika.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Wylądował. Jezu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: Mora »

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pracy Marotty i spółki, od czasów Sneijdera nie było w Interze playmakera tego kalibru. Grajek takiej klasy to kolejny po Conte i Lukaku jasny sygnał, że wreszcie wracamy tam, gdzie nasze miejsce we Włoszech i Europie. Duńczyk pomimo słabszej formy powinien być dużym wzmocnieniem drugiej linii, wreszcie będziemy mieli też jednego klasowego pomocnika na ławce, a nie samych paralityków. Oby aklimatyzacja w nowym otoczeniu przebiegła bezproblemowo...

Witamy Christian, powodzenia.

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Christian Eriksen

Post autor: Kusy »

Daj nam dużo radości w postaci asyst i bramek. Powodzenia 🔵⚫💪 Forza Christian 🏆
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: IlCapitano »

ManOnFire pisze: 28 sty 2020, 18:15 Daj nam dużo radości w postaci asyst i bramek. Powodzenia 🔵⚫💪 Forza Christian 🏆
Jak tam, jest już Eriksen?
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Christian Eriksen

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 28 sty 2020, 18:16
ManOnFire pisze: 28 sty 2020, 18:15 Daj nam dużo radości w postaci asyst i bramek. Powodzenia 🔵⚫💪 Forza Christian 🏆
Jak tam, jest już Eriksen?
Będzie w najbliższym spotkaniu na boisku. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Forza Inter 💪
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Christian Eriksen

Post autor: DonDawido »

Wraca Wielki Inter.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: IlCapitano »

Najbardziej to mnie ciekawi jak zmieni się nasz sposób gry po transferze Eriksena, bo do tej pory sytuacja była jasna: Borowik regista i Sensi z Barellą wyżej od niego. Eriksen to jednak naturalna 10, fascynuje mnie to co się teraz stanie. Debiut najpewniej w Derbach, tak jak Wezli Sznajders swego czasu
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Christian Eriksen

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 28 sty 2020, 18:24 Najbardziej to mnie ciekawi jak zmieni się nasz sposób gry po transferze Eriksena, bo do tej pory sytuacja była jasna: Borowik regista i Sensi z Barellą wyżej od niego. Eriksen to jednak naturalna 10, fascynuje mnie to co się teraz stanie. Debiut najpewniej w Derbach, tak jak Wezli Sznajders swego czasu
Oby zaliczył taki sam debiut jak Wesley :) jest to bardzo realny scenariusz ⚫🔵💪🏆
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: Imrahil »

IlCapitano pisze: 28 sty 2020, 18:24 Najbardziej to mnie ciekawi jak zmieni się nasz sposób gry po transferze Eriksena, bo do tej pory sytuacja była jasna: Borowik regista i Sensi z Barellą wyżej od niego.
Sensi ławeczka, 1,5 miesiąca dobrej gry to zdecydowanie za mało by usadzić erykesna, a znając życie sam się wyłoży w szpitalnym łóżku
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Christian Eriksen

Post autor: Kredence »

Imrahil pisze: 28 sty 2020, 20:41
IlCapitano pisze: 28 sty 2020, 18:24 Najbardziej to mnie ciekawi jak zmieni się nasz sposób gry po transferze Eriksena, bo do tej pory sytuacja była jasna: Borowik regista i Sensi z Barellą wyżej od niego.
Sensi ławeczka, 1,5 miesiąca dobrej gry to zdecydowanie za mało by usadzić erykesna, a znając życie sam się wyłoży w szpitalnym łóżku
Jaka ławeczka, mamy w końcu 4 poważnych pomocników na 3 pozycje i gramy na 3 frontach. Ja wiem, że przez ostatnie 8-9 lat odzwyczailiśmy się od tego, ale tak jest w poważnych zespołach, kontuzje, rotacje i za jednego świetnego pomocnika wskakuje drugi. Wraca normalność.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Sprawa taktyki jest raczej jasna. Jeśli tylko Eriksen będzie grał to będzie to 3-4-1-2. Brozovic z Barellą za jego plecami wydaje się najbardziej optymalne, bo jednak Duńczyk nie biega aż tak dużo. Sensi w Sassuolo też przecież grał bardziej cofnięty więc może zastąpić kogoś z tej dwójki.

Natomiast jak Duńczyk będzie odpoczywał to powrót do standardowego 3-5-2.

Raczej nie da się tutaj nic innego wymyśleć i mam nadzieje, że Conte nie będzie cudował i ustawi Duńczyka na 10.
Moldar3
Posty: 38
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: Moldar3 »

Liczę, że zyskamy trochę na strzałach zza pola karnego i że w końcu będzie ktoś od rzutów wolnych. No nic, transfer dużo nie kosztował, oby się odnalazł we włoskich klimatach.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: Sempre_Inter »

Oprócz czysto piłkarskich umiejętności to facet , którego brakowało współczesnemu Interowi. Duńczyk ma wiele spotkań o wysoką stawkę. Co prawda w Premier League z Tottenhamem, nie zdobył mistrzostwa, jednakże grał w finale Ligii Mistrzów.
Natomiast w porównaniu do Barelli i Sensiego, bije ich doświadczeniem na głowę.
W moim mniemaniu bolączką obecnej drużyny Conte oprócz wyrachowania, brakowało gościa, który w kluczowych momentach, mówiąc kolokwialnie nie pęka.
Było to widoczne aż nadto w spotkaniach Barcelona i BVB, gdzie mieliśmy rywali na widelcu, a zabrakło doświadczenia oraz gościa, który dźwignie presję w kluczowym momencie.
Zobaczymy jak Eriksen odnajdzie się w Seria A, bo kilka sezonów temu przychodził do nas Banega, w którym również widzieliśmy zbawcę, a wyszło jak zawsze. To jednak Duńczyk to zupełnie inny rozmiar kapelusza, pomocnik, którego śmiało możemy porównywać do Wesa, który dołączył do nas z Realu. Z mała różnicą- Sneijder był niechciany w Madrycie, a Duńczyk był kluczowym graczem Kogutów.

Chapeau bas Panie Marotta. Sprowadziłeś nam człowieka, który nie tylko podniesie jakość, ale i dajemy jasny sygnał w Europie innym graczom ze ścisłego topu, że w Italii można dołączyć nie tylko do Juve. Z punktu marketingowego, to przysłowiowy strzał w 10, ponieważ to najgłośniejszy transfer przeprowadzony zimą w Europie. Tym transferem pozamykaliśmy gęby krytykom.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Christian Eriksen

Post autor: Ljarro »

Pierwszym do wypadnięcia nie powinien być Sensi, tylko Brozovic. Barolo może grać na jego pozycji, nie traci głupio piłek i nie macha tymi łapskami. A strzelić z daleka i zagrać długą lub prostopadłą potrafi tak samo. Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to czasem zbyt ostra gra. Kiedy Sensi wróci do formy sprzed kontuzji to żal będzie tracić tak kreatywnego gracza
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Christian Eriksen

Post autor: Stryjek »

Pozbyć się Brozo ? chyba na głowę upadłeś ..
Przecież to nasz najlepszy pomocnik , bardzo dobrze rozgrywa, świetnie odbiera piłkę,wywiera ciągły pressing na rywalu,dobry strzał,dobre podanie,najwięcej biega (mądrze biega) Serio chciałbyś się pozbyć pomocnika który wykonuje tak tytaniczną pracę ?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Christian Eriksen

Post autor: Dzonyy »

Ljarro pisze: 30 sty 2020, 08:27 Pierwszym do wypadnięcia nie powinien być Sensi, tylko Brozovic. Barolo może grać na jego pozycji, nie traci głupio piłek i nie macha tymi łapskami. A strzelić z daleka i zagrać długą lub prostopadłą potrafi tak samo. Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to czasem zbyt ostra gra. Kiedy Sensi wróci do formy sprzed kontuzji to żal będzie tracić tak kreatywnego gracza
Sensiego to zaczelo weryfikować zdrowie. Umiejętności ma mega, ale jego problemy ze zdrowiem to nie jest jakaś wyjątkowa sytuacja tylko coś co mu się przytrafia już 3 sezon.

Brozovica nie lubie i chiałbym, żeby odszedł, ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić, żeby w najbliższym czasie udało się go kimś zastąpić i zyskać na tym na jakości.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Christian Eriksen

Post autor: Ljarro »

Stryjek pisze: 30 sty 2020, 09:01 Pozbyć się Brozo ? chyba na głowę upadłeś ..
Przecież to nasz najlepszy pomocnik , bardzo dobrze rozgrywa, świetnie odbiera piłkę,wywiera ciągły pressing na rywalu,dobry strzał,dobre podanie,najwięcej biega (mądrze biega) Serio chciałbyś się pozbyć pomocnika który wykonuje tak tytaniczną pracę ?
Za osobiste wycieczki dostałeś nagrodę. Pomijam już fakt, że nigdzie nie pisałem o pozbyciu się go, do rotacji jest ok.
Natomiast on sam nie jest naszym najlepszym pomocnikiem, jeśli całej drużynie nie idzie to Brozovic nie jest w stanie niczego pociągnąć. Jego błędy w rozegraniu są irytujące, może odpocząć.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: zoniek »

Ljarro pisze: 30 sty 2020, 09:43 Za osobiste wycieczki dostałeś nagrodę.
Hahahaha a dałeś sobie nagrodę jak do mnie wysapales jako pierwszy? Co za dzieciarnia, niebywale :D

Co do tematu to jaram się niesamowicie, pierwszy taki zawodnik od czasów Sneijdera. Jasny sygnał, że tworzy się tu coś wielkiego.

Brozovic? Pozegnalbym bez żalu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Christian Eriksen

Post autor: Odet »

Ljarro pisze: 30 sty 2020, 08:27 Pierwszym do wypadnięcia nie powinien być Sensi, tylko Brozovic. Barolo może grać na jego pozycji, nie traci głupio piłek i nie macha tymi łapskami. A strzelić z daleka i zagrać długą lub prostopadłą potrafi tak samo. Jedyne co przemawia na jego niekorzyść to czasem zbyt ostra gra. Kiedy Sensi wróci do formy sprzed kontuzji to żal będzie tracić tak kreatywnego gracza
AMEN.

Pozdr.
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Christian Eriksen

Post autor: IntNarcyz »

Myślę że z Christianem będziemy grali o scudetto, a w pucharze też sobie poradzimy.Forza Inter.👍
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Christian Eriksen

Post autor: Woo-cash »

Eriksen jest jasnym sygnałem że wracamy do wielkiego grania.
Podoba mnie się ten transfer w dodatku za takie pieniądze.
W lecie poważnie wzmocnić skrzydła aby curva Inter mógł w końcu odlecieć.
Lecimy curva tutaj! Pozdro 6set💪
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Christian Eriksen

Post autor: Czarson »

Krystian Eriksen. Postać zjawiskowa. Nie ukrywam, że ten transfer nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Nie wiem czy to przez to, że się starzeje czy przez to, że Inter rozwija się tak harmonijnie. Ubiegłoroczny finalista Ligi Mistrzów, gość który notował ponad 10 asyst w ostanich 3 sezonach w anglielskiej najwyższej klasie rozgrywkej. Tego piłkarza mogą nam zazdrościć nie tylko zespoły na ligowym padole ale i większość zespołów z europejskich elit. Sekta żoze murinia oczekuje od niego szybkiego wskoczenia w buty Łesa Sznajdera i nie jest to coś nieuzasadnionego. Duńczyk podczas swojego zderzenia z Interem wydawał się zblazowanym piłkarzem, trudno było nawet odnaleźć uśmiech na jego twarzy. Widać, że jego końcowka przygody z Tottenhamem to był już tylko zmierzch niegdyś mocnego, burzliwego uczycia. Zmiana kliamatu powinna pomoć nie tylko nam ale i jemu. Oczekiwania są duże bo to transfer diabolicznego kalibru który zarabia duże pieniądze za swoje predyzpozycje. Niech ileweny się nie dziwią, że od niego oczekuję się tu i teraz bo to nie jest Espozito, który może ale nie musi, to jest piłkarz, któremu słono płacisz za tu i teraz. Aklimatyzacja do systemu Conte wymaga trochę więcej czasu niż do powszechengo 4321 czy 422 dlatego ma pewien kredyt zaufania. Ale za moment będę oczekiwał od niego, że będzie w stanie odmienić rezultat spotkania gdy znów przy niskim prowadzeniu dajemy się wciągnąć w to co prezentuje rywal dostosowując się do jego poziomu. Podsumowując to nazwisko powinno pozwolić nam niejednokrotnie w tym sezonie przechylić szalę na naszą korzyść. Pozdrawiam serdecznie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Wybraniec »

Eriksen udzielił kolejnego wywiadu. Jak na razie błyszczy tylko w mediach. Na boisku póki co tego nie widzimy.

Jestem niezadowolony z postawy piłkarza jak do tej pory.

Oby w derbach udowodnił, że jest jeszcze piłkarzem, a nie celebrytą
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Christian Eriksen

Post autor: Piter »

Wybraniec pisze: 7 lut 2020, 16:33 Eriksen udzielił kolejnego wywiadu. Jak na razie błyszczy tylko w mediach. Na boisku póki co tego nie widzimy.

Jestem niezadowolony z postawy piłkarza jak do tej pory.

Oby w derbach udowodnił, że jest jeszcze piłkarzem, a nie celebrytą
Mam podobne odczucia co Ty, na chwilę obecną to Eriksen robi z siebie celebrytę i gwiazdę. Mam nadzieję, że zdaje sobie sprawę z tego jak zagrał w ubiegłym tygodniu i jaki mecz czeka go w niedzielę.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Christian Eriksen

Post autor: Stachoo »

Piter pisze: 7 lut 2020, 17:41
Wybraniec pisze: 7 lut 2020, 16:33 Eriksen udzielił kolejnego wywiadu. Jak na razie błyszczy tylko w mediach. Na boisku póki co tego nie widzimy.

Jestem niezadowolony z postawy piłkarza jak do tej pory.

Oby w derbach udowodnił, że jest jeszcze piłkarzem, a nie celebrytą
Mam podobne odczucia co Ty, na chwilę obecną to Eriksen robi z siebie celebrytę i gwiazdę. Mam nadzieję, że zdaje sobie sprawę z tego jak zagrał w ubiegłym tygodniu i jaki mecz czeka go w niedzielę.
Sprzedać w najbliższym okienku gdziekolwiek.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Christian Eriksen

Post autor: Yascarr »

To chyba już wiemy dlaczego tylko Inter walczył sam ze sobą o transfer Eriksena. Jest duże prawdopodobieństwo, że to jednak wypalony piłkarz.
ODPOWIEDZ